صفحه 631 از 859 نخستنخست ... 131531581621622623624625626627628629630631632633634635636637638639640641681731 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,301 تا 6,310 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Senior Member kran آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط rjk نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی میدونه که آیا تو همه ی دانشگاههای کانادا شرط معدل وجود داره ؟ منی که الان فوقم 14 و لیسانسم 18 هست و یک مقاله isi دارم ، نمره زبانم هنوز نگرفتم برای 7 تلاش میکنم ،حالا با این شرایطم میتونم برا دکترا اپلای کنم ؟ یا کلا بی خیالش بشم ؟
    پیشاپیش از پاسختون ممنون
    توی همه دانشگاه ها شرط معدل جزی از اصلیترین آیتم ها هست که بهش اشاره شده است چه در کانادا و چه هر جای جهان حتی ایران. اما معمولا کشورهای متفاوت، سیاستهای مختلفی دارند. مثلا نیوزیلند بسیار یسیار سخت گیر است. کانادا هم گیر میده اما ابشنهای زیادی وجود دارد برای مرتفع کردن این مشکل. برخی از دانشگاه ها معدل 14 هم قبول میکنند. برخی Two last years کارشناسی رو هم قبول دارند اگر روی 15 بشود. برخی 60 واحد آخر رو. اما معمولا برای امریکا معدل کارشناسی مهمتر از ارشد است ولی حتی اگر معدلت پایین باشد با جی ار ای خوب پوشش داده میشود. ولی در مورد کانادا عموما به اخرین مقطع تحصیلی بیشتر توجه میکنند.

موفق باسید.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

سلام بر دوستان عزیز
    میخواستم بدونم با رزومه ای که دارم میتونم از یکی از دانشکاه ها برا دکتری فول فاند بگیرم یا نه؟؟ رنک دانشگاه زیاد مهم نیست، فقط مورد تایید وزارت علوم باشه.
    شانس گرفتن TA و RA چطوره برام؟؟
    دوستان ممنون میشم نظراتتون رو بفرمایید
    لیسانس برق قدرت- آزاد شهرستان 14.53
    فوق لیسانس قدرت- آزاد شهرستان 17.01
    آیلتس 7
    اگه GRE بدم مطمئنم نمره خوبی میارم
    5 سال سابقه تدریس زبان انگلیسی
    1 سال مدرس دروس آزمایشگاه دانشگاه
    2 تا مقاله خارجی غیر ISI
    3 مقاله داخلی کنفرانسی

با سلام. سوابق تحصیلی من به صورت زیر است
    مدرک کارشناسی مهندسی صنایع گرایش سیستم رو از دانشگاه آزاد شیراز با معدل 17.17
    کارشناسی ارشد mba مالی را با معدل 18.06 از دانشگاه علوم فنون مازندران
    دو مقاله هر دو انگلیسی یکی کنفرانس دانشگاه شهید بهشتی و دیگری هم یکی از ژورنال های هند
    مدرک ایلتس 7
    می خواستم ببینم با این شرایط و با فرض اخذ مدرک gre با نمره مطلوب چقدر شانس دریافت پذیرش به همراه فاند رو از دانشگاه های کانادا در رشته مدیریت دارم (رنک دانشگاه خیلی برام مهم نیست)؟
    با تشکر

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

سلام دوستان

کسی میدونه وضعیت پذیرش برای دکتری رشته مهنندسی صنایع غذایی در کانادا به چه صورتیه؟ و اینکه رنکشون برای این رشته چجوریه؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط saraasgari نمایش پست ها
    سلام دوستان

کسی میدونه وضعیت پذیرش برای دکتری رشته مهنندسی صنایع غذایی در کانادا به چه صورتیه؟ و اینکه رنکشون برای این رشته چجوریه؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.
    پذیرش توی رشته صنایع غذاییی هم مثله سایر رشته ها است. شما نیاز دازید تمام requirements رو داشته باشید. نمره زبان و مدارک تحصیلی و در نهایت معدل خاسته شده. سایر آیتمها مثله مقاله، پروژه .... هم جز موارد لازم برای پذیرش است. (البته بدون اینها هم پذیرش میدند اما بسیار سختر از حاتی است که این موارد کمکی رو ندارید).
    University of Guelph
    UBC
    Mcgill
    Alberta
    Saskatchewan
    Manitoba
    Laval
    .
    .
    .
    موفق باشید.

Albert Einstein

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    توی همه دانشگاه ها شرط معدل جزی از اصلیترین آیتم ها هست که بهش اشاره شده است چه در کانادا و چه هر جای جهان حتی ایران. اما معمولا کشورهای متفاوت، سیاستهای مختلفی دارند. مثلا نیوزیلند بسیار یسیار سخت گیر است. کانادا هم گیر میده اما ابشنهای زیادی وجود دارد برای مرتفع کردن این مشکل. برخی از دانشگاه ها معدل 14 هم قبول میکنند. برخی Two last years کارشناسی رو هم قبول دارند اگر روی 15 بشود. برخی 60 واحد آخر رو. اما معمولا برای امریکا معدل کارشناسی مهمتر از ارشد است ولی حتی اگر معدلت پایین باشد با جی ار ای خوب پوشش داده میشود. ولی در مورد کانادا عموما به اخرین مقطع تحصیلی بیشتر توجه میکنند.

موفق باسید.
    خیلی ممنونم از پاسختون، ولی چون من فقط هدفم برا کانادا و اروپاست ممنون میشم بفرمایید دانشگاههایی رو نام ببرید که برا رشته شیمی حداقل معدلشون 14 هست . مچکرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rjk نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از پاسختون، ولی چون من فقط هدفم برا کانادا و اروپاست ممنون میشم بفرمایید دانشگاههایی رو نام ببرید که برا رشته شیمی حداقل معدلشون 14 هست . مچکرم
    من خودم معدل کارشناسیم 14.83 بود و فاند هم گرفتم برای کانادا (دانشگاه اووتاوا) . بنظرم مهمترین چیز اینه که استاد داشته باشی وبتونی با مقالاتت و نحقیقاتت فانعش کنی..
    موفق باشی

دوستان یه موقعیت هست برای دکتری کامپیوتر دانشگاه پلی تکنیک مونترال با فاند کامل...
    لطفا پیام خصوصی بدید راهنمایی کنم.

Junior Member

سلام
    پیشاپیش از دوستانی که راهنمایم میکنند تشکر ویژه میکنم .
    میخواستم بدونم کسی در مورد پذیرش در مقطع ارشد یا دکتری در رشته معماری اطلاعاتی داره که بتونه راهنماییم کنه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ff_z نمایش پست ها
    سلام
    پیشاپیش از دوستانی که راهنمایم میکنند تشکر ویژه میکنم .
    میخواستم بدونم کسی در مورد پذیرش در مقطع ارشد یا دکتری در رشته معماری اطلاعاتی داره که بتونه راهنماییم کنه ؟
    دوست عزیز سعی کنید توی فروم معماری چرخی بزنید و سوالات و کامنتهای دوستان هم رشته ای تون رو بخونید. اگر باز سوالی باقی موند. دوستان جواب خواهند داد.
    حقیقتا کسی نمیتونه از الف تا ی معماری رو توضیح بدهد.

موفق باشید.

Albert Einstein

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)