صفحه 825 از 859 نخستنخست ... 325725775815816817818819820821822823824825826827828829830831832833834835 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,241 تا 8,250 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام دوستان امیدوارم خوب باشید.

من ازتون مشورت میخواستم . راستش من در حال حاضر توی یک سال قبلی در حال اپلای از طریق skilled worker بودم اما الان میخوام ببینم شانسم برای ویزای تحصیلی چقدره.

در حال حاضر من کارشناسی نرم افزار دانشگاه آزاد کرج با معدل 14.8 دارم .

آیلتسم General هست و نمیدونم میتونم ازش برای تحصیل استفاده کنم یا نه؟ نمرات : L8.5 - R7 - S6.5 - W6 و overall 7

در حال حاضر دارم فرانسه هم میخونم و در حد A2 هستم.

سابقه کار مرتبط با IT هم 2 سال دارم.

سنم 25 و مقاله هم ندارم.

حالا میخواستم ببینم اگر حتی فاند هم نخوام و با هزینه خودم بخوام تو هر رشته ای که قبولم کنن حالا چه نرم افزار و آیتی یا رشته ای که GRE نخواد ( فکر کنم MBA مثلا) شانسم تو چه دانشگاه هایی بیشتره و اینکه هزینشون مینیمم باشند؟

و اینکه من خالم ساکن تورنتو هست و اگه بتونم دانشگاهی در تورنتو برم خیلی عالی میشه. به نظرتون با شرایط من برای دانشگاهی در تورنتو شانس دارم؟

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط clon3r نمایش پست ها

من ازتون مشورت میخواستم . راستش من در حال حاضر توی یک سال قبلی در حال اپلای از طریق skilled worker بودم اما الان میخوام ببینم شانسم برای ویزای تحصیلی چقدره.

آیلتسم General هست و نمیدونم میتونم ازش برای تحصیل استفاده کنم یا نه؟ نمرات : L8.5 - R7 - S6.5 - W6 و overall 7

سنم 25 و مقاله هم ندارم.

حالا میخواستم ببینم اگر حتی فاند هم نخوام و با هزینه خودم بخوام تو هر رشته ای که قبولم کنن حالا چه نرم افزار و آیتی یا رشته ای که GRE نخواد ( فکر کنم MBA مثلا) شانسم تو چه دانشگاه هایی بیشتره و اینکه هزینشون مینیمم باشند؟

و اینکه من خالم ساکن تورنتو هست و اگه بتونم دانشگاهی در تورنتو برم خیلی عالی میشه. به نظرتون با شرایط برای من دانشگاهی در تورنتو شانس دارم؟
    من نظر شخصی ام رو به اشتراک میذارم. دیگر دوستان باتجربه تر کمک خواهند کرد.
    اولا که سعی کنید معدلتون رو در واحدهای باقیمانده بالا بکشید.
    متاسفانه برای تحصیل مجبور خواهید بود آیلتس آکادمیک داشته باشید و به هیچ عنوان جنرال قابل قبول نیست.
    شما سلف فاند شانس پذیرش دارید از دانشگاههای کانادا. میتونید اونجا برید و تلاشتون رو برای بدست آوردن فاند برای سال بعد انجام بدید.
    از نظر قیمت دانشگاهها رو باید سرچ کنید و در بخش Fees قیمتها رو بسنجید. چون شهریه ها هم گاهی متغیر هستند.
    با یک تافل خوب و اگر بتوانید با اساتید همکاری کرده و مقاله ای داشته باشید، شانس برای گرفتن فاند(پارشال فاند حداقل) هم خواهید داشت.
    پیشنهاد من به شما این است رزومه خود را تقویت کنید تا شانس کمک هزینه افزایش یابد.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cheshideh86 نمایش پست ها
    من نظر شخصی ام رو به اشتراک میذارم. دیگر دوستان باتجربه تر کمک خواهند کرد.
    اولا که سعی کنید معدلتون رو در واحدهای باقیمانده بالا بکشید.
    متاسفانه برای تحصیل مجبور خواهید بود آیلتس آکادمیک داشته باشید و به هیچ عنوان جنرال قابل قبول نیست.
    شما سلف فاند شانس پذیرش دارید از دانشگاههای کانادا. میتونید اونجا برید و تلاشتون رو برای بدست آوردن فاند برای سال بعد انجام بدید.
    از نظر قیمت دانشگاهها رو باید سرچ کنید و در بخش Fees قیمتها رو بسنجید. چون شهریه ها هم گاهی متغیر هستند.
    با یک تافل خوب و اگر بتوانید با اساتید همکاری کرده و مقاله ای داشته باشید، شانس برای گرفتن فاند(پارشال فاند حداقل) هم خواهید داشت.
    پیشنهاد من به شما این است رزومه خود را تقویت کنید تا شانس کمک هزینه افزایش یابد.
    موفق باشید
    ممنون از شما. البته من درسم تموم شده.
    بله در فکر هستم اگر تا یک سال آینده برنامه اسکیلد وورکر به نتیجه نرسید آیلتس آکادمیک بگیرم و تحصیلی هم اقدام کنم. فقط میخواستم ببینم برای تورنتو اصلا امیدی هست؟
    با معدل لیسانسم فکر نکنم کلا شانس گرفتن فاند داشته باشم
    برای رزومه بهتر به جز مقاله چه کاری میتونم انجام بدم؟

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

ممنون از شما. البته من درسم تموم شده.
    بله در فکر هستم اگر تا یک سال آینده برنامه اسکیلد وورکر به نتیجه نرسید آیلتس آکادمیک بگیرم و تحصیلی هم اقدام کنم. فقط میخواستم ببینم برای تورنتو اصلا امیدی هست؟
    با معدل لیسانسم فکر نکنم کلا شانس گرفتن فاند داشته باشم
    برای رزومه بهتر به جز مقاله چه کاری میتونم انجام بدم؟
    خواهش میکنم دوست عزیز.
    ببینید نمیشود نسخه کلی برای یک دانشگاه خاص یا دانشگاههای خاص پیچید. شما باید همزمان چند دانشگاه را هدف قرار دهید و اپلای کنید. شما در ایمیل به اساتید هم ذکر کنید که سلف فاند هستم.
    بنظرم با یک نمره زبان خوب و رقابتی شانستو میتونی خیلی افزایش بدی.
    در مورد فاند هم شما سال اول رو رفتی اگه خوب خودتو نشون بدی احتمالش خیلی هست اونجا فاندی پیدا کنی که بخشی یا همه هزینه هات رو پوشش بده.
    موفق باشید

ApplyAbroad Guru

سنم 25 و مقاله هم ندارم.

و اینکه من خالم ساکن تورنتو هست و اگه بتونم دانشگاهی در تورنتو برم خیلی عالی میشه. به نظرتون با شرایط من برای دانشگاهی در تورنتو شانس دارم؟
    دانشگاه رایرسون در تورنتو و دانشگاههای شهرهای اطراف را چک کنید. برای شهرهای اطراف تورنتو تعدد دانشگاهها زیاد است ولی اغلب دانشگاههای معروف مثل مک مستر و واترلو رنکهای بالایی دارند و شاید با این رزومه سخت بتوان رقابت کرد. برای مستر بدون تز و سلف اند می توانید شانس خود را امتحان کنید اگر مینیمم معدل دانشگاه مربوطه را دارید. برای مستر مهندسی کورس بیس، نیازی به استاد و مکاتبه ندارید چون اصولا سوپروایزری برای ریسرچ و فاند تعریف نمی شود.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام دوستان
    کسی تجربه coding test از طریق اسکایپ برای پذیرش در مقطع دکترا داشته؟
    اصلا coding test از طریق اسکایپ چطوریه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

دوستان من از بین چند تا دانشگاه میخواستم دو سه تا رو انتخاب کنم واسه اپلای

کارشناسی مهندسی کامپیوتر(گرایش فناوری اطلاعات- دانشگاه صنعتی شیراز) معدل 17 فارغ التحصیل پارسال
    دو ترم هم حل تمرین بودم
    زبان : (L: 8 R: 7.5 S: 7 W: 6.5)

بین این دانشگاه ها موندم. اگر ممکن هست بهم بگید برای کدوم شانس بیشتری دارم.

یورک نمره 7.5 زبان میخواد با این که این نمره رو دارم ولی چون حس میکنم فقط به مینیمم رسیدم بهتره اینو بیخیال بشم
    بروک
    کوئین
    واترلو
    و اینکه اگر هم دارم اشتباه میکنم دانشگاه هایی که شانس بیشتری دارم رو خودتون بهم معرفی کنید؟
    ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sepahvand نمایش پست ها
    دوستان من از بین چند تا دانشگاه میخواستم دو سه تا رو انتخاب کنم واسه اپلای

کارشناسی مهندسی کامپیوتر(گرایش فناوری اطلاعات- دانشگاه صنعتی شیراز) معدل 17 فارغ التحصیل پارسال
    دو ترم هم حل تمرین بودم
    زبان : (L: 8 R: 7.5 S: 7 W: 6.5)

بین این دانشگاه ها موندم. اگر ممکن هست بهم بگید برای کدوم شانس بیشتری دارم.

یورک نمره 7.5 زبان میخواد با این که این نمره رو دارم ولی چون حس میکنم فقط به مینیمم رسیدم بهتره اینو بیخیال بشم
    بروک
    کوئین
    واترلو
    و اینکه اگر هم دارم اشتباه میکنم دانشگاه هایی که شانس بیشتری دارم رو خودتون بهم معرفی کنید؟
    ممنونم
    اگر محدوده تورنتو مورد نظرتونه بجای یورک و بروک برای گوئلف، رایرسون، مک مستر و انتاریو تک هم میتونید اپلای کنید. کارلتون و کنکوردیا هم در فن آوری اطلاعات خوب هستند. چه زمینه ای در فن آوری اطلاعات موردنظرتون است؟

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شانس که هست ولی باید استاد پیدا کنید. معدل ارشدتون یک مقدار پایینه و اگرحداقل دانشگاه را نداشته باشید ممکنه مجبور بشید برای ارشد مجدد اقدام کنید.
    چرا راهنمایی اشتباه میکنی ایشون از بهترین دانشگاه کانادا می تونن پذیرش بهمراه بورس کامل بگیرن .معدلش هم بالای 3.50 از 4 هست

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط meisamalinia نمایش پست ها
    سلام دوستان گلم لطفا نظر بدین میشه امیدوار به رزومه من بود یانه ممنون.

مهندسی کشاورزی پیام نور معدل 14
    -مهندسی اگرواکولوژی فردوسی معدل 16
    -IELTS :6/5
    - پایان نامه ام یک اختراع بود
    - تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :
    یک مقاله JCR IF:3.5 - اشپرینگر
    - تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی :
    ندارم
    - رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :
    phD ، مهندسی کشاورزی و اکولوژی
    - کشورها :هلند - آلمان - انگلیس - اینا نشد حوزه شینگن

- نکات برجستۀ رزومه : 3 سال نمونه استان بودم در زمینه کشاورزی - 2 بار در بین برترین ایده پردازان کشور - 2 بار نخبه و دانشجوی برتر استان - 1 بار جزو برترین های جشنواره توریسم کشور - چندین مرتبه هم جزو برترین ایده پردازان شهرهای مختلف و جشنواره های مختلف - 2 بار رتبه یک علمی استان رو همراه گروه دانشگاه بدست آوردیم.
    - یدونه کتاب چاپ شده دارم - 1 سال مدیر شرکت بودم - 2 سال سابقه کاری همراه با بیمه - مقاله داخلی هم دارم که بدرد نمیخوره بگم -
    - مدیر یه پروژه بودم با حکم - 3 تا توصیه نامه عالی دارم از اساتید یکیشون انگلیس دکترا گرفته و دیگری رئیس و معاونت دانشکده هستند و مراتب علمی بالایی دارن از نظر مقاله نویسی.
    - نامه انگیزشی و طرح پیشنهادی هم دارم .
    تمام مدارک مرتبط نرم افزاری با رشته خودم رو دارم - مثه GIS- GPS- طراحی سه بعدی فضای سبز - ICDL , ...
    - میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) :
    Full FUND
    بازم ممنون از اینکه نظرتون رو بهم میگین
    فول فاند بهت که اصلا نمیدن .ولی پارت فاند شاید .هر جا می تونی اپلی بکنی به غیر امریکا و با این وضعیت شما برای دانشگاه های رنک بین 300 تا 800

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)