صفحه 839 از 859 نخستنخست ... 339739789829830831832833834835836837838839840841842843844845846847848849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,381 تا 8,390 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط samsamezv نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من لیسانس و فوق لیسانس برق گرایش کنترل رو از دو دانشگاه سراسری مرکز استان گرفتم
    ۲۸ساله
    معدل لیسانس14.17
    معدل ارشد18.98 و رتبه دوم
    دو مقالهisiیکیQ1و دیگریQ2
    نمره ایلتس اکادمیک ۷
    ایا برای فاند در مقطع دکترا برای کانادا شانسی دارم؟
    بله شانس خوبی دارید اگر دو مقاله مستخرج مستقیم از موضوع تز شما و به روز باشند. با اساتیدی که در زمینه کاری شما کار میکنند مکاتبه کنید و در صورت دریافت فیدبک مناسب اقدام کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

ممنون بابت پاسخگویی. البته منظورم فول فاند بود. چون شنیدم فول فاند به سختی به دانشجوها تعلق میگیره

الان کرونا فاندها را نابود کرده دیگه؟ درسته آیا؟

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MR1993 نمایش پست ها
    الان کرونا فاندها را نابود کرده دیگه؟ درسته آیا؟
    من امریکا اپلای کردم و بخاطر کرونا فاندی که استاد قرار بود بهم بده تقریبا از بین رفت. حالا منتظریم ببینیم چی میشه
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط samsamezv نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسخگویی. البته منظورم فول فاند بود. چون شنیدم فول فاند به سختی به دانشجوها تعلق میگیره
    پذیرش دکتری در کانادا عموما فاندینگ را هم شامل میشود. به عبارت بهتر پیش فرض تامین شهریه و بخشی از هزینه های زندگی دانشجویی یا تمام ان توسط پکیج فاندینگ به ازای انجام مشارکت در تحقیق و کمک تدریس و... است (در مواردی ممکن است پارشیال فاند باشید که بخشی از هزینه ها را باید تامین کنید و برخی اساتید هم اصولا فاندی ندارند ولی این موارد عمده نیست). نگران این مساله نباشید اگر بتوانید استاد پیدا کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Highway and Transportation Engineering- UPM

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان
    میخواستم با توجه به تجربه شما ازتون کمک بگیرم که ایا شانسی برای گرفتن پدیرش و یا فاند از دانشگاه های کانادا رو دارم یا خیر؟

تحصیلات:
    لیسانس مهندسی عمران، دانشگاه غیرانتفاعی، سال 95، معدل 16.70
    فوق لیسانس مهندسی عمران گرایش راه و ترابری، دانشگاه UPM مالزی، سال 2020، معدل 3.76 از 4

مقالات:
    2 مقاله مروری به تنهایی
    1 مقاله تحقیقاتی در دست تهیه

سابقه تدریس:
    4 سال بعنوان lecturer assistance

سابقه اجرایی:
    دوسال در شرکت فنی مهندسی عمرانی بعنوان سرپرست کارگاه

زبان:
    ایلتس 6 که البته نیاز به امتحان دادن دوباره دارد زیرا اعتبار آن تمام شده

ممنون میشم دوستان مرا راهنمایی کنند که آیا میتوانم از یکی از دانشگاه های کانادا فاند دریافت کنم یا خیر.
    و کدام دانشگاه در کانادا در رشته عمران بهتر است؟

با تشکر از راهنمایی شما

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط IMAN_M_BI نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان
    میخواستم با توجه به تجربه شما ازتون کمک بگیرم که ایا شانسی برای گرفتن پدیرش و یا فاند از دانشگاه های کانادا رو دارم یا خیر؟

تحصیلات:
    لیسانس مهندسی عمران، دانشگاه غیرانتفاعی، سال 95، معدل 16.70
    فوق لیسانس مهندسی عمران گرایش راه و ترابری، دانشگاه UPM مالزی، سال 2020، معدل 3.76 از 4

مقالات:
    2 مقاله مروری به تنهایی
    1 مقاله تحقیقاتی در دست تهیه

سابقه تدریس:
    4 سال بعنوان lecturer assistance

سابقه اجرایی:
    دوسال در شرکت فنی مهندسی عمرانی بعنوان سرپرست کارگاه

زبان:
    ایلتس 6 که البته نیاز به امتحان دادن دوباره دارد زیرا اعتبار آن تمام شده

ممنون میشم دوستان مرا راهنمایی کنند که آیا میتوانم از یکی از دانشگاه های کانادا فاند دریافت کنم یا خیر.
    و کدام دانشگاه در کانادا در رشته عمران بهتر است؟

با تشکر از راهنمایی شما
    آیلتس را باید تقویت کنید. عموما به 6.5 و برخی موارد 7 نیاز دارید. مقالات ریویوو پیپر نسبت به مقالات تحقیقاتی مستخرج از تز ارزش پذیرشی کمتری دارند مگر آنکه در زمینه تحقیقی خود شخص مقالات متعددی کار کرده باشد. بیشتر ارزش گذاری روی استادی است که در این زمینه کار زیادی کرده و کمتر روی دانشجو که معمولا در ابتدای کار تحقیقی است. در هرحال موثر است اما بهتر است حداقل یک مقاله تحقیقی ژورنالی برای فاند داشته باشید.
    در کانادا دانشگاههایی که رشته راه و ترابری یا حمل و نقل در گروه عمران دارند زیاد نیست این شانس پذیرش و رقابت را محدود میکند با اینحال اگر دامنه پذیرش را به کانادا محدودنکنید و امریکا را هم بتوانید در این گستره جای دهید می توانید با چاگ یک یا دو مقاله شانس خوبی داشته باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    من امریکا اپلای کردم و بخاطر کرونا فاندی که استاد قرار بود بهم بده تقریبا از بین رفت. حالا منتظریم ببینیم چی میشه
    منظورم هم امسال هست و سالهای آینده. احتمال داره سال بعد پوزیشن ها کمتر بشه؟ انگار فاند های مربوط به زیست شناسی بخاطر کرونا بیشتر هم شده بودند.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط MR1993 نمایش پست ها
    منظورم هم امسال هست و سالهای آینده. احتمال داره سال بعد پوزیشن ها کمتر بشه؟ انگار فاند های مربوط به زیست شناسی بخاطر کرونا بیشتر هم شده بودند.
    فاندهای موجود فعلی کنسل نشده اند و حتی بعضا اکستند هم شده اند. در خصوص شرایط آینده با توجه به فاکتورهای اقتصادی و اولویتها می توان پیش بینی کرد کاهش سرمایه گذاری در پروژهای صنعتی و فاندهای مشارکتی با صنایع به مقدار قابل توجهی موقعیتهای فانددار را کاهش دهد هرچند هنوز نمی توان پیش بینی قطعی داشت چرا که اثرات این پاندمی بر اقتصاد و ابعاد آن هنوز کاملا قابل تعیین نیست.

ولی فکر کنم وضعیت فاندها کم کم به حالت عادی برگرده. صنایعی که ذکر کردید نیاز به خون تازه دارند و مشوق های دولتی هم هستند. درضمن همیشه بخش عمده ای از فاندها به دانشجوهای چینی تعلق پیدا می کرد که وقایع فعلی اتفاق افتاده حول این ویروس احتمالا باعث بشه تمایل دانشجویان چینی برای تحصیل در غرب کاهش پیدا کنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)