صفحه 598 از 859 نخستنخست ... 98498548588589590591592593594595596597598599600601602603604605606607608648698 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,971 تا 5,980 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بی شانس نیستید. تافل را دوباره امتحان بدهید و شروع کنید دنبال استاد بگردید.
    مچکرم..ممنون میشم اگه یه چند تا دانشگاه بهم پیشنهاد کنید برای ارشد مجدد کامپیوتر ساینس ...چون نمیخوام هزینه علکی بکنم اگه شانس پذیرش نداشته باشم
    ویرایش توسط maplecedar : May 10th, 2016 در ساعت 06:43 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط maplecedar نمایش پست ها
    یعنی زیادم شانس ندارم؟
    اگه شانسم زیاد نیست کدوم دانشگاهها رو بهم پشیشنهاد میکنید ؟
    شانس پذیرش چیزی نیست که بشه روش درصد داد. بگردید استاد پیدا کنید شانس دارید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics education

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام دوستان لطفا شرایط من رو مشاهده کنید و ببینید ارزش داره وقت بزارم یا نه؟
    32 سالمه دانشجوی ارشد رشته آموزش ریاضی هستم. و 12 سال سابقه تدریس نیروی رسمی در آموزش و پرورش
    تا آذر 95 دفاع میکنم و آیلس 7 میگیرم و یک مقاله آی اس آی .
    معدل لیسانس 13.13 (روم به دیوار) و معدل ارشد 16 از دانشگاه آزاد.
    امکانش هست فال 2017 واسه پی اچ دی پذیرش با فاند بگیرم؟
    اگر خیلی خیلی سخته به نظرتون رو دانشگاه های اروپا کار کنم جواب مبده با این شرایط؟
    گرچه اولویتم با آمریکا و کاناداس
    ممنون از توجه تون.

Junior Member

سلام مچکرم از شما..
    معدل لیسانسم 16.4 هست اما شاگرد سوم شدم و به صورت استعداد درخشان ادامه تحصیل دادم ..برق مخابرات و الکترونیک
    خیلی دوست دارم ارشد مجدد کامپیوتر ساینس بخونم در یک دانشگاه خوب... فاند میدن؟؟ خیلی ممنوم میشم اگه بیشتر راهنمایی کنین که چکار انجام بدم...
    من اخیراً تافل دادم و نمره 87 گرفتم و ,GRE (310. V:162, Q:148 W:3)... دوباره دارم امتحان میدم دو ماه دیگه..
    اصلاح میکنم GRE (310. Q:162, V:148 W:3)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin_t67 نمایش پست ها
    دوستان بنده را هم راهنمایی کنید لطفا
    شما اگه نمره زبان بالایی بیارین (تافل بالای 100 یا آیلتس 7.5) و همچنین کارهای پژوهشی بیشتری انجام بدین (مقاله، کنفرانس های بین المللی و ...)، با توجه به معدل بالاتون میتونین پذیرش با فاند بالا دریافت کنین.

Junior Member

سلام مچکرم از شما..
    معدل لیسانسم 16.4 هست اما شاگرد سوم شدم و به صورت استعداد درخشان ادامه تحصیل دادم ..برق مخابرات و الکترونیک
    خیلی دوست دارم ارشد مجدد کامپیوتر ساینس بخونم در یک دانشگاه خوب... فاند میدن؟؟ خیلی ممنوم میشم اگه بیشتر راهنمایی کنین که چکار انجام بدم...
    من اخیراً تافل دادم و نمره 87 گرفتم و ,GRE (310. V:162, Q:148 W:3)... دوباره دارم امتحان میدم دو ماه دیگه..
    کلا پذیرش برای دوره ارشد معمولا راحتتره، ولی فاند نمیدن یا خیلی کم میدن. شما نمره زبانتون پایینه. نمره جی آر ای هم بالای 95 درصد از دانشگاههای کانادا نمی خوان و یا الزامی ندارن. پس بهتره رو تافل متمرکز شین

Junior Member

دوستان سلام. نمیدانستم سوالم را کجا مطرح کنم.
    میخواستم بدونم پذیرش دوره زبان به چه صورت هست؟من آیلتس اکادمیک دو تا مهارتم ۶.۵ ولی دو تا دیگر زیر شش و خیلی کم شدم البته قصد دارم دوباره امتحان بدهم ولی میخواهم همزمان برای پدیرش دوره زبان از اونجا اقدام و برای مستر دوم دوباره اقدام کنم.کدام دانشگاهها پذیرش میدهند در بربتیش کلمبیا؟ایا ویزا تحصیلی با این پذیرش میدن؟

دوستان من موقع پرکردن application استباها ترم زمستان و زدم .و در ترم زمستان رشته ی من که هنر هستش ارایه نمیشه. چطور میتونم تصحیحش کنم/? هر کار کردم همهی بخش ها رو میشد تغییر و تصحیح کرد جز اون که اولین سوال بود و من اشتباه زدم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط soniya68art نمایش پست ها
    دوستان من موقع پرکردن application استباها ترم زمستان و زدم .و در ترم زمستان رشته ی من که هنر هستش ارایه نمیشه. چطور میتونم تصحیحش کنم/? هر کار کردم همهی بخش ها رو میشد تغییر و تصحیح کرد جز اون که اولین سوال بود و من اشتباه زدم
    معمولا وقتی ابتدای کار ترم ورودی را تعیین میکنید از روی سیستم دیگر قادر به تغییر نیستید. به تحصیلات تکمیلی دانشگاه ایمیل زده و با ذکر جزییات کامل مشخصات ثبت نام خودتان(اپلیکیشن نامبر و نام و مشخصات خودتان) درخواست کنید که با توجه به اشتباه در این مورد و عدم امکان تغییر در سایت اینکار را برایتان منوال انجام دهند. موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mah2000 نمایش پست ها
    دوستان سلام. نمیدانستم سوالم را کجا مطرح کنم.
    میخواستم بدونم پذیرش دوره زبان به چه صورت هست؟من آیلتس اکادمیک دو تا مهارتم ۶.۵ ولی دو تا دیگر زیر شش و خیلی کم شدم البته قصد دارم دوباره امتحان بدهم ولی میخواهم همزمان برای پدیرش دوره زبان از اونجا اقدام و برای مستر دوم دوباره اقدام کنم.کدام دانشگاهها پذیرش میدهند در بربتیش کلمبیا؟ایا ویزا تحصیلی با این پذیرش میدن؟
    برای دوره زبان به سختی موفق به دریافت ویزا شوید. بهتر است در همین مرحله نسبت به تقویت زبان و اقدام مجدد برای آزمون اقدام کنید. در صورت پذیرش ریسک ریجکت ویزا در مرحله بعد نیز ممکن است این سابقه تاثیر مثبتی روی پرونده شما نداشته باشد.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)