صفحه 701 از 859 نخستنخست ... 201601651691692693694695696697698699700701702703704705706707708709710711751801 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,001 تا 7,010 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

[QUOTE=samijoon;2491249]
    نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها

ليسانس مترجمي زبان انگليسي معدل ١٥ دانشگاه بين الملل قزوين روزانه ، سال ٩٤ فارغالتحصيل
    فوق ليسانس مديريت بازرگاني/استراتژيك. معدل ١٨ دانشگاه آزاد علوم و تحقيقات، در حال دفاع پايان نامه هستم
    نمره زبان تافل١٠٨ : اسپيكينگ ٢٧ رايتينگ ٢٧ ريدينگ ٢٦ ليسينينگ 28
    نمره gre: ٣٣٠. وربال ١٦٥. كوانت ١٦٥. رايتينگ ٤
    دو مقاله ارسال شده به ژورنال اما چاپ نشده در حوزه ماركتينگ
    ———————
    ميخوام براي دكتراي بازرگاني گرايش ماركتينگ اقدام كنم پذيرش به همراه فاند..چقدر شانسش هست؟
    فکر میکنم دوستانی که در رشته شما هستند نظر دهند بهتر است ولی به صورت جنرال شانس پذیرش دکتری با تغییر رشته در مقطع لیسانس به ویژه به لحاظ فاند کمتر از رزومه مشابه بدون تغییر رشته است و پیدا کردن استاد قدری مشکل تر خواهد بود. گرایشهای مرتبط با بازرگانی و مارکتینگ هم به ویژه پرطرفدار هستند و باید با طیف وسیعی از افراد مقیم یا نیتیو هم رقابت کرد که باز رقابت پذیری رزومه برای فاند را ضروری تر می سازد. با این حال بهتر است نظر دوستانی که در رشته شما هستند را هم بگیرید.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. & M.Sc.: Ferdowsi, Chem Eng- PhD Student: British Columbia, Materials Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط francesc2 نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید. من تافلم شده 102 ولی اسپیکینگ 20 شدم. دانشگاه هایی که استادهاش بهم جواب نسبتاً خوب دادن Queen و UWO هستن که حداقل اسپیکینگ 22 میخوان.
    به نظرتون با این شرایط چشم پوشی میکنن؟ یا باید دوباره تافل بدم؟ یا اینکه دوره میذارن؟ کسی اگر از این دوتا دانشگاه تجربه داره لطف میکنه بگه؟
    بهشون ایمیل هم زدم جواب ندادن هیچکدوم.
    سلام دوست عزیز
    اگر استاد بهتون اکی داده باهماهنگی خودش اقدام کنین، احتمال اینکه مشکل و حل کنه با توجه به قدرت استادها در کانادا خیلی زیاده.
    فقط مطمئن بشین که استاد در جریان اپلای کردن و کار شما قرار داره

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط DrunkenMadGod نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،
    من دانشجوی سال آخر کارشناسی در رشته فیزیک هستم.
    می خواستم بدونم برای کارشناسی ارشد شانسم در گرفتن پذیرش (
    فاند نمی خوام!!) در گرایش Theoretical High Energy Physics یا دیگر شاخه های نظری چقدر هستش؟
    اینم یه خلاصه از کارم:
    معدل لیسانس: 17.1
    رشته لیسانس: فیزیک حالت جامد
    دانشگاه لیسانس: دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی
    مدرک زبان انگلیسی: TOEFL iBT 113 ------------->> لازم به ذکر: GRE General/Subjective رو هم تابستون میدم و خوش بین هستم بهش.
    مقالات خارجی: 3 مقاله ISI در ژورنال های معتبر
    کنفرنس خارجی: 1 بار در CERN +مقاله چاپ شده کنفرانسی
    تعداد توصیه نامه ها: 4

دانشگاه ها: UBC, University of Waterloo, McGill University, McMaster University
    سلام دوست عزیز،
    شانستون خوبه، ولی مهمتر از هر چیز پشتکارتون در فرستادن ایمیل مناسب به اساتید هست.
    ضمنا اول مطمئن شین که GRE لازم دارین بعد اقدام کنین. چون به عنوان مثال UBC نه تنها نیاز نداره بلکه میگه ما اصلا این مدرک و بررسی نمیکنیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران

سلام ، می خوام برای مقطع ارشد عمران برای کانادا اقدام کنم .می خواستم بدونم برای چه دانشگاه هایی شانس پذیرش دارم و آیا می تونم فاند بگیرم یا نه؟
    کارشناسی کشاورزی-آب 15.73 -دانشگاه صنعتی شاهرود-سراسری
    کارشناسی عمران-عمران 17.01( 68 واحد عمومی و پایه رو معادل سازی کردم)- دانشگاه ازاد واحد ساوه
    IELTS 7
    2 سال سابقه کار که همزمان با تحصیل در رشته عمران بوده( میتونم گواهی از شرکت بگیرم که پاره وقت بوده)
    بدون مقاله.....اما یه کار های در دوره دانشجویی انجام دادم مثل دستیاری استاد یا برگزاری کارگاه اموزش نرم افزار
    در ضمن برای ارشد با پایان نامه ایا باید اول استاد پیدا کنم و بعد اپلای کنم یا اول اپلای بعد استاد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط moeeinsadeghi نمایش پست ها
    سلام ، می خوام برای مقطع ارشد عمران برای کانادا اقدام کنم .می خواستم بدونم برای چه دانشگاه هایی شانس پذیرش دارم و آیا می تونم فاند بگیرم یا نه؟
    کارشناسی کشاورزی-آب 15.73 -دانشگاه صنعتی شاهرود-سراسری
    کارشناسی عمران-عمران 17.01( 68 واحد عمومی و پایه رو معادل سازی کردم)- دانشگاه ازاد واحد ساوه
    IELTS 7
    2 سال سابقه کار که همزمان با تحصیل در رشته عمران بوده( میتونم گواهی از شرکت بگیرم که پاره وقت بوده)
    بدون مقاله.....اما یه کار های در دوره دانشجویی انجام دادم مثل دستیاری استاد یا برگزاری کارگاه اموزش نرم افزار
    در ضمن برای ارشد با پایان نامه ایا باید اول استاد پیدا کنم و بعد اپلای کنم یا اول اپلای بعد استاد؟
    امکان پذیرش هست ولی برای فاند رقابت با سایر رزومه ها مطرح است که بیشتر در مقطع ارشد به معدل و رنک دانشگاههای قبلی و ریکام معتبر وابسته است. نقطه قوت رزومه شما داشتن دو کارشناسی نزدیک به ویژه اگر به رشته هایی نظیر عمران آب و یا سازه های هیدرولیکی و مشابه این فکر کنید است و البته توصیه من این است دانشکده های کشاورزی را هم در ارسال مکاتبه و دریافت فیدبک مد نظر قرار دهید.
    شانس شما با توجه به رزومه متوسط است و هر دو نوع پذیرش در مورد بخش دوم امکان پذیر است هرچند داشتن جواب مناسب و اپلای کردن بر اساس آن نیم بیشتری از راه را ظی خواهد نمود.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

با سلام،
    من برای یکی از اساتید رزومه فرستادم، این جوابو داده:

We currently have limited funding for international students. If you are interested to be part of our group in the summer or fall 2018, I’d like to work with you on a Canadian scholarship application (OGS) that would provide you with a good financial support during your PhD. The deadline for the application is the 1st of December and the results of the competition are sent in April. This is however a highly competitive process and your acceptance into the PhD program in my group would be unfortunately conditional to obtaining this scholarship. Since you already have a solid publication record for a PhD candidate, I believe you have good chances to obtain that scholarship. The selection criteria are also based on your academic record. Let me know if you decide to go through with this scholarship application and I can send you additional information.

میخواستم راهنمایی م کنین، ارزش پیگیری داره یا اینکه برم سراغ استادای بعدی.
    چون متاهل هستم و پولی هم ندارم فول فاند باید بگیرم ولی میخواستم بپرسم کسی اطلاعی از این اسکالرشیپ، مقدارش و ... داره؟
    کلا چی پیشنهاد میدین؟؟
    با تشکر فروان

Junior Member

سلام دوستان
    لطفا من رو كمك و ياري كنيد
    من ٢٦ سالم هست و يك ساله كه ازدواج كردم
    سال ٩٢ ليسانس مترجمي دانشگاه ازاد واحد تهران جنوب با معدل ١٨/٤٧
    همون سال بدون كنكور وبا سهميه ممتازين رفتم ارشد اموزش زبان انگليسي و سال ٩٥ با معدل ١٧/٤١ فارق التحصيل شدم
    حدود سه سال تجربه كار با بيمه دارم كه در اصل بازرگاني بوده اما ميتونم بگم مثلا مترجم بودم در كنارش خودم كلي تدريس خصوصي و اينا انجام دادم
    قصد دارم براي ادامه تحصيل برم كانادا و ايالت اونتاريو رو انتخاب كردم تا بعد تحصيل بتونم از طريق قانون برنامه استاني براي اقامت دائم اقدام كنم
    با توجه به اينكه مقاله اي ارائه ندادم و ندارم تصميم گرفتم براي مستر مجدد اقدام كنم براي رشته زبانشناسي
    حالا ميشه منو راهنمايي كنيد كه شانس پذيرش من چقدر هست؟ با توجه به اينكه تعداد دانشگاههاي ارائه دهنده اين رشته بسيار كم هست
    ايا اگر ايلتس ٧ بگيرم شانس پذيرش در دانشگاه تورنتو را دارم؟
    خواهش ميكنم راهنماييم كنيد ممنون

Junior Member ali_konkoori آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام و درود خدمت دوستان گرامی،
    به نظر شما با شرایط زیر شانس پذیرش مقطع مستر با تز برای پاییز 2018 در دانشگاه های ذکر شده در پایین چطوره؟
    لیسانس مهندسی مکانیک معدل 18.65 حدود 3.91/4.00 از دانشگاه آزاد نجف آباد (ترم آخر هستم)
    دو ترم TA دروس تخصصی
    referenceهای خوب و قوی
    نمره زبان TOEFL iBT 115 (R27L30S29W29
    دانشگاه های مورد نظر به ترتیب:
    1- Western Ontario
    2- Manitoba
    3-Concordia
    4- Calgary
    5- Windsor
    6- Ryerson
    گرفتن فاند خیلی برام مهم نیست ولی اگر باشه خیلی بهتره، فعلا فقط دنبال پذیرش هستم.
    پ.ن.: هنوز مکاتبه با اساتید نداشتم (آیا دیر شده؟ و آیا حتما لازم هست برای پذیرش در مقطع مستر؟ وضعیت برای اپلیکیشن بلایند(!) چطور هست؟)
    از لطف دوستان گرامی پیشاپیش سپاسگزارم! :')

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mousaviLIBS نمایش پست ها
    با سلام،
    من برای یکی از اساتید رزومه فرستادم، این جوابو داده:

We currently have limited funding for international students. If you are interested to be part of our group in the summer or fall 2018, I’d like to work with you on a Canadian scholarship application (OGS) that would provide you with a good financial support during your PhD. The deadline for the application is the 1st of December and the results of the competition are sent in April. This is however a highly competitive process and your acceptance into the PhD program in my group would be unfortunately conditional to obtaining this scholarship. Since you already have a solid publication record for a PhD candidate, I believe you have good chances to obtain that scholarship. The selection criteria are also based on your academic record. Let me know if you decide to go through with this scholarship application and I can send you additional information.

میخواستم راهنمایی م کنین، ارزش پیگیری داره یا اینکه برم سراغ استادای بعدی.
    چون متاهل هستم و پولی هم ندارم فول فاند باید بگیرم ولی میخواستم بپرسم کسی اطلاعی از این اسکالرشیپ، مقدارش و ... داره؟
    کلا چی پیشنهاد میدین؟؟
    با تشکر فروان
    سلام دوست عزیز
    برای جواب دقیق باید رزومتون و کامل بگین، ولی در حالت کلی بهتره هر دو کارو انجام بدین. یعنی هم به بقیه اساتید ایمیل بزنین و هم برای این اسکولارشیپ اقدام کنین. اگر از دانشگاهی پذیرش گرفتین میتونین دیگه این و پیگیری نکنین ولی اگر نشد حداقل این و دارین
    موفق باشین

سلام،
    ممنونم جواب دادین.

کارشناسی ارشد فیزیک اتمی مولکولی دانشگاه اصفهان، نفر دوم کلاس کارشناسی ارشد هم بودم با معدل کل 16.90 .
    تخصصم لیزر اسپکتروسکوپی هستش.
    مقالهژورنالی معتبر بین المللی (ISI) 7 تا
    مقاله علمی پژوهشی( ژورنال فارسی) 6 تا
    مقاله کنفرانسی هم 24 تا داخلی و یکی هم خارجی
    چهارتا پایان نامه ارشد رو هم استاد مشاور بودم.
    چهار تا کنفرانس معتبر خارجی هم دعوتنامه دارم برای ارائه یکی از مقالات ژورنالی م به عنوان سخنران (خودشون با ذکر عنوان مقاله م ایمیل دعوتنامه فرستادن به عنوان سخنران مدعو)
    ولی متاسفانه پول سفر نداشتم نرفتم!

هنوز آیلتس نگرفتم؟ دارم کلاس میرم 20 ژانویه امتحان دارم ولی 7 میگیرم حتما.

میخواستم بپرسم اطلاعی از این اسکالرشیپ، مقدارش و ... دارین؟ چند سال ساپورت میکنه؟؟ ماهی جقدر؟؟ با فول فاند معمول خیلی فرق میکنه؟؟ چون من هیچ پولی از خودم ندارم میخوام مطمئن بشم.

خیلی خیلی ممنونم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)