صفحه 642 از 859 نخستنخست ... 142542592632633634635636637638639640641642643644645646647648649650651652692742 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,411 تا 6,420 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام دوستان .
    شانس من با توجه به کارشناسی عمران با معدل 17 دانشگاه اراد با ایلتس 6.5 از دانشگاه تورنتو چه قدر هست و ایا نیاز به GRE نیز دارم ؟
    چه دانشگاههایی در کانادا رو برای من توصیه میکنید ؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Evanescence نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    شانس من با توجه به کارشناسی عمران با معدل 17 دانشگاه اراد با ایلتس 6.5 از دانشگاه تورنتو چه قدر هست و ایا نیاز به GRE نیز دارم ؟
    چه دانشگاههایی در کانادا رو برای من توصیه میکنید ؟
    ممنون
    نیاز به GRE ندارید ولی مینیمم ایلتس 7 است.
    در کل برای تورنتو با توجه به رنک بالا و رقابت زیاد رزومه رقابتی تری نیاز است ولی اگر به صورت کلی بخواهید برای ارشد با هزینه شخصی اقدام کنید شاید گزینه های دیگر نزدیک به تورنتو مناسب تر باشد.
    برای فاندینگ اگر منظورتان هست باز رزومه مناسبی باید فراهم کنید که اغلب دانشجویان با رزومه عادی تر در دوره ارشدایران با مقالات و... آنرا تامین میکنند و سپس برای دکتری اقدام میکنند. به عبارتی برای ارشد رزومه های رقابتی تر صرفا می توانند به دریافت فاند امیدوار باشند و البته افراد با رزومه معمولی برای دانشگاههای متوسط ممکن است به صورت محدود شانس داشته باشند که البته نیاز به هم فاکتور شانس و هم قوی بودن سایر ابعاد از قبیل زبان و مکاتبات و ... خواهد داشت.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام دوستان من کارشناشی ارشد مهندسی نرم افزار هستم نمره آیلتس 6.5 برای کدون دانشگاه شانس پذیرش دارم؟

Junior Member

سلام....کسی تجربه اپلای بدون استاد رو برای مستر داره؟
    می خوام احتمالات پذیرش رو بسنجم...... همه می گن پذیرش کانادا بدون استاد سخته حتی بدون فاندش.......می خوام بدونم چقدر صحت داره

Junior Member

سلام دوستان من واسه دانشگاه آلبرتا اپلای کردم قبلشم با یه استاد هماهنگ کردم. به نظر تون با این رزومه شانس پذیرش با فاند دارم؟؟ ممنون میشم نظرتونو بگید.

لیسانس
    تربیت بدنی_ آزاد_17/83
    فوق لیسانس
    تربیت بدنی_ دانشگاه مازندران_17/54
    نمرۀ زبان
    آیلتس 6.5
    تعداد مقالات
    دو تا ای اس ای (ای اف . 1 و 1.4)- 2 تا اسکوپوس همه در springer- و یکیم اینترنشنال، در حال حاضر 8 تا (10 تام میرسه) مقالم زیر داوری دارم در انتشارت خوب با استاتید کشور های مختلف مثل امریکا، استرالیا، نیوزلند و کانادا.
    رشته
    تربیت بدنی_ دکتری-فیزیولوژی
    نکات برجستۀ رزومه
    دو سال تدریس، ذانشجو نمونه ارشد در ورودی خودم به لحاظ پژوهشی- داور دو تا مجله که یکشیون ISI با ای اف 2 هستش و ادیتور بورد سه تا مجله اینترنیشنال هم هستم. مدرس کارگاههای آموزشی مرتبط با رشته، همکار سه طرح پژوهشی_ عضو کمیته اجرایی دو تا کنفرانس ملی و مقامات ورزشیم دارم در سطخ بین اللملی و ..............................

سلام دوستان
    من دانشجوی سال آخر کارشناسی ناپیوسته معماری هستم. معدل کاردانیم 19 و کارشناسی تا الان 18هست.ایلتس ٧ دارم و در حال تالیف مقاله هستم. میخوام برای ارشد انرژی بخونم. میخواستم بدونم کدام دانشگاه های کانادا این رشته رو دارند و چقدر شانس گرفتن پذیرش و فاند دارم؟ و سوال دیگه اینکه دانشگاه کلگری این رشته رو نداره؟
    ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام برای دکترای رشته بیزنس یا مدیریت یا میان رشته ای برای دانشگاههای کانادا اپلای کنم. بنظرتون با شرایط زیر کدوم دانشگاهها میتونم پذیرش و فاند بگیرم؟

کارشناسی ارشد: MBA دانشگاه تهران معدل 16.55
    کارشناسی: فیزیک بین المللی امام خمینی قزوین معدل 14.42
    تافل: 98 (اکثر دانشگاهها 100 میخوان، یعنی این دو نمره رو تخفیف نمیدن؟)
    GRE: کوانت 160 و 76% وربال 149 و 42% رایتینگ 3.5 و 42% (چرا اکثر دانشگاهها 80% میخوان؟ این که خیلی سخته. دوباره امتحان بدم؟)
    آیلتس 7 که منقضی شده.
    سابقه کار: مدیر/سرپرست آزمایشگاه
    مقاله: تازه روی یک دونه مقاله دارم کار میکنم.

بنظرتون کجاها بیشتر تمرکز کنم؟ قصدم اقامت و کار بعد تحصیل هم هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Graphic design

سلام دوستان،ممنون میشم جواب منو بدید
    معدل لیسانس17.5 و معدل ارشد 18.5 هر دو از دانشگاه دولتی، تهران، ايلس هم 7 میتونم بیارم،ولی مقاله ندارم، میخواستم بدونم اصلا امکان گرفتن هیچ گونه فاند و کمک هزینه دارم یا نه ؟ با توجه اینکه رشته من هنر هست و کار عملی تو رشته ما مهم هست
    ممنون میشم یکی جواب منو بده

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط b.sh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام برای دکترای رشته بیزنس یا مدیریت یا میان رشته ای برای دانشگاههای کانادا اپلای کنم. بنظرتون با شرایط زیر کدوم دانشگاهها میتونم پذیرش و فاند بگیرم؟

کارشناسی ارشد: MBA دانشگاه تهران معدل 16.55
    کارشناسی: فیزیک بین المللی امام خمینی قزوین معدل 14.42
    تافل: 98 (اکثر دانشگاهها 100 میخوان، یعنی این دو نمره رو تخفیف نمیدن؟)
    GRE: کوانت 160 و 76% وربال 149 و 42% رایتینگ 3.5 و 42% (چرا اکثر دانشگاهها 80% میخوان؟ این که خیلی سخته. دوباره امتحان بدم؟)
    آیلتس 7 که منقضی شده.
    سابقه کار: مدیر/سرپرست آزمایشگاه
    مقاله: تازه روی یک دونه مقاله دارم کار میکنم.

بنظرتون کجاها بیشتر تمرکز کنم؟ قصدم اقامت و کار بعد تحصیل هم هست.
    به نظر من شاید با کارشناسی غیرمرتبط برای گرایشهای مدیریت در مقطع دکتری کار سخت تری داشته باشید. اگر مساله ویزا نبود به شما پیشنهاد یک مستر مجدد در گرایشهای مدیریت را میدادم که بتوانید با استفاده از این موقعیت برای دکتری در دانشگاههای بهتری هم اپلای کنید ولی با توجه به مساله شانس ویزا این امر کمی ریسکی است.تخفیف دو نمره زبان امکانپذیر است اگر همه شرایط اک باشد و می توان با مکاتبه در برخی موارد مساله را حل کرد و یا حداقل برای پذیرش مشروط اقدام نمود.
    برای مدیریت تا جایی که میدانم به جای GRE به GMAT نیاز دارید که کسب نمره خوب در این آزمون قدری مشکل است و اهمیت زیادی هم برای دکتری دارد.
    برای دانشگاههایی نطیر نیوبرانزویک، ساسکاتون و رجینا در حالت کلی شانس دارید(بیزنس اسکول را مطمین نیستم چک کنید) ولی اگر شانس ویزا دارید و هدف اقامتی مسترمجدد گزبنه بهتری است.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    به نظر من شاید با کارشناسی غیرمرتبط برای گرایشهای مدیریت در مقطع دکتری کار سخت تری داشته باشید. اگر مساله ویزا نبود به شما پیشنهاد یک مستر مجدد در گرایشهای مدیریت را میدادم که بتوانید با استفاده از این موقعیت برای دکتری در دانشگاههای بهتری هم اپلای کنید ولی با توجه به مساله شانس ویزا این امر کمی ریسکی است.تخفیف دو نمره زبان امکانپذیر است اگر همه شرایط اک باشد و می توان با مکاتبه در برخی موارد مساله را حل کرد و یا حداقل برای پذیرش مشروط اقدام نمود.
    برای مدیریت تا جایی که میدانم به جای GRE به GMAT نیاز دارید که کسب نمره خوب در این آزمون قدری مشکل است و اهمیت زیادی هم برای دکتری دارد.
    برای دانشگاههایی نطیر نیوبرانزویک، ساسکاتون و رجینا در حالت کلی شانس دارید(بیزنس اسکول را مطمین نیستم چک کنید) ولی اگر شانس ویزا دارید و هدف اقامتی مسترمجدد گزبنه بهتری است.
    موفق باشید
    این قدر تعداد مواردی مثل من که مدرک کارشناسی غیر مدیریتی و نامرتبط دارند و الان دکتری بیزنس در کانادا و آمریکا می خونند زیاده که باور نمی کنید، اصلا پیدا کردن کسایی مدرک لیسانسشون مرتبطه بین دانشجوهای دکتری مدیریت گاهی اوقات خیلی سخته!
    ایشون شرایط اپلای برای دکتری رو دارند، لازم نیست یک ارشد دیگه بگیرند، نمره زبان رو بیارن بالای 100، و این جی آر ای هم برای خیلی از جاها جواب میده، اگه جی آر ای رو هم ارتقا بدن که خیلی بهتر میشه.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)