صفحه 849 از 859 نخستنخست ... 349749799839840841842843844845846847848849850851852853854855856857858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,481 تا 8,490 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام دوستان. ممنون میشم اگر من را هم رهنمایی بفرمایین.
    من 34 سالمه الان و سال دیگه تو 35 سالگی به امید خدا میخوام برای مقطع دکتری اپلای کنم.من متاهل و خانم هستم.
    لیسانس مهندسی مکانیک با معدل 16.21-شاگرد دوم- دانشگاه دولتی 91
    فوق لیسانس مکانیک دانشگاه دولتی با معدل 17.47 اواخر دی 94- یک کنفرانس داخلی و یک کنفرانس بین المللی از ارشدم دارم
    از همون سال 94 شروع کردم به کار روی یک زمینه خاص در مکانیک که مورد علاقم بود و در عین حال توی یک شرکت کار هم میکردم ولی چون با همسرم خونه خریده بودیم و اقساط خونه میدادیم و شرایطمون سخت بود نخواستم بیمه شم چون تا قرون آخر به پولم نیاز داشتیم. ابتدای سال 97 یک شرکت کوچک دو سه نفره در همون زمینه مورد علاقم تاسیس کردیم اما خودم که خودمو بیمه نکردم!!
    بعد از تشدید تحریم ها هم کارم زمین خورد. منتها بر مبنای همون تجربیاتمون الان با استاد ارشدم و همسرم یک مقاله سابمیت کردیم و یکی دیگه در مرحله نگارش داریم .
    نمره زبان هم میتونم دست کم 90 در تافل IBT بگیرم.
    برای دکترای مکانیک میخوام اپلای کنم.
    من حتما به فاند نیاز دارم.
    1-آیا با این سن، رزومه و گپ تحصیلی امکان گرفتن فاند را دارم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Some question about Canadian Univ. (Electrical Eng

سلام دوستان
    امیرحسین هستم
    من رشتم روانشناسیه و امسال رتبه 6 کنکور ارشد شدم
    سطح زبانم هم قابل قبوله...یعنی حدس میزنم نمره آیلتس 6 بیارم ولی درحال تقویتشم که تا 7 بالا ببرمش
    میخواستم بدونم برای دوره دکتری روانشناسی چه توصیه هایی دارین؟
    از کی اقدام کنم؟
    الان که تازه دارم ارشد رو شروع می کنم چی کار میتونم بکنم که بعدا راحت تر پذیرش بگیرم؟
    و اگر نکته ای به نظرتون میاد میتونین بهم بگین؟

Junior Member Rosamund آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics- IUT

نقل قول نوشته اصلی توسط Rosamund نمایش پست ها
    با سلام.
    کارشناسی : فیزیک - دانشگاه شیراز - معدل 16.81 - رنک 3
    ارشد : فیزیک حالت جامد - دانشگاه صنعتی اصفهـان - معدل 18.30 - رنک 1
    نمره آزمون آیلتس : ( R:8 - L:8 - W: 7.5- S:8.5)
    3 مقاله ISI
    با توجه به این‌که به فاندینگ نیاز دارم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن برای چه دانشگاه هایی شانس دارم؟
    دوستان واقعا کسی نیست که راهنمایی کنه؟ با این شرایط ارزی اپلای واقعا هزینه بر است

Banned

دوستان واقعا کسی نیست که راهنمایی کنه؟ با این شرایط ارزی اپلای واقعا هزینه بر است
    هر دانشگاهی که استاد پیدا کنید

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

دوست عزیز از دید من رزومه شما رزومه نسبتا قوی ای است. بنظر من تمامی دانشگاههای کانادا شانس دارید. فقط یک نکته را که باید در نظر بگیرید این است که در دانشگاههای کانادا خیلی اهمیت دارد که شما استاد داشته باشید. با اساتید مکاتبه کنید و از لحن ایمیلهای آنها متوجه خواهید شد کدام به رزومه تحصیلی شما علاقمندند و در نهایت به پذیرش منتهی خواهد شد.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EMBA

سلام دوستان وقت بخیر
    نظرتون در مورد جواب استاد چیه ؟
    به نظرتون من چی جوابشون و بدم؟
    Thanks for interest in our research program. The only way I can consider your application is for you to find a scholarship to financially support you during your graduate program ). I do not have funds to support another Ph. D student without a scholarship.
    Good luck

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

از دید من واقعیت را بفرمایید که سعی میکنید و اگر موفق شدید به ایشان اطلاع میدهید. در ضمن از استاد بخواهید ایشان هم اگر منبعی جدید برخوردند شما را مطلع کنند و در نظر بگیرند.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1084 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    Thanks for interest in our research program. The only way I can consider your application is for you to find a scholarship to financially support you during your graduate program ). I do not have funds to support another Ph. D student without a scholarship.
    Good luck

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام بر همه‌ی اساتید
    من در حال حاضر کانادا هستم و دارم مستر میگیرم، برای دکتری با یه استاد دیگه از دانشگاه البرتا مکاتبه کردم و میخوام اپلای کنم. مسئله اینجاست که ایلتس بدم دوباره یا نه؟ یه آیلتس ۸ منقضی دارم که ماه پیش منقضی شد، خود گروجیت کامیتی ایمیل زدم گفتن چون مدرک کانادایی داری exempt هستی، منتها کرمش افتاده به جونم و از طرفی زورم میاد دوباره ۲۰۰ دلار پول بدم بالاش.
    و اینکه اگه ایلتس ندم، ایا از ایلتس ۸ منقضیم تو اپلیکیشن حرفی بزنم؟ چون نمرم خوب شده میپرسم اینو.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirdrake97 نمایش پست ها
    سلام بر همه‌ی اساتید
    من در حال حاضر کانادا هستم و دارم مستر میگیرم، برای دکتری با یه استاد دیگه از دانشگاه البرتا مکاتبه کردم و میخوام اپلای کنم. مسئله اینجاست که ایلتس بدم دوباره یا نه؟ یه آیلتس ۸ منقضی دارم که ماه پیش منقضی شد، خود گروجیت کامیتی ایمیل زدم گفتن چون مدرک کانادایی داری exempt هستی، منتها کرمش افتاده به جونم و از طرفی زورم میاد دوباره ۲۰۰ دلار پول بدم بالاش.
    و اینکه اگه ایلتس ندم، ایا از ایلتس ۸ منقضیم تو اپلیکیشن حرفی بزنم؟ چون نمرم خوب شده میپرسم اینو.
    خیر. اگر دوره دوساله مستر به زبان انگلیسی در هر کشوری داشته باشید از آزمون زبان معاف هستید. داشتن زبان منقضی چیزی را تغییر نمیدهد و در پذیرش هم موثر نیست.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1084 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    Good luck
    این موارد معمولا به افرادی که کشورهای مبدا آنها دانشجو را بورس میکنند یا افراد محدودی که ممکن است اسکالرشیپ خارجی داشته باشد محدود میشود. اپر چنین شرایطی ندارید چندان پاسخ موثری نیست و امکان تغییر آن هم (به شرایط با فاند) با توجه به پاسخ صریح نیست. بهتر است موقعیتهای دیگر را سرچ کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)