صفحه 56 از 859 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member majid2010 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    SUT.CS

پیش فرض پاسخ : به نظر شما با این شرایط برای کدوم دانشگاهها (در کانادا) شانس دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali1584 نمایش پست ها
    you did a great job, honestly very few people can achieve that during undergraduate studies.
    you still have two years of study ahead of yourself, my advice is to study hard to get high grades and improve your GPA. remember: applicant grades are still #1 factor for their selection.
    beside improving GPA, there are many things you can do during these two years to improve your changes of getting fund :
    1- practice for GRE exam and get a high score: V+Q>1200 (they may say, it is not required but the truth is it has very + impact
    2- improve your English, take the iBT, try to get above 100 (it takes years of study and practice)
    3- prepare a carefully written "Statement of Purpose", it take months to write something worthwhile, unique an impressive (something that sets you apart from rest of applicants

studying in Canada without fund takes fortunes, you don't need to think about that
    you can get fund, you deserve it, you just have to make right decisions

last but not least important advice: be realistic, University of Toronto is extremely competitive, know the admission criteria and ranking of Universities so you can make right choices

good luck
    علی آقا خیلی ممنون، مطالبی که عنوان کردید را یادداشت کردم تا هر روز یاد آوری کنم. احساس می کنم کارهای بسیار مهمی است که حتما باید انجام دهم. با محاسباتی که انجام دادم من برای GRE و iBT حدودا 15 ماه فرصت دارم، می تونم خواهش کنم منابعی که باید توی این مدت استفاده کنم تا توی این آزمون ها نمره های خوبی بگیرم را معرفی کنید. در ضمن کلاس خاصی هم اگه لازمه شرکت کنم بهم بگید.

موفق باشید.
    "پریدن" باور پرنده ایست که به پرواز می اندیشد، وگرنه دلیل پریدن، "پر" نیست ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : به نظر شما با این شرایط برای کدوم دانشگاهها (در کانادا) شانس دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط majid2010 نمایش پست ها
    علی آقا خیلی ممنون، مطالبی که عنوان کردید را یادداشت کردم تا هر روز یاد آوری کنم. احساس می کنم کارهای بسیار مهمی است که حتما باید انجام دهم. با محاسباتی که انجام دادم من برای GRE و iBT حدودا 15 ماه فرصت دارم، می تونم خواهش کنم منابعی که باید توی این مدت استفاده کنم تا توی این آزمون ها نمره های خوبی بگیرم را معرفی کنید. در ضمن کلاس خاصی هم اگه لازمه شرکت کنم بهم بگید.

موفق باشید.
    these two topics give you great wealth of information:

GRE: http://www.applyabroad.org/forum/for...25-GRE-General
    TOEFL: http://www.applyabroad.org/forum/for...y.php?24-TOEFL

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط amin.sezaro نمایش پست ها
    سلام rady عزیز سوالام در مورد شانسم برای admission,fall2011 از دانشگاهای کانادا هستش ، با این شرایط:
    civil student , tabriz university
    GPA: 16.3/20, IBT:100, no paper
    به نظر شما آیا شانسی برای گرفتن admission از دانشگاهی کانادا دارم(no matter with or without fund)
    و اینکه برای گرفتن admission حتما باید با استادا مکاتبه کنم
    به طور خاص این دانشگاها مد نظرم هستن:U of T , mcgill , mcmaster , Concordia , waterloo , carleton
    خیلی‌ از کمکتون ممنونم
    سلام. کسی جواب شما رو نداد، من در حد دانش خودم جواب می دم.

ببینید اگه واقعا دنبال فاند نیستین به نظرم شانس پذیرشتون خوبه، البته نه برای همه این دانشگاه ها. من وضعیت این دانشگاه ها رو تو رشته شما نمی دونم. شما معدلت خوبه و نمره زبانتم خوبه. پس امیدوار باش. در ضمن مکاتبه با استادا الزامی نیست. ولی مسلما شانستون رو افزایش می ده. موفق باشی.

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

سلام

دوست عزیز ببخشد مزاحم شدم .

چند تا سوال دارم جواب سوال ها خود را پیدا کردم ولی متاسفانه هر کی یک چیزی گفته .

من می خواهم در مقطع کارشناسی ( لیسانس ) در رشته مهندسی الکترونیک ادامه تحصیل بدهم.

1. من مدرک دیپلم هنرستان از هنرستان دولتی با معدل 14.61
    2. فوق دیپلم در رشته الکترونیک از دانشگاه آزاد با معدل 13.60
    3. مدرک زبان دارم می گیرم و تا شهریور می توانم آیلتس هم بدهم /
    4. دو سال سابقه کار به صورت نیمه وقت بدون بیمه در شرکت نصب و تعمیر آسانسور
    5. مدرک تعمیر موبایل از سازمان فنی و حرفه ای کشور

می خواستم بدانم من با این شرایط می توانم در کانادا تحصیل کنم .
    هزینه تحصیل در یک دانشگاه خوب چقدر می شود .

Junior Member

سلام.
    میشه سایت دانشگاهیی که با شرایطم بخونه رو بهم بدین. دانشگاهیی که به gre نیاز نباشه.
    رشته فیزیک معدل لیسانس 13 . نمره تافل 80 تا 90 .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

سلام.
    معدل لیسانسم 13 است از دانشگاه دولتی. میشه راهنمایی کنین و سایت دانشگاهی که ممکنه به شرایطم بخونه رو بم بدین؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدام دانشگاه با اين شرايط؟؟؟

سلام.
    میشه کمکم کنین و لیست دانشکاه هایی که یه شرایطم میخونه بهم بدین.
    لیسانس فیزیک دارم از دانشگاه دولتی با معدل 13. با نمره تافل ibt 80 تا 90

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

سلام
    داشتن مقاله برای گرفتن فاند تحصیلی در رشته ی فیزیک برای ارشد تا چه اندازه مهم است؟فاکتور اصلی برای گرفتن فاند و پذیرش چیه؟!!! من دانشجوی سال سوم فیزیکم و از نظر معدل و رتبه در دانشگاه(یکی از ده دانشگاه برتر ایران) وضعیت خوبی دارم و حتی بدون کنکور هم میتونم تو خود ایران برای ارشد ادامه ی تحصیل بدم.یک کتاب هم در دست چاپ دارم.ایا با یک نمره ی تافل و GRE سابجکت خوب (هنوز نگرفتم)و این وضعیت امید به گرفتن فاند و پذیرش در یکی از دانشگاه های خوب کانادا داشته باشم؟....
    ممنون

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

پیش فرض پاسخ : معدل لب مرز ! چی کار کنم؟ خواهش می کنم جواب بدید که حسابی مرددم

این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

Junior Member behzad276 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : معدل لب مرز ! چی کار کنم؟ خواهش می کنم جواب بدید که حسابی مرددم

نقل قول نوشته اصلی توسط gerard2007 نمایش پست ها
    salam .
    man BSc mechanic daram az daneshgah dolati kashan moadelam ham 14.78
    toefl ham pbt gereftam 550
    5 ta maghale melli ham daram
    dar hale hazer ham roo ie maghale ISI daram kar mikonam
    mikham bebinam paziresh ba boors az daneshgah canada shans daram ya na ? agar na shoma che keshvari pishnahad mikonid ? agar bekham ba hazine shakhsi ta 20 milion sarmaie kollan bezaram che keshvar haei ba hazine shakhsi mitoonam eghdam konam ?
    mamnoon
    سلام دوست عزیز
    معدل و نمره ی زبان شما از کف خیلی از دانشگا ه های کانادا کمترهGPA 15 , TOEFL ~90..که باعث می شه نتونید خیلی دانشگاه ها پذیرش بگیرید.در مورد بورس این کاملا به سابقه ی پژو هشیتون بستگی داره و ارتباطتون با اساتید که بتونید متقاعدشون کنید که بهتونRA بدن.

در مورد آمریکا باید آبان امتحان GRE بدید ... معدلتون و نمره ی زبانتون برای پذیرش از اکثر دانشگاه ها ی متوسط آمریکا کافیه ...یعنی کف رو میارید ...اما باز هم برای بورس باید با اساتید ارتباط داشته باشید و بتونید از اساتید RA بگیرید.

در کل اگر نظر من رو بخواید شانستون برای پذیرش با بورس زیاد نیست. ببخش که زیاد حرفام امید وار کننده نیست اما به نظر من گفتن واقعیت همیشه مفید تره.

در مورد تحصیل با هزینه ی شخصی من ایتالیا (poli technico di milano , poli technico di turino) و فنلاند رو پیشنهاد می کنم . در هر دو کشور شانس بالایی برای پذیرش دارید و هزینه ای هم که می تونید پرداخت کنید برای تحصیل در این دو کشور کافیه.

ضمنا برادر شما این سوالت رو توی تاپیک های مختلف پرسیده بودی...این کار رو نکن خلاف مقررراته

با آرزوی موفقیت

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)