صفحه 677 از 859 نخستنخست ... 177577627667668669670671672673674675676677678679680681682683684685686687727777 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,761 تا 6,770 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Member
    رشته و دانشگاه
    Entrepreneurship, University of Tehran

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط apocalypse2022 نمایش پست ها
    I dont have Farsi keyboard on my PC at the university so I answer you in English.

Your GPAs are good and satisfy minimum requirements of most Canadian universities . I have no idea about your published papers and their quality but I guess your research background would be pretty good. You didnt mention which field of management you are planning to apply but in any cases, without your GMA/GRE score nobody cannot predict your chance for getting admission.

I think you need to have at least 650 in GMAT or its equivalent in GRE to be hopeful. BTW, I strongly recommend you to take IELTS again and improve your overall score to at least 7.
    ممنون از راهنمایی شما. مقالاتی که گفتم در
    journal for international business and enterprise development، international journal of electronic business, international journal of entrepreneurship and small business هست... که یکیشون در Elsevier ایندکس شده و یکشون هم در scopus اما IF نداره تا جایی که من دیدم توی سایت ژورنال ...

زمینه ی مورد علاقه ام هم در زمینه ی international business، organizational behavior و تا حدودی هم service innovation هست

بله حتما میخوام دوباره آیلتس بدم ... بدون 7 راه به جایی نمیرم...
    gre پس با این اوصاف حتما باید بدم؟ دانشگاهی نداریم که دکترا مدیریت بدون gre بگیره؟

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanage نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی شما. مقالاتی که گفتم در
    journal for international business and enterprise development، international journal of electronic business, international journal of entrepreneurship and small business هست... که یکیشون در Elsevier ایندکس شده و یکشون هم در scopus اما IF نداره تا جایی که من دیدم توی سایت ژورنال ...

زمینه ی مورد علاقه ام هم در زمینه ی international business، organizational behavior و تا حدودی هم service innovation هست

بله حتما میخوام دوباره آیلتس بدم ... بدون 7 راه به جایی نمیرم...
    gre پس با این اوصاف حتما باید بدم؟ دانشگاهی نداریم که دکترا مدیریت بدون gre بگیره؟
    All Canadian and US business schools need GRE/GMAT test score to consider your PhD application. Actually this score will be most crucial part of your application so try your best to get highest possible score you can achieve
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Junior Member

سلام دوستان من دو تا سوال در مورد پذیرش در مقطع ارشد در کانادا داشتم خواهش میکنم هرکسی میتونه منو راهنماییم کنه

1- دانشگاه مکگیل برای ترمی که از ژانویه شروع میشه ددلاین 3 سپتامبر رو گذاشته . با توجه به اینکه هنوز تا 3 سپتامبر فرصت هست من قصد دارم به اساتید این دانشگاه ایمیل بزنم و بپرسم پوزیشن خالی برای مستر دارن یا نه حالا سوالم این هست که باید در ایمیلم بنویسم پوزیشن خالی برای winter 2018 دارید یا winter 2017

2- بعضی از دانشگاه ها حداقل نمره تافل رو صد گذاشتند که مال من 95 هست . یکی از دوستانم میگفت در کانادا همه چیز دست استاد هست با توجه به این مطلب ایا به نظر شما امکان داره استادی منن رو بخواد و دانشگاه از این مینیم ریکواریمنت صرف نظر کنه؟

ممنون از پاسختون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa1392 نمایش پست ها
    سلام دوستان من دو تا سوال در مورد پذیرش در مقطع ارشد در کانادا داشتم خواهش میکنم هرکسی میتونه منو راهنماییم کنه

1- دانشگاه مکگیل برای ترمی که از ژانویه شروع میشه ددلاین 3 سپتامبر رو گذاشته . با توجه به اینکه هنوز تا 3 سپتامبر فرصت هست من قصد دارم به اساتید این دانشگاه ایمیل بزنم و بپرسم پوزیشن خالی برای مستر دارن یا نه حالا سوالم این هست که باید در ایمیلم بنویسم پوزیشن خالی برای winter 2018 دارید یا winter 2017

2- بعضی از دانشگاه ها حداقل نمره تافل رو صد گذاشتند که مال من 95 هست . یکی از دوستانم میگفت در کانادا همه چیز دست استاد هست با توجه به این مطلب ایا به نظر شما امکان داره استادی منن رو بخواد و دانشگاه از این مینیم ریکواریمنت صرف نظر کنه؟

ممنون از پاسختون
    1- winter 2018
    2- معمولا اگر کنترلها توسط تحصیلات تکمیلی دانشگاه صورت گیرد (که عموما چنین است) استادان به ندرت چنین درخواستی را میکنند مگر آنکه شرایط استثنا و به دانشجو به صورت خاص نیاز داشته باشند چرا که در غیر این صورت مینیممهای دانشگاه به منزله استانداردهای کف کنترلی دانشگاه پس از مدتی با عدم رعایت توسط طیف گسترده ای از درخواستهای موردی تایید شده زیر سوال می رود که هیچ دانشگاهی چنین کاری را نخواهد کرد. در موارد بسیار استثنا در دانشگاههای معمول ممکن است چنین چیزی اتفاق بیفتد ولی روی آن به عنوان یک نرم جساب نکنید. اغلب می توان روی پذیرش کاندیشنال بیشتر حساب کرد و نمره زبان را تا پذیرش آپدیت نمود.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

خیلی ممنون از راهنماییتون
    من قصد دارم برای مستر مجدد اقدام کنم و بعد با همون مدرک مستر برم سرکار چون احتمال میدم منو بعنوان دانشجوی ارشد راحتتر قبول کنن تا دکترا با توجه به اینکه من دیگه سابقه کار تحقیقاتی هم دارم. میخواستم نظر شما رو بپرسم. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    1- winter 2018
    2- معمولا اگر کنترلها توسط تحصیلات تکمیلی دانشگاه صورت گیرد (که عموما چنین است) استادان به ندرت چنین درخواستی را میکنند مگر آنکه شرایط استثنا و به دانشجو به صورت خاص نیاز داشته باشند چرا که در غیر این صورت مینیممهای دانشگاه به منزله استانداردهای کف کنترلی دانشگاه پس از مدتی با عدم رعایت توسط طیف گسترده ای از درخواستهای موردی تایید شده زیر سوال می رود که هیچ دانشگاهی چنین کاری را نخواهد کرد. در موارد بسیار استثنا در دانشگاههای معمول ممکن است چنین چیزی اتفاق بیفتد ولی روی آن به عنوان یک نرم جساب نکنید. اغلب می توان روی پذیرش کاندیشنال بیشتر حساب کرد و نمره زبان را تا پذیرش آپدیت نمود.

Junior Member

سلام. قسمتی از رزومه من به شکل زیر است:

1.لیسانس مهندسی دریا-کشتی سازی دانشگاه صنعتی مالک اشتر با معدل 16.27

2. تافل 100

3. جی آر ای هنوز نگرفتم

4. یک مقاله ISI سابمیت شده در رشته مهندسی مکانیک

5. سابقه کار به مدت 6 ماه

6. جز 10 درصد دانشجویان برتر ورودی( رنک 2)

من میخوام برای رشته مکانیک اپلای کنم. میتونم فاند بگیرم.؟ چه دانشگاهایی میتونم اپلای کنم

سلام دوستان ميخواستم بدونم اين مداركي كه الان بدون كنكور دانشكاه آزاد ميده دانشگاههاي كانادا قبول دارن؟
    چون من ميخوام پيش دانشگاهي رو نخونم و مستقيم برم حسابداري بدون كنكور دانشگاه آزاد ولي بعدش براي ارشد ميخوام برم كانادا ميخواهم بدونم كه قبول ميكنند؟يانه؟اصلاً اگر قبول نميكنند پس مدرك ليسانس حسابدارى كدوم دانشگاه براى كانادا معتبره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط faraghlit نمایش پست ها
    سلام.
    کارشناسی فیزیک شهیدبهشتی
    معدل 17.20
    رتبه 5 کنکور ارشد فتونیک
    معدل 19.30 ارشد شهید بهشتی
    مشارکت در ساخت یک دستکاه در زمینه فتونیک و یک دستگاه در زمینه ی ماده چگال لایه نشانی
    1 ISI
    بنظرتون میتونم از کانادا فول فاند بگیرم؟
    نمره های زبان و GRE خوبی هم میتونم بگیرم.

برای تورنتو و UBC شانس دارید به نظر من.

سلام من برای خواهرم ادمیشن لیسانس گرفتم از دانشگاه کنکوردیا رشته مهندسی نرم افزار
    معدل پیش دانشگاهیش 17 بود، دیپلمش رشته ریاضی با معدل 17
    مدرک فوق دیپلم معماری از دانشگاه فردوسی مشهد با معدل 15
    نمره آیلتس 6
    پذیرش برای فال ۲۰۱۷ بود و در تاریخ ۱۰ می مدترک تکمیل نهایی شد. جواب ادمیشن یک ماه و نیم بعد از تکمیل مدارک اومد. جهت اطلاع گفتم شاید کمکی کرده باشم
    رشته عمران- فایل نامبر : AUGUST 2011- انگلیسی آیلتس (4 از 6)، فرانسه (b1, b2)، همسر (a2, b1) ، دو فرزند ، 3 سال سابقه، نامه آپدیت JULY 2014، دریافت 10 اکتبر 2014، امتیاز بدون انطباق 71، صدور CSQ (ویو): 2015/02، رسید مدارک فدرال 2015/05/13 ، فایل نامبر فدرال 2015/7/21، مدیکال 2015/09/04 ویزا 30 اکتبر 2015

دانشگاه کارشناسی : آزاد شهرستان
    معدل کارشناسی : 14.53
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی برق-قدرت
    دانشگاه کارشناسی ارشد : علوم تحقیقات تهران
    معدل کارشناسی ارشد : 17.01
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مهندسی برق-قدرت
    تعداد مقالات : 5 مقاله (1 ژورنال خارجی غیر ISI و 4 کنفرانس ملی و بین المللی داخلی)
    نمره زبان انگلیسی: آیلتس 6.5
    نمره GRE : جنرال 305
    رنک دانشگاه ها: مهم نیست
    2 ترم TA و 2 ترم تدریس در دانشگاه دارم
    پذیرش با فاند میخوام خیلی مهمه مقدار فاند

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)