صفحه 578 از 859 نخستنخست ... 78478528568569570571572573574575576577578579580581582583584585586587588628678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,771 تا 5,780 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaabaa نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : باهنر کرمان
    معدل کارشناسی : 13.10
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: علوم کامپیوتر
    سابقه کار: 6 ماه
    نمره زبان انگلیسی: ielts 6.5
    دارای مدارک :شبکه mcse , ccna , ccnp , microtik, exchange
    فقط می خوام بدونم می تونم پذیرش بگیرم ارشد در یکی از رشته های شبکه ، هر دانشگاهی و هر طور که باشه
    با معدل پایینتر از مینیمم اصولا مدارک از تحصیلات تکمیلی به دپارتمان مربوطه ارسال هم نمیشود و ریجکت میگردد. دانشگاهها اکثرا منیمم معدل حدود15تا16 را حداقل برای مدارک صادره از ایران ست نموده اند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زمین شناسی

سلام دوستان
    معدل کارشناسی من پایینه حدود 13.5 ولی ارشد رو حدود 17 میشم (هنوز نمره تز مونده)
    واسه پذیرش دانشگاه های کانادا، معدل ارشد رو فقط مد نظر قرار میدن یا اینکه معدل کارشناسی هم اثر گذاره؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Genetics

سلام من يه راهنمايي ميخواستم،با اين سوابق من واسه مستر دانشگاه mcgill رشته ي ژنتيك پزشكي چقدر شانس پذيرش هست البته هنوز با استاد مكاتبه اي نداشتم
    دانشگاه ليسانس:سراسري شهركرد
    رشته تحصيلي:ژنتيك
    معدل:16,50
    نمره زبان:تافل 101
    تعداد مقالات داخلي/خارجي:ندارم
    سابقه ي كاري:ندارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Management-Polito

با سلام و عرض خسته نباشید
    یه سوال کوچیک
    دانشگاه های کانادا ، اگر معدل کارشناسی صنایع 14.5 باشه و ایلتس 6.5 (S 7.5, L 6.5, W 6, R 6.5)، برای رشته های مدیریت شانس دارم؟
    یه خاطد خدمت و کار چهار سالی فاصله افتاده و مقاله هم ندارم.
    میدونم که دانشگا ها مینیموم 15 میخوان یا ایلتس 7 میخوان!
    بیشتر میخواستم بدونم استثنا هم داره؟
    ممنون از وقتتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زمین شناسی

سلام دوستان. به نظر شما سن تاثیری توی گرفتن پذیرش دکتری داره یا نه؟
    بین کارشناسی با ارشد چند سال وقفه داشتم و این بین کار غیر مرتبط با رشته انجام میدادم. الان تصمیم به ادامه تحصیل گرفتم. ایا وقفه بین کارشناسی با ارشد توی شانس پذیرش از دانشگاه های کانادا اثر میزاره؟ در ضمن من الان 33 سالمه واسه fall2016 میشم 34ساله. این موضوع واسه اساتید چقدر اهمیت داره.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط mamli نمایش پست ها
    سلام دوستان
    معدل کارشناسی من پایینه حدود 13.5 ولی ارشد رو حدود 17 میشم (هنوز نمره تز مونده)
    واسه پذیرش دانشگاه های کانادا، معدل ارشد رو فقط مد نظر قرار میدن یا اینکه معدل کارشناسی هم اثر گذاره؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام. هر دو رو ولی حتما با ایمیل ازشون بپرسید و اکی بگیرین. موفق باشید
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط mamli نمایش پست ها
    سلام دوستان. به نظر شما سن تاثیری توی گرفتن پذیرش دکتری داره یا نه؟
    بین کارشناسی با ارشد چند سال وقفه داشتم و این بین کار غیر مرتبط با رشته انجام میدادم. الان تصمیم به ادامه تحصیل گرفتم. ایا وقفه بین کارشناسی با ارشد توی شانس پذیرش از دانشگاه های کانادا اثر میزاره؟ در ضمن من الان 33 سالمه واسه fall2016 میشم 34ساله. این موضوع واسه اساتید چقدر اهمیت داره.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام. سن هیچ ربطی نداره و میتونید ادامه بدین. ولی برای اون گپ باید دلیلی مثل کار یا تحقیق پیدا کنید. توصیه نامه هم یادتون نره. با استاداتون برید ملاقات و مذاکره کنید
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

دوستان من از یک استادی جواب بله گرفتم.ایشون برای مستر من سال اول پارشال قرار بده و برای سال دوم فول فاند(اگه منابعش جور بشه).
    مشکل من اینکه تافلم 78 شده و اونجا 80 می خوان. البته من بطور واضح تو رزومم نمرش رو نوشته بودم و بعید می دونم استاد ندیده باشه . حالا به نظر شما استاد می تونه کاری کنه دانشگاه این رو ندید بگیره؟
    (راستی در اپلیکیشن پرسیده که آیا استادی حاضر شده استاد شما باشه و اسم اون چیه)

Junior Member

سلام دوستان کسی میدونه اگر کسی بخواد خرج تحصیل در کانادا رو از جیب بده برای ارشد اوضاع به چه صورته؟
    میشه با معدل 13.5 کارشناسی در یکی از دانشگاههای تورنتو پذیرش گرفت؟ گویا خرج تخصیل یکساله ارشد در کانادا حدود 15000 دلار درسته؟

Junior Member

سلام بچه ها, وقتتون بخیر. اگه منو راهنمایی کنین ممنون میشم . این رزومه ی منه و اگه شانسی داشته باشم میخوام برای phd مستقیم کانادا fall 2017 اقدام کنم:

1-
    دانشگاه سراسری خوارزمی(تربیت معلم سابق) -رشته مهندسی صنایع-معدل تا ترم شش 15. که هفت ترمه هم تموم میکنم و حداکثر شاید معدلم بشه 15.5 واسه لیسانس
    3- نمره زبانمم : (IELTS 7 (W:6.5 , S:7 , L: 7.5 , R:6.5
    4- GRE ندادم هنوز ولی تو آزمون آزمایشی ها بین 310 تا 320 حداکثر
    5- مقاله ندارم واسه لیسانس
    6- 1 سال سابقه کار مربط که تا زمان اپلای میشه تقریبا 2 سال
    7- یکم چون بحث مالیش برام مهمه رنک دانشگاه اهمیتش کمتر میشه برام
    8- بیشتر علاقه ام سمت Economy و گرایش های نزدیک بهشه مثه Economy & society یا public policy and administration
    9- فال 2017
    10- نکته ی خیلی برجسته ای ندارم بجز آشنایی کامل با نرم افزار ها رشتم و ریکامند های نسبتا خوب و اینکه یکم زود همه چیو تموم کردم(یک سال جهشی در راهنمایی) و 7 ترمه تموم کردن لیسانس و الان 21 سالمه.

فقط نکته مهم همونطور که اشاره کردم برام full fund بودنشو چون از لحاظ مالی خودمو واسه 5 سال نمیتونم ساپورت کنم و آیا با این معدل شانسی دارم واسه phd direct.ممنون میشم دوستای با تجربه نظرشونو بگن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)