صفحه 605 از 859 نخستنخست ... 105505555595596597598599600601602603604605606607608609610611612613614615655705 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,041 تا 6,050 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام بر دوستان عزیز
    میخواستم بدونم با رزومه ای که دارم شانسم چطوره؟؟
    شانس گرفتن TA و RA چطوره برام؟؟
    دوستان ممنون میشم نظراتتون رو بفرمایید
    لیسانس برق قدرت- آزاد شهرستان 14.50
    فوق لیسانس قدرت- آزاد شهرستان 17
    آیلتس 6.5
    5 سال سابقه تدریس زبان انگلیسی
    1 سال مدرس دروس آزمایشگاه دانشگاه
    2 تا مقاله خارجی غیر ISI
    5 مقاله داخلی کنفرانسی
    TA هم بودم تو دانشگاه

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

دوستان سلام

سایت یکی از شرکت هایی که کار اعزام دانشجو و مهاجرت و .... انجام میده، چند روز پیش خبر زیر رو گذاشته:

تبدیل ویزای توریستی کانادا
    فرصت مناسب برای متقاضیانی که قصد تحصیل در کانادا را دارند ولی نمره ایلتس یا تافل کافی جهت ورود به دوره های دانشگاهی را ندارند:
    طبق قوانین جدید اداره مهاجرت کانادا در صورتیکه توریست وارد شده به کانادا در یکی از موسسات آموزشی مورد تایید اداره مهاجرت کانادا ثبت نام نماید، امکان تغییر وضعیت او از حالت توریستی به دانشجویی وجود خواهد داشت. موسسه xxxxxx نمایندگی اکثر کالج ها و برخی از دانشگاه های کانادایی آمادگی خود را جهت اخذ ویزای توریستی و همچنین در مرحله بعدی ثبت نام دانشجو در کالج و اخذ ویزای تحصیلی و در ادامه اخذ اقامت دائم را اعلام میدارد، علاقه مندان می توانند تقاضای خود را از طریق ایمیل xxxxxxxxxxxxx اعلام نمایند.
    دوستان شما این خبر رو تایید میکنید؟ چطور میتونم مطمئن بشم که همچین چیزی درست هست؟
    راستش معدل لیسانس من پایینه و من میخوام ادامه تحصیل بدم و حتماً هم میخوام یکی از دانشگاه های مونترال درس بخونم.
    البته آیلتس 6.5 دارم که مینیمم اکثر دانشگاه ها رو میت میکنه. مشکلم فقط معدل پایینه.
    ممنون میشم دوستان نظرشون رو بگن. مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_saeid نمایش پست ها
    دوستان سلام

سایت یکی از شرکت هایی که کار اعزام دانشجو و مهاجرت و .... انجام میده، چند روز پیش خبر زیر رو گذاشته:

دوستان شما این خبر رو تایید میکنید؟ چطور میتونم مطمئن بشم که همچین چیزی درست هست؟
    راستش معدل لیسانس من پایینه و من میخوام ادامه تحصیل بدم و حتماً هم میخوام یکی از دانشگاه های مونترال درس بخونم.
    البته آیلتس 6.5 دارم که مینیمم اکثر دانشگاه ها رو میت میکنه. مشکلم فقط معدل پایینه.
    لینک زیر رو بببینید:
    http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...num=483&top=15
    بر طبق این لینک اگر پذیرش کاندیشنال داشته باشید و دوره زبان مربوطه را تمام کنید ممکنه شدنی باشه. ولی باز هم تحقیق کنید.

سلام خسته نباشید...
    می خواستم بدونم با کارشناسی ارشد مدیریت آی تی از دانشگاه تهران با معدل 17 و کارشناسی مهندسی الکترونیک از دانشگاه سراسری با معدل 15 چقدر احتمال پذیرش از دانشگاه های کانادا با فاند هستش...
    لازم به ذکره تازه شروع به این کار کردم و اطلاعی هم به صورت آنچنانی ندارم، خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yankee نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز
    میخواستم بدونم با رزومه ای که دارم شانسم چطوره؟؟
    شانس گرفتن TA و RA چطوره برام؟؟
    دوستان ممنون میشم نظراتتون رو بفرمایید
    لیسانس برق قدرت- آزاد شهرستان 14.50
    فوق لیسانس قدرت- آزاد شهرستان 17
    آیلتس 6.5
    5 سال سابقه تدریس زبان انگلیسی
    1 سال مدرس دروس آزمایشگاه دانشگاه
    2 تا مقاله خارجی غیر ISI
    5 مقاله داخلی کنفرانسی
    TA هم بودم تو دانشگاه
    معدل کارشناسی پایینه
    دانشگاه معتبر نیست
    با این حال مقالات خوبن (کیفیت مقالات مهمه و چک میشه از دانشجوی کارشناسی انتظار مقاله نیست ولی دانشجوی ارشد انتظار کار با کیفیت میره به احتمال زیاد اساتید مقالات شما رو بخونند)
    تی ای و سابقه کار هم خوبه
    کلا رزومه ای نیست که خشکشون بزنه و بخوان حتما جذبت کنند ولی ارزش داره اپلای کنی
    چقدر دانشجو با شرایط و رزومه بد پذیرش گرفتن وضعیت شما که جای خود دارد

Junior Member

سلام دوستان.وقتتون بخیر.من پذیرش از دانشگاه سانفرانسیسکو تو رشته it management دارم و پذیرش از دانشگاه کانادا.الان دوتا مشکل دارم اینکه هردوتا دانشگاه اصل مدارک ترجمه رو خواستند.من یه سری مدرک دارم البته مدرک آیلتس رو ۳ سری داشتم واسشون فرستادم اما مدارک لیسانسم رو یه سری دارم.میشه کپی برابر اصل کنم و بفرستم براشون یا اینکه باید دوباره ترجمه کنم؟سوال بعدی راجع به ویزا هست اینکه میشه تو هر دو سفارت اقدام کنم؟ مشکل پیش نمیاد ؟ امریکا و کانادا مثل اروپا نیست که نشه تو دوتا کشور درخواست ویزا داد؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

دوستان سلام

دوست عزیز تا اونجایی که من میدونم سفارت خیلی کار به معدل نداره و در صورتی که شما پذیرش داشته باشید ویزا رو میدن(کار به مابقی مراحل مثل سکیوریتی چک ندارم). برای دانشگاه ها هم فرقی نمیکنه شما اینجا باشید یا کانادا به هر حال اینترنشنال حساب میشید.سوالتون رو دقیق تر بفرمایید. در ضمن این روزا گرفتن ویزای توریسیتی امری بس مشکل است!!(البته تا اونجایی که دوستان میگن شخصا در مورد ویزای توریستی اطلاعی ندارم)

Junior Member

سلام
    دوستان بزرگواری بفرمایید شانس بنده رو هم برای پذیرش فول فاند دکتری ارزیابی بفرمایید لطفا
    1- لیسانس مهندسی مکانیک - حرارت و سیالات از دانشگاه آزاد با معدل 13.04
    2- فوق لیسانس مهندسی مکانیک- تبدیل انرژی از دانشگاه صنعتی مالزی با معدل18.45
    3- آیلتس 7
    5- 4 مقاله آی اس آی & 3 مقاله کنفرانس خارجی
    6- تالیف 5 کتاب مرتبط با رشته تحصیلی
    7- ثبت 4 اختراع & 2 مقام از مسابقات جهانی اختراعات
    8- 6 سال سابقه کار پاره وقت و دو سال سابقه کار تمام وقت مرتبط با رشته تحصیلی
    9- دانشگاه مد نظر : آلبرتا & کلگری & پلی تکنیک مونترال& بریتیش کلمبیا& مک گیل
    پیشاپیش از پاسخگوئیتون تشکر می کنم.

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط nima93 نمایش پست ها
    دوست عزیز تا اونجایی که من میدونم سفارت خیلی کار به معدل نداره و در صورتی که شما پذیرش داشته باشید ویزا رو میدن(کار به مابقی مراحل مثل سکیوریتی چک ندارم). برای دانشگاه ها هم فرقی نمیکنه شما اینجا باشید یا کانادا به هر حال اینترنشنال حساب میشید.سوالتون رو دقیق تر بفرمایید. در ضمن این روزا گرفتن ویزای توریسیتی امری بس مشکل است!!(البته تا اونجایی که دوستان میگن شخصا در مورد ویزای توریستی اطلاعی ندارم)

سلام و ممنون بابت وقتی که گذاشتید و پاسخ دادید
    راستش مشکل من اینه که معدل لیسانسم پایینه (۱۲/۵) و حتما قصد دارم در یکی از دانشگاه های انگلیسی زبان مونترال درس بخونم
    چون رشته ام کامپیوتر هستش، عملاْ فقط دانشگاه های کونکوردیا و مک گیل رو دارم که اونها هم شرط معدل دارند و طبق مکاتباتی که با دانشگاه ها داشتم، خیلی روی مینیمم معدل تاکید دارند
    به همین دلیل تصمیم گرفتم در یکی از دوره های CO-UP یا Graduate Diploma پذیرش بگیرم که شاید راحت تر بهم پذیرش بدن و از طرف دیگه بتونم بعدش اقامت PR کبک بگیرم. ولی این طور که شنیدم، سفارت به متقاضیان این دوره ها خیلی سخت ویزا میده و اگر هم بده، برای ویزای همسرم به عنوان همراه هم دردسرهای خودش رو داره.
    از این رو، وقتی اون آگهی رو دیدم، تصمیم گرفتم اگر این خبر صحت داشته باشه، به عنوان توریست بریم مونترال و بعدش توی دانشگاه ثبت نام کنیم (برای همسرم باید از کالج پذیرش بگیریم) و بعد از اون، ویزامون رو به تحصیلی تغییر بدیم.
    فقط اصلاْ نمیدونم اون خبری که بالاتر گذاشتم صحت داره یا نه؟! و آیا تصمیم درستی دارم میگیرم یا خیر؟!

توضیح اینکه امتیاز Skill Worker برای کبک هم دارم. ولی نتونستم ثبت نام کنم. نه زمانی که پستی بود و نه چندی پیش که به صورت آنلاین بود. از طرفی پروسه طولانی مدتی هستش که ترجیح میدم زودتر از طریق تحصیلی بریم

ApplyAbroad Guru

سلام و ممنون بابت وقتی که گذاشتید و پاسخ دادید
    راستش مشکل من اینه که معدل لیسانسم پایینه (۱۲/۵) و حتما قصد دارم در یکی از دانشگاه های انگلیسی زبان مونترال درس بخونم
    چون رشته ام کامپیوتر هستش، عملاْ فقط دانشگاه های کونکوردیا و مک گیل رو دارم که اونها هم شرط معدل دارند و طبق مکاتباتی که با دانشگاه ها داشتم، خیلی روی مینیمم معدل تاکید دارند
    به همین دلیل تصمیم گرفتم در یکی از دوره های CO-UP یا Graduate Diploma پذیرش بگیرم که شاید راحت تر بهم پذیرش بدن و از طرف دیگه بتونم بعدش اقامت PR کبک بگیرم. ولی این طور که شنیدم، سفارت به متقاضیان این دوره ها خیلی سخت ویزا میده و اگر هم بده، برای ویزای همسرم به عنوان همراه هم دردسرهای خودش رو داره.
    از این رو، وقتی اون آگهی رو دیدم، تصمیم گرفتم اگر این خبر صحت داشته باشه، به عنوان توریست بریم مونترال و بعدش توی دانشگاه ثبت نام کنیم (برای همسرم باید از کالج پذیرش بگیریم) و بعد از اون، ویزامون رو به تحصیلی تغییر بدیم.
    فقط اصلاْ نمیدونم اون خبری که بالاتر گذاشتم صحت داره یا نه؟! و آیا تصمیم درستی دارم میگیرم یا خیر؟!

توضیح اینکه امتیاز Skill Worker برای کبک هم دارم. ولی نتونستم ثبت نام کنم. نه زمانی که پستی بود و نه چندی پیش که به صورت آنلاین بود. از طرفی پروسه طولانی مدتی هستش که ترجیح میدم زودتر از طریق تحصیلی بریم
    نه اینجوری که نمیتونید. اون لینکی که گذاشتم فقط در مورد دوره زبان زیر ششماه صادق است. اصلا دانشگاه به شما اجازه ثبت نام با ویزای توریستی نمیده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)