صفحه 691 از 859 نخستنخست ... 191591641681682683684685686687688689690691692693694695696697698699700701741791 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,901 تا 6,910 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط amirdani نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من 32 سالم هست کاردانی معماری 2007 با معدل 14.38
    کارشناسی معماری 2011 با معدل 15.54 دارم
    6 سال سابقه کار مرتبط و غیر مرتبط در ایران و بیشتر در تایلند دارم که شامل کارهای معماری و کارهای هنری و مدیریتی هست بیشتر اون هم در شرکت خودم.
    میخوام رشته معماری و یا طراحی در کانادا بخونم مخصوصا طراحی محصول که تا الان پیدا نکردم جایی.
    آیلتس 6 دارم 2017
    هدف اصلیم هم رفتن به کانادا هست بیشتر از درس خوندن.
    دوره های آنلاین هم گذروندم شامل

• The Architectural Imagination Online course by Harvard University 2017

• Biometric Technologies: Identification for the Future Online course by Canberra Institute of Technology – Australia

• Creative Box MOOC – Discovery Path Certificate

Online course by ESCCA University of France 2016

مقاله هم ندارم.

آیا با این شرایط امکان گرفتن فاند وجود داره؟ یا اینکه با توجه به فرستی که هست دوستان چه پیشنهادی میکنید بهم؟ من باید برای آیلتس باز امتحان بدم مطمئنن آیا بهتر مقاله هم بنویسم که شانسم بیشتر شه یا کارای واجبتر دیگه ای هست که پیگیر بشم؟
    چه شهرهایی دانشگاههای بهتری برای رشته های هنری دارن؟
    مرسی از لطفتون
    آرزوی موفقیت برای همتون دارم.
    با توجه به شرایط خاص سنی و گپ تحصیلی به ویژه و هدف و همچنین رشته تحصیلی شاید گذراندن دوره هایی نظیر MBA بهترین راه برای ادامه تحصیل باشد ولی گرفتن فاند بسیار مشکل است و به صورت خاص هم معمولا توییشن بالاتری باید برای MBA پداخت. در هر صورت برای دوره های مهاجرتی هم می توانید در تاپیک مربوطه سوال و اطلاعات لازم را کسب کنید اما پذیرش با فاند برای شرایط رزومه شما و به ویژه با فاند در دیدی واقع بینانه نمی تواند توصیه شود مگر آنکه بخواهید در کنار سایر آپشنها و بدون در نظر گرفتن شانس نسبی آنرا امتحان کنید.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

نقل قول نوشته اصلی توسط amirdani نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من 32 سالم هست کاردانی معماری 2007 با معدل 14.38
    کارشناسی معماری 2011 با معدل 15.54 دارم
    6 سال سابقه کار مرتبط و غیر مرتبط در ایران و بیشتر در تایلند دارم که شامل کارهای معماری و کارهای هنری و مدیریتی هست بیشتر اون هم در شرکت خودم.
    میخوام رشته معماری و یا طراحی در کانادا بخونم مخصوصا طراحی محصول که تا الان پیدا نکردم جایی.
    آیلتس 6 دارم 2017
    هدف اصلیم هم رفتن به کانادا هست بیشتر از درس خوندن.
    دوره های آنلاین هم گذروندم شامل

• The Architectural Imagination Online course by Harvard University 2017

• Biometric Technologies: Identification for the Future Online course by Canberra Institute of Technology – Australia

• Creative Box MOOC – Discovery Path Certificate

Online course by ESCCA University of France 2016

مقاله هم ندارم.

آیا با این شرایط امکان گرفتن فاند وجود داره؟ یا اینکه با توجه به فرستی که هست دوستان چه پیشنهادی میکنید بهم؟ من باید برای آیلتس باز امتحان بدم مطمئنن آیا بهتر مقاله هم بنویسم که شانسم بیشتر شه یا کارای واجبتر دیگه ای هست که پیگیر بشم؟
    چه شهرهایی دانشگاههای بهتری برای رشته های هنری دارن؟
    مرسی از لطفتون
    آرزوی موفقیت برای همتون دارم.
    سلام. همونطور که دوستمون گفتن شما گپ تحصیلی زیادی داریند. خوشبخنتانه سابقه کار خوبی داریند ولی متاسفانه هیچ مقاله ای نداریند. اگر میتونید ژورنال خوبی بدهید احتمالش کم نیست که شما موفق بشین. به هر حال برای اونا مهمه که ادم کاربلد را بگیرند. بهتره این توانایی تون را با دادن مقاله پررنگ تر کنید. چون در صورتی میتونید بگین من کارم درست بوده این همه سال که خروجی ای مثل مقاله در اختیار داشته باشین. وگرنه سابقه کار مرتبط بدون خروجی سخته. ولی بازم بررسی کنید خوتون در مورد رشتتون. با اساتید رشتتون هم مشورتی داشته باشین کمک میکنه. موفق باشین.

Member
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر

سلام دوستان
    من میخوام تازه برای پذیرش اقدام کنم . اما شک دارم به من پذیرش بدن . من سال 88 فوق لیسانس مهندسی نرم افزار گرفتم و 13 سال سابقه کار مرتبط دارم . اما چون گپ تحصیلی ام 8 ساله میخواستم ببینم به نظرتون امیدی هست به پذیرش ؟ ضمنا بعد از تحصیل 4 تا مقاله عیر آی اس آی هم دارم . معدل فوقم 18.12 هست
    ارسال مدارك 2013/12/18 :: رشته فوق ليسانس كامپيوتر (12 اميتازي)**** همسر ليسانس كامپيوتر **** آيلتس 6.5 **** فرانسه B1,A2
    صدور فایل نامبر 2014/4/8 *****

سلام دوستان
    میشه درموردletter o intet توضیح بدید؟ من برای پذیرش باید اینو ببرم!!
    ارسال مدارک : دسامبر2010 ، دریافت فایل نامبر : می 2011 ، دریافت نامه انتظار مصاحبه : نوامبر 2012 ، تاریخ مصاحبه :18 اکتبر 2013
    فایل نامبر فدرال : 9 مارس 2014

دوستان این جا کسی هست که فیلمسازی بخونه؟
    ارسال مدارک : دسامبر2010 ، دریافت فایل نامبر : می 2011 ، دریافت نامه انتظار مصاحبه : نوامبر 2012 ، تاریخ مصاحبه :18 اکتبر 2013
    فایل نامبر فدرال : 9 مارس 2014

Junior Member

سلام
    کاردانی شبکه دانشگاه جامع علمی کاربردی ۱۸.۴۲
    کارشناسی تجارت الکترونیک دانشگاه جامع علمی کاربردی ۱۸.۰۲
    آیلتس امتحان ندادم فعلن در حد ۶ در حال تمرین بیشتر برای امتحان

نفر اول در کل دوره لیسانس و کاردانی
    سابقه کار مرتبط ۱۵ سال
    امکان پذیرش برا ارشد در زیرشاخه های علوم کامپیوتر در دانشگاه های کانادا به صورت نیمه فاند چقدر دارم
    با سپاس

Junior Member

سلام خدمت دوستان محترم ممنون ک وقت میزارید و ب سوال ها جواب میدید.
    من کارشناسی عمران رو از دانشگاه ازاد گرفتم با معدل ۱۴/۹۹ و الان هم ارشد رو در رشته ژیوتکنیک دانشگاه رازی میخونم و تازه پایان نامه رو شروع کردم و فعلا معدلم ۱۶/۲۰ هستش.
    زبان رو دارم شروع میکنم.سطحم هم المنتری۳ هستش.تا حدود یکسال دیگه ک پایان نامم اماده میشه امتحان تافل و یا ایلتس هم میدم.نمیخوام با عجله، کیفیت مقاله هام رو پایین بیارم.
    ۱۸ ماه هم سابقه کار در کارگاه دارم.
    با فرض داشتن یک یا چند مقاله، شانسم برای گرفتن پذیرش در مقطع دکتری در کانادا چقدره؟دانشگاه های متوسط به بالا منظورمه
    دریافت فاند یا بورسیه هم خیلی واسم اهمیت داره.
    کدوم دانشگاه ها رو با توحه به رشته ام پیشنهد میکنید؟
    ممنون میشم جوابم رو بدید واقعا مسئله حیاتیه و تا الان هم مشاور خیلی خوبی پیدا نکردم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط adadali نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان محترم ممنون ک وقت میزارید و ب سوال ها جواب میدید.
    من کارشناسی عمران رو از دانشگاه ازاد گرفتم با معدل ۱۴/۹۹ و الان هم ارشد رو در رشته ژیوتکنیک دانشگاه رازی میخونم و تازه پایان نامه رو شروع کردم و فعلا معدلم ۱۶/۲۰ هستش.
    زبان رو دارم شروع میکنم.سطحم هم المنتری۳ هستش.تا حدود یکسال دیگه ک پایان نامم اماده میشه امتحان تافل و یا ایلتس هم میدم.نمیخوام با عجله، کیفیت مقاله هام رو پایین بیارم.
    ۱۸ ماه هم سابقه کار در کارگاه دارم.
    با فرض داشتن یک یا چند مقاله، شانسم برای گرفتن پذیرش در مقطع دکتری در کانادا چقدره؟دانشگاه های متوسط به بالا منظورمه
    دریافت فاند یا بورسیه هم خیلی واسم اهمیت داره.
    کدوم دانشگاه ها رو با توحه به رشته ام پیشنهد میکنید؟
    ممنون میشم جوابم رو بدید واقعا مسئله حیاتیه و تا الان هم مشاور خیلی خوبی پیدا نکردم
    بهتر است تمرکزتان را فعلا روی تقویت رزومه بگذارید تا انتخاب دانشگاه و مواردی که اصلا قابل پیش بینی نیست. شانس پذیرش شما در چند سال آتی وابسته به بسیاری فاکتورهاست که نمی توان آنرا پیش بینی کرد از جمله :
    رزومه نهایی شما شامل معدل، کیفیت و تعداد مقالات
    موضوع تز و تحقیق و به روز بودن آن
    وضعیت اقتصادی در کسور مقصد
    تعدد اپلیکنتها در سال مورد نظر و شرایط رقابتی آنها
    ارتباطات احتمالی، لینک و ریکامندیشنهای معتبر
    و....
    بدون این موارد همین الان هم قابل پیش بینی نخواهد بود که حتی به صورت تقزیبی فرد دارای شانس زیاد یا کمتری است و البته در سالهای آینده ممکن است وضع به کلی تغییر یابد. سابقه کار کارگاهی برای پذیرش دکتری کمکی نمیکند و بیشتر باید کیفیت و شرایط مقالات و موضوع تز ارشد و رزومه را در اولویت قرار دهید.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط QuebecQuebec نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه درموردletter o intet توضیح بدید؟ من برای پذیرش باید اینو ببرم!!
    برای هر دانشگاهی ممکن است فرمت و محتویات مدنظر در LOI متفاوت باشد. عموما توصیه یا چارچوبی از طرف دانشکده مشخص می شود و باید همان را دنبال کنید. بیشتر باید توجیه کننده هدف بلندمدت و کوتاه مدت شما از تحصیلات تکمیلی و نشانگر انگیزه های فرد برای این کار باشد. در برخی دانشگاهها ممکن است بخشی از موضوع تحقیق نیز به صورت کلی در این مدرک خواسته شود که اهداف کلی از انجام چنین تحقیقی را نیز بیان نمایند. بهتر است بر اساس چارچوب مدنظر دانشگاه اقدام کنید و در صورت لزوم از تحصیلات تکمیلی دانشگاه هم می توانید سوال کنید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام ببخشید من میخواستم برای رشته آرایشگری برای کالج ونکوور اپلای کنم. به نظر شما میتونم آفیسر رو مجاب کنم که بعد از تحصیل برمی گردم. راستش متاهل هستم و یه بچه هم دارم و قصد دارم بعد از پایان تحصیل همون جا کار پیدا کنم. به نظر شما این کار شدنی هست؟ البته مدرک شیمی محض دارم ولی چون شنیدم ادامه تحصیل در کانادا بیشتر آکادمیک هست ترجیح میدم که در زمینه کاری وارد بشم. ممنون میشم یکی کمک کنه بهم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)