صفحه 754 از 859 نخستنخست ... 254654704744745746747748749750751752753754755756757758759760761762763764804854 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,531 تا 7,540 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ٍELectronics//UNI AZAD TAB///FROM Khalkhal

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

salam doostan
    من تازه دوره لیسانسمو تموم کردم از یونی تبریز
    معدلم : 15.20
    رشته: برق گرایش الکترونیک ولی دوس ندارم میخوام کنترل رو ادامه بدم یا مخابرات
    نه مقاله نه نمره زبان ندارم
    تصمیم جدی گرفتم که برم کانادا البته اگر بتونم
    میخوام برا تافل یا ایتلس (یکیشون البته نمیدونم) بخونم ، جی ار ای روهم میخوام امتحانش رو بدم
    فاند لازم ندارم ولی اگر باشه بدم نمیاد بگیرم
    ایا شانس دارم؟ چیکار کنم شانسم بره بالا برا گرفتن پذیرش؟ مقاله که نمیتونم اصلا، فقط نمره زبان هارو میتونم بالا بیارم و براشون تلاش کنم
    در کل شانسم چطوره؟
    سپاس از راهنماییتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک، علم و صنعت

سلام دوستان
    من ارشد مکانیک از علم صنعت دارم و می خوام در رشته علوم کامپیوتر یا مهندسی کامپیوتر پذیرش ارشد بگیرم
    به نظرتون امکان پذیر هست ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    shomal university

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash9 نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمام دوستان و اساتید محترم
    کاردانی مکانیک با معدل 15.5
    کارشناسی مکانیک_جامدات 13.5
    4.5سال سابقه کار مرتبط
    اگر خودم رو به آیلتس 6.5 -7 برسونم چقدر شانس پذیرش ارشد با فاند در دانشگاههای کانادا دارم . رنک اصلا مهم نیست.
    برای ارشد MBA چطور؟ شانسی هست؟
    ممنون
    دوست عزیز به حرف های ناامید کننده ی دیگران توجه نکنید
    بنده به شخصه نفر با معدل 13 دیدم پذیرش گرفته البته بدون فاند، سعی کنید نمره آیلتس خوبی بگیرید و واسه دانشگاه های متوسط برای مستر بدون تز اقدام کنید

Junior Member

بدون تز یعنی course based باشه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash_mlm نمایش پست ها
    دوست عزیز به حرف های ناامید کننده ی دیگران توجه نکنید
    بنده به شخصه نفر با معدل 13 دیدم پذیرش گرفته البته بدون فاند، سعی کنید نمره آیلتس خوبی بگیرید و واسه دانشگاه های متوسط برای مستر بدون تز اقدام کنید

Junior Member

سلام به دوستان
    من لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه تبریز با معدل 15.30 دارم
    و فوق لیسانس مهندسی مکانیک گرایش طراحی کاربردی از شهیدبهشتی تهران با معدل 17.97 دارم
    چند مقاله داخلی و یک مقاله ISI دارم
    زبانم خوبه ولی مدرک ندارم و باید امتحان بدم
    چند تا سوال داشتم:
    1. کدوم مدرک زبان برای کانادا بهتره toefl یا IELTS ؟
    2. از کدوم دانشگاه ها شانس پذیرش با فاند کامل رو دارم؟
    3. برای ادامه تحصیل در مهندسی مکانیک آیا در اخذ ویزا یا غیره سخت گیری وجود داره؟

خیلی ممنون از پاسخگویی

Junior Member

سلام دوستان. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    - رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی برق-قدرت- دانشگاه بوعلی سینا-همدان 15/12 (پانزده و دوازده صدم)- سال 1388
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی برق-قدرت-الکترونیک قدرت و ماشینهای الکتریکی- علم و صنعت ایران-15/75 -سال 1390 نمره پایان نامه 20
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    فعلا امتحان ندادم ولی آیلتس 6.5 رو قطعا میارم/// یه مقدار هم فرانسه بلدم در حد A1
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    -ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    4 تا مقاله که دو تاش ISI هستند:
    1) Iranian Journal of Electrical and Electronic Engineering (IJEEE)+ (2)Turkish Journal of Electrical Engineering and Computer Sciences(TJEECS)+ (3) PRZEGLĄD ELEKTROTECHNICZNY (Electrical Review)+ (4)Journal of International Review of Electrical Engineering (IREE)

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    - هشت مقاله به زبان انگلیسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    ارشد مجدد یا دکتری
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    کانادا/اروپا/استرالیا/آمریکا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    رتبه 93 کنکور ارشد، 6 سال سابقه تدریس دانشگاه آزاد شهرستان که تقریبا 5 سالش عضو هیات علمی طرح خدمت (امریه با حقوق هیات علمی) بودم، 3 سال سابقه مدیر گروهی رشته برق، انجام 2 طرح پژوهشی در دانشگاه آزاد و 1 طرح پژوهشی در شرکت توزیع برق استان، طراح و ناظر پایه دو نظام مهندسی استان، 1 سال سابقه کار تست و راه اندازی پستهای فشارقوی، از چندماه پیش هم به عنوان کارشناس دفترفنی برق و ابزاردقیق توی یه شرکت پیمانکار نفتی در زمینه حفاظت کاتدی، سیستمهای ارت و برقگیر و ... توی یه سایت نفتی فعالیت دارم.
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded):
    چون متاهل هستم حتما باید فاند بگیرم.

شانس برای پذیرش با فاند ارشد/دکترا هست؟ رنک دانشگاه خیلی برام مهم نیست چون هدفم گرفتن اقامت و ورود به بازار کار هستش.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirdrake97 نمایش پست ها
    سلام دوستان . به کمک نیاز دارم.
    من داشنجوی کارشناسی نرم افزار سراسری ام و برای ارشد میخوام اقدام کنم. معدلم تا اخر ترم ۶، ۱۸ است. معدل ترم ۵ و ۶ بالای ۱۹ است(برای دو سال آخر) دو ترم بعد هم سعی می ‌کنم معدل خیلی خوب بیارم. شاگرد اول ورودی ها هم هستم. ۵ بار حل تمرین بودم. ماه بعد ایلتس دارم و فرض کنید گند نمی زنم و ۷.۵ میشم. الان شانس من برای پذیرش چقدره؟ مقاله و GRE ندارم. GRE هم اگه بخوام بدم نهایتا ۲ ماه وقت دارم، و این وقتو میشه رو پروژه کارشناسی گذاشت. در ضمن نامه رفرنس حداقل یکی رو فک کنم جور شه. الان نکرانی بزرگ من GRE هست میترسم منو خیلی عقب بندازه هرچند هیچ کدوم از دانشگاه ها که نگاه کردم اصلا اجباری یست داشتنش.
    دانشگاههای کانادا برای رشته نرم افزار GRE نمیخواهند.

سلام دوستان. بنده کارشناسی مهندسی کامپیوتر با معدل 13.85 از دانشگاه آزاد و ارشد معماری سیستم های کامپیوتری از دانشگاه علوم تحقیقات 16.80 و 4 سال سابقه کار در زمسنه بازرگانی خارجی دارم و مقاله هم ندارم و آیلس 7 هم انشالله میگیرم. من شانس گرفتن فول فاند از کدوم دانشگاه های کانادا دارم؟ اگه بخوام دکترا در زمینه بیزنس ادامه بدم امکان فول فاند هست؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط qgms نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    - رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی برق-قدرت- دانشگاه بوعلی سینا-همدان 15/12 (پانزده و دوازده صدم)- سال 1388
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی برق-قدرت-الکترونیک قدرت و ماشینهای الکتریکی- علم و صنعت ایران-15/75 -سال 1390 نمره پایان نامه 20
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    فعلا امتحان ندادم ولی آیلتس 6.5 رو قطعا میارم/// یه مقدار هم فرانسه بلدم در حد A1
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    -ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    4 تا مقاله که دو تاش ISI هستند:
    1) Iranian Journal of Electrical and Electronic Engineering (IJEEE)+ (2)Turkish Journal of Electrical Engineering and Computer Sciences(TJEECS)+ (3) PRZEGLĄD ELEKTROTECHNICZNY (Electrical Review)+ (4)Journal of International Review of Electrical Engineering (IREE)

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    - هشت مقاله به زبان انگلیسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    ارشد مجدد یا دکتری
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    کانادا/اروپا/استرالیا/آمریکا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    رتبه 93 کنکور ارشد، 6 سال سابقه تدریس دانشگاه آزاد شهرستان که تقریبا 5 سالش عضو هیات علمی طرح خدمت (امریه با حقوق هیات علمی) بودم، 3 سال سابقه مدیر گروهی رشته برق، انجام 2 طرح پژوهشی در دانشگاه آزاد و 1 طرح پژوهشی در شرکت توزیع برق استان، طراح و ناظر پایه دو نظام مهندسی استان، 1 سال سابقه کار تست و راه اندازی پستهای فشارقوی، از چندماه پیش هم به عنوان کارشناس دفترفنی برق و ابزاردقیق توی یه شرکت پیمانکار نفتی در زمینه حفاظت کاتدی، سیستمهای ارت و برقگیر و ... توی یه سایت نفتی فعالیت دارم.
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded):
    چون متاهل هستم حتما باید فاند بگیرم.

شانس برای پذیرش با فاند ارشد/دکترا هست؟ رنک دانشگاه خیلی برام مهم نیست چون هدفم گرفتن اقامت و ورود به بازار کار هستش.
    این تاپیک برای کاناداس
    شما رزومه نسبتا خوبی دارید (به غیر از معدل ارشد) و نظر من اینه که می تونید پذیرش بگیرید. شروع کنین با اساتیدی که حوزه کاریشون مشابه تجارب شما هست مکاتبه کنید.
    ارشد رو نمی دونم که خیلی فاند میدن یا نه اما شانس پذیرش با فاند در دکتری رو دارید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidevf نمایش پست ها
    این تاپیک برای کاناداس
    شما رزومه نسبتا خوبی دارید (به غیر از معدل ارشد) و نظر من اینه که می تونید پذیرش بگیرید. شروع کنین با اساتیدی که حوزه کاریشون مشابه تجارب شما هست مکاتبه کنید.
    ارشد رو نمی دونم که خیلی فاند میدن یا نه اما شانس پذیرش با فاند در دکتری رو دارید
    از اینکه وقت گذاشتید و پاسخ دادید ممنونم.
    هدف من هم پذیرش در کانادا و گرفتن PR هستش.
    من بخاطر گپ تحصیلی ، ورود سریعتر به بازار کار، و overqualify شدن برای کار، توی فکر ارشد بودم. از طرف دیگه، اگه نتونم فاند کامل بگیرم ترجیح میدم فقط ارشد بخونم که هزینه ای که باید خودم تامین کنم (هزینه از جیب یا پیدا کردن کار دانشجویی یا هر روش دیگه ای) خیلی کاهش پیدا کنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)