صفحه 96 از 859 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106146196596 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هندسی نفت

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    سلام
    اول اینکه منظور شما از "اقدام" چیه؟ یعنی شما مدارک لازم را آماده دارین میخوایین اپلای کنین یا اینکه تازه میخوایین مدارکتون را اماده کنین؟
    در صورت اول، شما به محض اینکه رزومه قابل ارائه ای داشتین (شامل مقاله، نمره زبان و/یا gre و ...) باید از حدود خرداد سال آینده ایمیل به اساتید را شروع کنین تا ایشالا بعد از پیدا کردن استاد حدود ژانویه 2012 برا فال 2012 اپلای کنین.
    در صورت دوم شما باید اول یه حداقلهایی را واسه واجد اپلای شدن کسب کنین. باید خوداون را واسه امتحانات زبان آماده کنین، مقاله و معدل خوب داشته باشین و از همین الان هم باید اینکار را شروع کنین.
    واسه اپلای شما تقریبا هیچ نیازی شما زبان فرانسه بلد باشین مگه اینکه بخوایین در دانشگاه فرانسوی زبان کانادا مثل مونترال، لاوال و اکول پذیرش بگیرین که اون هم به نظر منطقی نمیاد شما وفتتون را واسه چند تا دانشگاه بزارین فرانسه یاد بگیرین وقتی کارای مهمتری واسه انجام دارین!
    موفق باشین

سلام ممنون از راهنماییاتون من این استادارو باید از کجا پیدا کنم؟؟؟

بازم ممنون

Senior Member sara123 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saharka نمایش پست ها
    سلام ممنون از راهنماییاتون من این استادارو باید از کجا پیدا کنم؟؟؟

بازم ممنون
    خواهش ميكنم...
    شما بايد برين به وب سايت دانشگاههايي كه مدنظرتون هست و بعد برين در وب سايت دانشكده ي مورد نظرتون. اونجا ميتونين اسم اساتيد و زمينه كاريهاشون، آخرين مقالاتشون، احتمالا دانشجوهاي فعليشون و يه سري اطلاعات ديگه را پيدا كنين. استادايي كه زمينه كاري شما با اونها مشترك هست و يا نزديك هست را پيدا كنين و بعد رزومتون را واسشون با يه cover letter بفرستين. در مورد نحوه آماده كردن رزومه از اينجا و براي cover letter اينجا را نگاه كنين. واسه انتخاب دانشگاهها هم ميتونين از اين لينك استفاده كنين.
    موفق باشين
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

سلام کسی از نحوه پذیرش در دکتری رشته هیدروژئولوژی خبر داره؟

Junior Member

سلام، من ليسانس مکانيک از دانشگاه گيلان دارم. ميخوام واسه دانشگاه Manitoba اقدام کنم. معدل 2 سال آخرم 16.2 هست، تافل 97 دارم. بايد حتماً اول از استاد ok بگيرم؟ دنبال فاند نيستم.
    ممنون ميشم يکم راهنمايی کنين.

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_saeb نمایش پست ها
    سلام، من ليسانس مکانيک از دانشگاه گيلان دارم. ميخوام واسه دانشگاه Manitoba اقدام کنم. معدل 2 سال آخرم 16.2 هست، تافل 97 دارم. بايد حتماً اول از استاد ok بگيرم؟ دنبال فاند نيستم.
    اگر course based اقدام نمی کنید حتما برای Manitoba ابتدا استاد پیدا کنید. این دانشگاه برای پذیریش در رشته research استاد نیاز دارد.

Junior Member

با سلام
    می خواستم بپرسم
    چه دانشگاهی رو در کانادا با توجه به شرایط من برای پذیرش و فاند در مقطع کارشناسی ارشد پیشنهاد میکنید؟
    1.کارشناسي مهندسی پلیمر ،معدل 15.02،نمره پايان نامه 19.25،دانشگاه صنعتی امیرکبیر
    2. تافل 88
    3. تازه فارق التحصیل شدم اما سابقه ی کاری 8 ماهه از یک کارخونه مرتبط با رشتم دارم!
    4. امکان پرداخت سالیانه تا 14-15 هزار دلار رو دارم

ممنون میشم راهنماییم کنین

سلام
    من دانشجوی کارشناسی مهندسی علوم دامی از دانشگاه تهران هستم. می خواستم ببینم می تونم برای بعد از کارشناسی با یکسری شرایط مناسب مثل داشتن معدل و همکاری توی مقاله تو رشته ی میکروبیولوژی از دانشگاه های آمریکا پذیرش با فاند بگیرم؟(با توجه به اینکه base رشته ی من هم بیولوژی و اونطور که شنیدم تغییرش به میکروبیولوژی که اونم بیولوژی کار سختی نیست)
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SHR87 نمایش پست ها
    با سلام
    می خواستم بپرسم
    چه دانشگاهی رو در کانادا با توجه به شرایط من برای پذیرش و فاند در مقطع کارشناسی ارشد پیشنهاد میکنید؟
    1.کارشناسي مهندسی پلیمر ،معدل 15.02،نمره پايان نامه 19.25،دانشگاه صنعتی امیرکبیر
    2. تافل 88
    3. تازه فارق التحصیل شدم اما سابقه ی کاری 8 ماهه از یک کارخونه مرتبط با رشتم دارم!
    4. امکان پرداخت سالیانه تا 14-15 هزار دلار رو دارم

ممنون میشم راهنماییم کنین

سلام. بايد دنبال دانشگاهي باشيد که مي نيموم معدل بالاي 16 تو ليسانس نخواد و نمره زبانتون هم مورد قبولش باشه. سايت دانشگاه هارو چک کنيد که براي درخواست چه شرايطي بايد داشته باشيد.پيشنهادم اينه که ليستي از دانشگاه هايي که نمره معدل و زبان شمارو قبول دارن تهيه کنيد و شروع کنيد به مکاتبه با اساتيدشون تو رشته خودتون. چون شما فاند لازم داريد بهترين راه اينه که بتونين استاد پيدا کنيد که research assistant بشين يا بتونه حمايتتون کنه که دانشکده شمارو teacher assistant کنه.
    پينوشت: موقع چک کردن سايت دانشگاه ها توجه کنيد که تو رشته شما به gre اشاره اي شده يا نه.
    شما اول گفتين پذيرش و فاند و تو جمله آخر گفتين امکان پرداخت ... داريد. پس تو مکاتبه هاتون اگه نتونستين استادي که فاند بده پيدا کنيد و اصرار داريد حتما کانادا بريد (نه اروپا)، با اساتيدي که جواب دادن و فاند ندارن حفظ ارتباط کنيد تا حداقل بتونيد از دانشگاه با ساپورت اونا پذيرش بگيريد. و دانشگاه هايي که هزينه کمتري دارندو بقول خودمون شهريه کمتري دارن و تو شهرهاي کوچکترند مناسبترند.
    دوستان لطفا پیام نفرستید. پیام های خصوصی و ... چک نمی کنم.

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masoumeh1369 نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی کارشناسی مهندسی علوم دامی از دانشگاه تهران هستم. می خواستم ببینم می تونم برای بعد از کارشناسی با یکسری شرایط مناسب مثل داشتن معدل و همکاری توی مقاله تو رشته ی میکروبیولوژی از دانشگاه های آمریکا پذیرش با فاند بگیرم؟(با توجه به اینکه base رشته ی من هم بیولوژی و اونطور که شنیدم تغییرش به میکروبیولوژی که اونم بیولوژی کار سختی نیست)
    ممنون
    سلام. اينجا که تاپيک دانشگاه هاي آمريکا نيست معصومه جان. شما اونجا سوالتو مطرح کن تا دوستان باتجربه راهنماييت کنن.(مگه اينکه منظورت آمريکاي شمالي بوده).
    درمورد رشتت متوجه نشدم علوم دامي چه ربطي به ميکروبيولوژي داره (چون به هردوي اين رشته ها آشنايي دارم برام سوال شد) اگه کار ميکروبي تو به علوم دامي مربوط باشه مي شه اينو گفت و مربوطشون کرد: يعني مثلا بيماري هاي ميکروبي دام ها. درمورد کانادا اگه مربوط باشه شما ميتونيد دنبال اساتيدي تو گروه هاي ميکروبيولوژي باشيد که مثلا رو باکتري هاي دامي کار مي کنن و اگه استاد پيدا کردين احتمال داره موفق بشيد.
    دوستان لطفا پیام نفرستید. پیام های خصوصی و ... چک نمی کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_saeb نمایش پست ها

سلام
    شما برای پیدا کردن استاد در دانشگاه Manitoba نمی تونید مستقیم به خود استاد ایمیل بزنید. برای همین باید به صفحه Pre-Application بروید و در لینک مربوطه به آن http://www.ece.umanitoba.ca/node/add/gs-preapplication اطلاعات research خودتون رو وارد کنید تا دانشگاه بر اساس آن شما رو به استادهای دپارتمان مربوطه معرفی کند. اطلاعات کاملتر را هم می تنوید تو همین صفحه مطالعه کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)