صفحه 844 از 859 نخستنخست ... 344744794834835836837838839840841842843844845846847848849850851852853854 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,431 تا 8,440 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    چیزی که تعیین کننده است موضوع تز شما در ارشد و مقالات ژورنال (حداقل یک مورد و ترجیحا دو چاپ یا اکسپت شده در زمان اپلای) است
    با توجه به مواردی که ذکر کردید توصیه میکنم روی قابیلیتهای کدنویسی بیشتر کار کنید و ترجیحا اگر موضوع تز شما هم روشهای عددی و یا مدلهای برمبنای کد نویسی باشد شاید بیشتر بتوانید موفق شوید. نرم افزارهای تجاری چندان بر خلاف کار برای مباحث آکادمیک کمک کننده نیستند. به جای آن استفاده از این مهارت در توسعه کدنویسی و کار روی موصوع پروژه به شما کمک میکند. در حال حاضر که ترم دوم هستید فرصت کافی برای کار روی این موضوعات را دارید و هنوز برای شانس پذیرش بسیار زود است. می توان حدس زد هم شانس پذیرش شما به لحاظ تعداد موقعیتهای موجود و رقابتی تر شدن فضا و هم تغییر رزومه شما (مثیت یا منفی) در یکسال آینده دستخوش تغییرات قابل توجهی شود.

خیلی ممنون بابت پاسختون

راستش در زمان اپلای من در اواسط کارهای پایان نامه ام خواهم بود و نمیدونم چقدر تاثیر خواهد داشت!
    معدل های من که مشخص هست و تغییر ناپذیر و به نظرم معدل افسانه ای ارشدم معدل افتضاح لیسانسم رو جبران میکنه.

مقاله هم چون ژورنال خیلی معتبری هست بعید میدونم زیر یک سال چاپ بشه !

از طرفی میتونم ریکامندیشن لتر های خیلی خوبی بگیرم از اساتید ارشدم که همشون هم پروفسور هستن و در آمریکا و کانادا تحصیل و تدریس کردن.
    حالا مواردی که میتونم بهترشون بکنم یکی نمره تافل هست و دیگری مهارت های کدنویسی.
    حالا شما فرض کنین من تا زمان اپلای تافل رو ببرم بالای 100 و مهارت ای کدونویسیم رو در متلب ، اوپن سیس و پایتون ارتقا بدم.

شما چقدر شانس میبینید برای من که بتونم برای فال 2021 پذیرش فول فاند بگیرم ؟

یه سوال خیلی مهم دیگه هم دارم.
    از اون جایی که فاند RA بخشی از فاند رو شامل میشه در کانادا ، آیا اگر بدون پیدا کردن استادی ، اپلای کنم ، چقدر شانس دارم برای گرفتن پذیرش و فاند TA و scholarship ؟
    یه سری از دانشگاه های کانادا پیدا کردن استاد برای اپلای رو نوشتن که نیاز نیست. واسه این دانشگاه ها چطور ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mirnikolas نمایش پست ها
    خیلی ممنون بابت پاسختون

راستش در زمان اپلای من در اواسط کارهای پایان نامه ام خواهم بود و نمیدونم چقدر تاثیر خواهد داشت!
    معدل های من که مشخص هست و تغییر ناپذیر و به نظرم معدل افسانه ای ارشدم معدل افتضاح لیسانسم رو جبران میکنه.

مقاله هم چون ژورنال خیلی معتبری هست بعید میدونم زیر یک سال چاپ بشه !

از طرفی میتونم ریکامندیشن لتر های خیلی خوبی بگیرم از اساتید ارشدم که همشون هم پروفسور هستن و در آمریکا و کانادا تحصیل و تدریس کردن.
    حالا مواردی که میتونم بهترشون بکنم یکی نمره تافل هست و دیگری مهارت های کدنویسی.
    حالا شما فرض کنین من تا زمان اپلای تافل رو ببرم بالای 100 و مهارت ای کدونویسیم رو در متلب ، اوپن سیس و پایتون ارتقا بدم.

شما چقدر شانس میبینید برای من که بتونم برای فال 2021 پذیرش فول فاند بگیرم ؟

یه سوال خیلی مهم دیگه هم دارم.
    از اون جایی که فاند RA بخشی از فاند رو شامل میشه در کانادا ، آیا اگر بدون پیدا کردن استادی ، اپلای کنم ، چقدر شانس دارم برای گرفتن پذیرش و فاند TA و scholarship ؟
    یه سری از دانشگاه های کانادا پیدا کردن استاد برای اپلای رو نوشتن که نیاز نیست. واسه این دانشگاه ها چطور ؟
    در مورد شانس من اظهارنظری نمیکنم چون اطلاعات مربوط به 2021 و شرایط آن را نمی توانم پیش بینی کنم
    در مورد بخش دوم در هرحال بدون استاد نمی توانید برای دکتری پذیرش بگیرید. برخی اساتید ممکن است فاند نداشته باشند (همان RAمعمولا) اما بخشی از فاندینگ را از TA تامین کنند. در برخی دانشگاهها اینگونه است که کل پکیج فاندینگ شامل TA,RA تامین میشود و نه اینکه شما TA را جداگانه به این پکیج اضافه کنید. در برخی دیگر البته روال این نیست و برای TA اقدام میکنید و در صورت رقابتی بودن رزومه اضافه بر پکیج یا بخشی از آنرا حداقل می توانید بگیرید.
    دانشگاههایی هم که برای اقدام استاد را الزامی ندارند باز برای صدور پذیرش نیاز به پیدا کردن استاد دارند. به این معنی که پذیرش رزومه شما بعد از پروسه اپلای توسط اساتید با ظرفیت باز انجام میشود و در هرحال سوپروایزری باید شما را در گروه خود پذیرش کنند تا پذیرش شما صادر شود. برای همین دانشگاهها هم داشتن مکاتبه و ایتاد از قبل می تواند پذیرش را تسریع و تضمین شده تر نماید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام. ممنون میشم شانس پذیرش من رو بررسی کنید

لیسانس حقوق از دانشگاه آزاد معدل حدودا 14
    فوق لیسانس روانشناسی معدل 16.98

یک مقاله علمی پژوهشی داخلی دارم. یک ترجمه کتاب
    2 سال سابقه کار مرتبط با رشته ارشدم (روانشناسی) به عنوان کارفرما
    33 سالمه. متاهلم و مثل اکثر بچه ها نمیتونم خرج کنم.
    فعلا مدرک زبان ندارم ولی به زودی اقدام خواهم کرد.

در حال حاضر نمیدونم شانسم برای ارشد دوم بیشتر هست یا دکترا (در صورت ارتقای رزومه م)
    و اینکه شنیدم برای ارشد دوم شرایط فاند و بورس و ویزا به مراتب سخت تر هست.

چون میخوام زودتر شروع به ارتقای رزومه م بکنم نمیدونم برای ارشد دوم برنامه ریزی کنم یا دکترا.

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nargesngs نمایش پست ها

در حال حاضر نمیدونم شانسم برای ارشد دوم بیشتر هست یا دکترا (در صورت ارتقای رزومه م)

چون میخوام زودتر شروع به ارتقای رزومه م بکنم نمیدونم برای ارشد دوم برنامه ریزی کنم یا دکترا.
    دوست عزیز من نظر شخصی ام رو میگم دیگر دوستان باتجربه هم راهنمایی خواهند کرد.
    شانس شما برای ارشد مجدد با توجه به رزومه فعلیتون خیلی پایینه.
    شما با یک تلاش ویژه در جهت بهبود رزومه تحصیلیتون میتونین به پیدا کردن پوزیشن برای دکترا امیدوار باشید. این رو مدنظر داشته باشید نمره زبان بالایی رو باید بدست بیارید که بتونید شانستون رو افزایش بدید.
    و یک نکته کلی: روی کشور یا دانشگاه خاصی زوم نکنید و همزمان رنج وسیعی از دانشگاهها و کشورها رو مد نظر قرار دهید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط moris62 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سال ۲۰۱۰ Iranلیسانس گرفتم با معدل ۱۳
    برای ادامه تحصیل ۲۰۱۴ اومدم بلژیک و سال اول مستر کار پیدا کردم توی رشته خودم(نرم افزار) و از ۲۰۱۵ تا الان مشغول کارم اینجا
    رفرنس از محل کارم میتونم بگیرم
    آیلتس آکادمیک ۷ دارم
    شانسی برای رشته نرم افزار دارم کنکوردیا یا بخاط معدلم ریجکتم؟
    البته چند واحد از مستر نرم افزار پاس کردم توی بلژیک

سپاس

سلام من با معدل ۱۴ هم دیدم که از کنکوردیا پذیرش گرفته،شما اگه نمره ی زبان خوبی بگیرید شانستون بالاتر میره و همین طور برای گپ تحصیلی‌تون اگه بتونید سابقه کار ارایه بدید خیلی کمک کننده هست و باید یه توضیح منطقی بدید که بد از ۱۰ سال چه طور دوباره به فکر ادامه تحصیل افتادید،نگران معدل نباشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nargesngs نمایش پست ها

تنها شانسی که شما دارید با این رزومه اینه که توی ترکیه ی یه ارشد مجدد تو رشته ی حقوق بگیرید (البته با معدل بالا و دادن مقاله و اخذ نمره ی بالای زبان ) . بعد از اونجا برای phd کانادا یا کشورهای خوب اقدام کنید .

Junior Member

سلام دوستان
    من ترم ۴ کارشناسی ام ۴ ترم دیگه برام مونده رشته علوم کامپیوتر.میخواستم اپلای کنم برای کانادا
    بجز gre و ielts چه کاری میتونم انجام بدم برای دانشگاه رنک خوب؟ فاندم برام مهم نیست معدلمم ۱۷ دانشگاه ازاد

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط optic نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ترم ۴ کارشناسی ام ۴ ترم دیگه برام مونده رشته علوم کامپیوتر.میخواستم اپلای کنم برای کانادا
    بجز gre و ielts چه کاری میتونم انجام بدم برای دانشگاه رنک خوب؟ فاندم برام مهم نیست معدلمم ۱۷ دانشگاه ازاد
    اگر برای ارشد میخواهید اقدام کنید و فاند هم لازم ندارید فقط معدلتان را بالای 17 نگهدارید و آیلتس 7. GRE لازم نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر برای ارشد میخواهید اقدام کنید و فاند هم لازم ندارید فقط معدلتان را بالای 17 نگهدارید و آیلتس 7. GRE لازم نیست.
    یعنی مقاله هم لازم نیست؟
    هدفم راستش دانشگاه های تاپ مثل toronto waterloo ubc ازین قبیله
    gre هم لازم باشه واسش میدم میتونم نمره خوبیم بگیرم

سلام دوستان من ساکن کانادا هستم. لیسانس بیولوژی دارم با معدل13-14 و سابقه کار تو چین.بهتر بگم آفیس داشتم 3سال اونجا و بیزینس میکردم با ایران.میخوام برای مستر اپلای کنم IMBA(international MBA)s دانشگاه یورک تورنتو. تافل91 گرفتم اسپیکینگ و رایتینگ 21 که مینیموم ریکوایرمنتهای دانشگاه 100 هستش با اسپیکینگ رایتینگ 23. قکر میکنین میتونم با همین نمره قبولی بگیرم؟
    و اینکه کسی تجربه ای از آنلاین توترینگ برای GRE داره؟کدوم یکی بیشتر میتونه کمک کنه؟
    شانسی دارم با این لیسانس بی ربط و معدل پایین قبولی بگیرم؟ ممنون میشم کمک کنین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)