صفحه 612 از 859 نخستنخست ... 112512562602603604605606607608609610611612613614615616617618619620621622662712 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,111 تا 6,120 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    بله. همکاری در طرح تحقیقاتی و مقاله ای که پس از آن منتشر میشود کافی است و حتی نامه استاد هم الزامی ندارد. مساله مهم در پذیرش سوابق علمی و نه تجربه کاری است که با چاپ مقالات مستند میگردد.
    در برخی رشته ها نظیر MBA صرفا ممکن است تجارب کاری حرفه ای ارزشمند و موثر واقع گردد.
    ممنونم ، یعنی اگر مثلا خواستیم جایی هم ( مثلا در پردازش داده) کار کنیم ، میشه گفت مثلا تجربه کاری داریم (RAبودیم) ؟ ( برای کسانی که تجربه کاری ندارند متوانند ذکر کنند که مثلا این تجربه کاری بوده یا اینکه حتما باید سابقه بیمه داشته باشه ؟ البته نه برای مهاجرت ... فقط برای استخدام شدن در جایی که مثلا مینویسن حداقل 3 سال سابقه کاری مرتبط) ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_1000 نمایش پست ها
    ممنونم ، یعنی اگر مثلا خواستیم جایی هم ( مثلا در پردازش داده) کار کنیم ، میشه گفت مثلا تجربه کاری داریم (RAبودیم) ؟ ( برای کسانی که تجربه کاری ندارند متوانند ذکر کنند که مثلا این تجربه کاری بوده یا اینکه حتما باید سابقه بیمه داشته باشه ؟ البته نه برای مهاجرت ... فقط برای استخدام شدن در جایی که مثلا مینویسن حداقل 3 سال سابقه کاری مرتبط) ؟
    سوالتان را در فروم مرتبط مطرح کنید. اینگونه پاسخ و پرسشهای متوالی خارج از موضوع فروم از سوی مدیریت محترم درربسیاری موارد، تذکر داده شده و حذف میگردد. به جهت ارتباط بخشی از پرسش با موضوع فروم صرفا به همان بخش میتوان پاسخ کوتاهی در این تاپیک داد. تاپیک مرتبط با مسایل کار، ویزای کار و رزومه شغلی در همین سایت و سایتهای مرتبط را برای سایر موارد جستجو کنید.
    در خصوص ادامه تحصیل و برای شانس پذیرش RA موثر و قابل استناد است. برای سایر موارد به جز عمدتا مشاغل تحقیقاتی چندان تاثیر حرفه ای ویژه ای ندارد مگر آنکه نتیجه عملی نظیر نرم افزار یا پتنت کاربردی مرتبط با صنعت، خروجی قابل استفاده از مبحث تحقیقاتی داشته باشد.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
    میخوام برای مقطع ارشد در رشته های Cognitive science یا Neuroscience اقدام کنم با شرایطی که دارم میتونم پذیرش باFund بگیرم؟
    معدل ۱۹/۴۰(یه ترم تا پایان کارشناسی دارم هنوز) دانشگاه آزاد تهران،رشته روانشناسی بالینی
    تافل ندادم ولی در حدود ۹۵ میتونم بگیرم.
    مقاله ندارم ولی میتونم از پایان نامم یکی در بیارم ولی ارزش داره،تو همین فروم خوندم برا پذیرش ارشد مقاله تاثیر خاصی نداره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    business administration

من برای ارشد میخوام اقدام کنم
    رشته فاینانس
    یکی مهم ترین اولویتم گرفتن فاند هست
    کلا بهترین جا برای تحصیل کجا هست که تو مقطع فوق لیسانس فاند بدن اروپا یا امریکایی شمالی زیاد برام مهم نیست اما اولیویت امریکای شمالی هست
    زبان انگلیسیم هم تموم شده میخوام بدونم چه کشوری مناسبه که یه زبان دیگه هم شروع کنم

ممنون میشم دوستان پاسخ بدن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    molecular cell biology

سلام
    دوست من هند جامعه شناسی خونده و شرایطش ب شرح ذیل هست لطفا راهنمایی بفرمایید:
    GPA55%
    M.A51%
    زبان هم در حد عالی. برای شروع هم بیشتر از 15هزار نداره....بنظرتون شانسی برای دانشگاه های کانادا داره؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moman_1031 نمایش پست ها
    سلام دوستان آیا با این رزومه شانس پذیرش ار دانشگاهی رو دارم؟
    1- کارشناسی مهندسی شیمی - دانشگاه اراک– معدل 13.5

2- کارشناسی ارشد مهندسی شیمی - دانشگاه سمنان – معدل 16.80

3- نمره زبان: آیلتس 6.5

6- GRE هنوز امتحان ندادم

7- مقاله: 2 آی اس آی، 3 تا کنفرانس

8- 2 سال سابقه کاری نفت و گاز و پتروشیمی

متقاضی ادامه تحصیل در مقطع دکترا مهندسی شیمی و گرایش های مرتبط هستم. برام مهم اینه جایی بتونم فاند بگیرم.
    ممنون
    سلام. معدل لیسانستون پایینه، ولی در عوض رزومه پژوهشی خوبی دارین (گاها دیدم که با معدل پایین لیسانس پذیرش گرفتن). سابقه کاری مرتبط با رشته هم در درجه بعد پوئن خوبی به حساب میاد. به نظرم می تونین به پذیرش با فاند امیدوار باشین. اگه بتونین استاد مرتبط با زمینه تحقیقاتیتون پیدا کنین و مکاتبه داشته باشین هم شانستون بیشتر میشه. ضمنا بیشتر دانشگاههای کانادا جی آر ای نمی خوان و بجاش اگه بتونین نمره آیلتستون رو به 7 برسونین بهتره

سلام به همه
    لیسانس مهندسی شیمی از دانشگا هازاد ماهشهرمعدل14.74 ودانشجوی ارشد مهندسی فرایند که بزودی تمام میشه بامعدل حدود17 میخواستم واسه ارشد مجدد اقدام کنم.چقد شانس دارمself fund

سلام دوستان با این رزومه شانس گرفتن پذیرش از کدام دانشگاه با فاند بیشتر است ؟

1- کارشناسی مهندسی شهرسازی - دانشگاه آزاد زنجان – معدل 18.01

2- کارشناسی ارشد مهندسی طراحی شهری - دانشگاه آزاد قزوین – معدل 18.23
    3- نمره زبان: آیلتس 7
    7- مقاله: 1 آی اس آی در حال نگارش ، 5 تا کنفرانس
    8- 3 سال سابقه کاری پاره وقت و 2 سال تمام وقت

متقاضی ادامه تحصیل در مقطع دکترا برنامه ریزی و طراحی شهری هستم. دانشگاههای مد نظر دانشگاه کنکوردیا ، مانیتوبا ، واترلو ، یورک و گلف .

ممنون میشم راهنماییم کنید .

سلام به نظر شما کنکور بخونم برای ارشد یا این که شانسی دارم؟

1.دانشگاه تهران + مهندسی مکانیک + 14.25 معدل 60 واحد آخر 16
    2.--------------
    3. Ibt (L27/w25/S24/R26) 101
    4.داده نشده فعلا
    5.نداشتم فعلا
    6.کار آموزی شرکت توگا (مپنا) + انجام پروٍژه حصار الکتریکی جهت چرای هدفمند دام + آبگریز کردن مبدل های حرارتی جهت بهبود انتقال حرارت + اندکی کار با نرم افزار فلوینت
    7. upenn / unsw / university of Manchester/ stonybrook / Colorado boulder / Nyu & ......
    8. مکانیک سیالات super hydrophobic surfaces/ heat transfer /RE

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط man_u_4ever نمایش پست ها
    سلام به نظر شما کنکور بخونم برای ارشد یا این که شانسی دارم؟

1.دانشگاه تهران + مهندسی مکانیک + 14.25 معدل 60 واحد آخر 16
    2.--------------
    3. Ibt (L27/w25/S24/R26) 101
    4.داده نشده فعلا
    5.نداشتم فعلا
    6.کار آموزی شرکت توگا (مپنا) + انجام پروٍژه حصار الکتریکی جهت چرای هدفمند دام + آبگریز کردن مبدل های حرارتی جهت بهبود انتقال حرارت + اندکی کار با نرم افزار فلوینت
    7. upenn / unsw / university of Manchester/ stonybrook / Colorado boulder / Nyu & ......
    8. مکانیک سیالات super hydrophobic surfaces/ heat transfer /RE
    با این رزومه و معدل، اگر نظر واقع بینانه را بخواهید متاسفانه برای ارشد شانسی ندارید. بهتر است با رزومه بهتری در دوره ارشد و معدل و مقالات قوی تر برای دوره دکتری یا مستر مجدد اقدام کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)