صفحه 695 از 859 نخستنخست ... 195595645685686687688689690691692693694695696697698699700701702703704705745795 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,941 تا 6,950 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

دوستان من داشتم دنبال دانشگاه میگشتم برای ارشد معماری که به همچین چیزی برخوردم:

Master’s Minimum Admission Requirements

• Four-year bachelor‘s degree equivalent: Bachelor’s, Licence, Karshenasi
    • Minimum requirement overall (B-): 14
    • Minimum requirement in the major (B+): 16
    • فرق این دوتا چی هست؟
    • یه سوال دیگه هم دارم که معمولا شما چطوری دانشگاهتون رو پیدا میکنین؟ وب سایت خاصی هست؟

Junior Member

سلام دوستان
    دانشگاهی رو میشناسین که با این شرایط بشه در مقطع فوق لیسانس پذیرش گرفت:
    ایلتس: 6.5
    GPA: 2.94

ممنون

سلام وقت بخیر
    من لیسانس مهندسی صنایع هستم از دانشگاه تهران جنوب درسم را 6 ساله تموم کردم با معدل 15.5 و آیلتس 7 هم دارم می خواهم اقدام کنم برای کانادا و مقطع ارشد؟شانسم چگونه است و چی کار باید بکنم؟
    از طرفی همسر بنده لیسانس معماری است با معدل 16.70 و دوسال سابقه کاری و آیلتس 6.5 شانس ما چگونه است؟ چه شهرهایی در کانادا برای ما خوب است؟ چجوری اقدام کنیم و چه کارهایی انجام دهیم ممنون میشم کمک کنین و تجربیاتتون را در اختیار ما قرار دهید

Member mohamadaliv آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - BASU

نقل قول نوشته اصلی توسط amirdani نمایش پست ها
    دوستان من داشتم دنبال دانشگاه میگشتم برای ارشد معماری که به همچین چیزی برخوردم:

Master’s Minimum Admission Requirements

• Four-year bachelor‘s degree equivalent: Bachelor’s, Licence, Karshenasi
    • Minimum requirement overall (B-): 14
    • Minimum requirement in the major (B+): 16
    • فرق این دوتا چی هست؟

به نظر میرسه این شرطی که گذاشته شده مربوط به دانشگاه های ایران نیست. در بعضی کشورها دانشجویانِ یک رشته بعد از گذروندن تعدادی واحد، شاخه یا گرایش اصلی تحصیلی (Major) خودشون رو انتخاب می کنند و شرط گذاشته شده مربوط به این سیستم تحصیلی هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirdani نمایش پست ها
    یه سوال دیگه هم دارم که معمولا شما چطوری دانشگاهتون رو پیدا میکنین؟ وب سایت خاصی هست؟
    در همین فروم تو انجمن مربوط به کشورها می تونید لیست دانشگاه های اون کشور خاص رو که دوستان زحمت کشیدن و تهیه کردند، پیدا کنید.
    ...::: یه بغل آرامش، یه سیر دل خوش، همه خواسته من از زندگی :::...

Junior Member

دوستان گرامی با سلام
    من تازه با این سایت آشنا شدم و میخواستم ازتون کمک بگیرم ولی ببخشید اگه در جای اشتباه اونو مطرح میکنم
    میخواستم ببینم کسی مثل من با کاردانی مکانیک از اموزشکده فنی با معدل 13.86 و کارشناسی مکانیک دانشگاه آزاد با معدل 13.02 و کارشناسی ارشد مهندسی مواد از امیر کبیر با معدل 15.24 و با 31 سال سن آیا با داشتن 4تا مقاله ISI و نمره ایلتس بالای 6.5 شانس پذیرش با فاند کامل واسه دکتری تو سوئد ، دانمارک، هلند ،بلژیک و یا کانادارو داره
    با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hoshmand نمایش پست ها
    دوستان گرامی با سلام
    من تازه با این سایت آشنا شدم و میخواستم ازتون کمک بگیرم ولی ببخشید اگه در جای اشتباه اونو مطرح میکنم
    میخواستم ببینم کسی مثل من با کاردانی مکانیک از اموزشکده فنی با معدل 13.86 و کارشناسی مکانیک دانشگاه آزاد با معدل 13.02 و کارشناسی ارشد مهندسی مواد از امیر کبیر با معدل 15.24 و با 31 سال سن آیا با داشتن 4تا مقاله ISI و نمره ایلتس بالای 6.5 شانس پذیرش با فاند کامل واسه دکتری تو سوئد ، دانمارک، هلند ،بلژیک و یا کانادارو داره
    با تشکر
    معدل تون شرایط پذیرش دکترای اکثر دانشگاههای کانادا را تامین نمیکنه. مگر اینکه استادی پیدا کنید که خیلی از رزومه شما خوشش بیاد و بتونه اداره پذیرش رو راضی کنه.

سلام دوستان
    من ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای هستم با معدل 17.94 از دانشگاه تربیت مدرس و رتبه دو کنکور ارشد بودم
    کارشناسی با معدل 15.44 از دانشگاه شهید بهشتی در همین رشته
    کاردانی با معدل 18.12 از دانشگاه جندی شاپور
    یک سال کار پژوهشی با دپارتمان بهداشت دانشگاه تهران داشتم ولی البته مقاله ندارم
    هنوزم مدرک زبان نگرفتم. ولی زبانم خوبه و مدرک رو میگیرم.
    حالا میخوام بدونم برا پذیرش PHD چقد شانس دارم از دانشگاه های کانادا و اینکه کلا یه ارشد دیگه رو دوستان توصیه میکنن یا همون دکترا؟ کدوم شرایظ پذیرشش راحتتره و هزینه هاش کمتره
    مرسی اگه راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام دوستان من یه سوال دارم ممنون میشم اگر راهنماییم کنید. من حدودا سه هفته قبل بود که اسکایپ کردم با دستیار یه استاد و همونجا بود که گفت من تو رو پذیرفتم و بعد هم ایمیل زد فت زودتر اپلای کن. من هم اینکار رو کردم و امروز مدارکی که خواسته بودند به دستشون رسید با پست.

منشی دانشکده هم از قبل گفته بود که جلسه کمیته که کاندیداتوری تو رو بررسی میکنه 19 اکتبر هست. امروز هم به دستیاره ایمیل زدم و گفتم که مدارک رسیده به دستشون و اون هم این جواب رو داد.

! I also completed earlier this week the documents for your registration. The Faculty and the University of Montreal will proceed with the evaluation of your file in the coming weeks and we should have an answer by the end of November. I'm hoping for the best

حالا میخواستم از شما دوستان گرامی بپرسم توی چنین مواردی که دانشجو پذیرفته شده توسط استاد و بالاتر از مینیمم ریکوایرمنتهای دانشگاه هم هست معدلش و ... ایا دانشگاه میتونه مخالفتی بکنه و جواب منفی بده ؟

پیشاپیش ممنونم از پاسختون

Junior Member

سلام دوستان من یه سوال دارم ممنون میشم اگر راهنماییم کنید. من حدودا سه هفته قبل بود که اسکایپ کردم با دستیار یه استاد و همونجا بود که گفت من تو رو پذیرفتم و بعد هم ایمیل زد گفت زودتر اپلای کن. من هم اینکار رو کردم و امروز مدارکی که خواسته بودند به دستشون رسید با پست.

منشی دانشکده هم از قبل گفته بود که جلسه کمیته که کاندیداتوری تو رو بررسی میکنه 19 اکتبر هست. امروز هم به دستیاره ایمیل زدم و گفتم که مدارک رسیده به دستشون و اون هم این جواب رو داد.

! I also completed earlier this week the documents for your registration. The Faculty and the University of Montreal will proceed with the evaluation of your file in the coming weeks and we should have an answer by the end of November. I'm hoping for the best

حالا میخواستم از شما دوستان گرامی بپرسم توی چنین مواردی که دانشجو پذیرفته شده توسط استاد و بالاتر از مینیمم ریکوایرمنتهای دانشگاه هم هست معدلش و ... ایا دانشگاه میتونه مخالفتی بکنه و جواب منفی بده ؟

پیشاپیش ممنونم از پاسختون

Junior Member

سلام دوستان
    همسر من ارشد معدن داره از علوم و تحقیقات. سن 33.
    آیا شانسی داره که بتونه برای یکی از گرایش های ارشد آی تی یا کامپیوتر پذیرش بگیره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)