صفحه 753 از 859 نخستنخست ... 253653703743744745746747748749750751752753754755756757758759760761762763803853 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,521 تا 7,530 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام دوستان

من فوق لیسانس الکترونیک (Electronis Eng.-Design of wireless systems) از ایتالیا دارم و چهار ساله برگشتم ایران و مشغول کارم.

میخوام مجدد برای مستر یه دانشگاه کاناادایی اقدام کنم... لیسانسم از دانشگاه آزاد بوده. و یه مقاله IEEE هم دارم. به نظرتون شانسم برای دانشگاههای اونجا خوبه؟

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی ارشد
    رشته مورد نظر: برق الکترونیک (یا رشته هایی مثل مدیریت پروژه، مدیریت استراتژیک IT...)

معدل لیسانس: 15
    رشته لیسانس:برق-الکترونیک
    دانشگاه لیسانس:آزاد کرج
    دانشگاه فوق: پلی تکنیک تورین با معدل بالا
    مدرک زبان انگلیسی: آیلتسم اکسپایر شده اما مجدد امتحان میدم فکر میکنم 7-6.5 باشم
    مقالات خارجی:دو مقاله که یکیش IEEE هست
    مقالات داخلی: ندارم
    تالیف کتاب:ندارم
    سابقه کار:حدود 8 سال- 2 سالش در ایتالیا بوده، assisstant در دانشگاه بودم و researcher
    دانشگاه مورد نظر در کانادا:فرقی نمی کند.

باسلام.
    اگر ممکنه در مورد رزومه بنده و اینکه ایا میتونم برای دکتری (فول فاند) کانادا اقدامی داشته باشم یا خیر اظهار نظر بفرمایید:
    لیسانس مهندسی شیمی: دانشگاه ازاد شهرستان، معدل 14.22
    ارشد مهندسی شیمی: دانشگاه ازاد علوم تحقیقات تهران، معدل 18
    2 مقاله فارسی کنفرانس ملی، 1 مقاله لاتین کنفرانس بین المللی، 2 مقاله علمی پژوهشی،
    2 مقاله isi در دست داوری (IF: بالای 1 تا 2 ) به عنوان اسم اول، مقاله سوم در دست نگارش
    اخیرا فارغ التحصیل شده ام.
    مدرک زبان : در حال امادگی برای ازمون ایلتس ( سطح زبان مطلوبی دارم، در حد نگارش مقالات لاتین و لیسنینگ و اسپیکینگ مناسب)
    دارای دو گواهی ثبت اختراع داخلی

مدرک GRE ندارم

از دوستان عزیز بابت راهنمایی های بی منتشان بی نهایت سپاسگزارم.
    این فروم رو در تمامی صفحات مطالعه کردم و بسیار به اگاهی ام افزوده شد و پاسخ بسیاری از سوالات را به دست اوردم. بی نهایت متشکرم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط EasternKnight نمایش پست ها
    باسلام.
    اگر ممکنه در مورد رزومه بنده و اینکه ایا میتونم برای دکتری (فول فاند) کانادا اقدامی داشته باشم یا خیر اظهار نظر بفرمایید:
    لیسانس مهندسی شیمی: دانشگاه ازاد شهرستان، معدل 14.22
    ارشد مهندسی شیمی: دانشگاه ازاد علوم تحقیقات تهران، معدل 18
    2 مقاله فارسی کنفرانس ملی، 1 مقاله لاتین کنفرانس بین المللی، 2 مقاله علمی پژوهشی،
    2 مقاله isi در دست داوری (IF: بالای 1 تا 2 ) به عنوان اسم اول، مقاله سوم در دست نگارش
    اخیرا فارغ التحصیل شده ام.
    مدرک زبان : در حال امادگی برای ازمون ایلتس ( سطح زبان مطلوبی دارم، در حد نگارش مقالات لاتین و لیسنینگ و اسپیکینگ مناسب)
    دارای دو گواهی ثبت اختراع داخلی

مدرک GRE ندارم

از دوستان عزیز بابت راهنمایی های بی منتشان بی نهایت سپاسگزارم.
    این فروم رو در تمامی صفحات مطالعه کردم و بسیار به اگاهی ام افزوده شد و پاسخ بسیاری از سوالات را به دست اوردم. بی نهایت متشکرم.
    تا حدود زیادی به موضوع تز و مقالاتتان وابسته است. پیشنهاد من اینستکه تا اکسپت مقالات صبر کنید و زبان را هم تکمیل کنید و سپس اقدام برای مکاتبه با اساتید در فیلد تز ارشدتان کنید. بدون اینها قدری کارتان مشکلتر است و البته با رزومه معمولی شانس رقابت به مراتب کمتر از رزومه قوی تا حد ممکن خواهد بود. به نظر اینجانب با رنک دانشگاههای قبلی که موضوع ریکامندیشن را هم تحت تاثیر قرار میدهد در مقطع دکتری بیشترین فاکتور را موضوع تز و مقالات معتبر مستخرج از آن تشکیل میدهد. نیازی به GRE برای کانادا ندارید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی داشگاه امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : Some question about Canadian Univ. (Electrical Eng

سلام دوستان ممنون میشم اگه کمک کنید.
    من فوق لیسانس مهندسی شیمی از امیرکبیر دارم. با یه مقاله isi با impact 3و معدل 17.دو تا کنفرانس یکی بین المللی یکی داخلی
    دو سال سابقه کار دارم
    هنوز اقدام برای زبان نکردم
    جی آر ای ندارم برای کانادا واقعا لازم نی؟
    چقدر شانس برای فول فاند دارم؟ اصلا شانس اپلای دارم یا نه؟متاهل هم هستم همسرم هم باید بیاد باهام.
    هیچی نمیدونم میخوام اگه میشه راهنماییم کنید
    برای کانادا چه دانشگاههایی میتونم اقدام کنم با فاند. چه قدر احتمال داره اکی شه؟نمره زبان از اول میخوان یا الان میتونم شروع کنم؟
    متن ایمیل یا درخواستی که باید برای دانشگاه بفرستم چه جوریه؟
    خلاصه هیچی نمیدونم از اول برام توضیح بدید

سلام دوستان . به کمک نیاز دارم.
    من داشنجوی کارشناسی نرم افزار سراسری ام و برای ارشد میخوام اقدام کنم. معدلم تا اخر ترم ۶، ۱۸ است. معدل ترم ۵ و ۶ بالای ۱۹ است(برای دو سال آخر) دو ترم بعد هم سعی می ‌کنم معدل خیلی خوب بیارم. شاگرد اول ورودی ها هم هستم. ۵ بار حل تمرین بودم. ماه بعد ایلتس دارم و فرض کنید گند نمی زنم و ۷.۵ میشم. الان شانس من برای پذیرش چقدره؟ مقاله و GRE ندارم. GRE هم اگه بخوام بدم نهایتا ۲ ماه وقت دارم، و این وقتو میشه رو پروژه کارشناسی گذاشت. در ضمن نامه رفرنس حداقل یکی رو فک کنم جور شه. الان نکرانی بزرگ من GRE هست میترسم منو خیلی عقب بندازه هرچند هیچ کدوم از دانشگاه ها که نگاه کردم اصلا اجباری یست داشتنش.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirdrake97 نمایش پست ها
    سلام دوستان . به کمک نیاز دارم.
    من داشنجوی کارشناسی نرم افزار سراسری ام و برای ارشد میخوام اقدام کنم. معدلم تا اخر ترم ۶، ۱۸ است. معدل ترم ۵ و ۶ بالای ۱۹ است(برای دو سال آخر) دو ترم بعد هم سعی می ‌کنم معدل خیلی خوب بیارم. شاگرد اول ورودی ها هم هستم. ۵ بار حل تمرین بودم. ماه بعد ایلتس دارم و فرض کنید گند نمی زنم و ۷.۵ میشم. الان شانس من برای پذیرش چقدره؟ مقاله و GRE ندارم. GRE هم اگه بخوام بدم نهایتا ۲ ماه وقت دارم، و این وقتو میشه رو پروژه کارشناسی گذاشت. در ضمن نامه رفرنس حداقل یکی رو فک کنم جور شه. الان نکرانی بزرگ من GRE هست میترسم منو خیلی عقب بندازه هرچند هیچ کدوم از دانشگاه ها که نگاه کردم اصلا اجباری یست داشتنش.
    در کل شرایط خوبی دارید با فرض همون آیلتس 7.5.
    معدل که هرچی بالاتر شد بهتر ولی الان هم خوبه.
    در مورد تعداد نامه و لزوم داشتن GRE وغیره هم که دانشگاه مبداء باید ببینید چی میخواد و شرایطش چه جوریه و همون جوری که گفتید دانشگاه های مورد نظرتون اجباری در این زمینه نداشتن.
    ولی نامه رو به نظرم حداقل دو تا بگیرید.
    پروژه تون هم اگر واقعا چیز خوبیه که خودتون قبولش دارید به نظر من همون رو پربار کنید ولی اگه فقط در حد رفع تکلیفه در اون صورت من اگر بودم بیشتر تمایلم به سمت گرفتن GRE بود، هرچند گرفتن GRE قابل قبول هم در کنار پروژه با توجه به پیشینه ی ریاضی و نمره ی زبان احتمالی تون همچین دور از دسترس هم نیست... .

Junior Member

سلام و خسته نباشید. من لیسانس کنترل از دانشگاه آزاد با معدل ۱۳.۹۱ دارم با آیلتس و gre خوب شانس پذیرش رشته برق برای ارشد دارم ؟ یا به خاطر معدل شانسی نیست کلا؟ و یه سوال دیگه اینکه امکان بورسیه شدن از ترم دوم موجوده ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkan91 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید. من لیسانس کنترل از دانشگاه آزاد با معدل ۱۳.۹۱ دارم با آیلتس و gre خوب شانس پذیرش رشته برق برای ارشد دارم ؟ یا به خاطر معدل شانسی نیست کلا؟ و یه سوال دیگه اینکه امکان بورسیه شدن از ترم دوم موجوده ؟
    بله اما نمرات دروس تخصصی تون خیلی مهمه و البته نمره زبان بالا ولی جی آر ای برای همه ی رشته ها و دانشگاه ها الزام نیست و ازطرفی شما مقاله ندارین این یه گزینه ی خیلی مثبت هست
    دانشگاه ها و حداقل معدل در سایت دانشگاه ها هست یه سرچ کنید براساس رشته اطلاعاتش رو پیدا میکنیم

اگه نمره تون خوب باشه و استاد پیدا کنین البته چرا که نه

نقل قول نوشته اصلی توسط ellisa نمایش پست ها
    بله اما نمرات دروس تخصصی تون خیلی مهمه و البته نمره زبان بالا ولی جی آر ای برای همه ی رشته ها و دانشگاه ها الزام نیست و ازطرفی شما مقاله ندارین این یه گزینه ی خیلی مثبت هست
    دانشگاه ها و حداقل معدل در سایت دانشگاه ها هست یه سرچ کنید براساس رشته اطلاعاتش رو پیدا میکنیم

اینکه مقاله ندارند، یک گزینه مثبت محسوب میشود؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط ellisa نمایش پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
    اینکه مقاله ندارند، یک گزینه مثبت محسوب میشود؟!
    نه مقاله داشتن یک امتیاز مثبت هست من جملات رو باید تفکیک شده مینوشتم به این صورت تصحیح میکنم داشتن مقاله امتیاز مثبت و ارزشمندی هست برای پذیرش و بخصوص فاند

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)