صفحه 562 از 859 نخستنخست ... 62462512552553554555556557558559560561562563564565566567568569570571572612662 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,611 تا 5,620 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Senior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط itmmit نمایش پست ها
    1 . لیسانس حسابداری پیام نور - معدل 13.55
    2- فوق لیسانس مدیریت فناوری اطلاعات-سیستمهای اطلاعاتی پیشرفته دانشگاه تهران معدل 18.44
    3- تافل: (Total: 100 (R24, L28, S26, W22
    (GRE 317(verbal:150,Q:167
    4- یک مقاله isi و 2 مقاله در ژورنال داخلی
    5- یکسال سابفه کار
    6- --
    7- گرایشها و زمینه های مورد علاقه:هوش مصنوعی-یادگیری ماشینی-دیتاماینینگ-هوش کسب و کار
    ممنون میشم یه ارزیابی ازم داشته باشید. ترجیحا فول فاند

سلام،
    ای کاش معدل کارشناسیتون بهتر بود، البته با وجود این معدل هم شانس خیلی بالایی(با توجه به نمره جی آر ای و تافل) برای پذیرش در مقطع دکتری در بیزینس اسکولهای کانادایی دارین. پذیرش در مقطع دکتری در بیزینس اسکولهای کانادا( و همین طور آمریکا) با احتمال 99 درصد فول فاند خواهد بود. کلا رزومه شما خوبه و البته بحث اپلای شانس هم توش دخیله که بعضی وقتها به نفع و بعضی وقتها به ضرر آدمه. به هر حال انتخابهای خودتون رو محدود به دانشگاه های تاپ کانادا نکنید،(تورنتو، مکگیل، آلبرتا، بریتیش کلمبیا، کلگری) حتما از رده های پایین هم انتخاب کنید.
    موفق باشید.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط chem_88 نمایش پست ها
    سلام

من مهندسی شیمی- طراحی فرآیند از دانشگاه دولتی دارم با معدل 16/64 ،ارشد مهندسی شیمی-پلیمر از فردوسی معدل 18.41 نمره آیلتس 7 ،پروژه ارشدم درباره لاستیک بوده یه مقاله کنفرانس داخلی دارم و یکی رو برای چند تا ژورنال تازه ارسال کردم.برای سه تا درس TA بودم و میتونم از اساتید ریکام های خوبی بگیرم.
    میخوام برای دکترا اپلای کنم کانادا و فقط هم فول فاند میخوام.به نظرتون شانسی دارم؟برای چه دانشگاه هایی؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    سلام، معدل های نسبتا قابل قبول و خوبی دارید- نمره زبان هم که خوبه- فقط یک ایراد میتونه رزومه شما داشته باشه اونم نداشتن مقاله باشه ( میگن مقاله داخلی تقریبا بی اهمیت هست، فقط نمیزاره روزمه خالی بمونه)
    کانادا استاد محور هست و شما باید مخ استاد بزنید! تا حد امکان باید رزومه تحقیقتون رو بیشتر کنید. البته احتمالا با همین روزمه هم بتونید استادی گیر بیارید ولی اینکه دانشگاه خوب کانادا باشه، کمی بعید بنظر میرسه. ولی بهترین کار همون ایمیل زدن به اساتید هست . شروع کنید انشالله که جواب بگیرید.
    ویرایش توسط niyazahmadi : October 27th, 2015 در ساعت 03:24 AM دلیل: جایگزینی نقل قول تاکیدی

Junior Member a747asma آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

با سلام
    یه سوال داشتم
    اگه موقع تماس با استادا بگیم که واسه (ارشد+ دکترا) پذیرش میخوایم/ شانسمون واسه پذیرش و فاند بیشتر میشه؟ منظورم اینه که استاد بدونه که چند سال باهاش کار خواهیم کرد احتمالا

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس عمران - خاک وپی

1- لیسانس عمران - عمران دانشگاه چالوس معدل 13.68
    2- فوق لیسانس خاک و پی همدان معدل 14.93
    3- تافل ندارم ولی ایلتس می تونم 6.5 بگیرم یا بیشتر
    4- مقاله ندارم ولی میخوام بدم
    5-مقطع مورد پذیرش و دانشکاه : مقطع دکتری گرایش زلزله یا خاک و پی ولی دانشگاهش برام فرقی نداره
    6-زبان فرانسه هم دارم می خونم میتونم مدرکش بگیرم
    سوالات خودم :
    1- ایا با شرط اینکه خودم خرج خودم بدم می تونم پذیرش بگیرم
    2- ایا در ترم های اتی میشه با شرط پذیرش در خواست فاند بدهم
    3-در صورت نگرفتن پذیرش چه راهنمایی هایی میتونید بکنید تا بتونم پذیرش بگیرم
    ممنونم

با سلام
    من دارای لیسانس مهندسی نرم افزار از یه دانشگاه غیر انتفاعی با معدل13.82
    کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی پیام نور با معدل16.30
    مدرک زبان آیلتس 6.5
    3تاisi با اینفکت صفر
    3تا کتاب چاپ شده و 1کتاب به زبان انگلیسی در مراحل چاپ
    داور کنفرانس ملی
    داور کنفرانس بین المللی
    حدود 25 مقاله در کنفرانس های ملی، بین المللی و منطقه ای
    مدرک ممیزی iso9001 : 2008
    و مدارک شرکت درکارگاها و کنفرانس های مختلف می باشم
    میخواستم بدونم براب دکترا تو کانادا شانس فول فاند دارم؟؟؟؟(البته میدونم که باید مدرک جی مت بگیرم)
    اینو بگم که هدف بنده زندگی و کار در خارج از کشور هستش
    با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط a747asma نمایش پست ها
    با سلام
    یه سوال داشتم
    اگه موقع تماس با استادا بگیم که واسه (ارشد+ دکترا) پذیرش میخوایم/ شانسمون واسه پذیرش و فاند بیشتر میشه؟ منظورم اینه که استاد بدونه که چند سال باهاش کار خواهیم کرد احتمالا
    شانس پذیرش البته به تنهایی با این فاکتور افزایش پیدا نخواهد کرد ولی برای شخص ثابت با رزومه مشخص اگر قصد شما مبنی بر ادامه تحصیل تا مقطع دکتری اعلام شود ممکن است در ارزیابی آکادمیک استاد موثر باشد هرچند برنامه ریزی طولانی مدت برای مستر و دکتری از زمان پذیرش اصولا منطقی نخواهد بود. بیشتر اساتید تعهدهای بلند مدت به این شکل را قبول نخواهند نمود.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafaghad نمایش پست ها
    با سلام
    من دارای لیسانس مهندسی نرم افزار از یه دانشگاه غیر انتفاعی با معدل13.82
    کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی پیام نور با معدل16.30
    مدرک زبان آیلتس 6.5
    3تاisi با اینفکت صفر
    3تا کتاب چاپ شده و 1کتاب به زبان انگلیسی در مراحل چاپ
    داور کنفرانس ملی
    داور کنفرانس بین المللی
    حدود 25 مقاله در کنفرانس های ملی، بین المللی و منطقه ای
    مدرک ممیزی iso9001 : 2008
    و مدارک شرکت درکارگاها و کنفرانس های مختلف می باشم
    میخواستم بدونم براب دکترا تو کانادا شانس فول فاند دارم؟؟؟؟(البته میدونم که باید مدرک جی مت بگیرم)
    اینو بگم که هدف بنده زندگی و کار در خارج از کشور هستش
    با تشکر
    معدل لیسانس شما متاسفانه پایین و تغییر رشته ارشد شما هم امکان استفاده از امتیاز معدل در مقطع دکتری با گرایش کامپیوتر را بسیار کم خواهد نمود. برای رشته های مدیریت نیز نداشتن پایه مدیریت در مقطع لیسانس می تواند مساله ساز باشد که شانس پذیرش را کاهش می دهد. برای MBA نیز متاسفانه فاندی عموما وجود ندارد و تنها می توانید به شانس پذیرش در بخشهایی از گرایشهای مدیریتی که تحقیقات برپایه مهندسی نرم افزار را توسعه میدهند فکر کنید البته به شرطی که تز و تحقیق ارشد شما هم برهمین پایه باشد و مقالات شما به روز در زمینه موضوع خاص ذکر شده باشد. در این صورت می توانید با اساتیدی که در این زمینه کار میکنند احتمالا مکاتبه داشته باشید و در صورت دریافت پاسخ مناسب با درنظر گرفتن مینیمم معدل دانشگاه اقدام کنید
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    معدل لیسانس شما متاسفانه پایین و تغییر رشته ارشد شما هم امکان استفاده از امتیاز معدل در مقطع دکتری با گرایش کامپیوتر را بسیار کم خواهد نمود. برای رشته های مدیریت نیز نداشتن پایه مدیریت در مقطع لیسانس می تواند مساله ساز باشد که شانس پذیرش را کاهش می دهد. برای MBA نیز متاسفانه فاندی عموما وجود ندارد و تنها می توانید به شانس پذیرش در بخشهایی از گرایشهای مدیریتی که تحقیقات برپایه مهندسی نرم افزار را توسعه میدهند فکر کنید البته به شرطی که تز و تحقیق ارشد شما هم برهمین پایه باشد و مقالات شما به روز در زمینه موضوع خاص ذکر شده باشد. در این صورت می توانید با اساتیدی که در این زمینه کار میکنند احتمالا مکاتبه داشته باشید و در صورت دریافت پاسخ مناسب با درنظر گرفتن مینیمم معدل دانشگاه اقدام کنید
    موفق باشید
    در مورد اینکه نداشتن مدرک لیسانس در مدیریت می تواند مسئله ساز باشد، شما اشتباه می کنید. من الان خودم دارم دکتری یکی از گرایشهای مدیریت رو در کانادا می خونم، هم خودم و هم به جرات می تونم بگم نصف کسایی که تا الان در کانادا دیدم دکتری مدیریت می خونند، از رشته های نامرتبط، مثل مهندسی برق، مکانیک و... اومدند. کلا تغییر رشته به مدیریت، یک امر کاملا متداولی هست.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

با سلام

من دانشجوی کارشناسی مهندسی عمران با معدل 13 دانشگاه علم و صنعت هستم که شهریور سال دیگه فارغ التحصیل میشم و زبان انگلیسی نسبتا خوبی دارم که برای گرفتن مدرک زبان چند ماه لازم دارم ، لطفا راهنمایی کنید براای پذیرش در گرایش خاک و گرایش حمل و نقل در مقطع ارشد چه دانشگاه هایی رو بررسی کنم؟

ضمنا تا حدود 6000 دلار در سال (تقریبا رایگان) می تونم داشته باشم که هزینه هام جمع شه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    در مورد اینکه نداشتن مدرک لیسانس در مدیریت می تواند مسئله ساز باشد، شما اشتباه می کنید. من الان خودم دارم دکتری یکی از گرایشهای مدیریت رو در کانادا می خونم، هم خودم و هم به جرات می تونم بگم نصف کسایی که تا الان در کانادا دیدم دکتری مدیریت می خونند، از رشته های نامرتبط، مثل مهندسی برق، مکانیک و... اومدند. کلا تغییر رشته به مدیریت، یک امر کاملا متداولی هست.
    در مورد گرایشهای مدیریت در تغییر مقطع لیسانس به ارشد این مساله مد نظر شما میتواند بسته به گرایش مربوطه و زمینه تحقیق موثرتر باشد لیکن مساله ایشان ادامه تحصیل در مقطع دکتری بوده و با توجه به زمینه قبلی ایشان و نیاز به فول فاند طبق نظر خودشان نظر اینجانب همان است که عنوان شد.
    به نظر شما و سایر دوستان نیز احترام میگذارم و از نظر اینجانب هیچ نظری غلط نیست بلکه نظر فرد است و طبیعی است که نظر شما ممکن است با نظر دیگری متفاوت باشد که در کانادا هم این مساله به نظر منطقی است.
    تغییر رشته منجر به دریافت فاند اصولا بدون انجام تز در راستای تحقیق متناسب با زمینه تحقیقی ارشد در مقطع دکتری به شدت شانس RA را کاهش میدهد چون استادی که ترجیح دهد از بین اپلیکنتهای مختلف چنین دانشجویی را بپذیرد اصولا بایستی فاکتورهای متفاوت برتری را در فرد مشاهده کند که معدل نیز باز از نظرراینجانب به همراه دانشگاه و نوع ماهیت آکادمیک تحصیل قبلی فرد از این فاکتورهای ثانویه است.
    در هر حال اگرچه در گرایشها و رشته های مختلف و نوع فاندها ممکن است تفاوتهایی باشد اما تصور اینکه بتوان تغییر عمده ای را در روند دریافت موقعیتهای حمایت مالی در رشته های مختلف و دانشگاههای مختلف ایجاددنمود باز از نظر اینجانب تصور صحیحی می تواند نباشد.
    باز هم تاکید میکنم نظرات ما انعکاسی از تجربیات و دیدگاههای فردی ماست و نظرات مختلف در پاسخ به سوالات دوستان موجب جمع بندی صحیح تری از موضوع توسط فرد میگردد که باز به نظر هر یک از افراد ثالث ممکن است جمع بندی کاملی نباشد ولی نظر فردی است که بدان احترام میگذاریم.
    از شرکت شما در بحث متشکرم
    موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)