صفحه 58 از 859 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768108158558 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار دانشگاه اصفهان-ارشد نرم افزار امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : به نظر شما با این شرایط برای کدوم دانشگاهها (در کانادا) شانس دارم؟

واقعا لطف دارین که جواب می دین. به نظر شما داشگاه کنکوردیا دانشگاه خوبی هستش؟ (تافل 550 می خواد)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : به نظر شما با این شرایط برای کدوم دانشگاهها (در کانادا) شانس دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط davoudian نمایش پست ها
    واقعا لطف دارین که جواب می دین. به نظر شما داشگاه کنکوردیا دانشگاه خوبی هستش؟ (تافل 550 می خواد)
    خواهش میکنم. ببینین، من خودم هنوز نرفتم و نمیدونم واقعا این رنکینگ دانشگاهها چقدر مهمه و چه مقدار میتونه در پیدا کردن کار در آینده تاثیر داشته باشه (تصورم اینه که از نظر سطح علمی تفاوت چندانی بین رنک 1 با مثلا 20 نیست)، و برای خودم رنکینگ چندان مهم نبود. ولی چون شرایطتون بنظر خوب میاد، به عقیده من حیفه که فقط بخاطر کم بودن نمره تافل به دانشگاه رنک پایینتر راضی بشید. اگه جای شما بودم سعی خودم رو میکردم که بتونم دانشگاههای تراز اول پذیرش بگیرم. اگه برای سپتامبر 2011 میخواین اقدام کنین وقت کاملا مناسبی دارین برای گرفتن تافل و GRE با نمره بالا. ولی اگه با همین تافل میخواین برین، فکر میکنم براحتی از دانشگاههایی که 550 میخواد پذیرش میگیرین (بعد از تماس با استاد البته). کنکوردیا هم دانشگاه خوبیه فکر کنم (خیلی از دانشجوهای ایرانی میرن اونجا). ایرانی بسیار زیاد داره و احساس غربت نخواهید کرد. البته اینا همه شنیده های منه و چون خودم اونجا نبودم نمیتونم نظر قطعی بدم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

با سلام
    کارشناسی مکانیک (جامدات)دانشگاه یزد معدلم 15.2 شد ولی دوس سال آخر معدلم 16.5 به بالا شده
    ارشد هم یزد بودم هنوز پایان نامه دفاع نکردم معدلم بدون پایان نامه 17.2 شده ...زبان هم اقدام کردم ولی هنوز وقت آزمون نشده ولی فکر کنم نمرم خوب بشه..
    یکی هم مقاله کنفرانسی دارم شانسی برای پذیرش تو دانشگاه های کانادا با فاند(این یکی مهمه)دارم یا نه؟اگه دارم کدوم دانشگاه احتمالش بیشتره!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    railway engineering in iran university of sciense & technology

پیش فرض پاسخ : شرط معدل

سلام دوستان
    من دانشگاه علم و صنعت عمران خوندم، معدلم 15:18 هستش. IELTS:6 (writing 6,reading 6,listening 6,speaking 6.5) یک ثبت اختراع دارم، یک مقاله داخلی دارم. بیشتر دانشگاه ها ielts 6.5 می خواهند، به نظر شما من میتونم فاند بگیرم؟

پیش فرض پاسخ : برای کدوم دانشگاه کانادا اقدام کنم؟

سلام
    من لیسانس مهندسی صنایع دارم با معدل 13.47 ولی 60 واحد آخرم اللخصوص اختصاصیم بالای 116.5 هست.
    آیلتس ام هم 6.5 هست.
    کدوم دانشگاه برام بهتره؟
    ممنون
    آیا خوبه که فوقم را در یک دانشگاه معمولی مثلا قبرس بخونم بعد برم برا دکتری کانادا؟

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا

ممنون میشم اگر دوستان من رو هم راهنمایی کنند. البته من پارسال برای یکی دوتا از دانشگاههای کانادا اقدام کردم و موفق نبودم. امسال نمی دونم چی کار کنم

معدل لیسانس : 15 از دانشگاه تهران
    معدل ارشد : 14 از شریف
    تافل : 90
    GRE Subject: 85%

نمی دونم امسال برای کجاها اقدام کنم
    ممنون می شم اگر راهنماییم کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : از مشهد کسی هست...؟

سلام
    منم از مشهدم و دارم برای ترم fall میرم واترلو. ایمیلم هم اینه:tahereh.saber@gmail.com

ApplyAbroad Veteran

سلام
    با معدل 3ترم آخر 16 و معدل کل 14.5 فکر کنین بشه از دانشگاهای معمولی کانادا واسه فوق مکانیک پذیرش با کمی! کمک هزینه گرفت؟
    نیاز به full fund ندارم
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان..
    به نظر شما با شرايط زير براي كدوم دانشگاه‌هاي كانادا شانس پذيرش مقطع phd رو دارم:
    5 تا مقاله چاپ شده در ISI
    معدل مقطع كارشناسي 14/26
    معدل مقطع كارشناسي ارشد 15/76
    نمره تز 19/96
    الان هم دارم واسه آيلتس اقدام ميكنم..
    با تشكر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدام دانشگاه با اين شرايط؟؟؟

سلام
    شدیدا ب کمک کسی ک تجربشو داره و مطمئن هست نیاز دارم
    من کاردانیم علمی کاربردی بودم و الان دانشجوی سال آخر نرم افزار کامپیوتر یکی از دانشگاه های غیر انتفایی قزوین هستم و حتما میخام برای ارشد توی همین رشته یا هوش مصنوعی برم کانادا یا آلمان (کدوم بهتره؟) . آیا به من پذیرش با فاند؟ یا فقط پذیرش میدن یا اصلا هیچکدوم؟
    معدل کاردانیم 16.5
    معدل کارشناسی ناپیوستم 14
    تافل هم دارم میگیرم
    مقاله ندارم
    مطلبی هست ک نگفتم؟
برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)