صفحه 842 از 859 نخستنخست ... 342742792832833834835836837838839840841842843844845846847848849850851852 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,411 تا 8,420 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام دوستان روزتون بخیر باشه
    من و همسرم برای کانادا و ترجیحا دکترا میخوایم اقدام کنیم و این شرایط ماست
    من: 27 سال
    1- لیسانس کامپیوتر نرم افزار دانشگاه آزاد مرکز معدل 15.42- ارشد هوش مصنوعی دانشگاه خوارزمی معدل 15.2(روی دو موضوع پایان نامه کار کردم که یکیش نهایی شد)
    3- آیلتس7
    4- 7 سال سابقه کار مرتبط با بیمه
    5-تجربه کار کردن زیادی با نرم افزارهای هوش مثل پایتون و تنسورفلو دارم(سرتیفیکیت تنسورفلو دیپ لرنینگ از شریف دارم و 280 ساعت دوره مدیریت پروژه PMBOK)

و همسرم: 26 سال
    1- لیسانس مکانیک دانشگاه آزاد تهران مرکز معدل 18.20(گواهی نفر دوم دانشگاه هم دارد)
    2- ارشد سیستم های انرژی دانشگاه شهید بهشتی معدل 17.50
    3- آیلتس 7.5
    4- یک مقاله ملی در ارشد
    5- سابقه کار مرتبط با بیمه 3 سال(دوره 280 ساعت مدیریت پروژه PMBOK)

ممنون میشم اگر یه مقدار دقیقتر بفرمایید شانسمون چقدره و بهتره با هم اقدام کنیم؟ یا یکی همراه بره؟
    شانس فاند چقدر داریم؟ و اگر فاند نخوایم میشه از سال دوم بگیریم و اینکه بدون فاند چقدر هزینه داریم ؟
    شانسمون برای کدام دانشگاه ها بهتره؟
    میدونم دوستان سر شما هم شلوغ می باشد اما ممنون میشم تا جایی که امکانش هست تمام کسانی که تجربه و اطلاعات دارن با من در میان بگذارند
    با تشکر از زمان شما

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezak2n نمایش پست ها
    سلام دوستان روزتون بخیر باشه
    من و همسرم برای کانادا و ترجیحا دکترا میخوایم اقدام کنیم و این شرایط ماست
    من: 27 سال
    1- لیسانس کامپیوتر نرم افزار دانشگاه آزاد مرکز معدل 15.42- ارشد هوش مصنوعی دانشگاه خوارزمی معدل 15.2(روی دو موضوع پایان نامه کار کردم که یکیش نهایی شد)
    3- آیلتس7
    4- 7 سال سابقه کار مرتبط با بیمه
    5-تجربه کار کردن زیادی با نرم افزارهای هوش مثل پایتون و تنسورفلو دارم(سرتیفیکیت تنسورفلو دیپ لرنینگ از شریف دارم و 280 ساعت دوره مدیریت پروژه PMBOK)

و همسرم: 26 سال
    1- لیسانس مکانیک دانشگاه آزاد تهران مرکز معدل 18.20(گواهی نفر دوم دانشگاه هم دارد)
    2- ارشد سیستم های انرژی دانشگاه شهید بهشتی معدل 17.50
    3- آیلتس 7.5
    4- یک مقاله ملی در ارشد
    5- سابقه کار مرتبط با بیمه 3 سال(دوره 280 ساعت مدیریت پروژه PMBOK)

ممنون میشم اگر یه مقدار دقیقتر بفرمایید شانسمون چقدره و بهتره با هم اقدام کنیم؟ یا یکی همراه بره؟
    شانس فاند چقدر داریم؟ و اگر فاند نخوایم میشه از سال دوم بگیریم و اینکه بدون فاند چقدر هزینه داریم ؟
    شانسمون برای کدام دانشگاه ها بهتره؟
    میدونم دوستان سر شما هم شلوغ می باشد اما ممنون میشم تا جایی که امکانش هست تمام کسانی که تجربه و اطلاعات دارن با من در میان بگذارند
    با تشکر از زمان شما
    اطلاعات رزومه شما انقدر دقیق البته نیست که بتوان راهنمایی خیلی دقیقی داشت. مثلا سال فارغ التحصیلی و داشتن یا نداشتن گپ تحصیلی برای ادامه تحصیل مهم هستند اما در حالت کلی مخصوصا اگر گپ تحصیلی شما زیاد است بهتر است به نظر من همسرتان برای شانس مستر مجدد اقدام کنند. دکتری بدون مقاله ژورنال کمی سخت است بتوانند با فاند اما می توانند امتحان کنند. شما برای ویزای کار باز همراه ایشان می توانید در صورت پذیرش اقدام کنید. شرایط علمی همسرتان به لحاظ زبان و معدل خوب است و اگر یک مقاله حداقل از تز ارشد می توانستند ارایه کنند این مساله راحتتر برای مقطع دکتری قابل اعمال بود با اینحال می توانید هر دو مقطع را امتحان کنید.
    پذیرش بدون فاند سال اول و بعد پیدا کردن موقعیت فاند هم ممکن است برای ارشد امکانپذیر باشد اما بسیار مشکل است به ویژه با شرایط اقتصادی فعلی ریسک زیادی است.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    اطلاعات رزومه شما انقدر دقیق البته نیست که بتوان راهنمایی خیلی دقیقی داشت. مثلا سال فارغ التحصیلی و داشتن یا نداشتن گپ تحصیلی برای ادامه تحصیل مهم هستند اما در حالت کلی مخصوصا اگر گپ تحصیلی شما زیاد است بهتر است به نظر من همسرتان برای شانس مستر مجدد اقدام کنند. دکتری بدون مقاله ژورنال کمی سخت است بتوانند با فاند اما می توانند امتحان کنند. شما برای ویزای کار باز همراه ایشان می توانید در صورت پذیرش اقدام کنید. شرایط علمی همسرتان به لحاظ زبان و معدل خوب است و اگر یک مقاله حداقل از تز ارشد می توانستند ارایه کنند این مساله راحتتر برای مقطع دکتری قابل اعمال بود با اینحال می توانید هر دو مقطع را امتحان کنید.
    پذیرش بدون فاند سال اول و بعد پیدا کردن موقعیت فاند هم ممکن است برای ارشد امکانپذیر باشد اما بسیار مشکل است به ویژه با شرایط اقتصادی فعلی ریسک زیادی است.
    ممنون از پاسخ شما
    هیچکدام گپ تحصیلی نداریم و همسرم فقط یک مقاله ملی دارد

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezak2n نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما
    هیچکدام گپ تحصیلی نداریم و همسرم فقط یک مقاله ملی دارد
    این نکته مثبتی است
    مستر مجدد یکساله را می توانید به صورت کورس بیس امتحان کنید. شهریه و هزینه های اقامت را البته باید بتوانید تامین کنید. اگر شما بتوانید ویزای همراه کار بگیرید امکان پیداکردن شغل و کسب بخشی از این هزینه برای شما و رشته کامپیوتر بالاتر است. امکان پذیرش همسرتان از سوی دیگر به لحاظ آکادمیک بیشتر است
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    برای دکتری بدون مقاله پذیرش بدون فاند خیلی سخت خواهد بود. حداقل یک یا دو مقاله ژورنالی برای تایید کیفیت کار ارشد شما می تواند تعیین کننده باشد. سوالتان را اگر دقیقتر مطرح کنید می توان اطلاعات درست تری داد ولی اینکه حتی رشته و گرایش و سالهای فارغ التحصیلی ارشد و لیسانس مشخص نباشد و موضوع تز و به روز بودن آن نیز نتواند بررسی شود واقعا شانس پذیرش بی معنی است. بیشتر شبیه سنپی در تاریکی است که چیزی را نمی تواند برای شما مشخص کند. به هرحال اگر موضوع تز ارشدتان به روز است و در زمینه های مرتبط با موضوعات اساتید مربوطه هستید و گپ تحصیلی عمده ای ندارید با داشتن یکی دو مقاله مستخرج از تز شانس دارید.در بسیاری موارد معدل لیسانس برایتان مشکل ساز نیست.
    با تشکر از شما، خب با جزئیات بیشتری مینویسم

1- لیسانس مهندسی عمران - دانشگاه تبریز - معدل 13.90 (بهمن 94 تموم کردم) بعد رفتم خدمت بعدش ارشد رو شروع کردم ( وقفه تحصیلی ندارم )
    2- ارشد مهندسی سازه -دانشگاه شهید مدنی - معدل 19.80 (ترم دو رو تازه تموم کردم ، همه درس ها رو پاس کردم یدونه پایان نامه مونده)
    3- تافل 95( اکتبر دوباره تافل میدم)
    4- یک مقاله کنفرانسی در لیسناس
    5-یک مقاله سابمیت شده در ارشد (با توجه به اینکه هنوز ترم 2 ارشد رو تموم کردم،مقاله چاپ شده ندارم فعلا)
    6- تعداد زیادی نرم افزارهای متبط با رشته بلدم( چه طراحی و آنالیز و چه کدن.نویسی مثل متلب و پایتون)
    هدف : کانادا - دکتری عمران - فول فاند

سلام دوستان بنده در حال حاضر دانشجوی رشته ی Nano science مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه بارسلونا (UB) هستم ،
    کارشناسی رشته ی شیمی محض با معدل 15 ،
    یک مستر رشته ی شیمی آلی با معدل 16.5 دانشگاه ارومیه
    یک مقاله ی ISI و آیلتس 6
    خواستم بدونم از اونجایی که کورس الانم به زبان انگلیسی هست ، آیا بنده نیازی به مدرک زبان دارم ؟ و اینکه چقدر شانس پذیرش از از دانشگاههای کانادا دارم با فاند ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mirnikolas نمایش پست ها
    با تشکر از شما، خب با جزئیات بیشتری مینویسم

1- لیسانس مهندسی عمران - دانشگاه تبریز - معدل 13.90 (بهمن 94 تموم کردم) بعد رفتم خدمت بعدش ارشد رو شروع کردم ( وقفه تحصیلی ندارم )
    2- ارشد مهندسی سازه -دانشگاه شهید مدنی - معدل 19.80 (ترم دو رو تازه تموم کردم ، همه درس ها رو پاس کردم یدونه پایان نامه مونده)
    3- تافل 95( اکتبر دوباره تافل میدم)
    4- یک مقاله کنفرانسی در لیسناس
    5-یک مقاله سابمیت شده در ارشد (با توجه به اینکه هنوز ترم 2 ارشد رو تموم کردم،مقاله چاپ شده ندارم فعلا)
    6- تعداد زیادی نرم افزارهای متبط با رشته بلدم( چه طراحی و آنالیز و چه کدن.نویسی مثل متلب و پایتون)
    هدف : کانادا - دکتری عمران - فول فاند
    چیزی که تعیین کننده است موضوع تز شما در ارشد و مقالات ژورنال (حداقل یک مورد و ترجیحا دو چاپ یا اکسپت شده در زمان اپلای) است
    با توجه به مواردی که ذکر کردید توصیه میکنم روی قابیلیتهای کدنویسی بیشتر کار کنید و ترجیحا اگر موضوع تز شما هم روشهای عددی و یا مدلهای برمبنای کد نویسی باشد شاید بیشتر بتوانید موفق شوید. نرم افزارهای تجاری چندان بر خلاف کار برای مباحث آکادمیک کمک کننده نیستند. به جای آن استفاده از این مهارت در توسعه کدنویسی و کار روی موصوع پروژه به شما کمک میکند. در حال حاضر که ترم دوم هستید فرصت کافی برای کار روی این موضوعات را دارید و هنوز برای شانس پذیرش بسیار زود است. می توان حدس زد هم شانس پذیرش شما به لحاظ تعداد موقعیتهای موجود و رقابتی تر شدن فضا و هم تغییر رزومه شما (مثیت یا منفی) در یکسال آینده دستخوش تغییرات قابل توجهی شود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    English language and literature student

سلام بچه ها امیدوارم خوب باشید.من تازه عضو شدم و خب چیز زیادی نمیدونم هنوز و خودم کم کم دارم برای اپلای کردن تحقیق می کنم)))) راستش میخواستم بپرسم شما چطوری به یک تصمیم کلی رسیدین برای انتخاب شهر و دانشگاه؟من بین خیلی چیزا موندم.یو بی سی؟تورنتو؟مک گیل؟البرتا؟ واقعا چطوری تصمیم خوبی بگیرم؟مرسی که جواب میدین))))

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazzioo نمایش پست ها
    سلام بچه ها امیدوارم خوب باشید.من تازه عضو شدم و خب چیز زیادی نمیدونم هنوز و خودم کم کم دارم برای اپلای کردن تحقیق می کنم)))) راستش میخواستم بپرسم شما چطوری به یک تصمیم کلی رسیدین برای انتخاب شهر و دانشگاه؟من بین خیلی چیزا موندم.یو بی سی؟تورنتو؟مک گیل؟البرتا؟ واقعا چطوری تصمیم خوبی بگیرم؟مرسی که جواب میدین))))
    سلام و خوش امدید. برای اینکه اعضا بتونند بهتر راهنماییتون کنند باید بیشتر در مورد رزومتون بگید. برای چه مقطعی می خواید اقدام کنید؟ برای چه رشته ای؟ معدل و مقاله و ...؟ اما در کل من می تونم بهتون بگم در فرایند اپلای اصرار روی یک کشور خیلی کار درستی نیست (چه برسه به یک شهر یا دانشگاه خاص)، مگر اینکه واقعا به دلایل متعدد ان کشور رو خیلی ترجیح بدید یا رزومتون انقدر عالی باشه که بدونید شانستون خیلی بالاست. چون در کل اصرار بر یک کشور خاص می تونه شانس پذیرش رو (خصوصا وقتی بحث فاند مطرح باشه) پایین بیاره. اما برفرض که مثلا شما می خواید برید کانادا که چند تا از دانشگاه هاش رو هم نام بردید؛ در این شرایط باید ببینید اولا رنک کدام دانشگاه ها به شرایط کلی رزومتون بیشتر می خوره (البته استثنا هم هست که یک شخص با رزومه مثلا متوسط از یک دانشگاه خیلی رنک بالا پذیرش حتی با فاند بگیره اما این واقعا کم اتفاق می افته) و ثانیا در ان دانشگاه، دپارتمان و همچنین اساتیدی هستند که زمینه کاریشون با زمینه های تحصیلی و تحقیقاتی شما مطابقت داشته باشه یا خیر. البته این یک دید کلی بود و در فرایند اپلای جزئیات بسیاری هست. مطمئنا اگر رزومتون رو بزارید من یا دوستان با تجربه تر از من می تونند بهتر راهنمایی کنند. موفق باشید.

سلام دوستان خسته نباشید.
    با معدل 14. 8 رشته حسابداری دانشگاه تهران و آیلتس 7.5 و نمره gre 315 شانس گرفتن پذیرش در رشته های business and finance رو غیر از خود رشته حسابداری از دانشگاه های متوسط کانادا دارم؟
    به صورت سلف فاند قصد دارم در مقطع ارشد تحصیل کنم.
    دانشگاه های مد نظرم رنک 10-25 کشور کاناداس

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)