صفحه 7 از 859 نخستنخست 123456789101112131415161757107507 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

پیش فرض پاسخ : Any Admission from Canadian Universities?

So good for you!! I applied for civil and my info are civilish!!!0
    everything happens for a reason

Junior Member

پیش فرض معدل لب مرز ! چی کار کنم؟ خواهش می کنم جواب بدید که حسابی مرددم

سلام دوستان:
    من می خوام برای SFU در کانادا اقدام کنم. یه خورده هم داره دیر می شه. (مهلتش اول فوریه است). من در اروپا هستم و معدلم یه خورده کمتر از 7.5 از 10 ئه. البته این معدل کل نیست چون هنوز ترم آخرم تموم نشده و امتحانهای این ترم رو که بدم (که متاسفانه تاریخ اش بعد از پایان مهلت اپلای کردنه) با احتمال خوبی معدل کل ام میاد بالای هفت و نیم. توی سایت SFU گفته معدل حداقل 3 از 4 لازمه که واسه من میشه همین هفت و نیم (؟)
    حالا به نظرتون چکار کنم؟ اصلا ارزش داره که اپلای کنم یا نه؟ دو تا توصیه نامه خوب دارم، مقاله و اینها هیچی ندارم. سابقه کار حسابداری توی یک شرکت کوچیک دارم و در ضمن دارم از کارشناسی مهندسی (که الان می خونم) تغییر رشته می دم به فوق لیسانس اقتصاد (درSFU ). جی آر ای هم لازمه ولی هنوز امتحان ندارم.
    خواهش می کنم اونایی که تجربه بیشتر دارن حتما جواب بدن چون حسابی درمونده م که چیکار کنم، وقت هم داره می گذره
    پیشاپیش ممنون از جواب شما.
    ...<br />A man who wants something will find a way, a man who doesn&#39;t, will find an excuse

سلام...
    من فارغ التحصیل مقطع کارشناسی مهندسی شیمی از دانشگاه علم وصنعت هستم...
    معدلم 15.06 است و برای همین رشته در مقطع کارشناسی ارشدMaster of Science دارم اقدام می کنم.
    نمره تافلم شد 90 که speaking ام رو شدم 27 اما writing ام بد شد..!که البته UBC در دپارتمان ما نمره 80 می خواد
    من تمام تلاشم رو دارم برای دانشگاه های کانادا می کنم...
    سابقه کار در زمینه رشته ام به غیر از چند تا کار نرم افزاری و کارآموزی تو کارخانه تولید روغن موتور ایرانول چیز دیگری ندارم...اما تقریبا 5-6 سال انگلیسی درس می دم اونم تو موسسات مختلف
    1 مقاله برای یه کنفرانس داخلی submit کردم و منتظر جوابشم...و یه مقاله هم در حال ویرایش پایانی واسه ارسال به یه نشریه مهندسی شیمی داخلیه...
    پروژه پایانیم تقریبا یه اختراع بوده و دارم ثبتش می کنم...
    اصولن در دوران دانشجویی آدم فعالی بودم و به همین خاطر استادام rec.letter های پرو پیمونی بهم میدن...
    حالا به نظر شما من می تونم واسه UBC امیدوار باشم؟
    چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد<br />چه نکوتر آنکه مرغی ز قفس پریده باشد

نقل قول نوشته اصلی توسط guilnaz-moshtaghi
    سلام...
    من فارغ التحصیل مقطع کارشناسی مهندسی شیمی از دانشگاه علم وصنعت هستم...
    معدلم 15.06 است و برای همین رشته در مقطع کارشناسی ارشدMaster of Science دارم اقدام می کنم.
    نمره تافلم شد 90 که speaking ام رو شدم 27 اما writing ام بد شد..!که البته UBC در دپارتمان ما نمره 80 می خواد
    من تمام تلاشم رو دارم برای دانشگاه های کانادا می کنم...
    سابقه کار در زمینه رشته ام به غیر از چند تا کار نرم افزاری و کارآموزی تو کارخانه تولید روغن موتور ایرانول چیز دیگری ندارم...اما تقریبا 5-6 سال انگلیسی درس می دم اونم تو موسسات مختلف
    1 مقاله برای یه کنفرانس داخلی submit کردم و منتظر جوابشم...و یه مقاله هم در حال ویرایش پایانی واسه ارسال به یه نشریه مهندسی شیمی داخلیه...
    پروژه پایانیم تقریبا یه اختراع بوده و دارم ثبتش می کنم...
    اصولن در دوران دانشجویی آدم فعالی بودم و به همین خاطر استادام rec.letter های پرو پیمونی بهم میدن...
    حالا به نظر شما من می تونم واسه UBC امیدوار باشم؟
    من جوب سئوال شما رو دقيقا نمي دونم ولي اگه Fund نخوايد شانس پذيرش گرفتنتون خيلي زياد ميشه. ضمن اينكه پيشنهاد ميكنم دانشگاه هاي ديگه كانادا رو هم حتما در نظر داشته باشيد كه فقط به يه دانشگاه تكيه نكنيد.
    همين مشخصات خودتون رو ميتونيد تو بخش "معرفي اعضاي فروم" بنويسيد و با افراد هم رشته خودتون در تماس قرار بگيريد

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : معدل لب مرز ! چی کار کنم؟ خواهش می کنم جواب بدید که حسابی مرددم

دوست عزیز در مورد معدل 3 از 4 کاملاً اشتباه می کنی. تبدیل GPA به این راحتی نیست که بگی 3 می شه 3*5=15 پس همون 7.5 . برای تبدیل معدل به پست های قبلی در مورد GPA رو نگاه بهترینش هم همون سایت wikipedia است و توش GPA رو search کن بعد متوجه می شی که 3 از 4 خیلی کمتر از 7.5 از 10. پس مطمئن باش که شانس داری
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

پیش فرض پاسخ : معدل لب مرز ! چی کار کنم؟ خواهش می کنم جواب بدید که حسابی مرددم

اگه 15 از 20 هست معدلت بالای 3 در مقیاس 4 هست تبدیل مستقیم نیست که ببم جان
    پروردگارا ملت و کشور مرا از دروغ و خشکسالی مصون بدار.

Banned

پیش فرض با اين شرايط شانس کدام دانشگاه رو بيشتر ميدونيد

با سلام من معدل دبيرستان 16 هست و 15 هم پيش دانشگاهی رشته رياضی فيزيک خوندم
    کاردانی مواد گرايش ريختگری دارم
    حالا ميخوام واسهBachelor رشتهApply International business ,Management کنم بنظر شما کجا Applyکنم شانسم بيشتره?

Junior Member

پیش فرض من به fall 2008 مي رسم؟

سلام بچه ها! امتحان تافل من 27 April . به نظر شما من به fall2008 هيچكدوم از دانشگاه هاي كانادايي مي رسم؟؟؟ اگه نمي رسم اين قدر با عجله و بدبختي كارامو انجام ندهم. :'(

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

پیش فرض پاسخ : من به fall 2008 مي رسم؟

به دانشگاه های تاپش غیر ازALBERTA نمی رسی. من اطلاعات 13 تا دانشگاهی که خودم روشون داشتم فکر می کردم براتون گذاشتم.بقیه شون رو خودتون باید برین ببینین. البته این ها برای رشته مکانیک است و ممکنه دپارتمان به دپارتمان فرق کنه.ولی این فرق زیاد نیست.

برای پیدا کردن آدرس و رنک دانشگاهتون می تونین از اینجا استفاده کنین:
    http://www.webometrics.info/rank_by_...ry=ca&offset=0

یه چیزه دیگه: من خودم میخوام دوباره تافل بدم چون نمره اسپیکینگم خوب نبود. باهاشون مکاتبه کردم گفتن اگه نمره 1-1.5 ماه بعد از پایان وقت دستمون بیاد هم اشکالی نداره. البته باز با هر دانشگاه چک کنین

موفق باشین
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Senior Member

پیش فرض پاسخ : من به fall 2008 مي رسم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak
    یه چیزه دیگه: من خودم میخوام دوباره تافل بدم چون نمره اسپیکینگم خوب نبود. باهاشون مکاتبه کردم گفتن اگه نمره 1-1.5 ماه بعد از پایان وقت دستمون بیاد هم اشکالی نداره. البته باز با هر دانشگاه چک کنین

موفق باشین
    شما از استاد جواب گرفتين يا همينجوري گفتن که وقت مي ديم؟
    فکر ميکنين که بدون جواب استاد اگه نمره تافل دير برسه، باز ممکنه واسه fund اميدي باشه ؟
    مرسي.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)