صفحه 55 از 859 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member

پیش فرض کارشناسی ارشد رشته تربیت بدنی

برای مقطع کارشناسی ارشد رشته تربیت بدنی یه دانشگاه رایگان معرفی کنید هر جا میخاد باشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D., Materials Engineering, Sharif University of Technology

پیش فرض پاسخ : به نظر شما با این شرایط برای کدوم دانشگاهها (در کانادا) شانس دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pegahk2004 نمایش پست ها
    hi
    iam graduated from azad terhan university in psychology and my GPA is 16.55 and my toefl ibt is 102 .I want to apply for master of psychology in canada .can you tell me about my chance of getting admission and fund and which university you recommend me
    please helpppp
    سلام

تا اونجایی که من تو سایت دانشگاههای کانادا دیدم دانشگاه آزاد رو به عنوان یه دانشگاه مورد قبول ایرانی میشناسن (خصوصا شعبات تهران)
    معدلتون بد نیست (عالی هم نیست. باید واقع بین بود.) نمره زبان رشته های انسانی رو بچه های اهل فن باید بگن خوبه یا نه + دانشگاه
    چیزی هم از مقاله و سابقه کار و اینا نگفتید.
    "همون انگلیسی بنویسید خوبه (بهتر از فینگلیش)"
    در تمام مراحل زندگی (که این مرحله هم یکی از اونهاست) توکل بر خدا رو فراموش نکنیم.
    و مَن یَتَوکّل علی الله فَهو حَسبُه

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

پیش فرض پاسخ : لیسانس در ایران یا خارج از کشور(کدوم بهتره؟)

اگر واقعا پول داری و موقعیت همه چیز فراهم است سریع برو و خارج درس بخوان حتی شده هند

من الان فوق دیپلم ... .... گرفت بدرد خودشان از این جهت عصبانی هستم که 3 سال داشتم خودم را سیاه می کردم اخرش چی یک مدرک اشغالی زیر بغل خانه بابا بشینم بگیم حالا دنبال کار کو کار به قول بچه ها گوش پشت دیدی کار هم دیدی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : به نظر شما با این شرایط برای کدوم دانشگاهها (در کانادا) شانس دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط majid2010 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من از بابت پذیرش توی کانادا خیلی نگرانم
    می خواستم شرایطم را به شما بگم که راهنماییم کنید

من دانشجوی کارشناسی هستم و برای ارشد می خواستم برم کونکوردیا
    تا الان 3 مقاله کنفرانسی و 3 تا ژورنالی دادم که همشون ایندکس ISI داره
    یک مقام دومی توی جشنواره جوان خوارزمی هم دارم
    ولی معدلم خیلی کمه حدود 14.5
    هنوز امتحان زبان ندادم (ولی فکر کنم خوب باشه)
    می خواستم بدونم چقدر احتمال داره بورسم کنن؟
    اگه بورس نشم میشه با 20 میلیون تو کونکوردیا فوق گرفت؟
    فکر می کنی با این شرایط نمره های زبانم چقدر باید باشه؟
    خیلی ممنون
    you are an undergraduate student and already published 3 articles in ISI journals ?! that is fantastic
    how did you do that? what is you field of study?

you definitely get admission from Concordia but getting fund depends on many factors...

don't settle for minimum required English language test scores, try to get high points as much as you can, it will help you very much

Junior Member

سلام دوستان
    ميشه لطفا يك نظري هم راجع به شرايط من بدين و اينكه براي كدام دانشگاه شانس گرفتن فاند برام وجود داره!!!
    ليسانس IT از دانشگاه آزاد تهران جنوب با معدل 18.90
    3 مقاله در كنفرانس هاي داخلي
    و IELTS 6.5

Junior Member majid2010 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    SUT.CS

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali1584 نمایش پست ها
    you are an undergraduate student and already published 3 articles in ISI journals ?! that is fantastic
    how did you do that? what is you field of study?

you definitely get admission from Concordia but getting fund depends on many factors...

don't settle for minimum required English language test scores, try to get high points as much as you can, it will help you very much
    من واقعا از جواب محبت آمیز شما ممنونم
    در اینکه چطور تونستم 3 تا مقاله ژورنالی بدم، فقط باید بگم که در درجه اول خدا خیلی کمکم کرد بعدش هم مدت دو سال تمام وقت روی یک موضوع بسیار پایه ای در فیلد علوم کامپیوتر کار کردم ( تولید کنند اعداد شبه تصادفی) مقالات متنوعی توی این زمینه مطالعه کردم تا خودم را به مباحث روز دنیا رسوندم. بعد سعی کردم کارهای دانشمندان دیگر را بر اساس نظریه آشوب بهبود ببخشم. که خدار را شکر موفق شدم.

حالا به نظر شما توی کانادا چه طور می تونم شانس خودم را برای بورسیه بالا ببرم؟
    بدون بورس خرج ماهانه چقدر میشه؟

خیلی ممنون

Junior Member

در اینکه چطور تونستم 3 تا مقاله ژورنالی بدم، فقط باید بگم که در درجه اول خدا خیلی کمکم کرد بعدش هم مدت دو سال تمام وقت روی یک موضوع بسیار پایه ای در فیلد علوم کامپیوتر کار کردم ( تولید کنند اعداد شبه تصادفی) مقالات متنوعی توی این زمینه مطالعه کردم تا خودم را به مباحث روز دنیا رسوندم. بعد سعی کردم کارهای دانشمندان دیگر را بر اساس نظریه آشوب بهبود ببخشم. که خدار را شکر موفق شدم.

خیلی ممنون
    برای SFU هم Apply کن حتما ! هم دپارتمان CS هم School of interactive art and technology

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iliad نمایش پست ها
    برای SFU هم Apply کن حتما ! هم دپارتمان CS هم School of interactive art and technology
    اگه میخوای شانس فاندت بیشتر بشه برای کارلتون،شربروک و ... هم بفرست.دو سال پیش با معدل 14 یا حتی کمتر(شریف) و 3 تا ISI برای فوق U of T فول فاند داد،رزومه خوبی داری حتما مکاتبه کن.

Junior Member majid2010 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    SUT.CS

نقل قول نوشته اصلی توسط iliad نمایش پست ها
    اگه میخوای شانس فاندت بیشتر بشه برای کارلتون،شربروک و ... هم بفرست.دو سال پیش با معدل 14 یا حتی کمتر(شریف) و 3 تا ISI برای فوق U of T فول فاند داد،رزومه خوبی داری حتما مکاتبه کن.
    راستش من هنوز 2 سال تا فارق التحصیلیم مونده( یعنی سال 91 فارق التحصیل می شم) ولی می خواستم از الان کاراما ردیف کنم، مخصوصا از نظر مالی که بتونم رفتنما قطعی کنم. دو تا سوال داشتم ، اول اینکه توی کدوم قسمت سایت دانشکده کامپیوتر دانشگاه U of T می تونم اطلاعات اساتیدش را پیدا کنم؟
    دوم اینکه، برای گرفتن فوق توی تورنتو چقدر سرمایه داشته باشم می تونم یه زندگی معمولی اوجا ردیف کنم؟

بازم ممنونم

Junior Member

خیلی ممنون
    you did a great job, honestly very few people can achieve that during undergraduate studies.
    you still have two years of study ahead of yourself, my advice is to study hard to get high grades and improve your GPA. remember: applicant grades are still #1 factor for their selection.
    beside improving GPA, there are many things you can do during these two years to improve your changes of getting fund :
    1- practice for GRE exam and get a high score: V+Q>1200 (they may say, it is not required but the truth is it has very + impact
    2- improve your English, take the iBT, try to get above 100 (it takes years of study and practice)
    3- prepare a carefully written "Statement of Purpose", it take months to write something worthwhile, unique an impressive (something that sets you apart from rest of applicants

studying in Canada without fund takes fortunes, you don't need to think about that
    you can get fund, you deserve it, you just have to make right decisions

last but not least important advice: be realistic, University of Toronto is extremely competitive, know the admission criteria and ranking of Universities so you can make right choices

good luck

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)