صفحه 57 از 859 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157557 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : به نظر شما با این شرایط برای کدوم دانشگاهها (در کانادا) شانس دارم؟

سلام خدمت همه اساتید و دوستان گرامی
    من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم از دانشگاه شهید بهشتی با معدل 15.47 .فوق لیسانس مدیریت بازرگانی هم دارم از همان دانشگاه (بهشتی) با معدل 15.86.نمره IELTS من 7 هست و GRE 1060. می خواهم برای MSc management اقدام کنم.فکر می کنید شانس پذیرش از دانشگاه های خوب کانادا برای مقطع فوق را دارم؟
    ممنون می شوم دوستان راهنمایی کنند.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

پیش فرض پاسخ : به نظر شما با این شرایط برای کدوم دانشگاهها (در کانادا) شانس دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط safoooora نمایش پست ها
    سلام.
    میشه سایت دانشگاهیی که با شرایطم بخونه رو بهم بدین. دانشگاهیی که به gre نیاز نباشه.
    رشته فیزیک معدل لیسانس 13 . نمره تافل 80 تا 90 .

یک سایت هست که کل دیتابیس دانشگاه های کانادا توشه و قابلیت سرچ قدرتمندی هم داره . لینکش یادم نیست ولی توی گوگل بگردید پیدا میکنید . اونجا بگیردید ببینید کدوم دانشگاه ها رشته شما رو دارن ، بعد هم برید تو سایت همون دانشگاه ها ببینید کدوم GRE نمیخاد . درضمن کانادا معمولا معدل بالای 15-16 میخاد و روی این موضوع خیلی سفته .
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D., Materials Engineering, Sharif University of Technology

سلام
    اینم لینک برای Search دانشگاههای کانادا :
    http://www.aucc.ca/can_uni/search/index_e.html

همراه با ادای احترام به iBT.

to safooora:
    به نظرم نیاز به مقاله و تافل بالاتر دارید برای اطمینان از پذیرش.
    در تمام مراحل زندگی (که این مرحله هم یکی از اونهاست) توکل بر خدا رو فراموش نکنیم.
    و مَن یَتَوکّل علی الله فَهو حَسبُه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا

سلام من دانشجوی دانشگاه ازاد هستم کامپیوتر با معدل 14.80
    جند ماه دیگه واسه زبان امتحان میدم و میدونم نمرم هم خوب میشه .میخوام بدونم بدون fund میتونم واسه ارشد امنیت شبکه تو یکی دانشگاهها از شهر vancouver پذیرش گرفت

ممنون میشم جواب منو بدید

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng.- University of Victoria

سلام به همه دوستان. من می خوام واسه یه دوتا از دانشگاههای Queen's , Calgary , Victoria BC, Saskatchewan, Western Ontario , New Brunswickواسه زمستون اقدام کنم. به نظرتون با شرایط زیر شانسم واسه هر کدوکم (به خصوص واسه fund) چقدره؟
    لطفا اگر کسی اطلاع داره راهنمایی کنه. ممنون.
    کارشناسی مکانیک جامدات دانشگاه شیراز
    رتبه کنکور کارشناسی 240
    معدل تا ترم 7 >> 15.2
    البته این ترم آخری معدلم حدود 16.6میشه.
    iBT: 95
    یک مقاله کنفرانس و یک ژورنال در دست submit
    پیشاپیش ممنون.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

من معدلم 18.28 و نمره پ يان نامه ام 19.56 در رشته منابع طبيعي و 4 ترم دانشگاه درس ميدم و كنفرانس هاي داخلي زيادي شركت كردم و به نرم افزارها نقشه برداري مهارت دارم و مدرك دارم مي خواستم ببينم مي تونم پذيرش بگيرم.

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

باسلام
    می خواستم بدونم من با معدل 13 تو کارشناسی رشته حسابداری آیا می توانم در کانادا برای کارشناسی ارشد به دانشگاه بروم .البته من از طریق skill worker اقدام کردم و ویزا برام اومده ولی هنوز در ایران هستم.

Junior Member

سلام به همه دوستان
    ممنون میشم بگید چقدر شانس پذیرش برای دکترای فیزیک دارم و کدوم دانشگاهها رو پیشنهاد می کنید.
    معدل لیسانس 15
    معدل فوق 16.60
    مقاله ISI حداقل 4 تا
    مقاله داخلی 5
    کنفرانس بین المللی 1
    IELTS 6
    ممنون
    ویرایش توسط redstar63 : July 1st, 2010 در ساعت 01:20 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار دانشگاه اصفهان-ارشد نرم افزار امیرکبیر

سلام، من تا چندماه دیگه به کانادا مهاجرت می کنم. هدفم از مهاجرت کار نیست بلکه می خوام PHD در رشته نرم افزار بگیرم. لیسانس نرم افزار با رتبه اول از uni esfahan هستم (معدل 17) و فوقم (نرم افزار) رو از امیرکبیر گرفتم (با رتبه اول معدل 16.7) تافل 550 دارم به نظر شما برای چه دانشگاهی توی کانادا می تونم اقدام کنم؟ می خوام ترجیجا تا ایران هستم پذیرش بگیرم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط davoudian نمایش پست ها
    سلام، من تا چندماه دیگه به کانادا مهاجرت می کنم. هدفم از مهاجرت کار نیست بلکه می خوام PHD در رشته نرم افزار بگیرم. لیسانس نرم افزار با رتبه اول از uni esfahan هستم (معدل 17) و فوقم (نرم افزار) رو از امیرکبیر گرفتم (با رتبه اول معدل 16.7) تافل 550 دارم به نظر شما برای چه دانشگاهی توی کانادا می تونم اقدام کنم؟ می خوام ترجیجا تا ایران هستم پذیرش بگیرم.
    سلام. معدلتون برای دانشگاههای تراز اول کانادا هم فکر میکنم خوب باشه. ولی تافلتون برای این دانشگاهها پایینه، چون مثلا آلبرتا رو که دیدم، تافل 600 میخواست. اگه بتونین دوباره تافل بدین برای دانشگاههای عالی شانس دارین. ضمنا چک کنین ببینین GRE هم میخوان یا نه. با آرزوی موفقیت

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)