صفحه 704 از 859 نخستنخست ... 204604654694695696697698699700701702703704705706707708709710711712713714754804 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,031 تا 7,040 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام، دوستان با توجه به وضعیت من امکان پذیرش گرفتن هست؟ دنبال fund و بورسیه نیستم و می دونم از اون لحاظ شانسی ندارم، رنکینگ دانشگاه ها هم برام چندان مهم نیست.

رشته لیسانس: مهندسی برق الکترونیک با معدل 14.7
    نمره آیلتس: 8
    بدون مقاله و سابقه کار.

اگه گرفتن فاند مد نظر نیست باز هم مکاتبه با اساتید کمکی می کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Airyanem نمایش پست ها
    سلام، دوستان با توجه به وضعیت من امکان پذیرش گرفتن هست؟ دنبال fund و بورسیه نیستم و می دونم از اون لحاظ شانسی ندارم، رنکینگ دانشگاه ها هم برام چندان مهم نیست.

بدون مقاله و سابقه کار.

دوست عزیز نه فقط با شرایط شما بلکه با رزومه های خوب هم گرفتن فاند در مقطع ارشد سخت و رقابتی هستش. اما ازونجاییکه شما میتونین سلف فاند برین و رنک دانشگاه هم براتون اهمیتی نداره و با توجه به نمره زبان عالیتون، حتما میتونین پذیرش بگیرین. مکاتبه با اساتید خیلی وقتا میتونه کمک بزرگی کنه در روند پذیرش، اما مثل مقطع دکتری حیاتی محسوب نمیشه. براتون آرزوی موفقیت می کنم.

ApplyAbroad Guru

بدون مقاله و سابقه کار.

برای دوره های مستر بدون تز (Meng) نیازی به استاد ندارید چوت اصولا تزی وجود ندارد که بخواهید با استاد مکاتبه کنید و با پرداخت هزینه در صورت پذیرش با گذراندن کورس می توانید فارغ التحصیل شوید. مینیمم معدل را چک کنید چون به هر حال نیاز به داشتن مینیمم دارید ولی به لحاظ مینیمم زبان مشکلی ندارید در کل کانادا.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

دوستان برای گرفتن پذیرش و فاند در مقطع ارشد هم مثل دکترا نیاز به مکاتبه با استاد هست؟
    لطف میکنید دوستان راهنمایی بکیند. من یه بار ارشد رو تو ایران خوندم اما برای ارشد مجدد میخام اقدام کنم. اما نگرانی که دارم فاصله زمانی تقریبا ده سال از زمان گرفتن لیسانسمه..آیا تاثیر منفی روی گرفتن فاند میزاره و با این شرایط امکان گرفتن فاند برای ارشد رو دارم؟
    معدل لیسانس: 17.86
    نمره زبان :92
    w=18
    s=20
    R= 27
    L= 27
    سه تا هم مقاله داخلی دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranayas نمایش پست ها
    دوستان برای گرفتن پذیرش و فاند در مقطع ارشد هم مثل دکترا نیاز به مکاتبه با استاد هست؟
    لطف میکنید دوستان راهنمایی بکیند. من یه بار ارشد رو تو ایران خوندم اما برای ارشد مجدد میخام اقدام کنم. اما نگرانی که دارم فاصله زمانی تقریبا ده سال از زمان گرفتن لیسانسمه..آیا تاثیر منفی روی گرفتن فاند میزاره و با این شرایط امکان گرفتن فاند برای ارشد رو دارم؟
    معدل لیسانس: 17.86
    نمره زبان :92
    w=18
    s=20
    R= 27
    L= 27
    سه تا هم مقاله داخلی دارم.
    سلام،بله تقريبا ميشه گفت اكثر دانشگاه هاي كانادا استاد محور هستند براي ارشد و بالاتر نياز به پيدا كردن سوپروايزر هست ولي خب رشته به رشته متفاوت هست و شما با توجه به رشته ي مورد نظر و دانشگاه مورد نظر بايد ببينين پيدا كردن استاد جزء requirement ها هست يا نه.
    موفق باشيد.

Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. & M.Sc.: Ferdowsi, Chem Eng- PhD Student: British Columbia, Materials Eng

بدون مقاله و سابقه کار.

دوست عزیز قبل از هر کاری Minimum Requirements رو چک کنین. چون معمولا معدل 15 یا 16 واسه ایران لازمه. ضمنا به نظرم مکاتبه با استاد شانستون و افزایش میده و معمولا کسایی که رزومه های فوق العاده قوی دارن بعضی وقت ها بدون مکاتبه برای ارشد اپلای میکنن و نتیجه میگیرن ولی درحالت کلی من پیشنهاد میکنم حتما ایمیل بزنین و توی ایمیل هم بگین که self-fund هستین.

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

لیسانس: مهندسی صنایع، معدل 14 آزاد اراک
    ارشد: مهندسی صنایع، معدل 18.16 آزاد تهران جنوب
    زبان: آیلس 7 (L:6, S:7,W:6.5,R:7.5)
    مقاله: 5 تا isi (ایمپکت های 1.9، 4.1 و 4.5 الوزیر و اشپرینگر) و 3 تا Scopus در اشپرینگر, Taylor&Francis و Inderscience.

ظاهرن خیلی از دانشگاه ها رو بخاطر معدل لیسانس پایین و نداشتن gre از دست میدم. با این رزومه بنظرتون چه دانشگاه هایی شانس برای فاند کامل دارم؟

پیشاپیش ممنون..

سلام دوستان به نظر شما با شرایط من امکان گرفتن پذیرش دارم
    لیسانس : برق معدل 13.63 دانشگاه گیلان
    ارشد :برق امام خمینی قزوین معدل 17.5
    مقاله : یکی isi دو تا هم داخلی
    زبان آیلتس : 8

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    جغرافیا / فردوسی

سلام ، یک سوال
    تابحال دیدید کسی در رشته های علوم سیاسی و مرتبط با مسائل مملکت داری در یک دانشگاهی مثل ubc فاند گرفته باشه؟؟؟

اگر آره با چه نمراتی و شرایطی؟؟؟
    پیشفرض نمره زبان خوب رو مطلع هستم
    و این که باید با استاد در زمینه های تحقیقاتی خودش مکاتبه بشه

اما آیا شانسی وجود داره؟

Junior Member

سلام
    من هنرستانی بودم و کاردانی دانشگاه آزاد الکترونیک خوندم. کارشناسی هم بنا به شغلم تغییر رشته دادم و فناوری اطلاعات خوندم ولی در دانشگاه علمی کاربردی. سابقه کار مرتبط به رشته کارشناسی ام نزدیک به 6-7 سال بصورت رسمی هم دارم ! و کلی نمونه کار و ...
    برای تحصیل بخوام برم کانادا کدام دانشگاه رو به من پیشنهاد میکنید که هزینه تحصیل مناسب باشه و دروس مهندسی نرم افزار یا فناوری اطلاعات رو داشته باشه ؟
    زبان هم انگلیسی باید باشه و متاسفانه فرانسه اصلا هیچ نمیدونم ....
    بعد سوالی که داشتم پروسه دانشگاه اونجا با کنکور هستش ؟ و اینکه اگر شروع ترم هاشون مثل ایران باشه برای ترم مهر 97 کسی بخواب بره از الان اقدام کنه میشه یا خیلی طول میکشه ؟
    با تشکر فراوان

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)