صفحه 781 از 859 نخستنخست ... 281681731771772773774775776777778779780781782783784785786787788789790791831 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,801 تا 7,810 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام دوستان
    من برای دانشگاه تورنتو میخوام اقدام کنم، دکتری ادبیات تطبیقی. مطمئن نیستم با رزومه ای که دارم بتونم پذیرش بگیرم در هر حال بزرگترین دانشگاه کاناداست. چون ددلاین دانشگاه نزدیکه ممنون میشم در صورت اطلاع پاسخ بدید که با توجه به اوضاع دلار بتونم برای دانشگاه بهتری با رده ی پایین تر اقدام کنم. ارشد ادبیات انگلیسیم رو از دانشگاه شیراز با معدل 17.81 گرفتم. آیلتس 8 دارم. چندین سال سابقه در زمینه ی زبان انگلیسی و جوایز ادبی چندتایی توی جشنواره های کشور دارم. دو تا مقاله ی کوچیک مرتبط دارم. کتاب هم ترجمه کردم. شعرهای انگلیسیم هم در امریکا چاپ شده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دقیقا رشته و دانشکده موردنظرتون رو مشخص کنید یا لینک بدید تا بتونیم جواب بدیم.
    سلام مجدد و ممنون از پاسخگوییتون.بنده رشته ام تجربی هست ولی میخوام برم دنبال علایقم و علوم انسانی بخونم...برای این کار هم کانادا مد نظرم هست به دلایلی....اما صرفا دانشگاه هایی که معدل سال اخر دبیرستان رو مد نظر قرار میدند برای سنجش و پذیرش...ترجیح میدم واقع در بریتیش کلمبیا باشه دانشگاه...اما با سایر شهر ها هم مشکلی ندارم.
    دانشگاه هایی که سعی در اخذ پذیرش دارم:
    ۱-بریتیش کلمبیا
    ۲-اس اف یو
    ۳-ویکتوریا
    ۴-البرتا
    اگر دانشگاه های بهتری هم هستن معرفی بفرمایید. برای رشته هایی مثل حقوق و جامعه شناسی و روانشناسی و روابط بین الملل و فلسفه میخوام بدونم کدوم یک از دانشگاه های بالا ملاکشون فقط سال اخره...
    و این که اخذ پذیرش از یو بی سی با معدل پیش دانشگاهی(۱۲م برای ما که نظام جدیدیم)با معدل بالای ۱۸یا حتی ۱۹ خیلی سخته و نباید زیاد امیدوار بود؟؟؟ممنون میشم اگر جواب بدید.

Junior Member

سلام وقت بخیر.

همسر من نمره آیلتس آکارمیک 5.5 گرفته و می خواهد برای فوق لیسانس مدیریت بخونه.

می گن اگر بخواهد ویزا تحصیلی بگیره باید دوره زبان در کشور کانادا بگذرونه.

درست این موضوع؟ راهی نیست که یکسره بره برای دانشگاه؟

Junior Member

سلام به همگی من دانشجویه دانشگاه ازاد علوم پزشکی قم در رشته علوم ازمایشگاهیم میخواستم واسه تعییر رشته به پاتولوژیست اقدام کنم کسی اگر راه حل منطقی و امکان پذیر داره بهم بگه ممنون میشم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Faranakhp نمایش پست ها
    سلام به همگی من دانشجویه دانشگاه ازاد علوم پزشکی قم در رشته علوم ازمایشگاهیم میخواستم واسه تعییر رشته به پاتولوژیست اقدام کنم کسی اگر راه حل منطقی و امکان پذیر داره بهم بگه ممنون میشم
    سلام
    تخصص پاتو؟ باید MD باشید. مستر یا PhD پاتو؟ این دو دپارتمان و بقیه دانشگاه ها هم خودتون گوگل کنید. موفق باشید
    https://www.mcgill.ca/pathology
    /https://www.grad.ubc.ca/prospective-students/graduate-degree-programs/master-of-science-pathology-laboratory-medicine

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amin0404 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر.

همسر من نمره آیلتس آکارمیک 5.5 گرفته و می خواهد برای فوق لیسانس مدیریت بخونه.

می گن اگر بخواهد ویزا تحصیلی بگیره باید دوره زبان در کشور کانادا بگذرونه.

درست این موضوع؟ راهی نیست که یکسره بره برای دانشگاه؟
    با آیلتس 5.5 از جایی نمیتونه پذیرش بگیره. حداقل 6.5 و برای رشته هایی مثل مدیریت احتمالا 7 رو لازم داره.

با سلام خدمت همه دوستان
    شرایط من برای کرفتن بورس ( اسکالر شیپ) در مقطع ارشد، لطفا مورد ارزیابی قرار بدید . چند درصد اختمال بورس شدن دارم ؟؟؟

دانشگاه کارشناسی : آزاد واحد مشهد

معدل کارشناسی : 17

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: بیوتکنولوژی یا زیست شناسی سلولی مولکولی -زیست فناوری

تعداد مقالات :1 یا 2 عدد

سابقه کار: ندارم

سابقه دریافت بورس : ندارم

تالیف و یا ترجمه کتاب : ترجمه 2 فصل از یک کتاب مرتبط با رشتم

دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: به دنبال بهتربن پیشنهاد از طرف شما عزیزان هستم

اسکلارشیپ مد نظرتون : کل هزینه

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirdrake97 نمایش پست ها
    سلام
    من با یه استاد از unb مکاتبه کردم و ازم خواست اپلای کنم. الان سایت رو چک میکردم ( اینجا) اینو نوشته:

1. English proficiency test results (applies to International applicants; needs TOEFL iBT 92 with 23 written, IELTS band 7 overall and written, or equivalent

الان این یعنی رایتینگ 7 میخوان؟ حتی تورنتو شم 6.5 تو هر بخش کافیشه!! من ایلتس 8 دارم با رایتینگ 6.5 چیکار کنم الان؟
    میشه لطفا شرایط تحصیلاتتون و دانشگاه و معدل رو تو ایران بنویسید اینجا؟ من یکی از آشناهام میخواد این دانشگاه اقدام کنه میخوام ببینم آیا شانسی داره؟ ممنون

می‌شه لطفا بسته به تجربیاتتون کمک بفرمایید. آیا امکان پذیرش برای مقطع فوق لیسانس برای دانشجویی با شرایط زیر در کانادا وجود داره و کدوم دانشگاه ها رو پیشنهاد میکنید؟
    رشته مورد نظر: مهندسی صنایع
    دانشگاه لیسانس: غیر انتفأعی (مهندسی صنایع)
    معدل: ۱۶
    زبان: ۶/۵ آیلتس

نقل قول نوشته اصلی توسط ssana نمایش پست ها
    میشه لطفا شرایط تحصیلاتتون و دانشگاه و معدل رو تو ایران بنویسید اینجا؟ من یکی از آشناهام میخواد این دانشگاه اقدام کنه میخوام ببینم آیا شانسی داره؟ ممنون
    توی این پست توضیج دادم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)