صفحه 98 از 859 نخستنخست ... 48888990919293949596979899100101102103104105106107108148198598 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 980 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا

سلام
    من لیسانس مهندسی معدن دارم از دانشگاه امیر کبیر . معدل 14.17 . 1 مقاله داخلی دارم و احتمالا تا چند ماه آینده یک مقاله خارجی هم ارائه می دم . 2 سال سابقه کار مرتبط . به نظرتون شانسی برای پذیرش مستر و فاند گرفتن دارم ؟؟

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط arash18s نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس مهندسی معدن دارم از دانشگاه امیر کبیر . معدل 14.17 . 1 مقاله داخلی دارم و احتمالا تا چند ماه آینده یک مقاله خارجی هم ارائه می دم . 2 سال سابقه کار مرتبط . به نظرتون شانسی برای پذیرش مستر و فاند گرفتن دارم ؟؟
    شانستون برای فاند نزدیک به صفره مگر در شرایط بسیار استثنایی.
    ولی برای پذیرش شانس دارید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط tahahavakhor نمایش پست ها
    برای MBA در کانادا اکثر دانشگاها نمره GMAT هم میخوان. ضمن اینکه معدلتون از می نیمم های دانشگاههای کانادا پایینتره (می نیمم زبان MBA ها هم معمولا 6.5 هستش)و با اینکه دوست ندارم پست اینجوری بدم اما پذیرش گرفتنتون برای MBA بسیار بعیده
    اگر دوسال سابقه کار داشته باشید ممکن است از شرط GMAT صرفنظر شود ولی معدل 13 دانشگاه آزاد برای پذیرش پائین است.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ptoreini نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من معدل کل ام در رشته فناوری اطلاعات 16.30 و معدل 2 سال آخرم 17.40 هستش، زبانمم آیلتس 7 گرفتم و 2 مقاله داخلی دارم. به نظرتون شانسی برای بورس از داشگاههای کانادا دارم؟ اصلا ددلاینی مونده برای بورس پاییز 2011؟
    شانس بورس دارید ولی باید ددلاینها را چک کنید.

Junior Member REZABATI آواتار ها

من از چه دانشگاه هایی از آمریکا وکانادا میتونم فاند بگیرم؟
    ---------------------------------------------------------------------
    یکینیست جوابم منم بده
    با معدل ۱۴ از نجف آباد کجامیشه فاند گرفت؟
    ویرایش توسط saman_shahin : February 13th, 2011 در ساعت 10:21 AM

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط REZABATI نمایش پست ها
    سلام
    من راهنمایی ها ومقدماترو خوندم
    الان نیاز به راهنمایی دارم
    میخوام برای دانشگاهای کانادا پذیزش بگیرممخصوصا شهر ونکوور که فامیل دارم
    مدرکم کارشناسی متالوِژی دانشگاه آزاد نجف باد معدل ۱۴ مدرک زبان هم دارم الان هم میخوام برم آیلتس یا تافل بگیرم ولی نمدونم چی بگیرم و با چه نمره ای نیاز است
    کلا از الان چیکارکنم؟؟؟لطفا کمک کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط REZABATI نمایش پست ها
    من از چه دانشگاه هایی از آمریکا وکانادا میتونم فاند بگیرم؟
    سلام دوست عزیز
    شانس گرفتن فاند با شرایط شما تقریبا صفر است.
    بهتره به ونکوور فکر نکنید و اگه هدفتون حتما کانادا هست، به دانشگاه‌های متوسط به پایین میل بزنید ببینید میتونید استاد پیدا کنید که بدون فاند شما رو قبول کنه. در صورتی‌ که معدل ۷۰ واحد آخرتون بالای ۱۵ باشه، برای بعضی‌ دانشگاه‌ها که معدل ۲ سال آخر رو میخوان حداقل از لحاظ minimum requirement مشکلی‌ ندارید اما باید استاد پیدا کنید.
    لطفا نتایج پذیرش خود را در اینجا وارد کنید.
    با عرض پوزش از پاسخ دادن سوالات در پیام خصوصی معذورم.

Junior Member

سلام به همه
    من دانشجوی سال آخر کارشناسی ام، کامپیوتر می خونم
    معدلم رو این ترم می تونم برسونم به 16.20-16.30
    فرض کنیم آیلتس و جی آر ای هم خیلی خوب بیارم (زبانم خوبه فقط هنوز امتحان ندادم)
    یه مقاله هم در دست تالیف دارم
    به نظر شما، اگه یه سال صبر کنم، کار کنم و یه مقاله دیگه با چند تا پروژه انجام بدم (استاد پایه دارم)، شانس گرفتن پذیرش همراه با فاند از دانشگاههای نسبتا یا کاملا خوب کانادا رو دارم؟
    آخه دوستم از memorial university واسه برق فول فاند گرفت (ارشد) رفت. اما مقاله نداشت همه ش پروژه بود انجام داده بود.

پیشاپیش ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط eli286 نمایش پست ها
    به نظر شما، اگه یه سال صبر کنم، کار کنم و یه مقاله دیگه با چند تا پروژه انجام بدم (استاد پایه دارم)، شانس گرفتن پذیرش همراه با فاند از دانشگاههای نسبتا یا کاملا خوب کانادا رو دارم؟
    آخه دوستم از memorial university واسه برق فول فاند گرفت (ارشد) رفت. اما مقاله نداشت همه ش پروژه بود انجام داده بود.

پیشاپیش ممنون
    حالا اقدام کردنش که ضرری نداره، شاید همین امسال گرفتید! ولی باید عجله کنید چون ددلاینها داره میگذره.
    در ضمن memorial همچین آش دهن سوزی هم نیست. شما هم احتمالا بتونید پذیرش یا فاند بگیرید. اصل قضیه پیدا کردن استادی است که به زمینه کاری شما بخوره.

Junior Member

Question پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    حالا اقدام کردنش که ضرری نداره، شاید همین امسال گرفتید! ولی باید عجله کنید چون ددلاینها داره میگذره.
    در ضمن memorial همچین آش دهن سوزی هم نیست. شما هم احتمالا بتونید پذیرش یا فاند بگیرید. اصل قضیه پیدا کردن استادی است که به زمینه کاری شما بخوره.
    ممنون از جوابتون، نه نه، یه دانشگاه خوب می خوام.
    آخه ضرر اقدام کردنش اینه که اگه نتونم فاند بگیرم هم از ارشد این جا میمونم هم از اونجا،
    می خوام بدونم اصلا امکان پذیره با همین شرایط من با رزومه پرتر(یه سال زحمت) فاند از دانشگاه خوب و معتبر بگیرم واسه ارشد تو کانادا؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط eli286 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون، نه نه، یه دانشگاه خوب می خوام.
    آخه ضرر اقدام کردنش اینه که اگه نتونم فاند بگیرم هم از ارشد این جا میمونم هم از اونجا،
    می خوام بدونم اصلا امکان پذیره با همین شرایط من با رزومه پرتر(یه سال زحمت) فاند از دانشگاه خوب و معتبر بگیرم واسه ارشد تو کانادا؟؟
    نه چرا هم از ارشد بمونین هم خارج؟ برای هر دو اقدام کنید و وقتی پذیرش گرفتید آن وقت تصمیم بگیرید. اگر بدون فاند دادن حتی میتونین پذیرش را دیفر کنید برای سال بعد یا اصلا بگین نمی تونم بیام و بعد سال بعد یک جای بهتر اقدام کنید. تنها چیزی که از دست میدین یک اپلیکیشن فی است.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)