صفحه 607 از 859 نخستنخست ... 107507557597598599600601602603604605606607608609610611612613614615616617657707 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,061 تا 6,070 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master climatology

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام.دوستان این معدل کارشناسی و ارشد تو آگسپت دکترا چقد تاثیر گذاره؟؟؟. کارشناسی جغرافیا.معدل ۱۵/۷۲
    ارشد آب و هواشناسی معدل ۱۷/۰۸ هر دو مقطع یونی آزاد شهرستان.
    نمره پایان نامه ۱۸/۲۵
    یه مقاله isc دارم. دارم رو نمره آیلتس و مقاله کار میکنم.
    با این اوصاف از دانشگاهی مثل ubc میتونم چقدر امیدوار باشم؟؟؟چون حس میکنم معدل کارشناسی همه دانشگاه ها حداقل ۱۵ گذاشتن و شنیدم یونی بریتیش کلمبیا حداقل ۱۶ گذاشته برا دکترا.من هم تو سایتش هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم ولی تو سایت تورنتو یونی دیدم که کارشناسی ۱۵ و ارشد مینیمم ۱۶ گفته.حالا دوستان بر اساس رزومه چقدر میتونم از چه یونی های امیدوار برای فول فاند دکترا باشم؟؟؟اولویت اول؛ubc . اولویت دوم تورنتو.
    اولویت سوم گوئینز گیگستون.اولویت چهارم مگ مستر.
    اولویت پنجم وسترن اونتاریو و در نهایت یونی گلکری.
    ممنون میشم از دوستان راهنماییم کنن.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Nader136538 نمایش پست ها
    سلام.دوستان این معدل کارشناسی و ارشد تو آگسپت دکترا چقد تاثیر گذاره؟؟؟. کارشناسی جغرافیا.معدل ۱۵/۷۲
    ارشد آب و هواشناسی معدل ۱۷/۰۸ هر دو مقطع یونی آزاد شهرستان.
    نمره پایان نامه ۱۸/۲۵
    یه مقاله isc دارم. دارم رو نمره آیلتس و مقاله کار میکنم.
    با این اوصاف از دانشگاهی مثل ubc میتونم چقدر امیدوار باشم؟؟؟چون حس میکنم معدل کارشناسی همه دانشگاه ها حداقل ۱۵ گذاشتن و شنیدم یونی بریتیش کلمبیا حداقل ۱۶ گذاشته برا دکترا.من هم تو سایتش هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم ولی تو سایت تورنتو یونی دیدم که کارشناسی ۱۵ و ارشد مینیمم ۱۶ گفته.حالا دوستان بر اساس رزومه چقدر میتونم از چه یونی های امیدوار برای فول فاند دکترا باشم؟؟؟اولویت اول؛ubc . اولویت دوم تورنتو.
    اولویت سوم گوئینز گیگستون.اولویت چهارم مگ مستر.
    اولویت پنجم وسترن اونتاریو و در نهایت یونی گلکری.
    ممنون میشم از دوستان راهنماییم کنن.
    باید استاد پیدا کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master climatology

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    باید استاد پیدا کنید.
    دوست عزیز حالا از نظر شما رزنومه من چطوره؟؟؟من نگران معدلم تو کارشناسی برای ubc باشم یا نه؟؟؟ تا جاییکه میدونم برای هر دانشگاهی تو کانادا باید دنبال استاد بود. حالا نظر شما درباره کله رزنومه من چیه و آگه استاد پیدا کنم تو کدوم دانشگاه های که اولویت بندی کرده بودم پذیرشم با فاند بیشتره نسبت به رزنومم؟؟؟
    ممنونم بابت راهنماییتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Nader136538 نمایش پست ها
    دوست عزیز حالا از نظر شما رزنومه من چطوره؟؟؟من نگران معدلم تو کارشناسی برای ubc باشم یا نه؟؟؟ تا جاییکه میدونم برای هر دانشگاهی تو کانادا باید دنبال استاد بود. حالا نظر شما درباره کله رزنومه من چیه و آگه استاد پیدا کنم تو کدوم دانشگاه های که اولویت بندی کرده بودم پذیرشم با فاند بیشتره نسبت به رزنومم؟؟؟
    ممنونم بابت راهنماییتون
    دوست عزیز اولویت بندی نداره. رزومه شما بد نیست ولی چشمگیر هم نیست که فورا نظر هر استادی را جلب کنه بنابراین باید با استادهایی که زمینه کاری شون به شما نزدیکه تماس بگیرید و تلاش کنید تا یکی شما رو قبول کنه. در مورد مینیممهای ubc از خود دانشکده سوال کنید که آیا معدل ارشد شما معدل لیسانستون رو پوشش میده یا نه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master climatology

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دوست عزیز اولویت بندی نداره. رزومه شما بد نیست ولی چشمگیر هم نیست که فورا نظر هر استادی را جلب کنه بنابراین باید با استادهایی که زمینه کاری شون به شما نزدیکه تماس بگیرید و تلاش کنید تا یکی شما رو قبول کنه. در مورد مینیممهای ubc از خود دانشکده سوال کنید که آیا معدل ارشد شما معدل لیسانستون رو پوشش میده یا نه.
    ممنون دوست عزیز. راستی این نزدیک بودن زمینه کاری مربوط به زمینه کاریه پایان نامه ارشد میشه یا اینکه مقالاتی که الان دارم روشن کار میکنمو شامل میشه. تو دانشگده تحصیلات تکمیلی برای همه رشته ها واسه دکترا زده بود که ۸۰ درصد معدل ارشد.و آگه از کارشناسی مستقیم دکترا برین ۷۶ الی ۷۹ درصد معدل رو شامل میشه.مستقیم نگفته بود که واسه دکترا معدل کارشناسی رو میخان یا نه.
    بسیار ممنونم بابت راهنمایی تون

سلام دوستان اوقات خوش.سپهر هستم.بنده مدرک دیپلم دارم و شهریور امسال یعنی دو ماه دیگه وارد سن 18 سالگی خواهم شد.رشته ی بنده تجربی هست.10 روز دیگر هم کنکور خواهم داشت.معدل نهایی بنده حول و حوش 12 هست و معدل نهایی امسال هم احتمالا در همین حدود باشه.بنده قصد مهاجرت و ادامه تحصیل در کشوری دیگر رو دارم.خودم خیلی علاقه به مهندسی خودرو دارم و بعد از اون دندانپزشکی و فیزیوتراپی و دامپزشکی و رشته های طراحی و دیزاین و معماری و از اینجور رشته ها.سوالی که دارم اینه که چگونه بنده میتونم به کانادا مهاجرت کنم و ادامه تحصیل بدم؟چه راه هایی هست و باید چه کار کرد.به چه چیز هایی نیاز هست و برای ورود به هر رشته از رشته های مورد علاقه ی بنده باید چه اقدامی بکنم؟
    ثانیا از بین این رشته های مورد علاقه ی بنده کدوم رشته امکان تحصیل در اون آسان تره و راحت تر میتونم وارد اون رشته بشم و کدام یک تحصیل در آن آسان تر هست و بازار کار بهتری داره؟
    ثالثا هزینه ی کلی که باید داشته باشم تا بتوانم به کانادا مهاجرت کنم چقدر هست و هزینه ی ماهانه ای که اونجا باید داشته باشم تا بتونم بدون دردسر زندگی کنم چقدر هست؟
    ممنون میشم یه راهنمایی کلی بکنید که خیلی بلاتکلیف موندم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepehrad_sh نمایش پست ها
    سلام دوستان اوقات خوش.سپهر هستم.بنده مدرک دیپلم دارم و شهریور امسال یعنی دو ماه دیگه وارد سن 18 سالگی خواهم شد.رشته ی بنده تجربی هست.10 روز دیگر هم کنکور خواهم داشت.معدل نهایی بنده حول و حوش 12 هست و معدل نهایی امسال هم احتمالا در همین حدود باشه.بنده قصد مهاجرت و ادامه تحصیل در کشوری دیگر رو دارم.خودم خیلی علاقه به مهندسی خودرو دارم و بعد از اون دندانپزشکی و فیزیوتراپی و دامپزشکی و رشته های طراحی و دیزاین و معماری و از اینجور رشته ها.سوالی که دارم اینه که چگونه بنده میتونم به کانادا مهاجرت کنم و ادامه تحصیل بدم؟چه راه هایی هست و باید چه کار کرد.به چه چیز هایی نیاز هست و برای ورود به هر رشته از رشته های مورد علاقه ی بنده باید چه اقدامی بکنم؟
    ثانیا از بین این رشته های مورد علاقه ی بنده کدوم رشته امکان تحصیل در اون آسان تره و راحت تر میتونم وارد اون رشته بشم و کدام یک تحصیل در آن آسان تر هست و بازار کار بهتری داره؟
    ثالثا هزینه ی کلی که باید داشته باشم تا بتوانم به کانادا مهاجرت کنم چقدر هست و هزینه ی ماهانه ای که اونجا باید داشته باشم تا بتونم بدون دردسر زندگی کنم چقدر هست؟
    ممنون میشم یه راهنمایی کلی بکنید که خیلی بلاتکلیف موندم
    متاسفانه با این شرایط برای شما راهی برای مهاجرت به کانادا نیست و با این معدل دیپلم هم از هیچ دانشگاه کانادا نمیتونید پذیرش بگیرید.

سلام.
    اگه میشه یه لطف کنید رزومه منو برای پذیرش ارشد و فول فاند از دانشگاههای کانادا به خصوص ونکور بررسی کنید:
    دانشجوی ترم 5 شیمی کاربردی دانشگاه بوعلی
    شاگرد اول معدل18.22
    عضو استعدادهای درخشان دانشگاه
    یک مقاله چاپ شده isi در ژورنال RSC advances با ایمپکت حدود 3.5 که اسمم از پنج نفر پنجم هست
    امیدوارم که انشاالله تا حدود 6 ماه دیگه حداقل 2تا دیگه مقاله isi داشته باشم
    زبان ندارم ولی با توجه به وقتی که دارم امیدوارم نمره بالا 80 بگیرم
    Gre ندارم و برای گرفتنش برنامه ای هم ندارم
    اشنایی با شیمی محاسباتی و نرم افزارهای مربوطه
    نوشتن یک کتاب در مورد یک روش جداسازی صنعتی
    گرفتن توصیه نامه از حداقل پنج استاد تمام که 2تا از اونها جز یک درصد دانشمند برتر دنیا هستند
    و سوال اخر:اگه از الان اقدام کنم اشکال داره؟

Junior Member

با سلام و خسته نباشید خدمت شما یکی از دوستان من مهندسی بهداشت حرفه ای خونده در دانشگاه اصفهان با معدل 13.35 می خواهد برای یکی از دانشگاههای کانادا اقدام کنه در ضمن آیلتس 6.5 داره آیا براش امکان پذیره که بتونه پذیرش بگیره؟

سلام
    می خواستم بپرسم که سیستم کانادا در مورد پذیرش برای ارشد مجدد چطوره؟ منظورم اینه که مثل امریکا تقریبا 100% سفارت ریجکت میکنه؟
    سوال دیگه اینکه به دانشجوی ارشد fund تعلق میگیره؟
    در مورد خودم من معدل خوبی تو ارشد و لیسانس ندارم اما رکورد بدکی تو ریسرچ ندارم برای همین به فکر یک ارشد دیگه مثلا در کانادا هستم تا بتونم به نوعی رزومه ام رو جبران کنم و اینکه در ارشد ریسرچم رو خارج از ایران ادامه بدم.
    ممنون میشم که نظرتون رو بگید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)