صفحه 694 از 859 نخستنخست ... 194594644684685686687688689690691692693694695696697698699700701702703704744794 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,931 تا 6,940 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط arasax نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید.
    من ۲۵ ساله هستم. ارشد عمران سازه دارم.
    هرچی که فکر کردم دیدم این رشته ای که تا به حال گذروندم شانس چندانی برای کار بعد از تحصیل نداره.
    حالا تصمیم گرفتم اپلای برای پرستاری بفرستم. بدون فاند.
    فقط یک نکته میمونه. اون هم اینه که میشه با این سن دوباره از ابتدا شروع کنم یا برای BA حداکثر سن وجود داره؟
    اینکه از صفر شروع کنید یا نه تصمیم خودتان است و می توانید در هر سنی اینکار را انجام دهید ولی چند نکته را در نظر بگیرید:
    1- هزینه شهریه در دوره کارشناسی و اقامت بالاست به ویژه اگر این مساله را با یک نگاه به توییشن فی دانشگاه مورد نظر چک نکرده باشید حتما اینکار را انجام دهید
    2- در رشته هایی مثل پرستاری برعکس اغلب مهندسیها به دلیل ارتباطات فردی با بیمار دانستن زبان به حد سطح بالاتری مورد نیاز است. حتی اگر رسما برای این دوره ها قبول شوید و تحصیل کنید پیدا کردن کار ممکن است برای کسی که زبان در حد رشته های مهندسی بلد بوده باشد (آیلتس 7) چندان ساده نباشد در حالی که در اغلب مهندسیها ارتباط به آن شکل نیاز نخواهد بود و تواناییهای فنی و کار انفرادی ممکن است بخش عمده ای از کوالیفیکیشن فرد را برای تصاحب شغل شکل دهد
    3- رقابت با نیتیوها و افراد متولد کانادا می تواند بسیار مشکل تر از رقابت معمول برای رشته های مهندسی با درصد کمتری از نیتیوها به جز مساله زبانی به دلیل نتورکینگ و... باشد
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام.من توی مهر ماه برای دانشگاه اقدام کنه ممکنه کارم تا ترم آینده دانشگاهی اوکی بشه یا میره برای سال بعد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin884 نمایش پست ها
    سلام.من توی مهر ماه برای دانشگاه اقدام کنه ممکنه کارم تا ترم آینده دانشگاهی اوکی بشه یا میره برای سال بعد؟
    ممکن هست همه این احتمالات.
    ترم زمستان یا بهار یا سال بعد همه اینها با توجه به دانشگاه، رشته (زمانهای پذیرش در سال) و شرایط ویزا و... ممکن است.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام من 28 سالمه لیسانس اقتصاد با معدل 15.5 و ارشد اقتصاد با معدل 15 دارم قصد اد امه تحصیل در کانادا را دارم با توجه به اینکه مدرک زبان ندارم اصلا این امکان وجود دارد؟هزینه تحصیل در مقطع دکتری به چه شکل هست ؟لطفا راهنمایی کنید

سلام دوستان
    من ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای هستم با معدل 17.94 از دانشگاه تربیت مدرس و رتبه دو کنکور ارشد بودم
    کارشناسی با معدل 15.44 از دانشگاه شهید بهشتی در همین رشته
    کاردانی با معدل 18.12 از دانشگاه جندی شاپور
    یک سال کار پژوهشی با دپارتمان بهداشت دانشگاه تهران داشتم ولی البته مقاله ندارم
    هنوزم مدرک زبان نگرفتم. ولی زبانم خوبه و مدرک رو میگیرم.
    حالا میخوام بدونم برا پذیرش PHD چقد شانس دارم از دانشگاه های کانادا و اینکه کلا یه ارشد دیگه رو دوستان توصیه میکنن یا همون دکترا؟ کدوم شرایظ پذیرشش راحتتره و هزینه هاش کمتره
    مرسی اگه راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط vida__rz نمایش پست ها
    سلام من 28 سالمه لیسانس اقتصاد با معدل 15.5 و ارشد اقتصاد با معدل 15 دارم قصد اد امه تحصیل در کانادا را دارم با توجه به اینکه مدرک زبان ندارم اصلا این امکان وجود دارد؟هزینه تحصیل در مقطع دکتری به چه شکل هست ؟لطفا راهنمایی کنید
    امکان تحصیل بدون مدرک زبان وجود ندارد و برای رشته شما ممکنه آزمون GRE هم لازم شود. شرایط پذیرش دانشکده های موردنظرتان را چک کنید. اطلاعات شهریه هم روی سایت دانشگاهها هست.

Junior Member

سلام ممنون میشم اگر رزومه منو برای ادامه تحصیل در مقطح ارشد دانشگاه های کانادا ارزیابی کنین

1.کارشناسی فناوری اطلاعات دانشگاه دولتی جهرم معدل 15.80 (مدت دوره 5ساله شد بخاطر اینکه از دانشگاه زاهدان انتقالی گرفتم ، دانشگاه اونجا ترم بهمن بود ولی جهرم ترم مهر )
    2.تافل امتحان ندادم ولی 100 هدفمه و حتما میگیرم
    3. دوتا مقاله در زمینه پردازش متن که به عنوان طرح پژوهشی با دانشگاه قرارداد بستیم و پایانامه ام مهم همینه
    4. ثبت اختراع نرم افزاری در راستای مورد 3 چون قرارداد با دانشگاه بوده
    5.ی مقاله دیتاست برای پردازش تصویر
    6.همکاری با مرکز آپای دانشگاه جهرم و انجام پروژه تشخیص تصاویر خاص پیاده سازی با دیپ لرنینگ (این پروژه برای سازمان فناوری زیر نظر وزارت خونه به احتمال زیاد قراردادش بسته بشه نمونه پایلوت ساختم)
    7. مسلط به برنامه نویسی اندروید (چندتا پروژه هم انجام دادم نمیدونم اثری داره یا ن شایدبشه سابقه ی کار حساب کرد از سال 94 )
    8. الان هم دارم دیپ لرنینگ یاد میگیرم با ابزار تنسرفلو
    9.مقام 6 در مسابقه مهارت سنجی دانشگاه شریف فن آورد در زمینه برنامه نویسی موبایل
    10.سابقه سه ترم ta درس برنامه نویسی پیشرفته جاوا هم دارم

ممنون میشم اگر دوستان نظرشونو اعلام کنند هم در مورد پذیرش و هم در مورد کمک هزینه تحصیلی و اگر رزومه کافی نیست برا کجا اقدام کنم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_erf نمایش پست ها
    سلام ممنون میشم اگر رزومه منو برای ادامه تحصیل در مقطح ارشد دانشگاه های کانادا ارزیابی کنین

1.کارشناسی فناوری اطلاعات دانشگاه دولتی جهرم معدل 15.80 (مدت دوره 5ساله شد بخاطر اینکه از دانشگاه زاهدان انتقالی گرفتم ، دانشگاه اونجا ترم بهمن بود ولی جهرم ترم مهر )
    2.تافل امتحان ندادم ولی 100 هدفمه و حتما میگیرم
    3. دوتا مقاله در زمینه پردازش متن که به عنوان طرح پژوهشی با دانشگاه قرارداد بستیم و پایانامه ام مهم همینه
    4. ثبت اختراع نرم افزاری در راستای مورد 3 چون قرارداد با دانشگاه بوده
    5.ی مقاله دیتاست برای پردازش تصویر
    6.همکاری با مرکز آپای دانشگاه جهرم و انجام پروژه تشخیص تصاویر خاص پیاده سازی با دیپ لرنینگ (این پروژه برای سازمان فناوری زیر نظر وزارت خونه به احتمال زیاد قراردادش بسته بشه نمونه پایلوت ساختم)
    7. مسلط به برنامه نویسی اندروید (چندتا پروژه هم انجام دادم نمیدونم اثری داره یا ن شایدبشه سابقه ی کار حساب کرد از سال 94 )
    8. الان هم دارم دیپ لرنینگ یاد میگیرم با ابزار تنسرفلو
    9.مقام 6 در مسابقه مهارت سنجی دانشگاه شریف فن آورد در زمینه برنامه نویسی موبایل
    10.سابقه سه ترم ta درس برنامه نویسی پیشرفته جاوا هم دارم

ممنون میشم اگر دوستان نظرشونو اعلام کنند هم در مورد پذیرش و هم در مورد کمک هزینه تحصیلی و اگر رزومه کافی نیست برا کجا اقدام کنم
    اگر استاد پیدا کنید شانس دارید. مهارتهای فنی تون ممکنه کمک کنه.

Member mohamadaliv آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - BASU

سلام
    خواهشن دوستانی که اطلاع دارند بفرمایند برای پذیرش با فاند کامل از دانشگاه های کانادا چقدر شانس دارم. اگر ممکنه رنک دانشگاه هایی که شانس دارم رو بگید.

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل دانشگاه کاشان +مهندسی مکانیک + 15.75
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل
    دانشگاه بوعلی سینا +مهندسی مکانیک + 16.73
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها) تافل 97 دوباره می خوام امتحان بدم برای نمره +100
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing . وربال 146 - کوآنت 168 - رایتینگ 3.0
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند)
    در مجموع 3 مقاله : 2 تا ژورنال (یک ISI و یک ژرونال معمولی) و 1 کنفرانسی
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...) تدریس در دانشگاه و مدرسه - سابقه کار در شرکت های مهندسی و طراحی
    ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش. برای همه دانشگاه های کانادا اقدام می کنم. مسلمن فول فاند

ممنونم
    ویرایش توسط mohamadaliv : October 1st, 2017 در ساعت 12:49 AM
    ...::: یه بغل آرامش، یه سیر دل خوش، همه خواسته من از زندگی :::...

Junior Member

سلام

دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی+ معدل : بوعلی همدان ، حسابداری، 18.60
    دانشگاه ارشد+ رشته + معدل: ---
    نمره زبان ( آیلتس/ تافل) ( به تفکیک مهارت ها): تافل // 110
    نمره GRE: هنوز ندادم ولی روی یه نمره قابل قبول حساب کنید
    تعداد مقالات داخلی یا خارجی: یک مقاله داخلی
    سابقه کار مرتبط: سابقه کار در شرکت حسابرسی به عنوان کارورزی و کلا دفترنویسی که از مهارت های مهم و واجب حسابداری هست رو بلدم
    دانشگاه// رشته// نیم سال// نوع فاند: دانشگاه های رنک 200 تا 300 کانادا//فول فاند// ارشد

اگر کانادا بشتر فانداش برای دکتراست
    من بر فرض اینکه ارشد یه دولتی قبول بشم و معدل همچنان بالا باشه و یکی دوتا مقاله دیگه که سعی کنم یکیش isi باشه، اونوقت چقدر شانس دارم؟ واسه دکتری
    GRE هم که دارم براش کلا اماده میشم

خیلی ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)