صفحه 843 از 859 نخستنخست ... 343743793833834835836837838839840841842843844845846847848849850851852853 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,421 تا 8,430 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام دوستان.
    من لیسانس مدیریت بازرگانی با معدل ۱۸ و ارشد کارافرینی با معدل ۱۷.۹۰ دارم. ۵ سال هم‌سابقه کار تحلیل بازار و هوش تجاری تو یک شرکت ثابت و معتبر دارم.
    میخواستم ببینم میتونم برای فوق لیسانس مدیریت تبلیغات فاند بگیرم؟
    اگر نه برای دکترا امکانش هست؟
    ممنون میشم پاسخ بدین.

Junior Member

کسی که ارشد روانشناسی بالینی داره ، میتونه در همین مقطع ، مجدد تحصیل کنه ؟

همه جا پیشناهاد میکنن که بهتره تغییر رشته بدی و MBA بخونی :|

در این مورد و دانشکاههای موجود ، میتونید یه راهنمایی بکنید ؟

سلام دوستان
    من سال ۲۰۱۰ Iranلیسانس گرفتم با معدل ۱۳
    برای ادامه تحصیل ۲۰۱۴ اومدم بلژیک و سال اول مستر کار پیدا کردم توی رشته خودم(نرم افزار) و از ۲۰۱۵ تا الان مشغول کارم اینجا
    رفرنس از محل کارم میتونم بگیرم
    آیلتس آکادمیک ۷ دارم
    شانسی برای رشته نرم افزار دارم کنکوردیا یا بخاط معدلم ریجکتم؟
    البته چند واحد از مستر نرم افزار پاس کردم توی بلژیک

سپاس

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط moris62 نمایش پست ها
    برنامم اینه که وقتی درس شروع کردم کار پیدا کنم و درس و رها کنم...وگرنه نمیخوام 28000دلار شهریه بدم
    این روش برای من کار میکنه
    ولی شانس پذیرش تحصیلیم نمیدونم
    شانس پذیرشت با معدل 13 پایینه. اگر نبود هم برنامه مورد نظر شما خیلی عملی نیست. قوانین کانادا با اروپا فرق داره. شما اگر با ویزای تحصیلی وارد بشی فقط اجازه بیست ساعت کار در هفته داری. از داخل کانادا هم نمیتونی ویزای تحصیلی رو به کاری تبدیل کنی مگر در شرایط خیلی خاص.

همونطور که دوستمان گفتند روش عملی تر اینه که مستقیما برای مهاحرت به روش نیروی متخصص اقدام کنی. تاپیک اکسپرس انتری رو چک کن ببین امتیازت میرسه یا نه. البته آیلتس جنرال با نمره بالا (8+) احتیاج داری.

سلام دوستان خسته نباشید.
    با معدل 14. 8 رشته حسابداری دانشگاه تهران و آیلتس 7.5 و نمره gre 315 شانس گرفتن پذیرش در رشته های business and finance رو غیر از خود رشته حسابداری از دانشگاه های متوسط کانادا دارم؟
    به صورت سلف فاند قصد دارم در مقطع ارشد تحصیل کنم.
    دانشگاه های مد نظرم رنک 10-25 کشور کاناداس

Junior Member

سلام. یه سئوال داشتم.
    پذیرش گرفتن از دانشگاه تورنتو چقدر میتونه سخت باشه.آیا من شانسی دارم با رزومم؟
    یکی از استادام دانشگاه منیتوبا درس خونده بوده. رزومم رو دید گفت برای تورنتو اپلای بکن. راسیتش من بیشتر احساس میکنم هندونه زیر بغلم گذاشته شده.
    شرایطم اینه:
    (الآن ترم 6 تموم شده تقریبا)
    +معدل A و ولی ترم 5 و 6 شدم A+، ترم 6 نمره gpa 4/4 شد.(معدل 17 تقریبا-دو ترم آخرم فعلا نزدیک 18- یک ترم هم بخاطر مشکل پزشکی مشروط شدم)

+یک ثبت اختراع توی رشته خودم(مهندسی برق)

+الآن روی دوتا مقاله دارم کار میکنم تحت نظر استاد که یکیش دقیقا به فیلدی که توی ارشد میخوام برم ربط داره؛ به گفته استادم دو تا مقاله در حدی هست که توی ژورنال خارجی چاپ بشه.(دیگه کم کم داره تموم میشه ولی شاید برای اپلای کردن امسال فقط ارسال شده باشه برای ژورنال و به چاپ نمیرسه قطعا تا اونموقع)

+یه دوتا لوح تقدیر از رئیس دانشگاه آزاد مرکز استان گرفتم(استان شناخته شده ولی اسم نمیبرم).

+دانشگاه سطح خودم دو هست و توی رتبه بندی تایمز رتبه داره و جزء 20 دانشگاه جوان برتر هست توی اون و چند ترمی هم مهمانی توی دانشگاه سطح یک درس خواندم.

+دو ترم حل تمرین درس تخصصی بودم که بعید بود معمولا اون درس رو به کارشناسی بدن، ولی خوب ما سمج بودیم و دادن.

+توی مرحله اول المپیاد توی دانشگاهمون جزء 5 نفر شدیم و قرار بود بریم مرحله قطب که بخاطر کرونا لغو شد کلا دیگه.

+نرم افزار های تخصصی گرایش مدنظرم توی ارشد رو بخاطر همون مقاله هایی که دارم کار میکنم یاد گرفتم. بغیر اون توی کار های برنامه نویسی قوی هستم و تقریبا 4-5 تا زبون برنامه نویسی بلدم یا کار کردم که از همون دبیرستان مقام دارم در سطح شهرمون(کلان شهر هست ولی خوب اسم نمیبرم) و همون کاری که برای دانشگاه آزاد انجام دادم نرم افزاری بود و بخاطر همون دوبار توی دوران دانشجویی تونستم لوح تقدیر مستقیم از رئیس بگیرم، ولی خوب گرایشی که توی ارشد میخوام برم توی حیطه الکترونیک هست و خوب در همون رابطه هم دارم مقاله مینوسم.

+یه چند تا پروژه هم انجام دادم در رشته خودم(حدود 4-5تا)

+مشکل اساسی برای من مدرک زبان هست که با این وضع کرونا برنامم به هم رخته و حالا سعی دارم تا 4 ماه دیگه تقریبا که اگه بشه آزمون تافل داد، مینیموم دانشگاه رو بیارم. ولی با مدرس زبانم که صحبت کردم میگه با این وضع باز میرسم تا اونموقع به مینیموم دانشگاه ها. ولی اصولا گفتم که از لحاظ زبانی بدونین در سطح مینیموم حداقل دانشگاه رو فعلا میتونم بیارم و نمراه بالاتری نمیتونم بیارم.

GRE هم که اصلا نمیرسم که بخوام برم بدم.

(نکته: اگه امسال اپلای کنم وضعم اینه که گفتم؛ اما اگه سال دیگه اپلای کنم، مقالاتم تا اونموقع انشالله چاپ شده و زبانمم بهتر شده و فرصت GRE دادن رو هم دارم، ولی اکثر اساتیدم میگن بخاطر فاصله ای که میوفته بهتره همین امسال اپلای کنم؛ البته یکی دیگه از اساتیدم که کانادا درس خوانده بود میگفت بهتره سال دیگه اپلای کنم که معدل دوسال آخرم بیشتر بشه و مقالاتم چاپ شده باشن؛ راهنمایی شما چیه؟)
    راستی با استادام خوب مچ شدم و توصیه نامه خیلی خوبی میتونن برام بنویسن.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ali246 نمایش پست ها
    سلام. یه سئوال داشتم.
    پذیرش گرفتن از دانشگاه تورنتو چقدر میتونه سخت باشه.آیا من شانسی دارم با رزومم؟
    یکی از استادام دانشگاه منیتوبا درس خونده بوده. رزومم رو دید گفت برای تورنتو اپلای بکن. راسیتش من بیشتر احساس میکنم هندونه زیر بغلم گذاشته شده.
    شرایطم اینه:
    (الآن ترم 6 تموم شده تقریبا)
    +معدل A و ولی ترم 5 و 6 شدم A+، ترم 6 نمره gpa 4/4 شد.(معدل 17 تقریبا-دو ترم آخرم فعلا نزدیک 18- یک ترم هم بخاطر مشکل پزشکی مشروط شدم)

+یک ثبت اختراع توی رشته خودم(مهندسی برق)

+الآن روی دوتا مقاله دارم کار میکنم تحت نظر استاد که یکیش دقیقا به فیلدی که توی ارشد میخوام برم ربط داره؛ به گفته استادم دو تا مقاله در حدی هست که توی ژورنال خارجی چاپ بشه.(دیگه کم کم داره تموم میشه ولی شاید برای اپلای کردن امسال فقط ارسال شده باشه برای ژورنال و به چاپ نمیرسه قطعا تا اونموقع)

+یه دوتا لوح تقدیر از رئیس دانشگاه آزاد مرکز استان گرفتم(استان شناخته شده ولی اسم نمیبرم).

+دانشگاه سطح خودم دو هست و توی رتبه بندی تایمز رتبه داره و جزء 20 دانشگاه جوان برتر هست توی اون و چند ترمی هم مهمانی توی دانشگاه سطح یک درس خواندم.

+دو ترم حل تمرین درس تخصصی بودم که بعید بود معمولا اون درس رو به کارشناسی بدن، ولی خوب ما سمج بودیم و دادن.

+توی مرحله اول المپیاد توی دانشگاهمون جزء 5 نفر شدیم و قرار بود بریم مرحله قطب که بخاطر کرونا لغو شد کلا دیگه.

+نرم افزار های تخصصی گرایش مدنظرم توی ارشد رو بخاطر همون مقاله هایی که دارم کار میکنم یاد گرفتم. بغیر اون توی کار های برنامه نویسی قوی هستم و تقریبا 4-5 تا زبون برنامه نویسی بلدم یا کار کردم که از همون دبیرستان مقام دارم در سطح شهرمون(کلان شهر هست ولی خوب اسم نمیبرم) و همون کاری که برای دانشگاه آزاد انجام دادم نرم افزاری بود و بخاطر همون دوبار توی دوران دانشجویی تونستم لوح تقدیر مستقیم از رئیس بگیرم، ولی خوب گرایشی که توی ارشد میخوام برم توی حیطه الکترونیک هست و خوب در همون رابطه هم دارم مقاله مینوسم.

+یه چند تا پروژه هم انجام دادم در رشته خودم(حدود 4-5تا)

+مشکل اساسی برای من مدرک زبان هست که با این وضع کرونا برنامم به هم رخته و حالا سعی دارم تا 4 ماه دیگه تقریبا که اگه بشه آزمون تافل داد، مینیموم دانشگاه رو بیارم. ولی با مدرس زبانم که صحبت کردم میگه با این وضع باز میرسم تا اونموقع به مینیموم دانشگاه ها. ولی اصولا گفتم که از لحاظ زبانی بدونین در سطح مینیموم حداقل دانشگاه رو فعلا میتونم بیارم و نمراه بالاتری نمیتونم بیارم.

GRE هم که اصلا نمیرسم که بخوام برم بدم.

(نکته: اگه امسال اپلای کنم وضعم اینه که گفتم؛ اما اگه سال دیگه اپلای کنم، مقالاتم تا اونموقع انشالله چاپ شده و زبانمم بهتر شده و فرصت GRE دادن رو هم دارم، ولی اکثر اساتیدم میگن بخاطر فاصله ای که میوفته بهتره همین امسال اپلای کنم؛ البته یکی دیگه از اساتیدم که کانادا درس خوانده بود میگفت بهتره سال دیگه اپلای کنم که معدل دوسال آخرم بیشتر بشه و مقالاتم چاپ شده باشن؛ راهنمایی شما چیه؟)
    راستی با استادام خوب مچ شدم و توصیه نامه خیلی خوبی میتونن برام بنویسن.
    سلام دوست عزیز

از دید من اپلای کردن برای سالهای مختلف منافاتی با هم ندارد. گمان من این است که منظورتان از امسال سپتامبر ۲۰۲۰ نباشد چون که عملا امکان پذیر نیست.

ولی برای سال ۲۰۲۱ شما آرام آرام از چند ماه دیگر شروع به مکاتبه با اساتید و پیدا کردن فاندها بفرمائید. اگر منجر به پذیرش از جای مناسب شد که مقصود حاصل شده اگر هم نشد برای سال ۲۲ با داشتن نمره های خوب و آمادگی بیشتر اقدام میفرمائید.
    پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

تعدادی از پستهای اخیر بدون ارسال پیام خصوصی حذف گردید.
    لطفاً از مکالمات شخصی و ارسال پستهای فاقد اطلاعات مفید خودداری فرمایید. مقررات فروم را دوباره مطالعه فرمایید
    متشکرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

از دید من اپلای کردن برای سالهای مختلف منافاتی با هم ندارد. گمان من این است که منظورتان از امسال سپتامبر ۲۰۲۰ نباشد چون که عملا امکان پذیر نیست.

ولی برای سال ۲۰۲۱ شما آرام آرام از چند ماه دیگر شروع به مکاتبه با اساتید و پیدا کردن فاندها بفرمائید. اگر منجر به پذیرش از جای مناسب شد که مقصود حاصل شده اگر هم نشد برای سال ۲۲ با داشتن نمره های خوب و آمادگی بیشتر اقدام میفرمائید.
    پایدار باشید
    بله منظورم برای فال 2021 بود. یعنی قبل از ددلاینش که امسال دی هست اپلای کنم.
    اوکی. امیدوارم که با شرایط فعلی قبول کنن.
    یه سئوال دیگه داشتم. یکی از دوستام رشته خاک شناسی هست و میخواد برای ارشد توی زمینه انرژی های تجدید پذیر و محیط زیست ادامه تحصیل بده. متاسفانه معدلش 14 و چند صدمی بیشتر نیست. تقریبا همون 14. اما سه تا مقاله داده و چاپ شده ژورنالی با استادش و یک کتابی هم نوشته و با استادش چاپ کرده و دانشجو دانشگاه شیراز هست(اصولا دانشگاه شیراز خیلی سخت گیره و خودم اونجا بودم). به دانشگاهی که بتونه بهش فاند بده قانع هست و توقع دانشگاه رتبه بالا نداره. پیشنهادتون کدوم دانشگاهه؟ زبانش هم مینیموم دانشگاه رو میتونه میت کنه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nvb نمایش پست ها
    کسی که ارشد روانشناسی بالینی داره ، میتونه در همین مقطع ، مجدد تحصیل کنه ؟

همه جا پیشناهاد میکنن که بهتره تغییر رشته بدی و MBA بخونی :|

در این مورد و دانشکاههای موجود ، میتونید یه راهنمایی بکنید ؟
    ارشد مجدد در حالت جنرال هیچ منع آکادمیکی ندارد. بحث بر اساس شانس ویزاست که در فروم مربوطه می توانید اطلاعات بیشتری بپیرید.
    در مورد MBA معمولا اگر توان پرداخت شهریه را دارید ممکن است بتوانید با لیسانس از رشته های مختلفی پذیرش بگیریئ اما برای رشته شما ممکن است محدودیتهایی با توجه به گرایش MBA و دانشگاه مورد نظر هم به علاوه مساله تامین هزینه داشته باشید. بهتر است اطلاعات تکمیلی را بر اساس رشته مرود نظرتان و سرچ وبسایت دانشگاه مربوطه برای شرایط پذیرش جستجو کنید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)