صفحه 97 از 859 نخستنخست ... 4787888990919293949596979899100101102103104105106107147197597 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا

دوستان عزیز فروم ممنون میشم اگه کسی جواب بده....
    SIG عزیز و بقیه دوستان
    نقل قول نوشته اصلی توسط afshin3ds نمایش پست ها
    درود به تمامی دوستان
    من کارشناسی شیمی خوندم با معدل 13.بیش از 10 سال هم سابقه کار دارم در وزارت نفت با سمت های مرتبط.
    از اونجا که تونستم اقامت کبک رو بگیرم ،چقدر شانس دارم که بتونم از یکی از دانشگاههای مونترال واسه Meng اقدام کنم(البته بعد از گرفتن PR)
    زیاد درجه یک بودن دانشگاه هم واسم مطرح نیست
    ممنون از راهنماییتون

Member

سلام دوستان ممنون میشم اگه راهنمایم کنین در مورد سوال هام:
    من کارشناسی صنایع از شریف با معادل ۱۵.۵ در حال تهیه ی مقاله در زمینه manufacturing هم هستم
    واسه زبان هم دارم واسه تافل میخونم در ضمن میخام واسه ۲۰۱۲/۲۰۱۳ برای مستر اقدام کنم
    ۱-امکان پذیرش با فاند خوب رو دارم از دانشگاهی درجه ی ۱ یا ۲ ؟
    ۲-در زمینهmanufacturing اگه کسی دانشگاه سراغ داره ممنون میشم معرفی کنه تو کانادا
    ۳-آیا واسه فاند گرفتن حتما باید با اساتید دانشگاه اونور صحبت کرد ؟
    بازم تشکر میکنم از از دوستان واسه به اشتراک گذاشتن اطلاعاتشون

ApplyAbroad Superstar

با سلام خدمت دوستان خوبم یه سوال داشتم.

من لیسانس الکترونیک با معدل 13 از دانشگاه ازاد و سابقه 2 سال کار مدیریتی و همچنین آیلتس 6 هستم

میخواستم برای فوق لیسانس MBA بیام کانادا.....
    1- ایا با شرایط من دانشگاهی هست که پذیرش بگیرم؟ لطفاً نام و یا ادرس دانشگاه رو برام بذارید.

در ضمن من میدونم شرایطم مطلوب نیست اما دانشگاه متوسط باشه رازی هستم.
    یا علی

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان خوبم یه سوال داشتم.

من لیسانس الکترونیک با معدل 13 از دانشگاه ازاد و سابقه 2 سال کار مدیریتی و همچنین آیلتس 6 هستم

میخواستم برای فوق لیسانس MBA بیام کانادا.....
    1- ایا با شرایط من دانشگاهی هست که پذیرش بگیرم؟ لطفاً نام و یا ادرس دانشگاه رو برام بذارید.

در ضمن من میدونم شرایطم مطلوب نیست اما دانشگاه متوسط باشه رازی هستم.
    یا علی
    برای MBA در کانادا اکثر دانشگاها نمره GMAT هم میخوان. ضمن اینکه معدلتون از می نیمم های دانشگاههای کانادا پایینتره (می نیمم زبان MBA ها هم معمولا 6.5 هستش)و با اینکه دوست ندارم پست اینجوری بدم اما پذیرش گرفتنتون برای MBA بسیار بعیده

مرسی که جواب دادی.آره منظورم آمریکای شمالی یا همون کانادا بود. نه من فقط به صرف علاقم میکروبیولوژی رو انتخاب کردم چون بیس هر دو رشته بیولوژی بود فکر نمی کردم مشکلی ایجاد کنه. اما یه چیزی ام هست که من به یه استاد که اتفاقا ایرانی ام بود توی دانشگاه کارلتون صحبت کردم و اون میگه پذیرش گرفتن همراه فاند توی کانادا برای رشته های بیولوژی خیلی سخت و حتی نشدنیه.
    اینه که نمی دونم باید چیکار کرد خودم کشورهای غیر اروپایی رو برا تحصیل ترجیح می دم اما اگه اینطور باشه شاید بهتر باشه وقتمو صرف تحقیق رو دانشگاه های کشورهای دیگه بکنم.
    راستی ممنون میشم اگه از دانشگاه های قوی تو زمینه ی بیولوژی تو اروپا چند تا بهم معرفی کنید!
    با سپاس فراوان
    نقل قول نوشته اصلی توسط SIG نمایش پست ها
    سلام. اينجا که تاپيک دانشگاه هاي آمريکا نيست معصومه جان. شما اونجا سوالتو مطرح کن تا دوستان باتجربه راهنماييت کنن.(مگه اينکه منظورت آمريکاي شمالي بوده).
    درمورد رشتت متوجه نشدم علوم دامي چه ربطي به ميکروبيولوژي داره (چون به هردوي اين رشته ها آشنايي دارم برام سوال شد) اگه کار ميکروبي تو به علوم دامي مربوط باشه مي شه اينو گفت و مربوطشون کرد: يعني مثلا بيماري هاي ميکروبي دام ها. درمورد کانادا اگه مربوط باشه شما ميتونيد دنبال اساتيدي تو گروه هاي ميکروبيولوژي باشيد که مثلا رو باکتري هاي دامي کار مي کنن و اگه استاد پيدا کردين احتمال داره موفق بشيد.

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masoumeh1369 نمایش پست ها
    مرسی که جواب دادی.آره منظورم آمریکای شمالی یا همون کانادا بود. نه من فقط به صرف علاقم میکروبیولوژی رو انتخاب کردم چون بیس هر دو رشته بیولوژی بود فکر نمی کردم مشکلی ایجاد کنه. اما یه چیزی ام هست که من به یه استاد که اتفاقا ایرانی ام بود توی دانشگاه کارلتون صحبت کردم و اون میگه پذیرش گرفتن همراه فاند توی کانادا برای رشته های بیولوژی خیلی سخت و حتی نشدنیه.
    اینه که نمی دونم باید چیکار کرد خودم کشورهای غیر اروپایی رو برا تحصیل ترجیح می دم اما اگه اینطور باشه شاید بهتر باشه وقتمو صرف تحقیق رو دانشگاه های کشورهای دیگه بکنم.
    راستی ممنون میشم اگه از دانشگاه های قوی تو زمینه ی بیولوژی تو اروپا چند تا بهم معرفی کنید!
    با سپاس فراوان
    خواهش مي کنم دوست عزيز. من نفهميدم شما براي کارشناسي تصميم داري بري کانادا يا ارشد. اينايي که درباره ارتباط با اساتيد و ... گفتم مربوط به ارشده که بهرحال فاند گرفتن براي ارشد سخته (نشدني نيست) و اگه جور بشه معمولا از طريق TA و RA شدن امکانپذيره که اگه اطلاعات بيشتر بخواهين تو انجمن "کمک هزينه" نگاه کنين. براي مقطع کارشناسي گرفتن فاند با اين شرايط امکان نداره.
    درمورد دانشگاه هاي اروپا شما سوالتونو تو انجمن اروپا بيان کنيد تا دوستان باتجربه تو اون انجمن راهنماييتون کنن. در کل بنظر من اگه هزينه براتون مهمه دنبال دانشگاه هاي رايگان يا کم هزينه تو اروپا باشيد.

پينوشت: يه خواهش هم ازتون دارم که تو اين سايت سوالتونو واضح و روشن بنويسيد تا دوستان بتونن راهنمايي دقيق کنند و راهنمايي نامربوط نکنن. مثلا شما تو سوال قبلي منظورتون پذيرش براي کارشناسي بوده يا ارشد (فقط گفتين براي بعد از کارشناسي پذيرش بگيرم و اگه منظورتون مقطع ارشد بوده اين مسئله بيس
    بيولوژي يا همون احتمالا ديپلم تجربي تو دانشگاه هاي کانادا معني نداره و همونطور که گفتم اگه فاند هم مي خواهيد بايد ارتباطي بين تحقيقات و مقالاتتون تو رشته علوم دامي با ميکروبيولوژي باشه/ در مورد تغيير رشته کلي از کارشناسي به ارشد من اطلاعات دقيق ندارم و مسئله شما در اون حالت تغيير رشته محسوب مي شه از کارشناسي کشاورزي _دامي به زيست _ميکروبيولوژي وبايد به تاپيک هاي مربوطه مراجعه کنيد) . يا گفتين دانشگاه هاي آمريکا. تو اين سوالتون هم اشاره اي نکردين که چقدر هزينه ميتونين تو اروپا ساليانه خرج کنيد. پس لطفا تو تاپيک اروپا روشن تر سوالتونو بنويسيد.
    ویرایش توسط SIG : February 5th, 2011 در ساعت 12:51 AM
    دوستان لطفا پیام نفرستید. پیام های خصوصی و ... چک نمی کنم.

ممنون از راهنماییت و معذرت می خوام اگه مشکلی در سوال کردنم وجود داره
    بل.منظورم برای ارشد بود و اینطور که من با استادم صحبت کردم علوم دامی هم پایش بیولوژی و رفتن از علوم دام به میکروبیولوژی به معنی تغییر فیلد نیست. بازم ممنون از راهنماییتون
    نقل قول نوشته اصلی توسط SIG نمایش پست ها
    خواهش مي کنم دوست عزيز. من نفهميدم شما براي کارشناسي تصميم داري بري کانادا يا ارشد. اينايي که درباره ارتباط با اساتيد و ... گفتم مربوط به ارشده که بهرحال فاند گرفتن براي ارشد سخته (نشدني نيست) و اگه جور بشه معمولا از طريق TA و RA شدن امکانپذيره که اگه اطلاعات بيشتر بخواهين تو انجمن "کمک هزينه" نگاه کنين. براي مقطع کارشناسي گرفتن فاند با اين شرايط امکان نداره.
    درمورد دانشگاه هاي اروپا شما سوالتونو تو انجمن اروپا بيان کنيد تا دوستان باتجربه تو اون انجمن راهنماييتون کنن. در کل بنظر من اگه هزينه براتون مهمه دنبال دانشگاه هاي رايگان يا کم هزينه تو اروپا باشيد.

پينوشت: يه خواهش هم ازتون دارم که تو اين سايت سوالتونو واضح و روشن بنويسيد تا دوستان بتونن راهنمايي دقيق کنند و راهنمايي نامربوط نکنن. مثلا شما تو سوال قبلي منظورتون پذيرش براي کارشناسي بوده يا ارشد (فقط گفتين براي بعد از کارشناسي پذيرش بگيرم و اگه منظورتون مقطع ارشد بوده اين مسئله بيس
    بيولوژي يا همون احتمالا ديپلم تجربي تو دانشگاه هاي کانادا معني نداره و همونطور که گفتم اگه فاند هم مي خواهيد بايد ارتباطي بين تحقيقات و مقالاتتون تو رشته علوم دامي با ميکروبيولوژي باشه/ در مورد تغيير رشته کلي از کارشناسي به ارشد من اطلاعات دقيق ندارم و مسئله شما در اون حالت تغيير رشته محسوب مي شه از کارشناسي کشاورزي _دامي به زيست _ميکروبيولوژي وبايد به تاپيک هاي مربوطه مراجعه کنيد) . يا گفتين دانشگاه هاي آمريکا. تو اين سوالتون هم اشاره اي نکردين که چقدر هزينه ميتونين تو اروپا ساليانه خرج کنيد. پس لطفا تو تاپيک اروپا روشن تر سوالتونو بنويسيد.

Junior Member REZABATI آواتار ها

سلام
    من راهنمایی ها ومقدماترو خوندم
    الان نیاز به راهنمایی دارم
    میخوام برای دانشگاهای کانادا پذیزش بگیرممخصوصا شهر ونکوور که فامیل دارم
    مدرکم کارشناسی متالوِژی دانشگاه آزاد نجف باد معدل ۱۴ مدرک زبان هم دارم الان هم میخوام برم آیلتس یا تافل بگیرم ولی نمدونم چی بگیرم و با چه نمره ای نیاز است
    کلا از الان چیکارکنم؟؟؟لطفا کمک کنید

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط REZABATI نمایش پست ها
    سلام
    من راهنمایی ها ومقدماترو خوندم
    الان نیاز به راهنمایی دارم
    میخوام برای دانشگاهای کانادا پذیزش بگیرممخصوصا شهر ونکوور که فامیل دارم
    مدرکم کارشناسی متالوِژی دانشگاه آزاد نجف باد معدل ۱۴ مدرک زبان هم دارم الان هم میخوام برم آیلتس یا تافل بگیرم ولی نمدونم چی بگیرم و با چه نمره ای نیاز است
    کلا از الان چیکارکنم؟؟؟لطفا کمک کنید
    در مورد مدرک زبان اگه می خواید کانادا اقدام کنید ترجیحا تافل خیلی بهتر از آیلتس هست. البته اغلب دانشگاههای کانادا هر دو نمره آیلتس و تافل رو قبول میکنند ولی معمولا نمره تافل مینیممشون در مقایسه با آیلتس پایینتره و گرفتنش راحتتر.
    البته شاید همه دانشگاهاشم اینجوری نباشه ولی 7-8 موردش رو که من چک کردم به این صورت بود.
    موفق باشید.

Junior Member ptoreini آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر-آخن

سلام دوستان
    من معدل کل ام در رشته فناوری اطلاعات 16.30 و معدل 2 سال آخرم 17.40 هستش، زبانمم آیلتس 7 گرفتم و 2 مقاله داخلی دارم. به نظرتون شانسی برای بورس از داشگاههای کانادا دارم؟ اصلا ددلاینی مونده برای بورس پاییز 2011؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)