صفحه 830 از 859 نخستنخست ... 330730780820821822823824825826827828829830831832833834835836837838839840 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,291 تا 8,300 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط archido نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید.
    من سال 90 ارشدم رو دفاع کردم. رشته ام مهندسی معماری بوده از دانشگاه علم و صنعت ایران با درجه عالی و معدل 18/56. تو این سالها کار حرفه ای انجام دادم که 5 سالش بیمه ای بوده و بقیه اش آزاد. متاهلم و یک فرزند دارم. آیلتس دارم آماده میشم انتظارم حدود 6 هست. بخاطر فاصله ای که افتاده نمیدونم اصلا شانسی دارم یا نه سنم هم 35 هست. به نظرتون چه کنم؟ اقدام کنم یا نه؟ اگر بخوام از روشی غیر تحصیل بیام پیشنهادی دارید برام؟ مقاله هم بعد از فارغ التحصیلی دوتا کنفرانسی داشتم که یکیش انگلیسی بوده. قبلش هم 4 کنفرانسی دارم فقط. همسرم 33 سالشه و مهندس صنایع هست با 10 سال سابقه کار مرتبط. کدوم اقدام کنیم به نظرتون؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سطحه زبان همسرتون هم در حد 6 هست و مقطع و دانشگاهشون چی بوده؟

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط bicmfcs نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممنون میشم اگه من رو هم راهنمایی کنید.
    من نظر کاملا شخصی خودم رو درباره رزومه تحصیلیتون میگم دیگر دوستان نیز راهنمایی میکنند.
    توصیه من به شما اینه که ارشدتون رو ادامه دهید (چون دانشگاه خوبی قبول شده اید) و سعی کنید معدل خیلی خوب کسب کنید و نیز با استادی خوب کار کنید تا جایی که میتونید مقاله بدید. بدین ترتیب، با توجه به معدل خوب کارشناسیتون و همینطور رزومه خوب ارشدتون(به امید خدا) میتونید یک دانشگاه خوب فول فاند بشید.

Junior Member

سلام.من ارشد علم مد از ایتالیا دارم و چند ماه هست که فارغ التحصیل شدم و قصد ادامه تحصیل در کانادا دارم. اما با نگاه کردن به دانشگاه های کانادا فهمیدم که شهریه ی بالایی دارن. این شهریه ها باید پرداخت بشن؟ چطور باید بورس بگیریم از دانشگاه. میشه یه اطلاع کلی از نحوه ی پذیرش و شهریه و بورس در کانادا داشته باشم اگه کسی میدونه؟ ممنونم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zhouaan نمایش پست ها
    سلام.من ارشد علم مد از ایتالیا دارم و چند ماه هست که فارغ التحصیل شدم و قصد ادامه تحصیل در کانادا دارم. اما با نگاه کردن به دانشگاه های کانادا فهمیدم که شهریه ی بالایی دارن. این شهریه ها باید پرداخت بشن؟ چطور باید بورس بگیریم از دانشگاه. میشه یه اطلاع کلی از نحوه ی پذیرش و شهریه و بورس در کانادا داشته باشم اگه کسی میدونه؟ ممنونم.
    این تاپیک را مطالعه بفرمایید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...8A%D9%84%D9%8A

سلام. من 38 سال دارم. متاهل هستم و دکترای کشاورزی اصلاح نباتات دارم. سال 2012 آیتلس آکادمیک 6.5 گرفتم. حدود 7 سال هم هست که سابقه مدیریت زمین های وسیع کشاورزی را در یک شرکت دولتی دارم. خانمم هم 28 سال سن داره ارشد کشاوزری اصلاح نباتات هست. البته دو سال از فارغ التحصیلی خانمم می گذزه.یک فرزند هم داریم. می خواستم ببینم با توجه به اینکه رزومه مقاله ای قوی ندارم آیا از طریق پست داک اقدام کنم یا برای کار؟ یا اینکه از طریق ادامه تحصیل خانمم اقدام کنیم؟ ممنون می شم که راهنمایی کنید.

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad1981s نمایش پست ها
    سلام. من 38 سال دارم. متاهل هستم و دکترای کشاورزی اصلاح نباتات دارم. سال 2012 آیتلس آکادمیک 6.5 گرفتم. حدود 7 سال هم هست که سابقه مدیریت زمین های وسیع کشاورزی را در یک شرکت دولتی دارم. خانمم هم 28 سال سن داره ارشد کشاوزری اصلاح نباتات هست. البته دو سال از فارغ التحصیلی خانمم می گذزه.یک فرزند هم داریم. می خواستم ببینم با توجه به اینکه رزومه مقاله ای قوی ندارم آیا از طریق پست داک اقدام کنم یا برای کار؟ یا اینکه از طریق ادامه تحصیل خانمم اقدام کنیم؟ ممنون می شم که راهنمایی کنید.
    من نظر خودمو میگم. از نظر من تحصیل خودتون (پست داک) منتفیه. تحصیل خانمتون هم میشه ولی بهترین کار برای شما کاریه.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

سلام و عرض ادب
    وقت بخیر
    ممنون میشم شانس من رو ی بررسی بفرمایید.
    سن ۳۳
    تافل ۹۹
    مقاله ۱۰ کنفرانس اورال
    لیسانس مهندسی مواد دولتی تهران شاگرد دوم
    ۱۶.۲۰
    رتبه ۱۱ ارشد
    مستر مهندسی مواد تربیت مدرس
    معدل
    ۱۷.۲۰
    گپ تحصیلی ۶ سال
    مجرد
    سابقه تدریس دانشگاه ۳ سال
    مقاله خارجی ندادم چون موضوعاتی ک کار کردم رو اجازه نداشتم.
    مدیر استارتاپ هستم
    بیمه هم ندارم

هدفم هم فقط اقامته
    🙂

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط s_manifar نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    وقت بخیر
    ممنون میشم شانس من رو ی بررسی بفرمایید.
    سن ۳۳
    تافل ۹۹
    مقاله ۱۰ کنفرانس اورال
    لیسانس مهندسی مواد دولتی تهران شاگرد دوم
    ۱۶.۲۰
    رتبه ۱۱ ارشد
    مستر مهندسی مواد تربیت مدرس
    معدل
    ۱۷.۲۰
    گپ تحصیلی ۶ سال
    مجرد
    سابقه تدریس دانشگاه ۳ سال
    مقاله خارجی ندادم چون موضوعاتی ک کار کردم رو اجازه نداشتم.
    مدیر استارتاپ هستم
    بیمه هم ندارم

هدفم هم فقط اقامته
    ������
    سلام دوست هم رشته ای من نظر خودم رو میگم
    هر چند مقاله ژورنال ندارید ولی معدل ها و دانشگاههای محل تحصیلتون خوبه و نیز نمره زبان خوبی دارید.
    بنظر من شانس قابل قبولی دارید برای دانشگاههای کانادا با فاند. منتها باید استاد پیدا کنید. اگر هم سلف فاند هستید که براحتی پذیرش میشید.
    مکاتبه با اساتید رو شروع کنید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad1981s نمایش پست ها
    کلا به مکاتبه شما بر میگرده، چون مقاله ندارید تا حدی سخت هستش ولی مکاتبه کنید و قطعا می تونید یک پوزیشن پیدا کنید.( مکاتبه با آسیای شرقی و اروپا رو مد نظر قرار داشته باشید).

نقل قول نوشته اصلی توسط bicmfcs نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممنون میشم اگه من رو هم راهنمایی کنید.
    ارشد تموم کنید. با اساتید ایرانتون رابطه خوبی داشته باشین. ازشون جویا شین کدوم کشورها و یونی ها دوستی دارند که استاد باشه. داشتن رابطه به اندازه سطح علمی مهمه.
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه "اضافه کردن به امتیاز کاربر" رو بزنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)