صفحه 591 از 859 نخستنخست ... 91491541581582583584585586587588589590591592593594595596597598599600601641691 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,901 تا 5,910 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام و خسته نباشید و تبریک سال نو و تشکر از عزیزانی که اینجا بی دریغ وقتشون رو برای کمک به بقیه میذارن و با حوصله جواب میدن، امیدوارم سالی پر از موفقیت داشته باشید و شاد

ببخشید سوالی داشتم، اینکه من با این رزومه برای کدوم دانشگاه های کانادا شانس بیشتری دارم که پذیرش با فاند بگیرم؟؟؟ لطفا بدون تعارف جواب بدین و اگر قرار به اصلاحاتی هست هرچه سریع تر اقدام کنم

1. کارشناسی: دانشگاه شیراز – مهندسی عمران – 15.30
    2. کارشناسی ارشد: دانشگاه تربیت مدرس تهران – گرایش ژئوتکنیک – معدل 17.20
    3. تافل :102
    4. ندادم (GRE)
    5. 10 تا مقاله کنفرانسی دارم که 6تاش بین المللی و 4 تا داخلی ( از این 10 تا 5 تاش انگلیسی هست)
    6. سابقه کار با بیمه که ندارم ولی بدون بیمه چند ماهی کار مرتبط با رشته ام داشتم
    7. هرجا باشه فرقی نداره فقط فاند داشته باشه
    8. همین گرایش حال حاضرم
    9. دوره لیسانس و کارشناسی ارشد هم حل تمرین و هم TA بودم.

با تشکر

Junior Member

با عرض سلام و خسته نباشید. دوستان من از کدوم دانشگاه های کانادا شانس پذیرش دکترا با فاند تو زمینه IT دارم با توجه به شرایط زیر:
    ۱. لیسانس مهندسی نرم افزار دانشگاه ازاد تهران جنوب معدل ۱۵.۶۷/۲۰
    ۲. فوق لیسانس با معدل ۴.۹۰/۵ از فنلاند رشته ‭ IT
    ۳. دو تا مقاله تو کنفرانس های بین الملی دارم ولی واسه هردو نویسنده دوم بودم
    ۴. دو سال TA بودم واسه سه تا درس مختلف
    ۵. نمره زبان جدید ندارم نه ایلتس و نه GRE ولی زبان تحصیل مقطع فوق لیسانسم انگلیسی بوده. ایا نمره زبان لازم دارم?

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nicesky نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید. دوستان من از کدوم دانشگاه های کانادا شانس پذیرش دکترا با فاند تو زمینه IT دارم با توجه به شرایط زیر:
    ۱. لیسانس مهندسی نرم افزار دانشگاه ازاد تهران جنوب معدل ۱۵.۶۷/۲۰
    ۲. فوق لیسانس با معدل ۴.۹۰/۵ از فنلاند رشته ‭ IT
    ۳. دو تا مقاله تو کنفرانس های بین الملی دارم ولی واسه هردو نویسنده دوم بودم
    ۴. دو سال TA بودم واسه سه تا درس مختلف
    ۵. نمره زبان جدید ندارم نه ایلتس و نه GRE ولی زبان تحصیل مقطع فوق لیسانسم انگلیسی بوده. ایا نمره زبان لازم دارم?
    بدون مقاله ژورنال برای دکتری به سختی استاد پیداکنید ولی باز بسته به موضوع تز و کار شما امکان دارد به ویژه اگر موضوع به روز و کار شما قابل پرزنت در یک ایمیل کوتاه و تاثیرگذار باشد.(عموما استادی که در این زمینه کار کرده است می تواند متوجه نوع کار شما و قابلیتهای احتمالی باشد هرچند بدون مقاله این امر برای ارزیابی استاد به همین دلیل غالبا مشکل است)
    اگر مدیوم تدریس در دوره فوق انگلیسی بوده باشد زبان نیار ندارید(حداقل طول دوره دو سال و برخی دانشگاهها سه سال باید باشد)
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2016 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید و تبریک سال نو و تشکر از عزیزانی که اینجا بی دریغ وقتشون رو برای کمک به بقیه میذارن و با حوصله جواب میدن، امیدوارم سالی پر از موفقیت داشته باشید و شاد

ببخشید سوالی داشتم، اینکه من با این رزومه برای کدوم دانشگاه های کانادا شانس بیشتری دارم که پذیرش با فاند بگیرم؟؟؟ لطفا بدون تعارف جواب بدین و اگر قرار به اصلاحاتی هست هرچه سریع تر اقدام کنم

1. کارشناسی: دانشگاه شیراز – مهندسی عمران – 15.30
    2. کارشناسی ارشد: دانشگاه تربیت مدرس تهران – گرایش ژئوتکنیک – معدل 17.20
    3. تافل :102
    4. ندادم (GRE)
    5. 10 تا مقاله کنفرانسی دارم که 6تاش بین المللی و 4 تا داخلی ( از این 10 تا 5 تاش انگلیسی هست)
    6. سابقه کار با بیمه که ندارم ولی بدون بیمه چند ماهی کار مرتبط با رشته ام داشتم
    7. هرجا باشه فرقی نداره فقط فاند داشته باشه
    8. همین گرایش حال حاضرم
    9. دوره لیسانس و کارشناسی ارشد هم حل تمرین و هم TA بودم.

با تشکر
    واقعیت اینستکه مقالات کنفرانسی هرچند در رزومه بی تاثیر نیست اما به دلیل کاملا مشخص ارزش مقالات ژورنال و ISI بسیار بالاتر است به ویژه در پذیرش دکتری که تقریبا رقابت برسر تعداد و IF است نه اصل داشتن مقالات در بسیاری کیسها. در مورد دانشگاه نیز بهتر است براساس استاد و موضوع تز ارشد اقدام کنید. در دوره دکتری بیشتر به دانشجویی که در ارشد همان موضوع یا اکستنشهای آنرا کار کرده است بها داده میشود و تقریبا استادهای بسیار کمی هستند که ازبین انبوهی دانشجو که در نزدیکترین موضوع به پروژه فعلی کار کرده اند دانشجویی خارج از این دایره را برای دکتری برگزینند.
    موفق باشید
    اگر بتوانید مقاله ژورنال از کارتان ارائه کنید شانس پذیرشتان بیشتر است.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام من دیپلمم تجربی بوده با معدل ۱۸.۹۰ لیسانس مدیریت بازرگانی بهشتی معدل ۱۵.۱۰ و فوق لیسانس مدیریت منابع انسانی با معدل ۱۷.۸ از پردیس البرز دانشگاه تهران می خوام برای لیسانس رشته ی management engineering دانشگاه واترلو پذیرش بگیرم هنوز ایلتس امتحان ندادم ولی به احتمال زیاد ۶.۵ که می خوان رو میگیرم به نظرتون با این شرایط بهم فاند می دم یا نه و اینکه تو رشته های مدیریت چه گرایش هایی رو میشناسید که جی مت یا جی ار ای نخوان؟

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

متاسفانه دوستانی که برای ارشد اپلای می کنن کم هستند، اگه میشه نظرتون رو در باره ی رزومه ی من بگید:

کاردانی: مهندسی آب، دولتی شهرستان، معدل 12.01
    کارشناسی ناپیوسته: مشاوره، دانشگاه آزاد، معدل 19.10
    تافل: R28 L20 S22 W23 = Total 93
    مقاله: در زمینه ی روانشناسی بالینی: یک مقاله ی ISI چاپ شده، یک مقاله ی سابمیت شده. در دو اسم اول.
    سابقه ی تحقیق: همکاری با یه استاد نروژی در نوشتن اون دو تا مقاله به مدت 6 ماه. توصیه نامه هم بهم میده.

رشته ی مورد نظر: کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی یا دکترای مستقیم روانشناسی بالینی

توضیحات: نیاز به حداقل نیمه فاند/حذف شهریه
    از ناتینگهام انگلیس (رنک جهانی 70) پذیرش دارم. ولی فاند نمیدن!
    چه پیشنهادی برای من دارید؟
    به نظرتون سپتامبر امسال هر جا شد برم، یا یه سال صبر کنم برای کانادا اپلای کنم؟
    اپلای ابرود مکانی برای راهنمایی، مشاوره و تبادل اطلاعات دوستانه و داوطلبانه است. با انتخاب گزینه ی "اضافه کردن به امتیاز کاربر" از پست مفید پاسخ دهندگان تشکر کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering

سلام خدمت دوستان محترم،

ممنون میشم شانس پذیرش بنده رو ارزیابی کنید.

مورد دیگه هم اینکه پیشنهاد میکنین واسه چه دانشگاههایی اقدام کنم؟

رزومه بنده:

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه آزاد
    معدل کارشناسی : 16.31
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی الکترونیک
    دانشگاه کارشناسی ارشد : Kyungpook National University (South Korea)
    معدل کارشناسی ارشد : معدل تا ترم 2 (94.6 از 100) به عبارتی 3.86 از 4.3
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی الکترونیک
    تعداد مقالات : یک مقاله چاپ شده با ایمپکت 2.25 (نویسنده دوم)،
    یک مقاله سابمیت شده (نویسنده دوم) ایمپکت 2.25. و یک مقاله هم در حال ویرایش (نویسنده اول بعد از Corresponding Author)، به علاوه یک مقاله کنفرانسی بین المللی. درکل چهارتا.

5تا ژورنالی هم دوره لیسانس داشتم، بین المللی بودن، اما بدون ایمپکت!

سابقه کار: ندارم، اما در حال حاضر در یک لابراتوار در دانشگاه به عنوان RA روی سنسورهای نوری (Optical-fiber Sensor) کار می کنم که تز فوق لیسانس هم هست.
    سابقه دریافت بورس : بورسیه کامل دوره ارشد (شهریه و هزینه زندگی) و همینطور از لابراتواری هم که توش کار می کنم حقوق دریافت می کنم.
    تالیف و یا ترجمه کتاب : Non
    نمره زبان انگلیسی: 6.5 آیلتس (اعتبار تا 2016 August 16 )، اما دوباره امتحان میدم و امیدوارم که 7 بیارم.
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: من قصد دارم زمینه ی تحقیقم رو عوض کنم به دلیل اینکه اشباع شده هست، و این موضوع کاملا منو به هم ریخته و گیج کرده! زمینه ی کاری الان من سنسورهای نوری هست و کارم در کل شکل آزمایشگاهی داره، اما میخوام برم سمت data mining که بیشتر به برنامه نویسی مربوط میشه! مقالاتمم مربوط میشه به سنسور(به غیر از مقالات دوره لیسانس که با برنامه نویسی ارتباط داشتن). از نظر دوستان با تجربه، آیا من شانسی برای پیدا کردن پوزیشن دوره دکتری دارم؟

بسیار بسیار سپاسگذارم از حوصله و وقتتون.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Habib_Nobakht نمایش پست ها
    متاسفانه دوستانی که برای ارشد اپلای می کنن کم هستند، اگه میشه نظرتون رو در باره ی رزومه ی من بگید:

کاردانی: مهندسی آب، دولتی شهرستان، معدل 12.01
    کارشناسی ناپیوسته: مشاوره، دانشگاه آزاد، معدل 19.10
    تافل: R28 L20 S22 W23 = Total 93
    مقاله: در زمینه ی روانشناسی بالینی: یک مقاله ی ISI چاپ شده، یک مقاله ی سابمیت شده. در دو اسم اول.
    سابقه ی تحقیق: همکاری با یه استاد نروژی در نوشتن اون دو تا مقاله به مدت 6 ماه. توصیه نامه هم بهم میده.

رشته ی مورد نظر: کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی یا دکترای مستقیم روانشناسی بالینی

توضیحات: نیاز به حداقل نیمه فاند/حذف شهریه
    از ناتینگهام انگلیس (رنک جهانی 70) پذیرش دارم. ولی فاند نمیدن!
    چه پیشنهادی برای من دارید؟
    به نظرتون سپتامبر امسال هر جا شد برم، یا یه سال صبر کنم برای کانادا اپلای کنم؟
    اگر قادر به تامین هزینه های ناتینگهام هستید شک نکنید .
    امکان دریافت فاند با رزومه فعلی و با توجه به شرایط ذکر شده در کانادا چندان قابل اتکا نیست.
    برخلاف امضا شما البته امید همچنان وجود دارد هرچند آینده برای کسی قابل پیش بینی نیست اما با انتخابهای منطقی و نه ایده آل میتوان آنرا تا حد ممکن قابل تحملتر نمود.....

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_ak369 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان محترم،

ممنون میشم شانس پذیرش بنده رو ارزیابی کنید.

مورد دیگه هم اینکه پیشنهاد میکنین واسه چه دانشگاههایی اقدام کنم؟

رزومه بنده:

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه آزاد
    معدل کارشناسی : 16.31
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی الکترونیک
    دانشگاه کارشناسی ارشد : Kyungpook National University (South Korea)
    معدل کارشناسی ارشد : معدل تا ترم 2 (94.6 از 100) به عبارتی 3.86 از 4.3
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی الکترونیک
    تعداد مقالات : یک مقاله چاپ شده با ایمپکت 2.25 (نویسنده دوم)،
    یک مقاله سابمیت شده (نویسنده دوم) ایمپکت 2.25. و یک مقاله هم در حال ویرایش (نویسنده اول بعد از Corresponding Author)، به علاوه یک مقاله کنفرانسی بین المللی. درکل چهارتا.

5تا ژورنالی هم دوره لیسانس داشتم، بین المللی بودن، اما بدون ایمپکت!

سابقه کار: ندارم، اما در حال حاضر در یک لابراتوار در دانشگاه به عنوان RA روی سنسورهای نوری (Optical-fiber Sensor) کار می کنم که تز فوق لیسانس هم هست.
    سابقه دریافت بورس : بورسیه کامل دوره ارشد (شهریه و هزینه زندگی) و همینطور از لابراتواری هم که توش کار می کنم حقوق دریافت می کنم.
    تالیف و یا ترجمه کتاب : Non
    نمره زبان انگلیسی: 6.5 آیلتس (اعتبار تا 2016 August 16 )، اما دوباره امتحان میدم و امیدوارم که 7 بیارم.
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: من قصد دارم زمینه ی تحقیقم رو عوض کنم به دلیل اینکه اشباع شده هست، و این موضوع کاملا منو به هم ریخته و گیج کرده! زمینه ی کاری الان من سنسورهای نوری هست و کارم در کل شکل آزمایشگاهی داره، اما میخوام برم سمت data mining که بیشتر به برنامه نویسی مربوط میشه! مقالاتمم مربوط میشه به سنسور(به غیر از مقالات دوره لیسانس که با برنامه نویسی ارتباط داشتن). از نظر دوستان با تجربه، آیا من شانسی برای پیدا کردن پوزیشن دوره دکتری دارم؟

بسیار بسیار سپاسگذارم از حوصله و وقتتون.

برای دکتری بهتر است در زمینه تحقیقی ارشد یا اکستنشنهای آن اقدام کنید.
    استادی که پوزیشن با فاند را برای دکتری به دانشجویی از زمینه ای دیگر بدهد معمولا به سادگی یافت نمیشود. عموما اکستنشن یا موضوع مرتبط حداقل باید پیداکنید مگر رزومه بسیار خوب که توانایی کار در رقابت با رزومه های همسان و مقالات مرتبط سایر اپلیکنتها را با فاصله زیاد داشته باشد. در مورد شما همان مورد تز ارشد شاید قابل توصیه تر باشد
    موفق باشید

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

درود دوستان. از دوستان با تجریه می خوام منو مورد راهنمایی صمیمانشون قرار بدن.
    خودم از سال 2011 اطلاعات راجع به پذیرش حسابداری از آمریکا جمع کردم و خیلی چیزا دستگیرم شد.
    حالا برگردیم سر رزومه:

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: دکترا
    رشته مورد نظر:حسابداری

معدل کاردانی: 19.93 رتبه اول
    رشته کاردانی: حسابداری

دانشگاه کاردانی: آزاد

معدل لیسانس: 19.41 رتبه اول
    رشته لیسانس: حسابداری
    دانشگاه لیسانس: دولتی کرمان

معدل ارشد: تا الان 19.67 رتبه اول
    رشته ارشد: حسابد اری
    دانشگاه ارشد: دانشگاه تهران

مدرک زبان انگلیسی:
    الان امتحان نمیدم چون اگه نمره کم بشه و دوباره امتحان بدم هر دو نمره به دانشگاه ریپورت میشه که اینو دوست ندارم
    سایر مدارک زبان:
    ندارم

مقالات خارجی:
    ندارم فعلا

مقالات داخلی:
    ندارم فعلا
    کنفرانس:
    1 ملی
    2 بین المللی

تالیف کتاب:
    3 تا
    سابقه کار:
    2 سال در زمان مقطع کاردانی به عنوان پاره وقت به عنوان Bookkeeper
    از مهر 1394 تا الان که تا پایان مقطع ارشد میشه حدود 2 سال در موسسه حسابرسی

سایر مدارک:
    ندارم

دانشگاه مورد نظر برای پذیرش (پیشنهادی):

1. آمریکا (زیر 50 یا زیر 100 بیشتر شهرهای بزرگ مطرحه تا دانشگاه) 2. کانادا 3. استرالیا

بدرود
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)