صفحه 601 از 859 نخستنخست ... 101501551591592593594595596597598599600601602603604605606607608609610611651701 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,001 تا 6,010 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام دوستان.من مدرک کارشناسی گفتاردرمانی دارم از دانشگاه دولتی با معدل 17.5.میخواستم واسه ارشد واسه کانادا اپلای کنم توی رشته های روان شناسی،علوم اعصاب،زبان شناسی و خود ارشد گفتار امکان ادامه تحصیل دارم.ایا شانسی واسه پذیرش همراه فاند دارم؟؟؟دانشگاهی رو میشه معرفی کنین که گفتار کار کنه و بتونم با اساتیدش صحبت کنم؟؟؟

سلام دوستان
    من فوق ليسانس IT دانشگاه خواجه نصير هستم
    و ليسانس IT دانشگاه ازاد واحد تهران جنوب معدل ١٦
    ازمون زبان رو هنوز ندادم شهريور ماه ميدم
    و ميخام براي تحصيل در كانادا اقدام كنم
    ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد كه چه كارايي بايدد انجام بدم
    ب من گفتن در مرحله اول بابد wes رو انجام بدم. !؟
    حدودا يك سال هم سابقه كار در زمينه گرافيك رايانه اي دارم
    شانس پذيرش چقدره برام هزينه اش هم چندان مهم نيست
    ميخام يك فوق مرتبط ديگه بخونم يا در صورت امكان دكتري

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Vahidnasr نمایش پست ها
    با تشكر از دوستاني كه راهنماييم ميكنن :
    كارشناسي مكانيك سيالات ، دانشگاه صنعتي اصفهان معدل ١٦.٢٢
    كارشناسي ارشد مهندسي هوافضا (ايروديناميك)، دانشگاه صنعتي اميركبير معدل ١٧.٧٩ (رتبه يك)
    نمره زبان تافل: L:26,R:25,W:25,S:25 در مجموع 101
    Gre در حال امادگي براي امتحان
    مقالات : يك مقاله isi، سه مقاله كنفرانس بين المللي يك خارجي دو داخلي
    سابقه كار مرتبط: دو سال در رابطه با مكانيك سيالات
    علاقه به ادامه تحصيل phd در رشته مكانيك سيالات
    به فول فاند احتياج دارم

ممون ميشم راهنماييم كنين براي سال اينده كدوم دانشگاه ها شانسي براي پذيرش دارم

رزومه خوبی دارین: هم معدل خوب، هم مقاله و کنفرانس، و هم نمره زبان بالا. به نظرم از همگی دانشگاههای سطح ممتاز کانادا شانس پذیرش با فاند بالا دارین، تورنتو، یو بی سی، مکگیل، مکمستر، منترئال، آلبرتا و ... اما اگه واسه دانشگاه تورنتو و یا یو بی سی بخواین اقدام کنین بهتره بتونین استاد پیدا کنین و اوکی بگیرین که شانس پذیرشتون بیشتر بشه، چ.ن متقاضی خوب زیاد داره.
    از طرفی بهتره دانشگاههای زیادی اپلای کنین تا بتونین شانسون رو بیشتر و بیشتر کنین (چون در اینصورت احتمال اینکه استادی بتونین گیر بیارین که مرتبط با موضوع مورد علاقتون باشه و پوزیشن خالی داشته باشه بیشتر میشه).
    موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Parinazbairami نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فوق ليسانس IT دانشگاه خواجه نصير هستم
    و ليسانس IT دانشگاه ازاد واحد تهران جنوب معدل ١٦
    ازمون زبان رو هنوز ندادم شهريور ماه ميدم
    و ميخام براي تحصيل در كانادا اقدام كنم
    ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد كه چه كارايي بايدد انجام بدم
    ب من گفتن در مرحله اول بابد wes رو انجام بدم. !؟
    حدودا يك سال هم سابقه كار در زمينه گرافيك رايانه اي دارم
    شانس پذيرش چقدره برام هزينه اش هم چندان مهم نيست
    ميخام يك فوق مرتبط ديگه بخونم يا در صورت امكان دكتري
    پذیرش در مقطع دکترا در یک دانشگاه خوب نیاز به سوابق علمی پژوهشی مناسب (مقاله، کنفرانس بین المللی و ...) داره. نمره زبان بالا، گرفتن رکامندیشن (توصیه نامه) مثبت از اساتید خوب و نوشتن یک اس او پی هدفمند و متقاعد کننده هم بسیار مهمه. در آخر هم اگه بتونین استاد مرتبط با زمینه تحقیقاتی خود پیدا کرده و مکاتبه کنین شانس پذیرشتون بیشتر و بیشتر میشه.

Junior Member blacklily1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    nanochem

[QUOTE=blacklily1986;2257775]
    سلام... دوستانی که اطلاعات دارن ممنون میشم راهنمایی کنن که آیا شانسی برای گرفتن فاند و پذیرش در کانادا دارم با این روزمه:

1- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : آزاد - شیمی - 15
    2- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دولتی - نانوشیمی - 15.7
    3- نمره زبان : ایلتس :7
    4-تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله). ذکر ISI بودن یا نبودن: 4 تا ISI، دوتاش با ایمپکت بالای 3
    5-سابقه کار مرتبط: یکسال RA مرتبط با drug
    6-دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد):Alberta/calgary/ McMaster/ simon fraser...
    7-گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: شیمی دارویی و بیوشیمی و drug delivery

8-فاند: فول فاند

هنوز پاسخی داده نشده....از دوستانی ممنون میشم راهنمایی کنن....

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

1.لیسانس مدیریت صنعتی از دانشگاه آزاد نجف آباد با معدل 18.70 (هنوز دو ترم دیگه دارم)
    2. من بورس اراسموس دانشگاه تونته هلند رو در رشته ی جی آی اس گرفتم و حدودا گرفتن این مدرک در هلند یک سال و نیم طول کشید و معدل
    3.تافل 98 (این مدرکم مال دو سال پیش هست. شهریور دوباره ثبت نام کردم و می خوام حتما بالای 100 بیارم)
    4. هنوز GRE ندارم (ثبت نام کردم)
    5. مقاله ندارم
    6. 2 سال سابقه ی برنامه نویسی تحت وب در چند شرکت
    8. گرایش های مد نظر: رشته هایی که ترکیب مدیریت و کامپیوتر باشن (مثل Business Informatics یا Information System Management)
    9. فول فاند (می خواستم به طور خاص شانسم رو برای پذیرش مستقیم برای دکتری بدونم که بتونم فاند دریافت کنم)
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

ApplyAbroad Guru

[QUOTE=blacklily1986;2273165]
    نقل قول نوشته اصلی توسط blacklily1986 نمایش پست ها
    سلام... دوستانی که اطلاعات دارن ممنون میشم راهنمایی کنن که آیا شانسی برای گرفتن فاند و پذیرش در کانادا دارم با این روزمه:

1- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : آزاد - شیمی - 15
    2- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دولتی - نانوشیمی - 15.7
    3- نمره زبان : ایلتس :7
    4-تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله). ذکر ISI بودن یا نبودن: 4 تا ISI، دوتاش با ایمپکت بالای 3
    5-سابقه کار مرتبط: یکسال RA مرتبط با drug
    6-دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد):Alberta/calgary/ McMaster/ simon fraser...
    7-گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: شیمی دارویی و بیوشیمی و drug delivery

8-فاند: فول فاند

هنوز پاسخی داده نشده....از دوستانی ممنون میشم راهنمایی کنن....
    برای شانس پذیرش دانشگاه قبلی شما مهم است. اینکه فارغ التحصیل مثلا کدام دانشگاه دولتی هستید (شریف یا مثلا ...) از این جهت که بسیاری از اساتید طیف دانشجوی ایرانی را با سوابق دانشحویان قبلی خود یا نظرات اساتید همکار ایرانی و بعضا دانشجویان دکتری مرتبط خود به عنوان یک فاکتور ارزیابی میکنند. در خصوص سایر موارد البته معدل شما متاسفانه زیاد خوب نیست و در برخی این دانشگاهها باید از قبل مینیممهای تحصیلات تکمیلی را چک کنید. ممکن است نیاز به تجدید نظر در لیست کوتاه به دلیل ذکر شده نیز داشته باشید. به جز آن تعداد و کیفیت مقالاتتان قابل قبول است و اگر موضوع تز ارشدتان به روز و قابل توسعه یا در حال کار در دانشگاهی توسط یکی از اساتید مورد نظر است با شروع مکاتبه و ارائه توضیحات اولیه می توانید به پذیرش با فاند امیدوار باشید هرجند درصد این امیدواری به فاکتور اول ذکر شده و به ویژه وضعیت تز ارشد شما در ارتباط با پوزیشن تعریف شده وابسته خواهد بود.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member blacklily1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    nanochem

[QUOTE=gbahrein;2273378]
    نقل قول نوشته اصلی توسط blacklily1986 نمایش پست ها

برای شانس پذیرش دانشگاه قبلی شما مهم است. اینکه فارغ التحصیل مثلا کدام دانشگاه دولتی هستید (شریف یا مثلا ...) از این جهت که بسیاری از اساتید طیف دانشجوی ایرانی را با سوابق دانشحویان قبلی خود یا نظرات اساتید همکار ایرانی و بعضا دانشجویان دکتری مرتبط خود به عنوان یک فاکتور ارزیابی میکنند. در خصوص سایر موارد البته معدل شما متاسفانه زیاد خوب نیست و در برخی این دانشگاهها باید از قبل مینیممهای تحصیلات تکمیلی را چک کنید. ممکن است نیاز به تجدید نظر در لیست کوتاه به دلیل ذکر شده نیز داشته باشید. به جز آن تعداد و کیفیت مقالاتتان قابل قبول است و اگر موضوع تز ارشدتان به روز و قابل توسعه یا در حال کار در دانشگاهی توسط یکی از اساتید مورد نظر است با شروع مکاتبه و ارائه توضیحات اولیه می توانید به پذیرش با فاند امیدوار باشید هرجند درصد این امیدواری به فاکتور اول ذکر شده و به ویژه وضعیت تز ارشد شما در ارتباط با پوزیشن تعریف شده وابسته خواهد بود.
    موفق باشید
    خیلی ممنون از راهنماییتون.... برای معدل البته میدونم بهتر بود بیشتر از این میبود... تمام دانشگاههایی رو که نوشتم رو نگاه کردم ،مینیمم معدل برای دکترا رو 15/20 برای ایران ذکر کردن(حداقل دپارتمان شیمی که اینطور بود)، امیدوارم بشه با GRE ومقالات تا حدی جبرانش کرد...

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

کاردانی: مهندسی آب. دولتی شهرستان. معدل 12
    کارشناسی ناپیوسته: مشاوره. آزاد شهرستان. معدل 19
    تافل: R28 L20 S22 W23 = 93
    مقالات: دو مقاله ی ISI سابمیت شده. در هر دو نویسنده ی اولم. تابستونم رو یه مقاله ی دیگه کار می کنم.
    سوابق: همکاری با یه استاد خارجی در نوشتن مقالات فوق به مدت 9 ماه.
    رشته ی مورد نظر: کارشناسی ارشد روانشناسی
    دانشگاه های مورد نظر: University of Ottawa and University of Regina
    فاند: فاند کامل یا حداقل حذف شهریه
    توضیحات:
    من برای کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی از ایتالیا پذیرش دارم، ولی هنوز تکلیف فاند معلوم نیست. معلوم هم نیست بتونم مدارکم رو سر وقت برسونم سفارت یا نه.
    سوابق تحقیقاتی من به سوابق برخی از استادای اون دانشگاه هایی که ذکر کردم می خوره. و کلا روی اون زمینه ی تحقیق خوب کار می کنند.
    به نظر شما، اگه ایتالیا رو نرم، و یک سال صبر کنم، شانس گرفتن پذیرش با فاند از یکی از دانشگاه های ذکر شده رو دارم؟ یا نه، ایتالیا رو برم، و برای دکترا به کانادا فکر کنم؟

Junior Member

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: دانشگاه فردوسی مشهد، علوم تربیتی کودکان استثنائی، معدل 17.56
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: دانشگاه فردوسی مشهد، دانشجوی روانشناسی، معدل ترم اول 17.33 (سال اولم)
    ۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل) (به تفکیک مهارت‌ها): آبان آزمون دارم احتمالا 90
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing: شهریور آزمون می دهم احتمالا 310
    ۵- تعداد مقالات : 6 مقاله مجله داخل، 25 مقاله کنفرانس ملی و بین المللی، یک طرح مصوب دانشگاهی
    ۶- سابقه کار مرتبط: 6 ماه روانشناس پژوهشی زندان معتادان
    ۷- دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد): دانشگاه های زیر 200
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: روانشناسی شناختی، نوروساینس
    ۹- نیم‌سال مورد نظر
    ۱۰- موارد دیگر: نیاز به فول فاند فقط

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)