صفحه 54 از 859 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154554 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط mpanvari نمایش پست ها
    سلام. اول از همه باید شرایطمو بگم
    دانشجوی ارشد فیزیک
    iBT=80
    GER subject=820
    moadele lisans=16
    moadele fogh= 17
    بدون مقاله و 2 تا کنفرانس بین المللی
    ممنون میشم راهنماییم کنید اگه هم لازمه که دوباره امتحان تاقل بدم هم بگین
    قطعا دنبال فاند هستم
    میگن تو کانادا به نمره ی زبان خیلی گیر میدن با این اوصاف من امیدی دارم با این نمره زبانم؟
    سلام
    به نظر من شما یه با ر دیگه امتحان تافل رو بده و سعی کن مینیمم بالی 90 بیاری معدلت هم که بالاست پس نگران هیچ چی نباش کارت درسته
    کانادا برات خوبه چون رو معدل حساسند و تو معدلت بالاست دو تا دانشگاه تاپ اپلای کن بقیه هم متوسط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

من معدل لیسانسم 13 هست ولی خوب نم یخوام برای ارشد همون رشته رو بخونم. حالا تکلیف چیه؟ به جز کانادا کدوم کشور مناسبه رشته teaching english as a foreign language هست؟

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

نقل قول نوشته اصلی توسط mad نمایش پست ها
    من معدل لیسانسم 13 هست ولی خوب نم یخوام برای ارشد همون رشته رو بخونم. حالا تکلیف چیه؟ به جز کانادا کدوم کشور مناسبه رشته teaching english as a foreign language هست؟
    شما نگفتید رشته لیسانستون چی بوده ؟

ضمنا آیا شما فقط پذیرش برایتان ملاک است یا هزینه هم مهم می باشد ؟!
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا

سلام rady عزیز سوالام در مورد شانسم برای admission,fall2011 از دانشگاهای کانادا هستش ، با این شرایط:
    civil student , tabriz university
    GPA: 16.3/20, IBT:100, no paper
    به نظر شما آیا شانسی برای گرفتن admission از دانشگاهی کانادا دارم(no matter with or without fund)
    و اینکه برای گرفتن admission حتما باید با استادا مکاتبه کنم
    به طور خاص این دانشگاها مد نظرم هستن:U of T , mcgill , mcmaster , Concordia , waterloo , carleton
    خیلی‌ از کمکتون ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط 7para2x نمایش پست ها
    شما نگفتید رشته لیسانستون چی بوده ؟

ضمنا آیا شما فقط پذیرش برایتان ملاک است یا هزینه هم مهم می باشد ؟!
    رشته لیسانسم اقتصاد بوده. خوب مسلما هزینه هم مهمه ولی نه این که به خاطر هزینه کم به هر دانشگاهی برم. ممنون

با سلام برای مدیریت
    با معدل 15 و ایلتس 6.5 و بدون مدرک gmat و سابقه کار برای کانادا شانس دارم ؟

Question لیسانس در ایران یا خارج از کشور(کدوم بهتره؟)

من میخام بدونم آیا اگر لیسانس رو ((کانادا)) بخونم موقعیتهای تحصیلی من بیشتر میشود یا تو ایران بمونم و بخونم و برای ادامه تحصیل برم کانادا؟
    ویرایش توسط Soilarez : June 8th, 2010 در ساعت 12:47 PM

Member cool.frenzy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.Sc, University of British Columbia

پیش فرض پاسخ : لیسانس در ایران یا خارج از کشور(کدوم بهتره؟)

نقل قول از یکی از بچه های فروم

دوست عزيز من نمي دونم شرايط شما چيه ولي به داستان زير توجه كنيد:

من و دوستم 5 سال قبل قبول شديم رشته كامپيوتر دانشگاه تبريز(دولتي). من رفتم و ثبت نام كردم. دوستم تازه مهاجرت كاناداش درست شده بده بود. خيلي شك داشت كه ليسانس رو ايران بخونه و بعدش بره اونور يا از همون اول بره. ضمن اينكه زبانش زياد خوب نبود و اگه ميرفت اونطرف يكي دو سالي عقب ميفتاد. به هر حال قبل از دوره ليسانس از ايران رفت.

وضعيت فعلي من: من دانشگاه تبريز خوب درس خوندم و با معدل بالا فارغ التحصيل شدم. زبان خوب خوندم تو اين سالها طوري كه تافل 647 شدم. فوق MBA دانشگاه تهران قبول شدم. با اين حال براي ادامه تحصيل اونطرف بايد پدر خودمو در بيارم. مقاله داشته باشم. به هزار تا استاد ايميل بزنم و التماس كنم. ويزا خيلي شانسيه و خودش يه بدبختيه. براي اپلاي كردن و اين داستانها كارت اعتباري و منزوي بودن ايران يه بدي ديگه اس. در نهايت اينكه اگه من الان ويزاي مهاجرت هم بگيرم و نخوام ادامه تحصيل بدم و بخوام اونجا كار كنم با مدرك ايران خيلي سختهو

وضعيت فعلي دوستم: اولش دو سال اونجا علاف شد تا زبان ياد گرفت. بعد رشته برق دانشگاه مك مستر خوند. ظاهرا تو مك مستر شهريه دانشجوهاي كانادايي(و مقيم) خيلي خيلي كمتر از International هاست. بدون مقاله يا يه معدل فوق العاده با يه استادي تو دانشگاه تورنتو حرف زد و الان براي فوق از دانشگاه تورنتو پذيرش گرفته و بورس هم شده. خودش به من گفت كه نميدونه دكترا بخونه يا نه چون كار زياده و پولش خيلي خوبه ولي ميخواد از تز فوقش دو تا مقاله در بياره و براي دكترا بره MIT !! حالا شك داره كدوم رو انتخاب كنه. ضمن اينكه به خاطر اينكه پنج سال اونجا زندگي كرده الان پاسپورت كانادايي گرفته و همه جاي دنيا آدم حسابش ميكنن.

نتيجه اخلاقي: آخه اينم فكر كردن داره؟

پیش فرض پاسخ : به نظر شما با این شرایط برای کدوم دانشگاهها (در کانادا) شانس دارم؟

hi
    iam graduated from azad terhan university in psychology and my GPA is 16.55 and my toefl ibt is 102 .I want to apply for master of psychology in canada .can you tell me about my chance of getting admission and fund and which university you recommend me
    please helpppp

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : به نظر شما با این شرایط برای کدوم دانشگاهها (در کانادا) شانس دارم؟

حالا فارسی می نوشتی نمی شد؟ افاده ها طبق طبق(تبق تبق). به قول یکی از دوستان همواره برای همه چی امید هست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)