صفحه 53 از 859 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153553 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Member disaster آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا

سلام دوستان ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
    کارشناسی: مهندسی آب دانشگاه گرگان(دولتی) با معدل ۱۷ (شاگرد اول)
    کارشناسی ارشد: مدیریت سوانح طبیعی(بین رشته ایه) دانشگاه تهران معدل تقریبا ۱۹.۵ (و ایشالا شاگرد اول)
    زبانم خوبه ولی هنوز امتحانی ندادم.
    مقاله خارجی هم هنوز ندادم ولی میتونم از بایان نامه دربیارم
    به نظرتون شانس گرفتن بذیرش با فاند از دانشگاه های خوب کانادا دارم؟ برای دکتری مرتبط با ریسک و بحران؟

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

پیش فرض پاسخ : به نظر شما با این شرایط برای کدوم دانشگاهها (در کانادا) شانس دارم؟

دوستان میشه بگید با این شرایط من میتونم با Fund از کدوم دانشگاه های کانادا پذیرش بگیرم ؟

معدل کل 15
    دانشگاه صنعتی اصفهان
    رشته مهندسی نرم افزار
    معدل دوسال و نیم آخر 17.2

ممنون میشم راهنماییم کنید.

میدونم معدلم واسه کانادا کمه. اما دانشگاه هایی مثل Saskatchewan و Ontario و McMaster رو دیدم minimum GPA که میخواستن 15 بوده. من دلم به معدل 2 سال آخرم خوشه، آخه یه دانشگاهی مثل Manitoba فقط رو معدل دو سال آخر تاکید کرده. دارم دنبال دانشگاه های متوسط کانادا میگردم تا بتونم با فاند پذیرش بگیرم. در ضمن فعلا تافل 85 دارم و اگه بخوام واسه پاییز 2011 اقدام کنم تافل بالای 100 میتونم بگیرم.

ممنون میشم منو راهنمایی کنید ببینم چه دانشگاه هایی شانس پذیرش با فاند رو دارم.
    در ضمن یه سوال دیگه هم داشتم. اینکه GPA 3 آیا 15 میشه یا نه ؟

ممنون
    موفق باشید
    ویرایش توسط rf.ariyapour : May 13th, 2010 در ساعت 12:36 AM

Member cool.frenzy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.Sc, University of British Columbia

پیش فرض کمک ! فرق این دوتا چی هست ؟ interim official transcript و official Transcript of Pre

دوستان من پاک گیج شدم ! دانشگاه ازم این دوتا رو می خواد ولی جفتش همون مدرک ترم اول پیش دانشگاهی هست ! بهشون که ایمیل می زنم میگن فرق داره ! میشه کسی فرق این دو تا رو بهم بگه
    ممنون

An interim official transcript from Shahid Dastgheib High School
    As soon as they are available, please arrange for your high school to submit, in a sealed school envelope, an official transcript in the original language of instrution that includes first semester grades for your Pre-University courese.
    - A certified English translation of an interim official transcript from Shahid Dastgheib High School

- An official Secondary School Results
    Please submit the original Secondary School transcript or, if necessary, a certified copy (certified by your secondary school in Iran) of your Secondary School transcript in the original language of instruction Farsi/Arabic. This certified copy must bear the issuing institution's stamp, seal and/or original school signature, be issued in a sealed issuing institution envelope, and be sent directly to our office from the issuing institution. Ministry of Justice copies, legally certified (notarized) copies, photocopies and faxed copies are not acceptable.
    - A certified English translation of the official transcript of the Secondary School Results

- An official Transcript of Pre-University Studies
    Please submit the original Pre-University transcript or, if necessary, a certified copy (certified by your secondary school in Iran) of your Pre-University transcript in the original language of instruction Farsi/Arabic. This certified copy must bear the issuing institution's stamp, seal and/or original school signature, be issued in a sealed issuing institution envelope, and be sent directly to our office from the issuing institution. Ministry of Justice copies, legally certified (notarized) copies, photocopies and faxed copies are not acceptable.
    - A certified English translation of the official transcript of the Transcript of Pre-University Studies

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    eghtesad shahid beheshti

پیش فرض پاسخ : به نظر شما با این شرایط برای کدوم دانشگاهها (در کانادا) شانس دارم؟

دوستان من لیسانس اقتصاد شهید بهشتی با معدل 15.41 و دوره های زبان رو در Carleton گذروندم. قرار GRE هم به زودی بدم و مطمئنم اونم خوب می شه. Recom هم از دو تا استاد خوب دارم. شانس من برای کجاهاس بیشتر؟

Junior Member

سلام دوستان من
    دیپلم کامپیوتر با معدل 17
    آیلتس 6
    واسه رشته IT می‌خوام برا کانادا اقدام کنم به نظر شما کدوم دانشگاه می‌تونم برم؟آیا می‌تونم پذیرش بگیرم و همچنین ویزا؟ممنونم

گر ممکنه شرایط من رو هم بررسی کنید:
    دانشجوی رشته ی فیزیک یکی از دانشگاه های برتر ایران
    دانشجوی ممتاز تحصیلی در سال سوم لیسانس
    معدل کل A ( امکان ادامه ی تحصیل بدون کنکور در ایران را دارم)
    یک کتاب تالیفی در دست چاپ
    یک کتاب ترجمه در حال انجام
    چندین پروژه ی تحقیقی داخل دانشگاهی
    مقاله=0
    toefl و subject) gre) هنوز ندادم ولی اگه خدا بخواد می تونم نمره ی خوبی بیارم.
    سابقه ی تحصیلی بسیار خوب در دوران دانش اموزی
    و یکسری خرده ریز دیگه...

شانس گرفتن پذیرش از یک دانشگاه خوب برای ارشد چقدره؟ البته با فاند کامل ....!!
    از راهنماییتون ممنون...

سلام. من برای پائیز 2010 برای PhD دانشگاه های مختلف کانادا اپلا کردم (از McGill گرفته تا Carleton) ولی متاسفانه تا حالا از هیچکدوم جوابی نگرفتم و دیگه امیدی ندارم. می خوام ببینم با رزومه ای که دارم احتمال پذیرش با فاند تو یکی از دانشگاه های کانادا کمه؟؟

مهندس مکانیک
    لیسانس: دانشگاه تهران (معدل 16.02)
    فوق: دانشگاه تهران (معدل 16.52، معدل سال آخر 17.94)
    تافل آی بی تی: 103
    GRE: 800/320/3
    دو تا کنفرانس خارجی، دو تا داخلی، دو تا ژورنال خارجی که به زودی Submit میشن
    1 ترم TA
    رتبه دوم جشنواره بین الملل خوارزمی، سابقه حضور در تیم خودروی خورشیدی دانشگاه تهران و حضور در مسابقات خودرو های خورشیدی تایوان
    عضو بنیاد نخبگان
    پذیرش بدون کنکور دوره فوق
    سابقه کار به عنوان سرپرست تیم مهندسی یه شرکت
    دو سه تا اختراع ثبت شده و ثبت نشده
    ویرایش توسط arax30th : May 28th, 2010 در ساعت 08:07 AM

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام..لطفا یکی جواب بده.می خواستم بدونم حداقل شرایط مورد نیاز برای گرفتن فاند از دانشگاه های امریکا یا کانادا چطوریه؟یعنی حتما باید مقاله بین المللی داشته باشیم؟بنظرتون با معدل 17 به بالا و ایلتس و GRE خوب احتماله گرفتن فاند هست؟اصلا هم رنکینگ دانشگاه مهم نیست.تو رانک 1000هم باشه فدای سرشون.اگه لطف کنین جواب بدین ممنون میشم.فقط اینکه اسمه دانشگاه تو سایت وزارت علوم باشه و از دسته نظام وظیفه در ریم کافیه.البته فاند هم داشته باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    سلام..لطفا یکی جواب بده.می خواستم بدونم حداقل شرایط مورد نیاز برای گرفتن فاند از دانشگاه های امریکا یا کانادا چطوریه؟یعنی حتما باید مقاله بین المللی داشته باشیم؟بنظرتون با معدل 17 به بالا و ایلتس و GRE خوب احتماله گرفتن فاند هست؟اصلا هم رنکینگ دانشگاه مهم نیست.تو رانک 1000هم باشه فدای سرشون.اگه لطف کنین جواب بدین ممنون میشم.فقط اینکه اسمه دانشگاه تو سایت وزارت علوم باشه و از دسته نظام وظیفه در ریم کافیه.البته فاند هم داشته باشه.
    البته در این خصوص دوستانی که الان در دانشگاه های آمریکا و کانادا مشغول تحصیل هستند بهتر می توانند راهنمایی نمایند و با اجازه دوستان و اساتید قدیمی فروم. دریافت پذيرش به همراه فاند یک موضوع کاملا نسبی و در هنگام بررسی مدارک کلیه درخواست کنندگان مقایسه صورت می گیرد و بهترین داوطلبان انتخاب مب شوند و به طور قطع نمی توان يک نسخه واحد برای همه افراد پیچید و گفت که اگر این نمره معدل، GRE و تافل را داشتید حتما پذیرفته می شوید اما در هر صورت همیشه شانش پذیرش در دانشگاه های مختلف به خصوص رنک های پایین تر وجود دارد و شما سعی کنید با بالاتر بردن نمره GRE و زبان شانس خود را افزایش دهید. موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا

سلام. اول از همه باید شرایطمو بگم
    دانشجوی ارشد فیزیک
    iBT=80
    GER subject=820
    moadele lisans=16
    moadele fogh= 17
    بدون مقاله و 2 تا کنفرانس بین المللی
    ممنون میشم راهنماییم کنید اگه هم لازمه که دوباره امتحان تاقل بدم هم بگین
    قطعا دنبال فاند هستم
    میگن تو کانادا به نمره ی زبان خیلی گیر میدن با این اوصاف من امیدی دارم با این نمره زبانم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)