صفحه 689 از 859 نخستنخست ... 189589639679680681682683684685686687688689690691692693694695696697698699739789 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,881 تا 6,890 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام دوستان
    دلمون خوش بود که اینجا حداقل جواب میگیریم ولی ....
    حداقل بگید میشه .... نمیشه .... یه فکری بکنیم
    باز هم ممنون
    پست 6868

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a300 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دلمون خوش بود که اینجا حداقل جواب میگیریم ولی ....
    حداقل بگید میشه .... نمیشه .... یه فکری بکنیم
    باز هم ممنون
    پست 6868
    سلام دوست گرامی من پست شما رو خوندم :

سلام
    خانم- لیسانس دانشگاه علمی کاربردی طراحی لباس = معدل 17
    آیلتس 6 دارم و چند وقت دیگه برای 7 میخوام امتحان بدم حداقل 6.5 رو دیگه میگیرم
    یک کتاب در خصوص گریم تالیف کردم
    حدود 4 سال سابقه بدون بیمه دارم
    مقاله ندارم
    35 سالمه و 3 سال گپ تحصیلی دارم
    آیا امکان گرفتن پذیرش هست و آیا همسرم هم میتونه با بچم همزمان همراهم باشه
    مهم نیست که کدام دانشگاه باشه
    از چه ماهی باید اقدام کنم
    ممنون از شما

دوست عزیز دلسوزانه این رو میتونم به شما بگم که کسی اینجا اصلا نمیتونه تضمین بکنه که شما پذیرش میگیرید و بلی و خیر ، هیچکس برای شما نون آب نمیشه در این موارد.
    شما خودتون باید برید و لیست دانشگاه های کانادا یا هر کشور دیگه ای که میخواید برید در گوگل (اکثرا در ویکی پیدیا) پیدا کنید و برید در قسمت admision و در اونجا رشته خودتون رو پیدا کنید و موارد لازم و مدارک لازم و حداقل نمره برای ورود به مراحل پذیرش رو بگیرید یه دانشگاه شاید با ایلتس حداقل 6 شما رو در گردونه پذیرش قرار بده یکی شاید با 7 جز حداقل هاش هستش تا این موارد که در سایت دانشکده رشته خودتون هست اگر شرایط رو داشته باشید مبنی بر پذیرش قطعی شما نیست و فقط به شما این اطمینان رو میدن که شما با دیگران وارد این چرخه رقابت میشید و سریع ریجکت نمیشه بخاطر نبود حداقل های رشته خودتون این رو خودتون برید من میشناسم توی همین فروم سال اول باید وضعیت خیلی بدتر از خیلی ها پذیرش گرفته ولی کسه دیگه ای در همون گرایش در همون دانشگاه پذیرش نگرفته اونم فقط به یک دلیل فرایند پذیرش در کانادا به سوپروایزر یا همون استادی که به عنوان معرف شما اون رو در نامه Apply معرفی میکنید بستگی داره شما اگر با ایمیل زدن در زمان مناسب و سخن مناسب تونستید جواب استاد مد نظرتون رو جلب کنید و شما رو تشویق جدی(نه همینجوری) به اپلای کرد شما شانس پذیرش خیلی بالایی دارید هنوز هم قطعی نیست چون احتمالا تا موقع درخواست اپلای به پایان برسه کسی بهتر از شما با اون استاد تماس بگیره و نظر استاد عوض بشه و به فردی که بیشتر کیفیت رزومه رو داره پذیرش رو بده

در خصوص سن هم فقط در روند گرفتن ویزا شاید مشکلاتی پیش بیاد اونم خیلی جدی نیست و با دادن مدارک لازم مثل کار در حرفه خودم و.... که در باقی فروم در بخش ویزا موجود هست میتونید راه کار هاش رو پیدا کنید و ویزا برای همراه هم توضیحاتش در فروم هست خودتون بگردید در بخش ویزا و روادید در فروم هر کشور که دوست دارید و مراحلش رو هم یادبگیرید

از چه ماهی اقدام کردن هم : در خود سایت های دانشگاه هست و مدت deadline یا همون فرصت اپلای رو داد و در بعضی از دانشگاه ها باهم فرق میکنه و همجا یکسان نیست و خودتون میتونید چک کنید

در آخر هم به همه دوستان توصیه میکنم لطفا کمتر وقتتون رو به اینکه شانس پذیرش دارید یا نه صرف کنید برید و سایت های دانشکدتون رو پیدا کنید حداقل ها رو بیابید و با اساتید مربوطه برای همکاری مکاتبه کنید تا نتیجه بگیرید اساتید شانس پذیرش شما رو تضمین میکنند نه ما( سوء تفاهم هم نشه من خودم هم قبلا چند بار پرسیدم این گونه سوال ها رو و الان میدونم کار اشتباهی هستش که کلی فقط بیای و شانس پذیرش رو بسنجی در حالی که خودت میتونی دستبکار بشی)

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان عزیز
    من 29 سال سن دارم کارشناسی عمران دارم با 3 سال سابقه کار مرتبط
    بک گراند زبانم خوبه و الان مشغول خوندن هستم و به زودی به امید خدا آیلتس حداقل 6.5 میگیرم (باتوجه به نمره ماکی که دادم)
    مدارک مالیم بد نخواهد بود (حد کفایت )
    میخوام برای یک دوره Diploma یک ساله مربوط به رشته ی خودم تو تورنتو اقدام کنم.
    1. چقدر شانس گرفتن ویزا برام متصورین؟!
    2. آیا کالجی مثل George Brown شرط معدل داره؟
    3. اگه به جای دوره یک ساله دوره ی دو ساله اقدام کنم چقدر شانس ویزام بیشتر میشه؟ Master چطور؟
    4. و اینکه آیلتس نمره بالا میتونه معدل کم رو جبران کنه یا نه؟

ممنون میشم اگر هر کس بر حسب تجربه یا اطلاع بتونه هر کدوم از سوالاتم رو جواب بده واقعا کمک بزرگی به من کرده.

ارادتمند

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Sohrab88 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان عزیز
    من 29 سال سن دارم کارشناسی عمران دارم با 3 سال سابقه کار مرتبط
    بک گراند زبانم خوبه و الان مشغول خوندن هستم و به زودی به امید خدا آیلتس حداقل 6.5 میگیرم (باتوجه به نمره ماکی که دادم)
    مدارک مالیم بد نخواهد بود (حد کفایت )
    میخوام برای یک دوره Diploma یک ساله مربوط به رشته ی خودم تو تورنتو اقدام کنم.
    1. چقدر شانس گرفتن ویزا برام متصورین؟!
    2. آیا کالجی مثل George Brown شرط معدل داره؟
    3. اگه به جای دوره یک ساله دوره ی دو ساله اقدام کنم چقدر شانس ویزام بیشتر میشه؟ Master چطور؟
    4. و اینکه آیلتس نمره بالا میتونه معدل کم رو جبران کنه یا نه؟

ممنون میشم اگر هر کس بر حسب تجربه یا اطلاع بتونه هر کدوم از سوالاتم رو جواب بده واقعا کمک بزرگی به من کرده.

ارادتمند
    شانس ویزا بسته به فاکتورهای زیادی دارد و از موضوع تاپیک هم خارج است ولی در مورد پذیرش با توجه به شرایط گفته شده می توانید دوره های یکساله MEng را نیز بررسی کنید که در دانشگاهها به هزینه شخصی و با پرداخت شهریه به صورت کورس بیس قابل انجام است. شانس پذیرش بسته به رزومه و دانشگاه متفاوت است و در هر حال نیز باید قادر به تامین هزینه به صورت شخصی باشید اما نسبت به کالج مزیتهای بیشتری ممکن است به همراه داشته باشد. معدل را در هیچ کحای دنیا با آیلتس نمیتوان جبران کرد مثل اینکه در دانشگاههای ایران دانشجویی از خارج کشور را با معدل نسبی پایین و صرفا به علت دانستن بهتر زبان فارسی در رشته مهندسی عمران مقطع ارشد پذیرش کنند این امر به همان نسبت قابل قبول نیست. برخی دانشگاههای امریکا برای دوره لیسانس و پذیرش ارشد GRE را بررسی میکنند ولی در کانادا این هم چندان مرسوم نیست.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

دانشگاه کارشناسی :علم وصنعت
    معدل کارشناسی :13.9

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی برق -قدرت
    دانشگاه کارشناسی ارشد :صنعتی نوشیروانی بابل(دولتی)
    معدل کارشناسی ارشد :17.1
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مهندسی برق -قدرت
    تعداد مقالات 2 isi الزویر
    سابقه کار:
    سابقه دریافت بورس :
    تالیف و یا ترجمه کتاب :
    نمره زبان انگلیسی: در حال مطالعه هستم ولی رو 85-90 حساب میکنم

سلام دوستان
    من برای کانادا میخوام اپلای کنم و فقط میخوام بدونم تو چه بازه زمانی بیشترین deadline ها هستند و دیرترین تاریخی که میشه آزمون تافل داد تا به deadline ها برسه کیه؟ ممنون میشم هرچه سریعتر جواب بدین

با سلام. اگر بتونید یک استاد پیدا کنید راحتتر میتونید فاند بگیرید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط javadparsa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای کانادا میخوام اپلای کنم و فقط میخوام بدونم تو چه بازه زمانی بیشترین deadline ها هستند و دیرترین تاریخی که میشه آزمون تافل داد تا به deadline ها برسه کیه؟ ممنون میشم هرچه سریعتر جواب بدین
    اگر منظورتان پذیرش Fall هست ددلاینها از حدود نوامبر سال قبل تا مارچ بسته به دانشگاهها برای ارسال کامل اپلیکیشن متفاوت است و باید زمانی آزمون زبانتان را بدهید که حداقل یکی دو ماه زودتر از ددلاین دانشگاه مدنظرتان مطمین باشید نمره لازم را کسب خواهید نمود تا بهترین فرصت برای تکمیل و ارسال مدارک و در صورت نیاز تکمیل ارتباط با استاد (تحصیلات تکمیلی فقط) باشد.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_kh68 نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_kh68 نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی :علم وصنعت
    معدل کارشناسی :13.9

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی برق -قدرت
    دانشگاه کارشناسی ارشد :صنعتی نوشیروانی بابل(دولتی)
    معدل کارشناسی ارشد :17.1
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مهندسی برق -قدرت
    تعداد مقالات 2 isi الزویر
    سابقه کار:
    سابقه دریافت بورس :
    تالیف و یا ترجمه کتاب :
    نمره زبان انگلیسی: در حال مطالعه هستم ولی رو 85-90 حساب میکنم
    بیشتر هدفم گرفتن فاند هست. میخوام بدونم واسه فاند چقدر شانس دارم؟؟؟
    و اینکه دانشگاههای آمریکا برای دکترا هم GRE میخوان؟
    اگه بخوان دانشگاهی هست که نخواد؟ من چنتاشون رو بررسی کردم و حرفی از GRE نزده بودن

سلام
    شاید اینجا مکان مناسبی برای این سوال نباشه
    اما فک کنم سوال من و خیلی ها این هست که وکیل مناسب و مطمعن کسی سراغ داره
    من میخوام برای ویزای تحصیلی کانادا اقدام کنم ولی خب ترجیح میدم با وکیل مسائلم رو درمیون بزارم که مطمعن تر پیش برم
    اگه خودم بخوام اقدام کنم به احتمال خیلی زیاد به اندازه زمانی که با وکیل جلو برم رو ندارم
    کسی میتونه لطفا راهنمایی یا نظری بده دراین باره ممنون میشم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)