صفحه 806 از 859 نخستنخست ... 306706756796797798799800801802803804805806807808809810811812813814815816856 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,051 تا 8,060 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط minoosaba نمایش پست ها
    وقت بخیر
    1- کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی - مهندسی کامپیوتر- نرم افزار- معدل 18.21
    2-کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی شریف - معدل 19.46
    3- آیلتس امتحان ندادم در حال حاضر حدودا در سطح 6 الی 6.5
    4- GRE هم امتحان ندادم
    5- 5 مقاله داخلی 2 مقاله ژورنالی خارجی 3 مقاله کنفرانسی خارجی 2 مقاله در حال اماده سازی برای ژورنال خارجی
    6- نفر اول در هردو مقطع تحصیلی
    7- همکاری در دو پروژه مرتبط با رشته تحصیلی در دانشگاه الزهرا و دانشگاه شریف
    دانشگاههایی که احتمال قبولی بیشتر رو دارم برای مقطع دکتری با فاند کامل ممنون میشم بفرمایید
    پیشنهاد میکنم تا قبل از اینکه نمره زبانتان را بالاتر نبردید اقدام نکنید، شرایط خوبی دارید برای گرفتن فاند ، ولی اگر با این آیلتس اقدام کنید موفق نمیشید.
    GRE هم بدهید هر چند اجباری نیست ولی خیلی موثر است
    برای اپلای کردن دکترا با فاند به یکی دو دانشگاه بسنده نکنید، و در ضمن فقط روی دانشگاه های رنکینگ بالا ، یا شهرهای بزرگ فوکوس نکنید

Junior Member a747asma آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

سلام
    اگه بخوایم برا ارشد مجدد اقدام کنیم، اون موقع باید یه زمینه دیگه به غیر ا اونچه واسه ارشد اولمون خوندیم، بخونیم؟ یا رشتمونو عوض کنیم؟ شرطش چیه؟ برا گرفتن ویزا به مشکل میخوریم؟ دیدم خیلیا ارشد مجدد اقدام کردن ولی نمیدونم اون نکته یا دشواری کارش کجاس

نقل قول نوشته اصلی توسط a747asma نمایش پست ها
    سلام
    اگه بخوایم برا ارشد مجدد اقدام کنیم، اون موقع باید یه زمینه دیگه به غیر ا اونچه واسه ارشد اولمون خوندیم، بخونیم؟ یا رشتمونو عوض کنیم؟ شرطش چیه؟ برا گرفتن ویزا به مشکل میخوریم؟ دیدم خیلیا ارشد مجدد اقدام کردن ولی نمیدونم اون نکته یا دشواری کارش کجاس
    نه لزوما اما بهتره ارشد در زمینه دیگری اما مرتبط با ارشد قبلی باشه . برای دریافت ویزا بهتره

Junior Member

با سلام
    کارشناسی مکانیک دولتی روزانه معدل 13.43
    کارشناسی ارشد مکانیک تبدیل انرژی دولتی یاسوج روزانه معدل 17.73 شاگرد اول دوره
    زبان ندادم ولی دارم آماده میشم برای آیلتس 7 به بالا
    مقاله هم ایشالا یک isi از تزم دارم آماده میکنم.
    برای سال 2020 میخوام آماده بشم.
    با توجه به اینکه وقت زیادی دارم به نظرتون برای اینکه بتونم فاند کامل از دانشگاه خوب کانادا بگیرم آیا بهتره واسه جی آر ای هم بخونم یا اینکه با استادم کار کنم و یک مقاله دیگه بنویسم؟
    ضمنا من به گرایش آیرودینامیک خیلی علاقه دارم آیا امکان پذیرش دکتری و کار پس از تحصیل در این گرایش وجود داره با توجه به اینکه جزو گرایشهای هوافضا به حساب میاد؟
    ضمنا معدل لیسانسم واسم مشکل ساز نمیشه؟
    همجنین متاهل هستم.آیا میزان فاند در کانادا مخارج دونفر رو تامین میکنه؟
    ممنونم از تمامی اعضا و راهنمایی های خوبشون.ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام
    وقت بخیر
    مجدد سوالمو میپرسم امیدوارم جواب بگیرم
    کارشناسی داتشگاه ازاد با معدل 17
    آیلتس 8
    GRE Q=170 V=165 W=5
    GRE subject chemistry=940
    شانس پذیرش با فاند برای ارشد یا دکترای مستقیمرشته های pharmaceutical sciences یا chemistry تو دانشگاه های ubc یا Toronto یا mcgill رو دارم.
    اصلا شانس پذیرش با فاند در کانادا رو دارم؟
    حالا هر دانشگاهی
    و اینکه برای رشته pharmaceutical sciences میخواستم بدونم gre subject biology میتونه خوب باشه؟ این ازمونو بدم یا هیچ تاثیری نداره؟
    ممنون میشم جواب بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط naserp69 نمایش پست ها
    با سلام
    کارشناسی مکانیک دولتی روزانه معدل 13.43
    کارشناسی ارشد مکانیک تبدیل انرژی دولتی یاسوج روزانه معدل 17.73 شاگرد اول دوره
    زبان ندادم ولی دارم آماده میشم برای آیلتس 7 به بالا
    مقاله هم ایشالا یک isi از تزم دارم آماده میکنم.
    برای سال 2020 میخوام آماده بشم.
    با توجه به اینکه وقت زیادی دارم به نظرتون برای اینکه بتونم فاند کامل از دانشگاه خوب کانادا بگیرم آیا بهتره واسه جی آر ای هم بخونم یا اینکه با استادم کار کنم و یک مقاله دیگه بنویسم؟
    ضمنا من به گرایش آیرودینامیک خیلی علاقه دارم آیا امکان پذیرش دکتری و کار پس از تحصیل در این گرایش وجود داره با توجه به اینکه جزو گرایشهای هوافضا به حساب میاد؟
    ضمنا معدل لیسانسم واسم مشکل ساز نمیشه؟
    همجنین متاهل هستم.آیا میزان فاند در کانادا مخارج دونفر رو تامین میکنه؟
    ممنونم از تمامی اعضا و راهنمایی های خوبشون.ممنون میشم راهنماییم کنید.

چون برای دکترا اقدام میکنید معدل دوره ارشد شما اهمیت دارد و معدل کارشناسی شما خیلی تاثیر منفی نمیگذارد. داشتن gre هم مسلما موثر است. تعداد مقالات و ترجمه هایتان را بیشتر کنید، حتی مقالات در نشریات و سایتهای داخلی. میزان فاند ثابت نیست و در مواردی هم شهریه را کاور میکند هم مخارج زندگی برای یک زوج را.
    در مورد آیرودینامیک متاسفانه اطلاعی ندارم، خودتان کمی شرایط این رشته را سرچ کنید.در کل برای یافتن شغل بعد از اتمام تحصیلات در کانادا زیاد نگران نباشید.
    معرف های خوب دانشگاهی داشته باشید (حداقل 3 نفر).

نقل قول نوشته اصلی توسط Mina199724 نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر
    مجدد سوالمو میپرسم امیدوارم جواب بگیرم
    کارشناسی داتشگاه ازاد با معدل 17
    آیلتس 8
    GRE Q=170 V=165 W=5
    GRE subject chemistry=940
    شانس پذیرش با فاند برای ارشد یا دکترای مستقیمرشته های pharmaceutical sciences یا chemistry تو دانشگاه های ubc یا Toronto یا mcgill رو دارم.
    اصلا شانس پذیرش با فاند در کانادا رو دارم؟
    حالا هر دانشگاهی
    و اینکه برای رشته pharmaceutical sciences میخواستم بدونم gre subject biology میتونه خوب باشه؟ این ازمونو بدم یا هیچ تاثیری نداره؟
    ممنون میشم جواب بدین
    3 دانشگاهی که اشاره کردین، بهترین دانشگاه های کانادا هستند و گرفتن پذیرش با فاند (حتی پذیرش تنها) خیلی رقابتی هست، محدود به دانشگاه های top کانادا نباشید،

لیسانس شما مهندسی شیمی است؟ رشته شیمی و گرایشهای متنوع اون در خیلی از دانشگاه های کانادا هست، برای gre subject صفحه اختصاصی اون رشته رو در سایت دانشگاه مطالعه کنید یا با دپارتمان تماس بگیرید. با پذیرش MSc(مستر ساینس) میتوانید مستقیم دوره phd رو شروع کنید (پس از اتمام مستر و واجد شرایط بودن).

نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    3 دانشگاهی که اشاره کردین، بهترین دانشگاه های کانادا هستند و گرفتن پذیرش با فاند (حتی پذیرش تنها) خیلی رقابتی هست، محدود به دانشگاه های top کانادا نباشید،

لیسانس شما مهندسی شیمی است؟ رشته شیمی و گرایشهای متنوع اون در خیلی از دانشگاه های کانادا هست، برای gre subject صفحه اختصاصی اون رشته رو در سایت دانشگاه مطالعه کنید یا با دپارتمان تماس بگیرید. با پذیرش MSc(مستر ساینس) میتوانید مستقیم دوره phd رو شروع کنید (پس از اتمام مستر و واجد شرایط بودن).
    خیلی ممنون
    متاسفانه فراموش کردم رشته مو بنویسم
    شیمی کاربردی
    میخواستم بدونم اگه gre رو نخواسته باشه نمره خوب میتونه تاثیر مثبتی داشته باشه یا هیچ تاثیری نداره؟
    بعد اینکه اگه برای دانشگاهای تاپ شانسی نداشته باشم تو دانشگاهای رنک پایین تر شانس پذیرش با فول فاند رو میتونم داشته باشم؟
    و اینکه تو دانشگاهایی که gresubject میخوان داشتن نمره خیلی خوب چقدر میتونه رو شانس پذیرش تاثیر بذاره؟ با توجه به معدلم که چندان خوب نیست.
    پیشاپیش ممنون بابت جوابتون

سلام
    وقت بخیر
    من سال 94 فارغ تحصیل ارشد کامپیوتر از دانشگاه آزاد معدل 16.75
    لیسانس معدل 12.75 دانشگاه آزاد

آیلتس 6.5
    مقاله داخلی دارم 2 تا
    میتونم دانشگاه کانادا فاند کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اینکه کمک هزینه تحصیلی و کار داشته باشه
    سوال مهمم اینه که دوستانمون تو همین رشته چطور برای دوره لیسانس فاند کردن موفق به اپلای شدن = البته سکند مستر گرفتن
    من باید چه دوره یی درخواست بدم موفق بشم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mina199724 نمایش پست ها
    خیلی ممنون
    متاسفانه فراموش کردم رشته مو بنویسم
    شیمی کاربردی
    میخواستم بدونم اگه gre رو نخواسته باشه نمره خوب میتونه تاثیر مثبتی داشته باشه یا هیچ تاثیری نداره؟
    بعد اینکه اگه برای دانشگاهای تاپ شانسی نداشته باشم تو دانشگاهای رنک پایین تر شانس پذیرش با فول فاند رو میتونم داشته باشم؟
    و اینکه تو دانشگاهایی که gresubject میخوان داشتن نمره خیلی خوب چقدر میتونه رو شانس پذیرش تاثیر بذاره؟ با توجه به معدلم که چندان خوب نیست.
    پیشاپیش ممنون بابت جوابتون
    Gre در بعضی از دانشگاه ها و رشته ها در کانادا اجباری است و باید ارسال شود، در بعضی دانشگاه ها اجباری نیست و recommended است، و در بعضی دانشگاه ها هم اصلا چیزی در مورد gre گفته نشده، اما بهرحال داشتن gre با نمره خوب یک نقطه قوت در رزومه تحصیلی شماست، همچنانکه داشتن مقاله و ترجمه و...هم در پذیرش اجباری نیست ولی داشتن آنها در پذیرش و درخواست فاند موثر است.
    البته من نگفتم از دانشگاه های تاپ کانادا شانسی ندارین، گفتم محدود به بهترین دانشگاه ها نباشید. گرفتن کمک هزینه تحصیلی یک رقابت است بین دانشجویان، هر چه شرایط تحصیلی فرد بهتر باشد، شانس گرفتن فاند بیشتر است. به این معنی که minimum requirements برای گرفتن فاند وجود ندارد، بهرحال شانس دارید. معدل هم 2 سال آخر تحصیل مهم است و البته نمره پایان نامه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)