صفحه 9 از 859 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109509 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Banned

پیش فرض پاسخ : کدام دانشگاه با اين شرايط؟؟؟

با تشکر از شما
    دوست عزيز من سنم داره هی ميره بالاتر و اصلاً دوست ندارم 2 سال ديگه منتظر بمونم در مورد استرليا زياد اطلاع ندارم اگه ميشد تحصيلی برم و بعد برای اقامت اقدام کنم خوب بود.
    شما ميگين چون خواهرم اونجاست ممکنه بهم ويزا ندن؟

من آخه هدفم هر 2 هست هم اقامت هم تحصيل البته تحصيل رو بيشتر نگرانش هستم
    دانشگاه های متوسط مايل به خوب استرليا رو ميتونين بهم بگين؟نميخام خيلی تاپ باشن که بهم پذيرش ندن اما نميخام هم درپيت باشن
    مرسی

پیش فرض پاسخ : کدام دانشگاه با اين شرايط؟؟؟

سلام
    من مطلبي در مورد استراليا نمي دونم .
    در مورد ويزا هم اگه از بچه هايي كه جديدا ويزا گرفتن بپرسيد بهتر باشه .
    چون مطالب من مربوط به 2 سال پيش هست .
    مادر من چند سال پيش براي كانادا اقدام كرد با اينكه 2 تا از برادراش در كانادا بودن به مادر من ويزا دادن و مشكلي هم پيش نيومد با اينكه تا حالا از ايران 1 بار هم خارج نشده بود.
    اما مادري بود كه 5 بار به كانادا رفته بود ولي بار 6 بهش گير داده بودن و بهش ويزا ندادن...
    اصلا نگران اين مساله نباشيد گفتم كه مد نظر داشته باشين .
    موفق باشيد.
    فرصت را از دست مده و در كار سستي مكن كه ميوه آن ذلت است .

پیش فرض پاسخ : دانشجوي ترم آخر MBA

من زیاد اطلاعات ندارم !
    اما فقط نمره جی مت شما یکم پائینه ، وگرنه با شرایط بدتر از شما هم بورس شدن...
    ......

سلام،

از راهنماييتون ممنونم. نمره GMAT در چه حدود متوسط محسوب ميشه؟ نمره 700 و بالاتر كه واقعا اوردنش كار آسوني نيست!
    شما ميدونيد اگر دانشگاه ها رد كنن كسي را آيا بهش علت را ميگن يا نه؟ مثلا ميگن كه GMAT شما پايين بوده و اينا؟!

بازم ممنون.
    &quot;A person who never made a mistake never tried anything new&quot;<br />Albert Einstein

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

GMAT شما اونقدرا هم پایین نیست .. یعنی اصلآ نمی شه گفت که پایینه ! نسبتآ خوبه ... اکثر دانشگاه ها با رنکینگ نسبتآ خوب 680 می خوان ... البته هستند که 720 و 730 می خوان که اونا می رن سمت دانشگاه های عالی ... درسته بالای 700 اووردن اصلآ کار راحتی نیست ... توی سایت دانشگاه ها یه قسمت داره که میانگین نمرات کسایی که سال پیش اپلای کردن رو زده ... مسلمآ می تونین برای دانشگاه هایی که میانگین GMAT دانشجوهایی که پارسال اپلای کردن رو حوالی 650 زده راحتتر اپلای کنین ... البته شاید دانشگاه هایی که 680 می خوان هم بهتون جواب مثبت بدن ... کل CV شما رو در نظر می گیرن ... مخصوصآ وقتی که نمرتون زیاد اختلافی هم نداره ...

من جای شما بودم یه چندجایی از دپارتمان ها می پرسیدم که نمره ام نسبت به آمار سال های قبلشون چطوریه .. اخه 650 و 680 فرقی زیاد نمی کنه ... اگه وقت دارین می تونین یه بار دیگه شانستون رو امتحان کنین ...

به دوستم گفته بودن که GREش پایین بوده اما فکر نکنم همه جا به آدم بگن که چرا رد شدیم ...

سلام حسین جان،

از راهنماییت ممنون. راستش مدارکم را دیگه فرستادم برای دانشگاه ها و منتظر جواب هستم. برای چند تا استاد از دانشگاه های خوب که CV فرستادم (تو CV نمره GMAT و IELTS را نوشتم)، نسبتاً خوب تحویلم گرفتن و از سوابقم تعریف کردن. حالا نمی دونم اینا کلا از همه تعریف میکنن یا نه؟
    به هر حال باید منتظر بود و دید.

بازم ممنون.
    &quot;A person who never made a mistake never tried anything new&quot;<br />Albert Einstein

Junior Member

پیش فرض بهترین دانشگاه برای رشته مهندسی شیمی که شرایط سختی برای پذیرش نداره کجاست؟

من فوق لیسانس مهندسی شیمی میخونم در علم و صنعت معدل لیسانسم به لطف دانشگاه شریف 14.02 هستش
    کدوم دانشگاهها با این شرط پذیرش می دن(در کانادا).مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین دانشگاه برای رشته مهندسی شیمی که شرایط سختی برای پذیرش نداره کجاست

بهت پیشنهاد می کنم، با استاد ارتباط بر قرار کنی، تو کانادا استاد بخواد، احتمال پذیرش خیلی بالا ست.

Good luck

پیش فرض پاسخ : بهترین دانشگاه برای رشته مهندسی شیمی که شرایط سختی برای پذیرش نداره کجاست؟

سلام
    از انجایی که شما فوق لیسانس هستید داشتن یک رزومه خوب (معدل بالای فوق و مقاله و toefl) میتونه خیلی تاثیر گذار باشه.
    موفق باشید.
    فرقی نمی کند که گودال کوچک آبی باشی ، یا دریای بیکران ،
    زلال که باشی ، آسمان در توست.

دوست عزیز میشه بپرسم شما دکتری چه رشته ای رو میخونی و برای چه رشته ای اپلای کردی ؟!
    آخه نتیجه شما رو دوست دارم پی گیری کنم ، البته اگه اشکالی نداشته باشه...
    ......

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)