صفحه 544 از 859 نخستنخست ... 44444494534535536537538539540541542543544545546547548549550551552553554594644 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,431 تا 5,440 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام
    من لیسانس حقوق قضایی از دانشگاه آزاد با معدل 13.60 دارم
    و فوق لیسانس حقوق بین الملل از همان دانشگاه با معدل 17.2 دارم
    آیلتس 7 و یک مقاله ISI رو میتونم بگیرم
    در کانادا در شهر انتاریو فامیلی(عمو) دارم که سیتیزن کاناداست و مدت 20 سال هست که اقامت داره به همراه همسر کانادایی و وضع مالی مناسب و از خرج اقامت و خورد و خوراک تقریبا" معافم

با توجه به موارد بالا و بدون فاند و بورس آیا شانسی برای پذیرش در دانشگاهی نزدیک در مقطع دکتری دارم؟

هزینه تحصیل که باید پرداخت کنم حدودا" چند دلار است؟

آیا حضور عموی من درکانادا میتونه کمکی به من کنه؟

Junior Member

سلام
    ممنون می شم نظر دوستان رو بدونم
    لیسانس دانشگاه تبریز معدل 15.20 رشته اقتصاد
    فوق لیسانس دانشگاه تهران معدل تا الان(بدون پایان نامه) 18.22 رتبه ارشد یک رقمی - دوره ارشد نفر دوم ورودی که شاید اول هم بشه
    یک مقاله ISI (مسئول و اول نیستم) - یک مقاله دیگر در یک ژورنال انگلیسی اما نمایه ISI نیست .
    تافل هنوز شرکت نکرده ام .دانشگاه مد نظر مک مستر هست که 92 کف نمره تافلشه که با توجه به اینکه چند ماه میشه دارم میخونم قابل دستیابیه
    مقاله اول پایان نامه هم که نفر اول هستم و برای یک ژورنال تاپ در رشته خودمون فرستادم (IF:3.4) فکر نمیکنم اکسپتش برای ددلاین امسال برسه(به تازگی فرستادم)
    برا همین خواستم نظر دوستان رو بدونم که با فرض اینکه مقاله پایان نامه ام برای امسال نرسه با توجه به شرایط دیگه وضع رو چطور می بییند .
    سپاس

سلام من ايلتس ٦ دارم ميتونم براي پذيرش دانشگاه كانادايي كه ٦.٥ ميخواد كانديشنال اقدام كنم؟ به ندادن ويزا ربطي نداره اين قضيه ي ايلتس كانديشنال؟ معدلم ١٥ بدون فاند ميخوام درس بخونم واسه ارشد

Junior Member

سلام.
    لیسانس و فوق لیسانس از علوم پزشکی تهران.
    معدل لیسانس: 17.5 و فوق: 18.1
    سه چهارتا مقاله که فقط یکیش ای اس ای هست و نفر سوم هستم.
    آیلتس 6.5.

من تا الان وبسایت دانشگاه های استرالیا رو بیشتر بررسی می کردم. ممنون میشم با شرایط من بهم یکی دوتا دانشگاه پیشنهاد بدیدچون خیلی فرق داره مدل سایتاشون!
    ممنونم

سلام
    ببخشید ولی من چند بار سوالم رو پرسیدم ولی کسی جواب نداد.
    برای دکترای شیمی مک مستر اپلای کردم. اینترویو با یکی از اساتید هم داشتم و اون خوشبختانه منو اوکی کرد و گفت در اولویتش هستم. فقط چیزی که هست اینه که معدل ارشدم 15:30 هست و مک مستر معدل مورد نیاز برای دکترا رو 9 از 12 زده برای ارشد (که فکر کنم کمی بیشتر از مین هستم) و برای لیسانس فقط زده شرایط تحصیلی اکسلنت. حالا من نگرانم که معدلم مشکل داشته باشه. معدل لیسانسم 13:12 هست.
    میخوام بدونم معمولا چجوریه. اگه مینیمم معدل رو نداشته باشم اینکه استاد اوکی کامل داده تاثیری نداره؟ استادا معمولا کاری میکنن؟
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

سلام

معدل لیسانس: 19.10
    معدل کاردانی: 18.08
    رشته لیسانس و کاردانی: مهندسی فناوری اطلاعات
    دانشگاه لیسانس و کاردانی: دانشگاه علمی کاربردی
    مدرک زبان انگلیسی: تافل 100
    GRE: در حال مطالعه (فرض بر نمره خوب)
    مقالات : ندارم
    سابقه کار: 5 سال
    سایر مدارک: مدرک windows 7 و windows xp pro بین المللی / مدرک mcse 2003 و network+ از مجمتع فنی
    دانشگاه مورد نظر: برای چه حدود رنکی میتونم اپلای کنم؟
    سایر نکات:
    مدرک پیش دانشگاهی ندارم
    . آیا مشکلی ایجاد میشه برایم؟

آیا شانسی برای دکتری پیوسته با فاند دارم؟ برای مستر چطور (با فاند یا tuition waiver)؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط eng_mokhtarifa نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید ولی من چند بار سوالم رو پرسیدم ولی کسی جواب نداد.
    برای دکترای شیمی مک مستر اپلای کردم. اینترویو با یکی از اساتید هم داشتم و اون خوشبختانه منو اوکی کرد و گفت در اولویتش هستم. فقط چیزی که هست اینه که معدل ارشدم 15:30 هست و مک مستر معدل مورد نیاز برای دکترا رو 9 از 12 زده برای ارشد (که فکر کنم کمی بیشتر از مین هستم) و برای لیسانس فقط زده شرایط تحصیلی اکسلنت. حالا من نگرانم که معدلم مشکل داشته باشه. معدل لیسانسم 13:12 هست.
    میخوام بدونم معمولا چجوریه. اگه مینیمم معدل رو نداشته باشم اینکه استاد اوکی کامل داده تاثیری نداره؟ استادا معمولا کاری میکنن؟
    مرسی
    از اداره پذیرش دانشگاه بپرسید. معمولا اگرمینیمم معدل را نداشته باشید کار استاد برای گرفتنتون مشکل میشه چون باید بنحوی برای اداره تحصیلات تکمیلی توجیه کنه.

وضيعيت ويزاي دانشجويي كه ايلتس ٦ داره و كانديشنال اقدام كرده ( ٦.٥ در داشگاه كاناداتا ٢ ترم ديكه قول دادم بگيرم) چيه؟ اگه ميشه راهنماييم كنين ، ممكنه به خاطر كانديشنال بودن ويزا ندن؟

Junior Member

سلام دوستان. ممنون میشم با توجه به رزومم بگید شانس فاند گرفتن برای دکترا در کدوم دانشگاه یا حتی کشوری ارزون تر از نظر مخارج رو دارم :
    لیسانس و فوق لیسانس تاتر از دانشگاه ازاد با معدل 17/50 . 4سال سابقه کار تدریس در موسسه هنری . زبان انگلیسی برای امتحان ایلس دارم اماده میشم .

مرسی

سلام. من یک سوال داشتم
    من مدرک کارشناسی ارشد دارم با معدل پایین که باعث شده تا به حال چندبار درخواست پذیرشم رد بشه. هم برای دکترا، هم ارشد مجدد.
    حالا به نظر شما مشکلی پیش میاد اگر برای درخواست بعدی، اصل نگم که ارشد دارم؟ با مدرک کارشناسی برای ارشد افدام کنم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)