صفحه 850 از 859 نخستنخست ... 350750800840841842843844845846847848849850851852853854855856857858859 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,491 تا 8,500 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EMBA

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    این موارد معمولا به افرادی که کشورهای مبدا آنها دانشجو را بورس میکنند یا افراد محدودی که ممکن است اسکالرشیپ خارجی داشته باشد محدود میشود. اپر چنین شرایطی ندارید چندان پاسخ موثری نیست و امکان تغییر آن هم (به شرایط با فاند) با توجه به پاسخ صریح نیست. بهتر است موقعیتهای دیگر را سرچ کنید.
    سلام
    ممنون از راهنمایی. به نظرتون جواب این استاد رو چی بدم ؟ بگم که اگه امسال موفق نشدم برای سال اینده من و میتونه در نظر بگیره یا اینکه کلا جواب منفی داده و بیخیال شم؟
    Thanks for thinking of me - but I'm afraid my lab is very full and I won't be taking any new students for at least a year.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1084 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از راهنمایی. به نظرتون جواب این استاد رو چی بدم ؟ بگم که اگه امسال موفق نشدم برای سال اینده من و میتونه در نظر بگیره یا اینکه کلا جواب منفی داده و بیخیال شم؟
    Thanks for thinking of me - but I'm afraid my lab is very full and I won't be taking any new students for at least a year.
    فعلا بیخیال شید و اگر تا سال دیگر جایی را پیدا نکردید مجددا باهاش چک کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1084 نمایش پست ها
    سلام
    همانطور که گفتند جوابی برای این ایمیل نیست. بهتر است فرصتهای دیگری را چستجو کنید. اصولا فارغ از بررسی وضعیت شما گفته اند جایی برای دانشجوی جدید ندارند و این را در پاسخ احتمالا به همه به همین شکل میدهند. نکته امیدوارکننده ای نیست که بخواهید سال آینده بخواهد شما را از الان در نظر بگیرند ضمن اینکه بعد از یکسال دیگر هم معمولا هیچ استادی از الان تعهدی ایجاد نخواهد کرد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

با سلام
    برای گرفتن پذیرش در مقطع ارشد در کانادا با یک رزومه معین،
    افزایش نمره زبان از آیلتس 6.5 به 7 چقدر تاثیر داره در افزایش شانس گرفتن پذیرش ؟
    برای دکتری چطور ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mirnikolas نمایش پست ها
    با سلام
    برای گرفتن پذیرش در مقطع ارشد در کانادا با یک رزومه معین،
    افزایش نمره زبان از آیلتس 6.5 به 7 چقدر تاثیر داره در افزایش شانس گرفتن پذیرش ؟
    برای دکتری چطور ؟
    برخی دانشگاهها و پروگرامها مینیمم 7 را دارند. برای پذیرش در دانشگاهی که مینیمم 6.5 را میپذیرد تاثیر ندارد اگر زمان و هزینه ای را می خواهید صرف کنید. بیشتر مینیممها توسط تحصیلات تکمیلی کنترل می شود و تاثیری در بررسی پرونده ها در این سطح توسط استاد ندارد. جایی که مینیمم 7 لازم است هم با 6.5 عموما نمی توانید پذیرش قطعی بگیرید و بهتر است آزمون زبان را تجدید کنید اگر قصدتان چنین گزینه هایی است.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام دوستان وقت شما بخیر : آیا در رشته ی DBA نظر استاد راهنما مهم هست ؟ آیا بدون Supervisor گرفتن امکان پذیرش در رشته ی DBA هست؟ آیا این موضوع صحیح هست که رشته ی DBA کلا کمیته محور هست تا نظر استاد راهنما ؟ ممنون سوالات رو راهنمایی بفرمایید.

سلام

۱- دانشگاه تهران + مهندسی شیمی + 17.12
    ۲- دانشگاه صنعتی شریف + مهندسی شیمی - گرایش زیست پزشکی + 15.7
    ۳- تافل 105
    ۴- GRE: Q170 / V155 / AW 3.5
    ۵- یک مقاله تا شهریور سابمیت میشود
    ۶- 10 سال سابقه تدریس، چندین دوره TA دروس مختلف - پایان نامه نسبتا قوی که از توش قطعا مقاله خیلی خوبی برای حدود اسفند ماه در میاد

ممنون میشم اگر کسی میتونه شانس من رو برای پذیرش مورد ارزیابی قرار بده

Junior Member

دوستان
    همسر من می خواد اقدام کنه،برای کانادا،اما مشکل ما گپ تحصیلیه،
    ایشون کارشناسی رو با معدل ۱۴/۷۵ رشته عمران دانشگاه ازاد زنجان گذروندن،ارشد دانشگاه ازاد تهران بودن،ولی می خواد واسه مستر دانشگاه ویندزور کانادا اقدام کنه،ب نظرتون احتمال قبولی ویزا با ۱۰ سال گپ تحصیلی چقدر هست؟ سنشون ۳۲ سال،ایلتس ۶/۵ ،مشکل مالی و تمکن مالی نداریم،دوتا خونه بنامشون،یه بچه دوساله هم داریم،۷ سال سابقه کاری
    از طریق ایرسافام اقدام کردیم،ب ما گفتن مشکلی نداره
    ممنون می شم جواب بدید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط yalinaz نمایش پست ها
    دوستان
    همسر من می خواد اقدام کنه،برای کانادا،اما مشکل ما گپ تحصیلیه،
    ایشون کارشناسی رو با معدل ۱۴/۷۵ رشته عمران دانشگاه ازاد زنجان گذروندن،ارشد دانشگاه ازاد تهران بودن،ولی می خواد واسه مستر دانشگاه ویندزور کانادا اقدام کنه،ب نظرتون احتمال قبولی ویزا با ۱۰ سال گپ تحصیلی چقدر هست؟ سنشون ۳۲ سال،ایلتس ۶/۵ ،مشکل مالی و تمکن مالی نداریم،دوتا خونه بنامشون،یه بچه دوساله هم داریم،۷ سال سابقه کاری
    از طریق ایرسافام اقدام کردیم،ب ما گفتن مشکلی نداره
    ممنون می شم جواب بدید
    مستر مجدد و گپ طولانی برای ویزا مساله های مهمی هستند که باید در فروم مربوط به ویزا اطلاعات لازم را کسب کنید و در صورت سوال در همانجا مطرح کنید. ابنجا:
    چیزی که در موضوع این فروم قابل طرح است شانس پذیرش است که مشخص نکرده اید اصولا این پذیرش را گرفته اند یا خبر. اگر گرفته اند که دیگر مساله ریسک ویزا را باید پذیرفت و اقدام کرد. مدارک قوی تر تا حد ممکن تنظیم کرد و منتظر بررسی پرونده شد. اگر نه که اصولا بدون داشتن پذیرش مساله ویزا را حل کردن نتیجه خاصی ندارد. پذیرش را ابتدا حل باید کنید و بعد برای ویزا برنامه ریزی کنید. به نظرم بر مبنای شانس ویزا نباید برای امکان پذیرش تصمیم گرفت.

Junior Member

با سلام
    لیسانس عمران - عمران دارم با معدل 13.90 که دروس تخصصیم هم همین حدودا هست میانگینش و یکم پایینتر حتی !
    ارشد عمران - سازه دارم میگیرم با معدل 19.80 (بدون احتساب پایان نامه ) در پروگرم کاملا انگلیسی در استانبول
    زبان پارسال دادم آیلتس 6.5 ، امسال هم دویاره میدم ایشالا واسه 7

میخوام ارشد کورس بیس سلف فاندد بخونم تو کانادا در گرایش های "مدیریت ساخت" و یا " حمل و نقل" و یا " ژئوتکنیک"

میخوام بدونم کدوم دانشگاه ها اپلای کنم واقعا شانس پذیرش دارم ؟
    و آیا معدل ارشدم رو هم در نظر میگیرن یا فقط به لیسانس نگاه میکنن ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)