صفحه 827 از 859 نخستنخست ... 327727777817818819820821822823824825826827828829830831832833834835836837 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,261 تا 8,270 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط majidsaba نمایش پست ها
    دوستان من کارشناسی نرم افزار معدل 12.55 و ارشد فناوری اطلاعات شبکه های کامپیوتری معدل 15.69 از تهران مرکز دارم. با نمره تافل 85 و GRE نمره 295 شانسی برای گرفتن پذیرش ارشد مجدد دارم؟
    میتونم هزینه تحصیل رو بپردازم
    احتمالا شانس داشته باشید.
    خواهر بنده شرایطشون شبیه شما بود ولی دانشگاه هاش سراسری بودن تو تهران.
    معدل کارشناسی 12.5
    معدل ارشد 15.5
    تو یکی از دانشگاههای نسبتا خوب امریکا برای دکتری پذیرش گرفت و سال دوم فاند تعلق گرفت بهش.
    شماهم ناامید نباشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepahvand نمایش پست ها
    دوستان من از بین چند تا دانشگاه میخواستم دو سه تا رو انتخاب کنم واسه اپلای

کارشناسی مهندسی کامپیوتر(گرایش فناوری اطلاعات- دانشگاه صنعتی شیراز) معدل 17 فارغ التحصیل پارسال
    دو ترم هم حل تمرین بودم
    زبان : (L: 8 R: 7.5 S: 7 W: 6.5)

بین این دانشگاه ها موندم. اگر ممکن هست بهم بگید برای کدوم شانس بیشتری دارم.

یورک نمره 7.5 زبان میخواد با این که این نمره رو دارم ولی چون حس میکنم فقط به مینیمم رسیدم بهتره اینو بیخیال بشم
    بروک
    کوئین
    واترلو
    و اینکه اگر هم دارم اشتباه میکنم دانشگاه هایی که شانس بیشتری دارم رو خودتون بهم معرفی کنید؟
    ممنونم
    معیارتون برای انتخاب دانشگاه چیه؟ شهریه پایین، رنکینگ بالا، گرفتن فاند و ...؟ با شرایط شما همه دانشگاه های کانادا میتونید اپلای کنید ولی شهریه ها رو در نظر بگیرید و اینکه کجا امکان فاند گرفتن دارید . این دانشگاه هایی که نوشتین نسبتا گران هستند ، اگر نتونید فاند بگیرید انتخابهای خوبی نیستن . محدود به استان اونتاریو نباشید . استانهای دیگه هم دانشگاه های خوب و از نظر علمی مناسبی دارن . استان مانیتوبا و ساسکاچوان هم سرچی بکنید فکر کنم شهریه سالانه حداقل نصف این دانشگاه ها باشه و شانس گرفتن فاند هم بیشتر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    معیارتون برای انتخاب دانشگاه چیه؟ شهریه پایین، رنکینگ بالا، گرفتن فاند و ...؟ با شرایط شما همه دانشگاه های کانادا میتونید اپلای کنید ولی شهریه ها رو در نظر بگیرید و اینکه کجا امکان فاند گرفتن دارید . این دانشگاه هایی که نوشتین نسبتا گران هستند ، اگر نتونید فاند بگیرید انتخابهای خوبی نیستن . محدود به استان اونتاریو نباشید . استانهای دیگه هم دانشگاه های خوب و از نظر علمی مناسبی دارن . استان مانیتوبا و ساسکاچوان هم سرچی بکنید فکر کنم شهریه سالانه حداقل نصف این دانشگاه ها باشه و شانس گرفتن فاند هم بیشتر
    رنک دانشگاه واسم مهم نیست جاشم مهم نیست. هواشم مهم نیست. فقط اینکه قبول بشم و فاند بگیرم. فقط رنکش در حدی باشه که بعدا خواستم دنبال کار بگردم همه جا ردم نکن. همین
    بله چشم اتفاقا دانشگاه ساسکاچوان یه جواب نصفه و نیمه مثبت گرفتم که خب امیدوارم بشه. چون پرسیدم و گفتن پول میدیم و پولی که میدیم کافیه

Junior Member

با سلام
    می خواستم بدونم با شرایطی که من دارم :
    لیسانس دانشگاه تهران معدل 14/88
    ارشد دانشگاه اراک معدل 18/60
    2 تا مقاله isi در ژورنال Q1
    5 سال سابقه کاری در شرکت نفت
    نمره ایلتس آکادمیک 6.5
    امکان اینکه از یه دانشگاه خوب کانادا برای ارشد مجدد یا دکترا همراه با فاند پذیرش بگیرم چقدره ؟ به نظر شما برای کدام مقطع شانس پذیرش و بورس بهتره با این شرایط ؟
    ممنون میشم از دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره بگه واقعا خیلی مهمه برام

نقل قول نوشته اصلی توسط m_shafie نمایش پست ها
    با سلام
    می خواستم بدونم با شرایطی که من دارم :
    لیسانس دانشگاه تهران معدل 14/88
    ارشد دانشگاه اراک معدل 18/60
    2 تا مقاله isi در ژورنال Q1
    5 سال سابقه کاری در شرکت نفت
    نمره ایلتس آکادمیک 6.5
    امکان اینکه از یه دانشگاه خوب کانادا برای ارشد مجدد یا دکترا همراه با فاند پذیرش بگیرم چقدره ؟ به نظر شما برای کدام مقطع شانس پذیرش و بورس بهتره با این شرایط ؟
    ممنون میشم از دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره بگه واقعا خیلی مهمه برام
    رشته تون رو در مقاطع لیسانس و فوق ایسانس ننوشتین

Junior Member

با سلام.
    ممنون می شوم شانس قبولی در دانشگاه های UBC و Waterloo برای ارشد رشته مکاترونیک و ارشد مکانیک برای Ottawa را بفرمایید.
    دانشجوی کارشناسی مهندسی مکانیک دانشگاه مازندران با معدل 16.5، نفر دوم رشته
    آیلتس 7: S 7,L 8,R 7.5,W 6
    gre رو هم سه هفته دیگه دارم.

Junior Member

دوستان من از بین چند تا دانشگاه میخواستم دو سه تا رو انتخاب کنم واسه اپلای

کارشناسی مهندسی کامپیوتر(گرایش فناوری اطلاعات- دانشگاه صنعتی شیراز) معدل 17 فارغ التحصیل پارسال
    دو ترم هم حل تمرین بودم
    زبان : (L: 8 R: 7.5 S: 7 W: 6.5)

بین این دانشگاه ها موندم. اگر ممکن هست بهم بگید برای کدوم شانس بیشتری دارم.

یورک نمره 7.5 زبان میخواد با این که این نمره رو دارم ولی چون حس میکنم فقط به مینیمم رسیدم بهتره اینو بیخیال بشم
    بروک
    کوئین
    واترلو
    و اینکه اگر هم دارم اشتباه میکنم دانشگاه هایی که شانس بیشتری دارم رو خودتون بهم معرفی کنید؟
    ممنونم
    دوستان این رزومه بنده هست تصمیم گرفته بودم کارلتون و ساسکاچوان و کنکوردیا رو اپلای کنم ولی برای کارلتون و کنکوردیا هنوز استاد ندارم و برای ساسکاچوان هم استاد آنچنان جواب مثبتی بهم نداده . به نظرتون زیادی خوش بین هستم که میخوام برای این دانشگاه ها درخواست بدم؟ هنوز فی رو پرداخت نکردم، آیا باید سراغ دانشگاه های دیگه مثلا لیکهد یا گوئلف یا مموریال برم؟
    کارلتون: اگر معدلتون بالای 0.85 هست اپلای کنید چون فقط در این صورت هست که شانس پذیرش دارید.

Banned

دوستان این رزومه بنده هست تصمیم گرفته بودم کارلتون و ساسکاچوان و کنکوردیا رو اپلای کنم ولی برای کارلتون و کنکوردیا هنوز استاد ندارم و برای ساسکاچوان هم استاد آنچنان جواب مثبتی بهم نداده . به نظرتون زیادی خوش بین هستم که میخوام برای این دانشگاه ها درخواست بدم؟ هنوز فی رو پرداخت نکردم، آیا باید سراغ دانشگاه های دیگه مثلا لیکهد یا گوئلف یا مموریال برم؟
    کارلتون: اگر معدلتون بالای 0.85 هست اپلای کنید چون فقط در این صورت هست که شانس پذیرش دارید.
    اساتید در کانادا دیگه مثل سابق جواب نمیدن و هیچ ربطی هم به رزومه نداره. اینجا قبلا بحث شده. دلایل مخنلفی به ذهن میرسه. البته اینطوری نیست که اصلا جواب نمیدن حالا یکی پیدا نشه بیاد بگه من جواب گرفتم ولی مثل سابق نیست اصلا. این رو گفتم در جریان باشید که بدونید دلیل نیست چون دانشگاه رنک بهتر جواب نگرفتید پس رنک رو پایین بیارید جواب میگیرید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    اساتید در کانادا دیگه مثل سابق جواب نمیدن و هیچ ربطی هم به رزومه نداره. اینجا قبلا بحث شده. دلایل مخنلفی به ذهن میرسه. البته اینطوری نیست که اصلا جواب نمیدن حالا یکی پیدا نشه بیاد بگه من جواب گرفتم ولی مثل سابق نیست اصلا. این رو گفتم در جریان باشید که بدونید دلیل نیست چون دانشگاه رنک بهتر جواب نگرفتید پس رنک رو پایین بیارید جواب میگیرید
    متوجه منظورتون نشدم دوست عزیز. یعنی جواب نمیدن و ممکنه بدون جواب اساتید هم قبول بشم یا اینکه کلا کانادا رو بیخیال شم یا اینکه نه راه حل دیگه ای هست که من میتونم اون کار رو انجام بدم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    رشته تون رو در مقاطع لیسانس و فوق ایسانس ننوشتین
    کارشناسی و ارشد هر دو مهندسی شیمی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)