صفحه 686 از 859 نخستنخست ... 186586636676677678679680681682683684685686687688689690691692693694695696736786 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,851 تا 6,860 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

دانشگاه صنعتی امیرکبیر - رشته مهندسی متالورژی صنعتی - معدل 16.25 (GPA=3.43)
    برای فوق میخوام اپلای کنم
    نمره آیلتس 7 ( تمام مهارت ها 7)

نمره ی GRE scores (RGT):
    GRE (V): 153
    GRE (Q): 157
    GRE (W): 4.5

3 تا مقاله ISI با IF بین 2 تا 3 دارم + یک مقاله کنفرانسی در کنفرانس بین المللی نانوتکنولوژی دانشگاه شریف

بقیه ی رزومه
    شامل :
    مدرک معتبر نرم افزار آباکوس (جهاد دانشگاهی امیرکبیر)
    Certification in Workshop of Failure Analysis از انجمن ریخته گران ایران
    Certification in Workshop of Laser Beam Welding (LBW) از انجمن ریخته گران ایران
    Certification in Workshop of Key to Steel از انجمن ریخته گران ایران

Certification in Workshop of introduction to ESI Procast Software از انجمن ریخته گران ایران
    Certification in Workshop of introduction to Materials standards از انجمن ریخته گران ایران
    Certification in Workshop of X-ray Diffraction and Data analysis X'Pert Highscore از انجمن ریخته گران ایران

مدیر انفورماتیک سیزدهمین همایش بین المللی مهندسی مواد و متالورژی CMAT-2016
    مدیر انفورماتیک مسابقات بین المللی عکاسی میکروسکوپی IMIC-2018
    مدیر انفورماتیک اولین ایده بازار مهندسی مواد دانشگاه امیرکبیر 2016
    مسلط به دینامیک مولکولی و نرم افزار های مرتبط شامل : VMD - Gaussian - LAMMPS -OVITO - GaussView

تدریس در کارگاه دینامیک مولکولی در دانشکده مهندسی مواد به مدت 3 ماه با نرم افزار های LAMMPS -OVITO
    کارآموزی در ایران خودرو بودم و یک پروژه صنعتی انجام دادم
    تدریس در کارگاه برنامه نویسی C در دانشکده به مدت 3 ماه و تسلط صددرصد به زبان برنامه نویسی C
    تسلط به نرم افزار های Maple - HSC materials
    آشنایی با Matlab - Fortran - Python
    تدریس خصوصی زبان - ریاضی - فیزیک دبیرستان به مدت 2 سال
    **یکی از مقالاتمو با یکی از اساتید دانشکده مکانیک دانشگاه ویرجینیا دادم که میتونه
    برام ریکام بنویسه
    ** سه تا ویزای شینگن هم توی پاسپورتم خورده

در بین 15 تا دانشگاه اول کانادا در رشته های علم مواد یا بیو مواد یا مهندسی مواد با فاند یا بی فاند در کدوم هاشون قبول میشم ؟

برای تورنتو و مک گیل به صورت فول فاند شانس دارم ؟؟
    برای دکتری مستقیم شانس دارم ؟
    ویرایش توسط hesamamiri : August 23rd, 2017 در ساعت 02:19 AM

Junior Member

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه دولتی شهرستان + مهندسی معماری + 18.31، شش ترم آخر 19 به بالا
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه دولتی شهرستان + معماری انرژی + 19.08
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها) :ندارم ، اما حدودا تافل :100
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing : ندارم اما حدودا 310
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند) : یک مقاله isi با if :1.8 اما نویسنده سوم هستم . و سه کنفرانس
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...) : تدریس 1 سال
    ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش : دانشگاههای ;کانادا با رنک متوسط و نسبتا خوب / فول فاند میخوام

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل
    دانشگاه صنعت نفت- مهندسی شیمی - 15.5
    2- نمره زبان (آیلتس/تافل)
    دوماه دیگه آیلتس امتحان میدم ولی سطح زبانم خوبه و میتونم نمره بالا بیارم - 7.5 احتمالا
    3- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing
    هنوز امتحان ندادم
    4- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس)
    1 مقاله خارجی-1 کنفرانس خارجی
    5- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...)
    4 سال سابقه کار در شرکت نفت-بیشتر از 10 تا پروژه تحقیقاتی صنعتی
    ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش.
    هر دانشگاه و هر مدل فاندی که جور بشه برای مستر میخوام اپلای کنم
    دوره های بسیار زیادی گذروندم و پروژه های صنعتی زیادی هم انجام دادم (به همه نرم افزارهای مهندسی شیمی مسلطم)و رزومه کاری خیلی خوبی دارم اما نمیدونم با توجه به تحریم ها اصلا میتونم تجربه کاریمو تو رزومه ام بیارم یا نه؟!
    ممنون میشم راهنماییم کنین واسه کدوم دانشگاههای کانادا شانس پذیرش دارم
    راستی من خانوم هستم و همسرم نفت خوندن اگه پذیرش بگیرم همسرم با توجه به رشته شون برای ویزا به مشکل برنمیخورن؟

سلامبچه ها یه سوال دارم. من میخوام برای دکترا دانشگاه western ontario اپلای کنم. تو ایران دکترا خوندم و احتمالا تا یه ماهه دیگه تز دکترامو دفاع میکنم. تو سایت این دانشگاه نوشته ریز نمرات و مدرک تمام مقاطع تحصیلی که تو رزومه ذکر شده یاید اپلود بشه. مشکل اینجاست که من هنوز دفاع نکردم و نه مدرک دکترامو دارم و نه ریز نمراتشو. سوالم اینه که چیکار باید بکنم؟ فعلا تو رزومم درباره ی دکترام ننویسم که ازم ریز نمراتش هم نخوان و اگه پدیرش گرفتم بهشون توضیح بدم یا از همین اول بگم. اخه برای یکی از دانشگاه های استرالیا هم که اپلای کردم اینجوری شد چون ریز نمرات دکترام رو نداشتم ریجکت شدمو هر چی هم ایمیل زدمو توضیح دادم که فعلا ریز نمرات بهم ندادن انگار نه انگار. ممنون میشم کمکم کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها
    سلامبچه ها یه سوال دارم. من میخوام برای دکترا دانشگاه western ontario اپلای کنم. تو ایران دکترا خوندم و احتمالا تا یه ماهه دیگه تز دکترامو دفاع میکنم. تو سایت این دانشگاه نوشته ریز نمرات و مدرک تمام مقاطع تحصیلی که تو رزومه ذکر شده یاید اپلود بشه. مشکل اینجاست که من هنوز دفاع نکردم و نه مدرک دکترامو دارم و نه ریز نمراتشو. سوالم اینه که چیکار باید بکنم؟ فعلا تو رزومم درباره ی دکترام ننویسم که ازم ریز نمراتش هم نخوان و اگه پدیرش گرفتم بهشون توضیح بدم یا از همین اول بگم. اخه برای یکی از دانشگاه های استرالیا هم که اپلای کردم اینجوری شد چون ریز نمرات دکترام رو نداشتم ریجکت شدمو هر چی هم ایمیل زدمو توضیح دادم که فعلا ریز نمرات بهم ندادن انگار نه انگار. ممنون میشم کمکم کنید.
    سلام
    اگر از استاد جواب دارین، فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه، معمولا خود استاد با دانشکده هماهنگ می کنه.
    این دانشکاه خیلی استاد محور هست و اگر از استاد های اینجا جواب ندارین، شانستون خیلی پایین هست.
    موفق باشین

سلام. ممنون از جوابتون. ولی من به دانشکده ایمیل زدم و گفتن نیازی به مکاتبه با اساتید قبل از اپلای نیست. حالا چیکار کنم؟ مکاتبه کنم با اساتید؟ و یا اپلای کنم بدون اینکه فعلا بگم دکترا خوندم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها
    سلام. ممنون از جوابتون. ولی من به دانشکده ایمیل زدم و گفتن نیازی به مکاتبه با اساتید قبل از اپلای نیست. حالا چیکار کنم؟ مکاتبه کنم با اساتید؟ و یا اپلای کنم بدون اینکه فعلا بگم دکترا خوندم.
    بله بصورت رسمی نیازی نیست که از استاد ایمیل داشته باشین.
    ولی من دوسالی که اینجا هستم دیدم که اکثرا استاد ها قبلا با دانشجو هماهنگ کردن و پذیرش دادن.
    حتما با استاد ها ایمیل بزنین. مشکلی نداره که به استاد بگین این دکتری دوم هست.
    من اینجا دوستانی ذیذم که دکتری دوم اومدن اینچا

Junior Member

سلام به همه. با معدل لیسانس 15.2 و معدل فوق لیسانس 15.7 با دو مقاله اکسپت خارجی و نمره ایلتس 6.5 شانس پذیرش با فاند واسه مستر یا پی اچ دی چقدر دارم؟
    رشته مکانیک هستم. کدوم دانشگاههای کانادا امکان بیشتری داره با فاند قبولم کنه؟ بدون فاند کجا ممکنه بهم پذیرش بدن؟ ممنون

با سلام و احترام
    بنده برای ترم تحصیلی Fall 2018 اقدام به اخذ پذیرش در مقطع فوق لیسانس از دانشگاه وینزور کانادا کرده ام
    اپلیکیشن فی پرداخت شده و تمامی مدارک از جمله مدارک تحصیلی، رزومه، انگیزه نامه و معرفی نامه استادان مقطع لیسانس هم فرستاده شده
    من می خواهم تا پایان امسال ایران را ترک کنم و سوال بنده این است که با توجه به اینکه تا پاییز 2018 یک سال زمان باقی مانده، آیا دانشگاه جواب درخواست من را زود خواهد داد تا بتوانم وقت سفارت بگیرم یا نه؟
    به عبارت دیگر آیا دانشگاه های کانادا جواب قبولی یا رد شدن درخواست پذیرشی که برای یک سال دیگر هست را زیر 60 روز میدهند؟

با تشکر از توجه شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arsham_Deylam نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    بنده برای ترم تحصیلی Fall 2018 اقدام به اخذ پذیرش در مقطع فوق لیسانس از دانشگاه وینزور کانادا کرده ام
    اپلیکیشن فی پرداخت شده و تمامی مدارک از جمله مدارک تحصیلی، رزومه، انگیزه نامه و معرفی نامه استادان مقطع لیسانس هم فرستاده شده
    من می خواهم تا پایان امسال ایران را ترک کنم و سوال بنده این است که با توجه به اینکه تا پاییز 2018 یک سال زمان باقی مانده، آیا دانشگاه جواب درخواست من را زود خواهد داد تا بتوانم وقت سفارت بگیرم یا نه؟
    به عبارت دیگر آیا دانشگاه های کانادا جواب قبولی یا رد شدن درخواست پذیرشی که برای یک سال دیگر هست را زیر 60 روز میدهند؟

با تشکر از توجه شما
    سلام
    دانشگاه ها معمولا نهایت تا اپریل جواب اپلیکیشن ها مشخص می کنند.
    موفق باشین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)