صفحه 687 از 859 نخستنخست ... 187587637677678679680681682683684685686687688689690691692693694695696697737787 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,861 تا 6,870 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام دوستان
    من می خوام برای دوره مستر در رشته مهنذسی عمران اقدام کنم و رنک دانشگاه اصلا برام مهم نیست و می خوام برای MEng اقدام کنم
    فقط تنها نگرانی من معدل کل هستش که 13.98 هستش(2 سال آخر بالای 14).لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه آزاد تهران مرکز
    نمره تافل 85 دارم .
    2 سال سابقه کار مرتبط
    بصورت self fund هم می خوام برم
    خواهشمندم راهنماییم کنید ایا شانس پذیرش دارم و برا کذوم دانشگاه پیشنهاد می دید اقدام کنم؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط koosha_sh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خوام برای دوره مستر در رشته مهنذسی عمران اقدام کنم و رنک دانشگاه اصلا برام مهم نیست و می خوام برای MEng اقدام کنم
    فقط تنها نگرانی من معدل کل هستش که 13.98 هستش(2 سال آخر بالای 14).لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه آزاد تهران مرکز
    نمره تافل 85 دارم .
    2 سال سابقه کار مرتبط
    بصورت self fund هم می خوام برم
    خواهشمندم راهنماییم کنید ایا شانس پذیرش دارم و برا کذوم دانشگاه پیشنهاد می دید اقدام کنم؟؟
    دوست عزیز
    نگران نباشین. چون با هزینه خودتون میاین دانشگاه ها سختگیری نمی کنن. بهتره بر اساس شهریه و هزینه زندگی دانشگاه هایی می خواین انتخاب کنین. به نظر من شانس بالایی دارین.
    بهتره شهر های کوچیک انتخاب کنین که هزینه زندگی کمتر باشه
    موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad82 نمایش پست ها
    سلام به همه. با معدل لیسانس 15.2 و معدل فوق لیسانس 15.7 با دو مقاله اکسپت خارجی و نمره ایلتس 6.5 شانس پذیرش با فاند واسه مستر یا پی اچ دی چقدر دارم؟
    رشته مکانیک هستم. کدوم دانشگاههای کانادا امکان بیشتری داره با فاند قبولم کنه؟ بدون فاند کجا ممکنه بهم پذیرش بدن؟ ممنون
    دوستان ممنون میشم اگه جواب بدید و نظراتتون را بگید که ما هم از اطلاعات و تجربتون استفاده کنیم. منتظر هستیم

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان و عزیزان
    من برای سال 2018 قصد اقدام برای PhD در رشته business , گرایش finance دارم. دوست دارم شما بررسی کنید روزمه منو رو و بهترین دانشگاه های با توجه ب شرایطم پیشنهاد کنید
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه آزاد در رشته مهندسی برق معدل کارشناسی : 19.06
    دانشگاه کارشناسی ارشد :دانشگاه شاهرود در رشته MBA معدل کارشناسی ارشد : 19.32
    تعداد مقالات : 2 تا فارسی
    سابقه کار: ندارم
    نمره زبان انگلیسی: تافل 91 (reading:23/listening:26/Speaking:22/writing:20)
    نمره Gre: نمره verbal:144/Qut:163/ana writing:3.5

اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند
    باز هم از ممنونم از وقتی ک میگذارید
    خواهشا زود جواب بدین چون من امروز شنیدم واسه دکترا تقریبا شانسی ندارم

Junior Member

دوستان ممنون میشم شانس منو برای گرفت فول فاند از دانشگاه های کانادا ارزیابی کنید.
    ۱- لیسانس دانشگاه شاهد تهران + کشاورزی + 17.19
    ۲-فوق لیسانس دانشگاه تبریز + بیولوژی و بیوتکنولوژی خاک + 16.05
    ۳- نمره تافل 96 (R24 L23 S22 W27)
    ۴- نمره (GRE 313 (153V/160Q/3.5
    ۵- 3 مقاله در کنفرانس های ملی، یک ژورنال داخلی، یک isi سابمیت شده که اسم اول نیستم و یک isi در حال نگارش که اسم اولم اما نمیدونم به پذیرشم برسه یا نه.
    ۶- شاگرد اول کل ورودیها در مقطع لیسانس،
    عضویت استعداد درخشان در مقطع ارشد،
    بالاترین نمره ی پایان نامه در گروه(19.9)،
    حدود چند ماه سابقه ی کار مرتبط ، و حدود 300 ساعت سابقه کارآموزی در پژوهشکده بیوتکنولوژی
    مشارکت در پروژه ی ملی ،
    ثبت اختراع،
    مشارکت در ترحمه ی کتاب (دوفصل)
    Ta در یکی از دروس ارشد
    ریکامندیشن قوی
    (تنها گپم 4 ساله بعد از مقطع ارشد)
    ۷- فول فاند مد نظرم هست
    با تشکر از شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amerirad نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان و عزیزان
    من برای سال 2018 قصد اقدام برای PhD در رشته business , گرایش finance دارم. دوست دارم شما بررسی کنید روزمه منو رو و بهترین دانشگاه های با توجه ب شرایطم پیشنهاد کنید
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه آزاد در رشته مهندسی برق معدل کارشناسی : 19.06
    دانشگاه کارشناسی ارشد :دانشگاه شاهرود در رشته MBA معدل کارشناسی ارشد : 19.32
    تعداد مقالات : 2 تا فارسی
    سابقه کار: ندارم
    نمره زبان انگلیسی: تافل 91 (reading:23/listening:26/Speaking:22/writing:20)
    نمره Gre: نمره verbal:144/Qut:163/ana writing:3.5

اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند
    باز هم از ممنونم از وقتی ک میگذارید
    خواهشا زود جواب بدین چون من امروز شنیدم واسه دکترا تقریبا شانسی ندارم
    سلام دوست عزیز
    رشته بیزینس خیلی طرفدار داره و معمولا کسانی که شهروند هستن این رشته تحصیل می کنن و به همین خاطر خیلی رقابتی هست.
    متاسفم که این حرف می زنم ولی شانس کمی دارین.

Junior Member

سلام
    خانم- لیسانس دانشگاه علمی کاربردی طراحی لباس = معدل 17
    آیلتس 6 دارم و چند وقت دیگه برای 7 میخوام امتحان بدم حداقل 6.5 رو دیگه میگیرم
    یک کتاب در خصوص گریم تالیف کردم
    حدود 4 سال سابقه بدون بیمه دارم
    مقاله ندارم
    35 سالمه و 3 سال گپ تحصیلی دارم
    آیا امکان گرفتن پذیرش هست و آیا همسرم هم میتونه با بچم همزمان همراهم باشه
    مهم نیست که کدام دانشگاه باشه
    از چه ماهی باید اقدام کنم
    ممنون از شما

سلام
    وقت بخیر

من دانشجوی ترم 1 کارشناسی حسابداری دانشگاه ازاد هستم، کاردانی هم حسابداری دانشکده فنی بودم با معدل 15.14 . الانم توی شرکتی مشغول بکار هستم با 2.5 سال سابقه کار(1 سال با بیمه). کارشناسی هم تا دی 97 یا تابستان 98 تموم میشه، میخوام تا اون موقع هم بتونم معدل بالا بیارم هم خودم رو اماده کنم برای گرفتن ielts و جی مت

میخواستم بدونم تا وقتی که کارشناسی میگیرم بهتر چه کارهایی رو انجام بدم که شانس پذیرش رو بالا برم؟ مرسی

با این شرایط شانس پذیرش را دارم؟ اگر خیر، چه مهارت هایی رو باید افزایش بدم؟ اینم اضافه کنم که گرفتن فاند خیلی برام مهم نیست خودم میتونم هزینه ها رو پرداخت کنم
    مرسی

Junior Member armylan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پرتو پزشکی آزاد علوم و تحقیقات تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط azerila619 نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر

من دانشجوی ترم 1 کارشناسی حسابداری دانشگاه ازاد هستم، کاردانی هم حسابداری دانشکده فنی بودم با معدل 15.14 . الانم توی شرکتی مشغول بکار هستم با 2.5 سال سابقه کار(1 سال با بیمه). کارشناسی هم تا دی 97 یا تابستان 98 تموم میشه، میخوام تا اون موقع هم بتونم معدل بالا بیارم هم خودم رو اماده کنم برای گرفتن ielts و جی مت

میخواستم بدونم تا وقتی که کارشناسی میگیرم بهتر چه کارهایی رو انجام بدم که شانس پذیرش رو بالا برم؟ مرسی

با این شرایط شانس پذیرش را دارم؟ اگر خیر، چه مهارت هایی رو باید افزایش بدم؟ اینم اضافه کنم که گرفتن فاند خیلی برام مهم نیست خودم میتونم هزینه ها رو پرداخت کنم
    مرسی
    سلام . به نظر شخصی بنده من معتقدم شما معدلتو بتونی به شانزده برسونی خوبه . زیاد خوش بین نباش در ارتباط تموم شدن درست تا سال 97 و 98 چون جدا تجربه ی شخصی خود من هستش که اصلا آینده همون قدر که احتمال داره اون طوری که برنامه ریزی کردی پیش بره همون قدر هم احتمال داره اصلا داستان هایی پیش بیاد که باب میل آدم نباشه . صرفا همون تلاش کن معدلتو برسونی بالای شانزده عجله ای هم نکن . توی دوران کارشناسی به کارگاه ها و سمینار ها و کنفرانس های تخصصی رشتت رجوع کن و سعی کن بین این ها جاهایی رو انتخاب کنی که مدرک بین المللی میدن . عضو انجمن های علمی شدن هم خوبه میتونه موثر باشه . قبل از همه ی این ها یک رزومه یا سی وی برای خودت درست کن و سعی کن اون رزومه رو هر چقدر که میتونی پر بارش کنی . توی دانشگاهتون از استادان بپرس ببین کسی تمایل داره باهات در یک کار تحقیقاتی که آخرش یک مقاله بشه کمکت کنه . اگر سابقه کارت خیلی به رشتت نزدیکه حتما توی رزومت بیار . برو سایت اینیکارت و ثبت نام مجانی کن . این سایت تمام کارهای مالی خارج از کشورتو انجام میده . مثلا خرید اینترنتی داری یا میخوای اپلیکیشن فی بدی یا هر کار مالی دیگه . از ایمیل زدن اصلا نترس . به هر استاد و دانشگاهی هر سوالی داشتی ایمیل بزن اصلا خجالت و نمیتونم و این حرفا نیست چون بزرگ ترین کاری که اونا میتونن به ایمیل زده شده ی تو انجام بدن . اگر خوششون نیومد از ایمیلت . اینه که جوابتو ندن . همین . فقط جوابتو نمیدن . برای افزایش شانس پذیرشت خیلی خیلی خیلی داستان جزیی تر از این حرفاست . مثلا خیلی ها فکر میکنن که اگر مثلا مقاله داشته باشن حتما حتما ردیفه کارشون در صورتی که درسته یکی مقاله داره احتمال پذیرشش بالاست ولی خب من خودم به شخصه معتقدم که مهم تعداد مقالات یک نفر نیست مهم اینه که طرف چی کار کرده در مقاله . کسانی بودن که با بیش از دو مقاله دانشگاه رده متوسط رفتن ولی کسانی بودن با تنها یک مقاله در یک دانشگاه توپ پذیرش گرفتن . و در آخر باید بگم مطمئن باش اون کسی موفق هستش که بره دانشگاه های خوب تحصیل کنه که از نظر علمی حرفی برای گفتن داشته باشه . نه کسی که حرفی نداره یا نه کسی که صرفا خونده و معدل بالا گرفته و علاقه نداره . سلامت باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhdk نمایش پست ها
    دوست عزیز
    نگران نباشین. چون با هزینه خودتون میاین دانشگاه ها سختگیری نمی کنن. بهتره بر اساس شهریه و هزینه زندگی دانشگاه هایی می خواین انتخاب کنین. به نظر من شانس بالایی دارین.
    بهتره شهر های کوچیک انتخاب کنین که هزینه زندگی کمتر باشه
    موفق باشین
    ببخشید یعنی اگه با هزینه شخصی بریم تو معدل گیر نمیدن؟ یه سوال دیگر هم داشنم من ایلتسم شش هست و متاسفانه ششو نیم نشد میخوام یدونم برای مستر یا دکترا دانشگاهی هست که شش را هم قبول میکنه؟ من رشته ام صنایه غدایی است. ممنون میشم جواب بدین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)