صفحه 698 از 859 نخستنخست ... 198598648688689690691692693694695696697698699700701702703704705706707708748798 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,971 تا 6,980 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط mousaviLIBS نمایش پست ها
    یعنی اصلا یه ذره هم به معنی ok استاد نیست؟؟
    آخه 7 تا isi،
    5 تا علمی پژوهشی
    24 تا کنفرانسی
    4 تا استاد مشاوری
    4 تا دعوت نامه کنفرانش خارجی معتبر برای ارائه یکی از مقالات ژورنالی دارم
    زمینه کاری م خیلی به زمینه تحقیقاتی استاد نزدیکه
    این پاسخ نه به معنی OK است و نه رد. معنی اش اینه که باید اپلای کنید تا ایشون کل رزومه تون رو بررسی کنه و تصمیم بگیره. اگر فکر میکنید رزومه تون در حد دانشگاه تورنتو هست خوب شانستون رو امتحان کنید.

من رزومه م رو فرستادم. فرض کنید استاد خوشش اومده که گفته اپلای کن.
    میخواستم بدونم در حالت کلی اگه خوشش اومده باشه اول میگه اپلای کن بعد اسکایپ میگیره یا اینکه اول اسکایپ میگیره بعد میگه اپلای کن؟
    میخوام بدونم آخرش من اپلای کنم یا نه؟
    حالا رزومه م رو هم که نوشته م بالا، فرض کنید خوشش اومده و در حد دانشگاه است، روند همینه؟؟ یعنی اول ایمیل به استاد، بعد اپلای و بعد اسکایپ و پذیرش نهایی؟
    الان من چیکار کنم؟؟
    خیلی ممنون از پاسخگوییتون

میخواستم بدونم در حالت کلی اگه خوشش اومده باشه اول میگه اپلای کن بعد اسکایپ میگیره یا اینکه اول اسکایپ میگیره بعد میگه اپلای کن؟
    حالا رزومه م رو هم که نوشته م بالا، فرض کنید خوشش اومده و در حد دانشگاه است، روند همینه؟؟ یعنی اول ایمیل به استاد، بعد اپلای و بعد اسکایپ و پذیرش نهایی؟
    الان من چیکار کنم؟؟
    سلام
    اینکه خوشش اومده را نمیشه اینجوری مشخص کرد. اینها تا رزومه را کامل بررسی نکنن جواب قطعی نمیدن! ایشون همینجوری با یک نگاه سریع فقط متوجه شده که شما برای اپلای کردن مناسبید. بعضیاشون برای همین مرحله هم ممکنه جواب قطعی ندن. مثلا من برای یه استاد همین دانشگاه همین هفته پیش ایمیل ارسال کردم و بعد به من گفت مقالاتت را بفرست (یعنی حتی رزومه ام که مقالات و doiــشون هم توش بود را نگاه نکرده بود!) و بعدش گفت Research Statement و ریز نمراتت را بفرست! بعد اینا همه تازه هنوز آخرش جواب قطعی برای اپلای نداده و گفته بزار Research Statement را بخونم و بهت بگم!

در مورد روند اسکایپ هم من نظری نمیدم چون تجربه ای نداشتم! ولی چندتا از دوستام اینجوری بودن که اول اپلای کردن و بعد مصاحبه باهاشون انجام شد.

Junior Member

سلام دوستان. من یه سوال دارم ممنون میشم اگر راهنماییم کنید. من با یه استاد دانشگاه مونترال برای دکترا به توافق رسیدم. بعد از اسکایپ و کلی ایمیل که با دستیارش رد و بدل کردیم. هفته قبل هم دستیارش ایمیل زد گفت مدارک لازم برای ثبت نامت رو کامل کردم. دانشگاه و دانشکده هم اپلیکیشنت رو بررسی میکنه نتیجه رو تا آخر نوامبر بهت اطلاع میدیم ولی فاندش ناقصه سالی 20000 تا میدن. الان سوالم این هست که آیا دانشگاه ممکنه بخاطر همین مسئله فاند ناقص اپلیکیشن منو ریجکت کنه؟ مرسی از راهنماییتون

Junior Member

اول ایمیل میزنید سی ویتون رو ضمیمه ایمیل میکنید. اون اگر از سی وی تون خوشش اومد میگه بیا یه اسکایپ باهم داشته باشیم. بعد از اسکایپ
    اگر ازتون خوشش اومده باشه بهت ایمیل میزنه میگه اپلای کن. به من همون موقع که داشتیم اسکایپ میکردیم گفت پذیرفتمت.

الان من چیکار کنم؟؟

Junior Member

سلام دوستان ميشه منو راهنمايي بفرماييد كه ايا شانسي براي گرفتن پذيرش از دانشگاه دارم ؟ من ٣٦ سالمه ليسانس كامپيتر نرم افزار با معدل حدودا ١٣ از دانشگاه ازاد شهرستان دارم و ارشد پژوهش هنر با معدل ١٩.٥ اونم از دانشگاه ازاد دو تا مقاله isc ، ايلتس جنرالم اورال ٦ ، البته هشت سال سابقه كار مرتبط با كامپيوتر با فاصله دوسال از مدرك ليسانسم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Alborzman نمایش پست ها
    سلام دوستان ميشه منو راهنمايي بفرماييد كه ايا شانسي براي گرفتن پذيرش از دانشگاه دارم ؟ من ٣٦ سالمه ليسانس كامپيتر نرم افزار با معدل حدودا ١٣ از دانشگاه ازاد شهرستان دارم و ارشد پژوهش هنر با معدل ١٩.٥ اونم از دانشگاه ازاد دو تا مقاله isc ، ايلتس جنرالم اورال ٦ ، البته هشت سال سابقه كار مرتبط با كامپيوتر با فاصله دوسال از مدرك ليسانسم
    سلام. نمره ایلتس باید بیاد بالاتر و همچنین آکادمیک باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa1392 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یه سوال دارم ممنون میشم اگر راهنماییم کنید. من با یه استاد دانشگاه مونترال برای دکترا به توافق رسیدم. بعد از اسکایپ و کلی ایمیل که با دستیارش رد و بدل کردیم. هفته قبل هم دستیارش ایمیل زد گفت مدارک لازم برای ثبت نامت رو کامل کردم. دانشگاه و دانشکده هم اپلیکیشنت رو بررسی میکنه نتیجه رو تا آخر نوامبر بهت اطلاع میدیم ولی فاندش ناقصه سالی 20000 تا میدن. الان سوالم این هست که آیا دانشگاه ممکنه بخاطر همین مسئله فاند ناقص اپلیکیشن منو ریجکت کنه؟ مرسی از راهنماییتون
    دوست عزیز دانشگاه شما رو بخاطر فاند ناقص ریجکت نمیکنه. اتفاقا چون شما استادی دارین که ساپورتتون میکنه (هرچند با فاند پارشیال) میتونه شانستون رو نسبت به کسایی که سوپروایزر ندارن بیشتر کنه. امیدوارم موفق باشین.

Junior Member

سلام دوستان با شرایط زیر شانسم برای دکترای اقتصاد از دانشگاه های کانادا چنده؟ لطفا راهنمایی کنین
    کارشناسی اقتصاد بازرگانی -معدل 16.5 از دانشگاه ایلام
    ارشد توسعه اقصادی - معدل 19.15 از دانشگاه علم و صنعت ( البته ترم سه ام فعلا)
    سه تا مقاله کنفرانسی بین المللی به زبان فارسی دارم- یک کتاب هم در دست ترجمه

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید. من تافلم شده 102 ولی اسپیکینگ 20 شدم. دانشگاه هایی که استادهاش بهم جواب نسبتاً خوب دادن Queen و UWO هستن که حداقل اسپیکینگ 22 میخوان.
    به نظرتون با این شرایط چشم پوشی میکنن؟ یا باید دوباره تافل بدم؟ یا اینکه دوره میذارن؟ کسی اگر از این دوتا دانشگاه تجربه داره لطف میکنه بگه؟
    بهشون ایمیل هم زدم جواب ندادن هیچکدوم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)