صفحه 837 از 859 نخستنخست ... 337737787827828829830831832833834835836837838839840841842843844845846847 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,361 تا 8,370 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidreza_s نمایش پست ها
    دوستان عزیز شما ایمپکت SJR رو در نظر گرفتید که Q1 هست و درسته ولی زمانی که یک ژورنال در JCR نمایه میشه که معیار اصلی اعتبارسنجی ژورنال های معتبر هست، نباید ایمپکت SJR رو در نظر گرفت.
    همونطور که دوستمون گفتن این ژورنال در نمایه JCR با چارک Q3 رتبه بندی شده که معیار اصلی کیفیت این ژورناله:‌

Title: IET MICROW ANTENNA P
    ISSN Impact Factor(2016) Impact Factor(2017) Impact Factor(2018) 5 Years (IF) Best Quartile
    17518725 1.187 1.739 2.036 1.971 Q3
    در درجه اول تشکر از پاسخ شما و سایر دوستان. ببینید در هر فیلد چندتا ژزورنال شاخص وجود داره که همه استاتید و دانشجوها علم روز رو از اونجا پیگیری میکنن. برای مثال در زمینه آنتن دوستان میدونن که ژورنالهای AWPL و TAP و IET و MOP دارای اعتبار بالاتری از بقیه هستند و تقریبا هر ژورنال یا کنفرانسی اگه بخواد ادعایی بکنه، به مقالات چاپ شده در این ژورنال ها استناد میکنه. ژورنال مورد بحث، در فیلد کاری ما جزو سه ژورنال برتره و خیلی از اساتید بزرگ و افرادی که در صنعت پیشرو هستند، داورهای این ژورنال هستند.
    این اعداد و ارقام به نظرم برای مقایسه چندتا ژورنال از فیلدهای مختلف و یا معرفی ژورنال به فردی که تخصصی در این زمینه نداره، بیشتر کاربرد داره. وگرنه هر استادی با دیدن اسم ژورنال در فیلد خودش میدونه که اعتبار اون چقدره.
    مجددا تشکر میکنم. بحثی نیست و هدف کمکه که منم از کمک شما و دوستان بهره مند شدم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alivandad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوالی داشتم ممنون میشم جوابمو بدین . من 35 سالم هست و لیسانس کامپیوتر دارم . با ایلتس 5.5 اکادمیک. ایا ممکنه با این شرایط بتونم از دانشگاه ها کانادا پذبرش بگیرم و سفارت بهم ویزا بده ؟ ممنون میشم جوابمو بدین
    خیر. حداقل نمره آیلتس مورد نیاز برای پذیرش در رشته شما 6.5 است. ضمن اینکه شرایط دیگرتان مثل معدل، دانشگاه فارغ التحصیلی و پیدا کردن سوپروایزر هم مهم هستند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    خیر. حداقل نمره آیلتس مورد نیاز برای پذیرش در رشته شما 6.5 است. ضمن اینکه شرایط دیگرتان مثل معدل، دانشگاه فارغ التحصیلی و پیدا کردن سوپروایزر هم مهم هستند.
    ممنون ازتون . لیسانس دانشگاه ازاد شیراز دارم معدل 16 . نمیتونم برای رشته ای مثل بیزینس یا mba اقدام کنم ؟

ممنون ازتون . لیسانس دانشگاه ازاد شیراز دارم معدل 16 . نمیتونم برای رشته ای مثل بیزینس یا mba اقدام کنم ؟
    معمولا اون نمره زبان برا اکثر دانشگاهای کانادا قابل قبول نیست چس بنابراین اول چک کنین ببینین که نمره مورد قبول برا دانشکاهایی که می خای اپلای کنین چند هست. معدل شما کاملا قابل قبول هست.

موفق باشی

Junior Member

یا برای کالج

رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    آزاد تهران شمال - صنایع - 16.67

نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    R:9 / L:9 / W:8 / S:8.5

نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    GMAT: 750 / Q:50 / V:42 / AW:5.5 /IR:5

رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    فوق لیسانس صنایع / data science / Supply chain / Management management engineering / MBA

نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    نکات برجسته که اینجا نوشته ندارم ولی توی یه شرکت خیلی معروف انگلیسی تو ایران کار میکنم 2 ساله و مدرک Aipics CPIM که معروف ترین مدرک حرفه ای زنجیره تامین هست رو دارم ژاپنی هم در حدی بلدم که بتونم حرف بزنم و زندگی کنم ولی نه در حدی بتونم کار کنم. همچنین زبان برنامه نویسی پیتون رو در حد قابل قبولی بلدم

میزان فاند مورد انتظار
    حداقل طوری باشه که با 20-30 هزار دلار برم بتونم بقیه هزینه ها رو با کار دانشجویی اونجا بدم

واسم مهمه تا حد ممکن رتبه دانشگاه بالا باشه که با volunteer work و کار پاره وقت و مدارکی که دارم بتونم بعد از فارغ التحصیلی یه کار توی corporate پیدا کنم حالا هر جای کانادا باشه مهم نیست. من کانادا رفتم با همه ایالت هاش اوکیم

Junior Member

با سلام و وقت به خیر خدمت دوستان عزیز
    رزومه ای که من دارم به صورت زیر هستش...ممنون میشم اگر اطلاعاتی بدید که من میتونم در کانادا برای مقطع phd فاند بگیرم که با اون شهریه دانشگاه را پرداخت کنم و مقداری هم برای زندگی روزمره معمولی پول بمونه.
    کارشناسی در رشته مکانیک و در دانشگاه تبریز با معدل 14.30 ( معدل دو سال آخر 15.80)
    کارشناسی ارشد در رشته مکانیک-تبدیل انرژی دانشگاه تبریز با معدل 17.80 (جز نفرات برتر)
    یک مقاله که Q1 یا Q2 خواهد شد و یک مقاله هم الان دارم کار میکنم و تا آخر تابستون اینم تموم میشه.
    و در دوره کارشناسی ارشد در دو درس TA بودم.
    نمره تافل 100
    GRE هنوز ندادم.

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط araash20 نمایش پست ها
    با سلام و وقت به خیر خدمت دوستان عزیز
    رزومه ای که من دارم به صورت زیر هستش...ممنون میشم اگر اطلاعاتی بدید که من میتونم در کانادا برای مقطع phd فاند بگیرم که با اون شهریه دانشگاه را پرداخت کنم و مقداری هم برای زندگی روزمره معمولی پول بمونه.
    کارشناسی در رشته مکانیک و در دانشگاه تبریز با معدل 14.30 ( معدل دو سال آخر 15.80)
    کارشناسی ارشد در رشته مکانیک-تبدیل انرژی دانشگاه تبریز با معدل 17.80 (جز نفرات برتر)
    یک مقاله که Q1 یا Q2 خواهد شد و یک مقاله هم الان دارم کار میکنم و تا آخر تابستون اینم تموم میشه.
    و در دوره کارشناسی ارشد در دو درس TA بودم.
    نمره تافل 100
    GRE هنوز ندادم.
    اگر مقالاتتون چاپ بشه شانس خوبی دارید.
    موفق باشید

Junior Member

با سلام
    بنده دانشجوی ترم 2 دانشگاه تهران هستم، رشته ی مهنندسی کامپیوتر، به خاطر کرونا این ترمم شاید یکم بد بشه معدلم،
    میخواستم برا کانادا اپلای کنم، خودم بچه بودم چند سالی اونجا تحصیل کردم و حتی ویزا دارم (سیتیزن هستم) و زبانم هم خیلی خوبه (نیتیو اسپیکر محسوب میشم)
    میوخاستم بدونم شرایط معدل برای مقطع فوق برا من چجوری میشه؟

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sadra15 نمایش پست ها
    با سلام
    بنده دانشجوی ترم 2 دانشگاه تهران هستم، رشته ی مهنندسی کامپیوتر، به خاطر کرونا این ترمم شاید یکم بد بشه معدلم،
    میخواستم برا کانادا اپلای کنم، خودم بچه بودم چند سالی اونجا تحصیل کردم و حتی ویزا دارم (سیتیزن هستم) و زبانم هم خیلی خوبه (نیتیو اسپیکر محسوب میشم)
    میوخاستم بدونم شرایط معدل برای مقطع فوق برا من چجوری میشه؟
    من جای شما بودم لیسانس رو انصراف میدادم و از همون لیسانس کانادا میخوندم.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)