صفحه 711 از 859 نخستنخست ... 211611661701702703704705706707708709710711712713714715716717718719720721761811 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,101 تا 7,110 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام دوستان

من در دو رشته ی تحصیلی مدرک کارشناسی ارشد گرفتم:

۱) مترجمی زبان انگلیسی/مطالعات ترجمه (کارشناسی + کارشناسی ارشد: هر دو مقطع در دانشگاه علامه طباطبایی. معدل هر دو مقطع : ۱۸.۵ به بالا). سال فارغ التحصیلی از مقطع ارشد :۱۳۸۹ + حدود ۶ سال سابقه ی کار تمام وقت مرتبط + مقاله ندارم

۲) مدیریت بین المللی (کارشناسی ارشد: دانشگاه آلپن آدریا کلاگنفورت در اتریش. معدل : ۱.۷ تاریخ فارغ التحصیلی جولای ۲۰۱۶) + ۲ سال کار پاره وقت تقریبا مرتبط + ۱ مقاله در کنفرانس بین المللی که در یک مجله ی رده متوسط و همچنین به عنوان بخشی از مجموعه مقالات کنفرانس چاپ شد (جولای ۲۰۱۷ )

در حال حاضر سال اول دوره دکتری مدیریت بین الملل (گرایش بازاریابی) در همون دانشگاه رو تموم کردم و به دلایل مختلفی قصد دارم در کانادا ادامه تحصیل بدم و بیشتر از این اینجا نمونم. به همین علت ترم آینده رو مرخصی تحصیلی خواهم گرفت تا برای یکی از دو آزمون جی مث/جی آر ای آماده شم.

از دوستانی که اطلاع دارن خواهش می کنم پاسخ بدن بهتره دنبال ادامه تحصیل در کدوم یک از دو رشته ای باشم که پیشتر گفتم. فکر می کنم در مورد رشته ی مترجمی مشکل وقفه ی تحصیلی بین پایان دوره ارشد و شروع احتمالی دوره دکتری و نداشتن مقاله شانسم رو پایین میاره. در مورد رشته ی دوم هم مشکل نداشتن سابقه ی کار کاملا مرتبط و مقاله در ژورنال معتبر و رده بالا مشکل ساز باشه. با این اوصاف آیا دانشگاهی در کانادا هست که صرفا به استناد نمره جی مث/جی آر ای بالا بشه ازش کمک هزینه گرفت؟

Junior Member

دانشگاه کارشناسی :دانشگاه تبریز
    معدل کارشناسی : 14/73
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسي معماری
    دانشگاه کارشناسی ارشد :آزاد همدان
    معدل کارشناسی ارشد :17/85
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :برنامه ریزی شهری
    تعداد مقالات :13 تا انگلیسی که 5 تا ایمپکت دار و WOS هستند که ایمپکتاشون از 0.5 شروع میشه تا 5.70...توی یکیشون که ایمپکتش 2.05 هست نفر اول هستم و بقیه نفر دوم هستم...بقیه مقالاتم آی اس آی لیستد و علمی-پژوهشی هستند
    سابقه کار: 4 سال -2 سال با بیمه و دوسال بدون بیمه
    نمره زبان انگلیسی: آیلتس 6.5

با شرایط فوق تا چه حد شانس دریافت اسکالرشیپ در مقطع دکترا و در دانشگاههای کانادا رو دارم.

پیش فرض پاسخ : Some question about Canadian Univ. (Electrical Eng

سلام. ممنون میشم از دوستانی که تجربه پذیرش از دانشگاه های کانادا رو دارن شانس من رو واسه پذیرش از دانشگاه های ممتاز کانادا بگن که چقدر؟
    من معدل ارشدم 18.60
    4 تا ISI دارم که ایمکت هاشون به ترتیب:
    1.01
    4
    3.3
    1.65
    و تو همشون اسم اولم
    نمره آیلتس اورال 7 دارم و 1 سال سابقه تدریس
    نقطه ضعف رزومم هم معدل لیسانسمه که 13 و خورده ایه
    با این شرایط شانسم رو واسه دانشگاه های درجه یک کانادا چقدر میدونین. متشکرم.

Junior Member

- رشتۀ کاردانی– نام دانشگاه – معدل نهایی
    برق الکتروتکنیک دانشگاه فنی باهنر شیراز 13.15
    - رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی کنترل - موسسه غیر انتفاعی پاسارگاد شیراز 14.23 در کل معدل لیسانس 13.69

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهاییمهندسی کنترل-دانشگاه صنعتی شیراز-18.67
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها 7 آیلتس
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر = 3 تا مقاله ISI ژورنال معتبر
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی 0
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلایدکترا کنترل (ک

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) سابقه TA
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funde ​فول فاند

پیش فرض پاسخ : Some question about Canadian Univ. (Electrical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط omidhabibi2015 نمایش پست ها
    سلام. ممنون میشم از دوستانی که تجربه پذیرش از دانشگاه های کانادا رو دارن شانس من رو واسه پذیرش از دانشگاه های ممتاز کانادا بگن که چقدر؟
    من معدل ارشدم 18.60
    4 تا ISI دارم که ایمکت هاشون به ترتیب:
    1.01
    4
    3.3
    1.65
    و تو همشون اسم اولم
    نمره آیلتس اورال 7 دارم و 1 سال سابقه تدریس
    نقطه ضعف رزومم هم معدل لیسانسمه که 13 و خورده ایه
    با این شرایط شانسم رو واسه دانشگاه های درجه یک کانادا چقدر میدونین. متشکرم.
    شانس هست - با استادای مرتبط به موضوع مقالتون مکاتبه کنین

Junior Member

سلام دوستان لطفا راهنماييم كنين من ليسانس كامپيوتر نرم افزار دارم فارغ التحصيل دانشگاه غيرانتفاعي سال ١٣٨٦ با معدل ١٥/٨٥ دوست دارم فوقم رو آموزش بگيرم براي تدريس مقطع ابتدايي . كدوم دانشگاه پيشنهاد ميكنين خودم ديدم دانشگاه نيپيسينگ داشت اما نوشته بود كل شهريه يك سال اول ميگيره حدود ٢٠٠٠٠ دلار به نظر شما ميتونم پذيرش از دانشگاهي بگيرم كه فقط پول يه ترمشو بدم كه ترم هاي بهدية مرخصي بگيرم تا از ذريق اكسپرس اينتري امتياز بگيرم به نظرتون كدام دانشگاه اقدام كنم و اين تغيير رشته از مهندس نرم افزار به آموزش خوبه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nesta نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا راهنماييم كنين من ليسانس كامپيوتر نرم افزار دارم فارغ التحصيل دانشگاه غيرانتفاعي سال ١٣٨٦ با معدل ١٥/٨٥ دوست دارم فوقم رو آموزش بگيرم براي تدريس مقطع ابتدايي . كدوم دانشگاه پيشنهاد ميكنين خودم ديدم دانشگاه نيپيسينگ داشت اما نوشته بود كل شهريه يك سال اول ميگيره حدود ٢٠٠٠٠ دلار به نظر شما ميتونم پذيرش از دانشگاهي بگيرم كه فقط پول يه ترمشو بدم كه ترم هاي بهدية مرخصي بگيرم تا از ذريق اكسپرس اينتري امتياز بگيرم به نظرتون كدام دانشگاه اقدام كنم و اين تغيير رشته از مهندس نرم افزار به آموزش خوبه؟
    شما تا حداقل یکسال در کانادا تحصیل نکرده باشید که امتیازی از اکسپرس انتری نمیگیرید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering (sharif university of technology)

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما تا حداقل یکسال در کانادا تحصیل نکرده باشید که امتیازی از اکسپرس انتری نمیگیرید.
    لازمە کە حتما" مدرک دریافت بشە تا بتونن امتیاز بگیرن.

Junior Member

ممنونم از پاسختون پس با اين شرايط بهتره همسرم براي دكترا اقدام كنند. ايشون ام بي اي دانشگاه يو ام با معدل ٣/٢ فارغ التحصيل شدن دو سال پيش ميشه اميدوار بود كه فاند بگيرن؟ و به نظر شما چه دانشگاهي بهتره اقدام كنند كه هم پذيرش بدن و هم فاند؟

با سلام و احترام خدمت دوستان عزیز فرهیخته و علم دوست
    من 26 سال سن دارم . مدرک مهندسی کامپیوتر - نرم افزار از دانشگاه آزاد واحد تهران شمال دارم با معدل 15.80 و معدل دوسال آخر 18.90
    مدرک مهندسی فن آوری اطلاعات از دانشگاه صنعتی خواجه نصیر دارم با معدل 18.14 و نمره پایان نامه 19
    دو سال سابقه کار کاملا مرتبط با رشته ام دارم که در زمینه هوش تجاری هست که الان در همه جای دنیا خیلی رو بورسه ( طبق تحقیقات و شنیده های من ) و دو تا پروژه عملی هم انجام دادم در این زمینه در الان هم شاغل هستم
    از فارغ التحصیلی ارشد دو سال می گذره تقریبا...
    مقاله ندارم (داشتم روش کار می کردم اما وارد بازار کار شدم و فرصت نشد روش بیشتر کار کنم و وقت هم ندارم !)
    آیلتس 7 دارم و نمره زیر 6.5 ندارم تو هیچ بخشی دوستان .
    چند تاسوال دارم ازتون...
    1 - مراحل و Step های اخذ پذیرش چیه اصولا؟؟ از کجا باید شروع کنم؟
    2 - برای سال 2019 می خوام اقدام کنم (یعنی سال 97 رو قصد دارم کامل در ایران باشم و یکم پول جمع کنم) با توجه به این موضوع من از کی باید Application پر کنم و بفرستم؟
    3 - تو کدوم مقطع شانس گرفتن پذیرش با فاند برای م بیشره؟ ارشد یا دکترا؟
    4 - امکانش هست همزمان با مادرم وارد کانادا بشم؟ یعنی مادرم با ویزای همراه با من بیاد؟؟؟
    5 - این موسسه هایی که در این زمینه کمک می کنن واقعا گرون می گیرن میشه بهشون اعتماد کرد یا چی؟
    ممنون می شم پاسخ بدید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)