صفحه 707 از 859 نخستنخست ... 207607657697698699700701702703704705706707708709710711712713714715716717757807 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,061 تا 7,070 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial88 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، 7 سال گپ تحصیلی با شرایطی که توضیح دادین مشکلی ایجاد نمی کنه ولی چنانچه دلیل خاصی نظیر خانواده و ... ندارین، به دانشگاه های آمریکایی واسه ادامه تحصیل قطعا فکر کنید.
    حیلی خیلی ممنون بابت پاسختون، واللا آمریکا هم جستجو کردم و راستش فرصتهای بسیار خوبی تو آمریکا برای رشته من + تخصصم (تو حوزه BI و BA و جدیدا هم رفتم سمت ML) وجود داره! منتها این قضیه ترامپ همه چیز رو خراب کرده! می ترسم انرژی بگذارم و پذیرش رو هم بگیرم سر ویزا مشکل دار بشم. به نظر شما برای دانشگاه های کانادا سراغ تاپ (مثلا UBC و Torento) برم یا به پایین ترها فکر کنم (چون همشون Admission Fee دارند نمی تونم همه جا بفرستم!)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

با سلام، ممنون میشم در مورد رزومه بنده از نظر شانس پذیرش در دانشگاههای کانادا راهنمایی کنید.

دانشگاه کارشناسی : صنعتی نوشیروانی بابل

معدل کارشناسی :15.44

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی شیمی

دانشگاه کارشناسی ارشد :تربیت مدرس تهران

معدل کارشناسی ارشد :18.44

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مهندسی شیمی

تعداد مقالات : 2 مقاله با IF 2.5

سابقه کار: -

سابقه دریافت بورس :-

تالیف و یا ترجمه کتاب :-

نمره زبان انگلیسی: در حال آمادگی برای آیلتس-

Junior Member

با سلام
    لطفا رزومه من را برای اخذ فول فاند بررسی نمایید:

۱-
    دانشگاه لیسانس / رشته تحصیلی / معدل: غیرانتفاعی / کامپیوتر / 17 (رتبه اول کارشناسی)

۲- دانشگاه فوق لیسانس / رشته تحصیلی / معدل: دولتی(صنعتی سهند)/ فناوری اطلاعات/۱۸.۳۵ (رتبه دوم ارشد)

۳-نمره زبان (آیلتس/تافل) = آیلتس 6.5
    ۴-نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing= ندارم

۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) = دو ژورنال ISI یکی در سطح Q1 مطابق با معیار SJR / چهار کنفرانس بین المللی و دو کنفرانس ملی

۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...): سابقه شش سال تدریس در دانشگاههای مختلف

۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش.= رشته کامپیوتر / دانشگاه رنک زیر 500 / فول فاند

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering (sharif university of technology)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadftp نمایش پست ها
    حیلی خیلی ممنون بابت پاسختون، واللا آمریکا هم جستجو کردم و راستش فرصتهای بسیار خوبی تو آمریکا برای رشته من + تخصصم (تو حوزه BI و BA و جدیدا هم رفتم سمت ML) وجود داره! منتها این قضیه ترامپ همه چیز رو خراب کرده! می ترسم انرژی بگذارم و پذیرش رو هم بگیرم سر ویزا مشکل دار بشم. به نظر شما برای دانشگاه های کانادا سراغ تاپ (مثلا UBC و Torento) برم یا به پایین ترها فکر کنم (چون همشون Admission Fee دارند نمی تونم همه جا بفرستم!)
    حتما" هم دانشگاه های تاپ هم متوسط اپلای کنین. رزومەی خیلی خوبی دارین.

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان ,
    ۱
    - دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه آزاد واحد کازرون - میکروبیولوژی - 17/03
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه آزاد واحد کازرون - میکروبیولوژی - 18/39
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها) : Ilets 7
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing : با فرض 320
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند) : یک مقاله ISI - یک کنفرانس بین المللی و ارائه شفاهی
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...) : تولید نخ بخیه با خاصیت نانو ذره نقره - 2 گواهی کارگاه PCR
    متقاضی برای دکترای میکروبیولوژی و فول فاند
    کدام یک از دانشگاه های کانادا را پیشنهاد می کنید ؟
    با تشک

نقل قول نوشته اصلی توسط negar10 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان ,
    ۱
    - دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه آزاد واحد کازرون - میکروبیولوژی - 17/03
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه آزاد واحد کازرون - میکروبیولوژی - 18/39
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها) : Ilets 7
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing : با فرض 320
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند) : یک مقاله ISI - یک کنفرانس بین المللی و ارائه شفاهی
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...) : تولید نخ بخیه با خاصیت نانو ذره نقره - 2 گواهی کارگاه PCR
    متقاضی برای دکترای میکروبیولوژی و فول فاند
    کدام یک از دانشگاه های کانادا را پیشنهاد می کنید ؟
    با تشک
    کیس شما بیشتر کیس امریکا هست تا کانادا
    اما به هر حال کسی نمیتونه به شما دانشگاه پیشنهاد کنه! شما بگردین استادای مرتبط در تمامی دانشگاه ها رو استخراج کنین
    بعدم بشون ایمیل بدین.

موفق باشین

Junior Member BlackHammer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع حرفه ای

سلام دوستان عزیز
    من میخوام برای کانادا اقدام کنم
    یکم از شرایط خودم بگم
    من مهندسی صنایع خوندم تقریبا 2 سال پیش لیسانسم رو تموم کردم
    زبانمم در حد ایلتس 5-5/5 هستش
    برادرمم اونجا زندگی میکنه و شرایط خوبی داره
    شرایط مالی هم مشکلی ندارم
    میخوام برم کانادا تحصیل کنم و در انتها اونجا بمونم به صورت قانونی

امکانش هست بگین چطوری باید شروع کنم و از کجا ؟

پیش فرض پاسخ : Some question about Canadian Univ. (Electrical Eng

سلام دوستان. میخواستم بدونم مقالات داخلی برای پذیرش به درد میخورن؟ من لیسانس و ارشدم رو توی دانشگاه صنعت نفت بودم و هر دو با معدل 15.30 تموم شدن. دو تا مقاله فارسی isc، سه تا داخلی کنفرانسی و یک خارجی ژورنالی غیر isi و 2 تا isi دارم. نمره ایلتسم 7 شده، ایا به نظرتون میتونم برای دکتری مهندسی شیمی تو کانادا با فاند(که بشه زندگی کرد فقط) اقدام کنم؟ شانسی دارم به نظرتون ؟

Junior Member

دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل :آزاد تهران،مهندسي صنايع،١٧/٥
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل:ندارم
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها):در حال اماده سازي و نمره ي هدف ٧،٧/٥
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing
    در حال اماده سازي با فرض ٣١٠
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) (قید کردن ISI بودن مقاله به ارزیابی بهتر کمک می کند):ندارم
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...):با اساتيد صحبت شده احتمالا براي ترم آينده TA دروس تخصصي خواهم شد
    ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش.
    دانشگاه خاصي مد نظرم نيست،fall2018 يا spring 2019،فول فاند نياز دارم،به نظرتون چقدر شانس دارم؟؟؟براي ويزا چطور؟در حالت كلي چند درصد احتمال داره ويزا بدن؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : Some question about Canadian Univ. (Electrical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط sadra9408012 نمایش پست ها
    سلام دوستان. میخواستم بدونم مقالات داخلی برای پذیرش به درد میخورن؟ من لیسانس و ارشدم رو توی دانشگاه صنعت نفت بودم و هر دو با معدل 15.30 تموم شدن. دو تا مقاله فارسی isc، سه تا داخلی کنفرانسی و یک خارجی ژورنالی غیر isi و 2 تا isi دارم. نمره ایلتسم 7 شده، ایا به نظرتون میتونم برای دکتری مهندسی شیمی تو کانادا با فاند(که بشه زندگی کرد فقط) اقدام کنم؟ شانسی دارم به نظرتون ؟
    بیشتر به این بستگی دارد که در چه زمینه ای کار کرده باشید و موضوع کارتان به روز باشد. مقالات در هرسطحی در تقویت رزومه اهمیت دارد ولی داخلی ها و غیر انگلیسی ها فارغ از رنک به دلیل عدم امکان دسترسی و ترحمه و نیز اعتبارسنجی قابل استفاده زیادی توسط ارزیاب یا استاد ممکن است نباشد هرجند داشتن ان در تقویت کلی رزومه مهم است.
    معدل شما جندان خوب نیست ولی با اینحال اینکه تعداد مقالات خوبی ارایه کرده اید قابل توحه است.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)