صفحه 851 از 859 نخستنخست ... 351751801841842843844845846847848849850851852853854855856857858859 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,501 تا 8,510 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام.
    1- دانشگاه علم و صنعت :مهندسی مکانیک. معدل 13.9 وروذی سال 86
    2- دانشگاه علم و صنعت: مهندسی مکانیک-بیومکانیک . معدل 18.7 وروذی سال 91
    3- Ielts 7 که expire شده باید دوباره امتحان بدم
    4- یک مقاله ISI دارم

با این گپ تحصیلی به نظرتون چقدر شانس فول فاند برای دکتری دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nedamm نمایش پست ها
    سلام.
    1- دانشگاه علم و صنعت :مهندسی مکانیک. معدل 13.9 وروذی سال 86
    2- دانشگاه علم و صنعت: مهندسی مکانیک-بیومکانیک . معدل 18.7 وروذی سال 91
    3- Ielts 7 که expire شده باید دوباره امتحان بدم
    4- یک مقاله ISI دارم

با این گپ تحصیلی به نظرتون چقدر شانس فول فاند برای دکتری دارم؟

سلام.سعی کنید با مقاله یا حداقل با کنفرانس بین المللی جبران کنید تا نشون بدید تو این مدت دور نبودید و ریسرچ داشتید. موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان من ۳۵ سالمه و دانشجوی ارشد آموزش زبان انگلیسی هستم میخواستم بپرسم پ. امکان اینکه برای ارشد دوباره بدون فاند اپلای کنم هست. البته لیسانسم رو ۱۲ سال پیش گرفتم و گپم تا ارشد زیاده. اما میخوام بدونم با همین مدرک ارشدم که الان دانشجو هستم میشه برای ارشد مجدد اپلای کرد یا فقط مدرک لیسانسم رو باید ارائه بدم؟
    اگه بخوام برای دکترا اپلای کنم بدون فاند امکان داره؟
    Have courage to lead the life you want to lead

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanics of Bio-System engineering

۱- دانشگاه علوم کشاورزی گرگان (دولتی)- رشته مکانیک ماشین های کشاورزی- معدل 17.94 شاگرد اول
    ۲- دانشگاه علوم کشاورزی ساری (دولتی) بدون امتحان ورودی- مکانیک ماشین های کشاورزی- معدل 17.67 شاگرد اول
    ۳- نمره آیلتس 7
    4- تعداد مقالات داخلی و خارجی : 5 مقاله ISI که دوتا از آنها دارای IF=6.08 میباشند. و سه تا دارای IF=0.78 هستند. 5 عدد مقاله علمی پژوهشی خارجی بدون ایمپکت. 2 مقاله فارسی علمی پژوهشی- یک مقاله کنفرانسی که برنده بهترین مقاله همایش شد. و دوتا مقاله همایش داخلی
    5- بعد از فارغ التحصیلی در رشته خودم مشغول به فعالیت بودم حدود 4 سال- دارای سه ثبت اختراع داخلی و یک ثبت اختراع US patent
    6- مقطع دکتری- فاند کامل

سلام.دوستان کسی جدیدا MBA اپلای کرده دانشگاه یورک؟من چند تا سوال داشتم. آیا با GRE 300 میشه اکسپتنس گرفت؟ساکن تورنتو هستم خودم رزومه کاری خوبی دارم 4سال چین آفیس داشتم و تجارت میکردم.لیسانیسم از ایران هست بیولوژی با معدل 13.5 و 2سال ترخیص کار بودم بوشهر.از ورودم به کانادا هم مشغول کار هستم در یه شرکتی پروجکت منیجر هستم.
    کسی هست در مورد اون تایم ای سی ها و ویدو ای سی ها اطلاعات داشته باشه؟ چه سوالاتی پرسیده میشه مثلا.ممنون میشم کمک کنین واقعا نیازمند کمکتون هستم.خیلی ممنون.

Junior Member

سلام، اگه ممکنه یکی از دوستان منو راهنمایی کنه، ممنون میشم.
    من لیسانس حسابداری علمی کاربردی با معدل ۱۸ دارم و از ۴ سال پیش و بعد از فارغ‌التحصیلی در زمینه مرتبط مشغول بودم، تا سه ماه آینده آیلتس امتحان میدم و به نظرم ۶/۵ و یا بالاتر رو میتونم بگیرم.
    با این شرایط دانشگاههای کانادا پذیرش میدن، و اگر میشه چه دانشگاهی پذیرشش آسونتره، من فاند نمیخوام، در این صورت توصیه نامه اجباریه؟ در صورت نیاز برای یکی از توصیه نامه ها، مدیر شرکتی که توش مشغول هستم میتونه توصیه نامه بده؟و اینکه حتما باید با استادهای اون دانشگاه مکاتبه کنم؟
    پیشاپیش سپاسگذارم

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

سلام دوست عزیز،در هر شرایطی توصیه نامه از مدارک الزامی برای اپلای هست در تقریبا همه جا، حالا تعدادش فرق داره دو یا سه، از مدیر شرکتتون هم میتونید توصیه نامه بگیرید اما سعی کنید حتما یک توصیه نامه دانشگاهی هم داشته باشید.، اما جواب سوال های شما در مورد شانس پذیرش خیلی بستگی داره به پروگرم و رشته ای که انتخاب میکنید، همین طور مکاتبه با استاد هم به رشته ربط داره هم به دانشگاه، و باید سایت دانشگاههای مورد نظرتون رو چک کنید،به طور کلی بله شانس پذیرش در کانادا رو دارید و معدل خوبی هم دارید،موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط MkhParvin نمایش پست ها
    سلام، اگه ممکنه یکی از دوستان منو راهنمایی کنه، ممنون میشم.
    من لیسانس حسابداری علمی کاربردی با معدل ۱۸ دارم و از ۴ سال پیش و بعد از فارغ‌التحصیلی در زمینه مرتبط مشغول بودم، تا سه ماه آینده آیلتس امتحان میدم و به نظرم ۶/۵ و یا بالاتر رو میتونم بگیرم.
    با این شرایط دانشگاههای کانادا پذیرش میدن، و اگر میشه چه دانشگاهی پذیرشش آسونتره، من فاند نمیخوام، در این صورت توصیه نامه اجباریه؟ در صورت نیاز برای یکی از توصیه نامه ها، مدیر شرکتی که توش مشغول هستم میتونه توصیه نامه بده؟و اینکه حتما باید با استادهای اون دانشگاه مکاتبه کنم؟
    پیشاپیش سپاسگذارم
    6 9 nine or six
    It depends on how you look at it

Junior Member

سلام و خسته نباشید. امکان داره من رو راهنمایی کنید که با توجه به شرایطم برای چه دانشگاه هایی امکان گرفتن پذیرش و امکان گرفتن فاند رو دارم؟ برای سپتامبر 2021 دارم اقدام می کنم.

برای PhD مدیریت IT یا MIS یا مدیریت بازاریابی

37 سال سن دارم. حدود 16 سال سابقه کار دارم و 10 سال سابقه مدیریت ICT
    معدل فوق 18.5، رشته MBA از دانشگاه آزاد تهران جنوب (هنوز دفاع نکردم. تمام واحدهام پاس شده و دفاعم میشه آخر دی)
    معدل کارشناسی 15.4، رشته مهندسی نرم افزار آزاد تهران شمال (فارغ التخصیل 85)
    نمره آیلتس اورال 7.5
    یک مقاله رو دارم روش کار می کنم که تا آخر پاییز در یک کنفرانس بین المللی اکسپت بشه. و یک مقاله دیگه هم دارم کار می کنم که می خوام حتما ISI باشه ولی به زمان اپلای نمیرسه.
    GRE هنوز امتجان ندادم.
    توصیه نامه هم می تونم بگیرم. دو تا اکادمیک و یک کاری.

دنبال دانشگاه با چه رنکینگی باشم چه برای پذیرش (با هزینه خودم) و چه برای فاند؟
    سوال دیگه اینکه هنوز دفاع نکردم و بعد از اپلای میشه دفاعم، مشکلی پیش نمیاد برام؟
    ویرایش توسط sjavan : November 9th, 2020 در ساعت 12:04 AM

Junior Member

خیلی ممنون دوست عزیز، من شرایط سنی رو نمیدونستم، الان متوجه شدم که زیر ۳۲ سال احتمال پذیرش بالاست، من الان تقریبا ۴ ساله که لیسانسم رو گرفتم و در حال حاضر ۳۶ سالمه، و تو این ۴ سال گپ، کار مرتبط با رشته انجام میدادم. به نظر شما اقدام بکنم یا احتمال پذیرش وجود نداره.
    در ضمن در مورد تمکن مالی برای همراه (همسر و فرزند) هم اگر اطلاعی دارید ممنون میشم به من بگید که چه مبلغی باید تامین باشه
    لطف میفرمائید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،در هر شرایطی توصیه نامه از مدارک الزامی برای اپلای هست در تقریبا همه جا، حالا تعدادش فرق داره دو یا سه، از مدیر شرکتتون هم میتونید توصیه نامه بگیرید اما سعی کنید حتما یک توصیه نامه دانشگاهی هم داشته باشید.، اما جواب سوال های شما در مورد شانس پذیرش خیلی بستگی داره به پروگرم و رشته ای که انتخاب میکنید، همین طور مکاتبه با استاد هم به رشته ربط داره هم به دانشگاه، و باید سایت دانشگاههای مورد نظرتون رو چک کنید،به طور کلی بله شانس پذیرش در کانادا رو دارید و معدل خوبی هم دارید،موفق باشید.
    ببخشید، فراموش کردم کوت کنم فرمایشتون رو تو پاسخ بالا

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)