صفحه 102 از 207 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 2065

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای اروپا

نقل قول نوشته اصلی توسط pepsinardiola نمایش پست ها
    سلام به همه. من دانشجوی رشته کامپیوتر گرایش سخت افزار دانشگاه صنعتی شریفم. معدلم 16.5 ه. مقاله و کار پژوهشی هم ندارم. به نظرتون توی کدوم دانشگاه های آمریکا و کانادا شانس پذیرش با فاند رو دارم؟ ( اسم یا رنکینگ اون دانشگاه ها رو واضح بگید نه اینکه مثلا میتونم یا نمیتونم. ) اگه میتونم کجا و اگه نمیتونم باید چه کنم؟ راستی نمره ی زبان تافل و GRE رو هم بگید که باید حداقل چند باشه که بتونم یه دانشگاه رنک 2 رقمی برم؟
    Nobody can tell you those kind of stuff

Junior Member

سلام
    من فوق لیسانس نرم افزار از دانشگاه آزاد با معدل 17.5 دارم . لیسانس هم از دانشگاه آزاد با معدل 15. مقاله 2 تا کنفرانس خارجی. تافل 90 و gre هنوز ندادم اما مطمئنم نمره نسبتا خوبی می گیرم. می تونم دوباره امتحان تافل بدم اگه لازم باشه. دارم رو یه مقاله برا isi کار می کنم ولی فکر نکنم برا امسال برسه.
    حالا با این شرایط فکر می کنید برا دکتری برای کدوم کشور یا دانشگاه با فاند امیدی هست؟ البته من می خوام بعد تحصیل کار پیدا کنم و اقامت بگیرم. رنک دانشگاه تو پیدا کردن کار چقدر تاثیر دارد؟ برا چه رنک هایی اقدام کنم به نظرتون ؟

سلام
    من چند وقت پیش اینجا در مورد رشته و دانشگاه ازتون سوال کردم و خیلی هم ممنون که به من جواب دادین و امیدوارم کردید
    حالا یه سوال دیگه در مورد رشته داشتم
    من رشته الکترونیک قبول شدم...رشته ای هست که خودم دوستش دارم
    تا جایی که میدونم برای پذیرش گرفتن هم رشته مناسبی هست
    اما با توجه به شرایطی که ایران داره هیچ چیزی را نمیشه پیش بینی کرد....عمران در ایران بازار کار خیلی بهتری داره
    می خواستم نظرتون را بدونم که ایا بهتر نیست رشتم را در تکمیل ظرفیت ها به عمران تغییر بدم؟ دانشگاه های خارج عمران دانشگاه رده 2 ایران را قبول دارند و بهش پذیرش می دهند ؟
    ممنون
    درد من زیستن در کنار مردمی است که انقلاب کردند تا کارهای قبل از انقلاب را دزدکی انجام دهند!!!

Junior Member

سلام من کارشناسی معماری در دانشگاه ازاد با معدل 17 فقط پایانامه مونده! 3تا مدرک نرم افزار مربوط به رشتم هم دارم میخواستم ببینم شانسی واسه قبول شدن در دانشگاه ایتالیا دارم با توجه به اینکه هزینه زیاد واسم مقدور نیست و میخوام از بورس استفاده کنم! ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط malile نمایش پست ها
    سلام من کارشناسی معماری در دانشگاه ازاد با معدل 17 فقط پایانامه مونده! 3تا مدرک نرم افزار مربوط به رشتم هم دارم میخواستم ببینم شانسی واسه قبول شدن در دانشگاه ایتالیا دارم با توجه به اینکه هزینه زیاد واسم مقدور نیست و میخوام از بورس استفاده کنم! ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

شرایطتونو خیلی کلی گفتید... توضیحات بیشتری راجع به وضعیتون زبانتون ( هم انگلیسی هم غیر از اون اگر دارید) و پورتفلیو ( طرح ها و پروژه هاتون) لازمه...
    اما به طور کلی .. بله شانس گرفتن پذیرش دارید... بودند کسانی با شرایط مشابهتون از پلی تکنیک میلان گرفتند و البته جاهای دیگه

نقل قول نوشته اصلی توسط raha_p نمایش پست ها
    سلام
    من فوق لیسانس نرم افزار از دانشگاه آزاد با معدل 17.5 دارم . لیسانس هم از دانشگاه آزاد با معدل 15. مقاله 2 تا کنفرانس خارجی. تافل 90 و gre هنوز ندادم اما مطمئنم نمره نسبتا خوبی می گیرم. می تونم دوباره امتحان تافل بدم اگه لازم باشه. دارم رو یه مقاله برا isi کار می کنم ولی فکر نکنم برا امسال برسه.
    حالا با این شرایط فکر می کنید برا دکتری برای کدوم کشور یا دانشگاه با فاند امیدی هست؟ البته من می خوام بعد تحصیل کار پیدا کنم و اقامت بگیرم. رنک دانشگاه تو پیدا کردن کار چقدر تاثیر دارد؟ برا چه رنک هایی اقدام کنم به نظرتون ؟

دوست عزیز... گرینه هاتونو محدود نکنید... شرایطتتون خوبه ... رزومتون غیر از این 2 تا مقاله نمیدونم چه موارد پژوهشی دیگه ای درش هست ... اما به طور کلی میگم اگر به فکر فاند اید GRE رو بدید بعد واسه امریکا ( البته نه دانشگاه های رده یک ) اپلای کنید.... تو اروپا هم آلمان فرصت های بهتری واسه دکترا تو رشته های فنی مهندسی داره... کلا خوش بینم به مورد شما....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arch_one نمایش پست ها
    شرایطتونو خیلی کلی گفتید... توضیحات بیشتری راجع به وضعیتون زبانتون ( هم انگلیسی هم غیر از اون اگر دارید) و پورتفلیو ( طرح ها و پروژه هاتون) لازمه...
    اما به طور کلی .. بله شانس گرفتن پذیرش دارید... بودند کسانی با شرایط مشابهتون از پلی تکنیک میلان گرفتند و البته جاهای دیگه

واسه زبان من دیپلم زبان دارم ولی هنوز اقدام نکردم واسه ielts! در مورد طرح هام چی باید بگم؟ طرح هام معمولا خوب بوده و بالای 18 بوده... من میخواستم بدونم تقریبا هزینه چه جوریه و برای شروع چی کار کنم؟ میشه راهنمایی کنید که از کجا شروع کنم؟

Junior Member

سلام دوستان..من لیسانس عمران از دانشگاه علوم و تحقیقات فارس دارم.معدلم 16.75 هست. امتحان تافل PBT دادم نمرم 610 شده.
    به نظرتون کجاها شانس پذیرش دارم چون هیچ مقاله ای ندارم و گرایش سازه میخوام برم. الان همه deadline ها گذشته و من حتی یه دانشگاهم پیدا نکردم. این وقتو گذاشته بودم رو کنکور ایران خیلی بهتر بود.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sasan_kp نمایش پست ها
    سلام دوستان..من لیسانس عمران از دانشگاه علوم و تحقیقات فارس دارم.معدلم 16.75 هست. امتحان تافل PBT دادم نمرم 610 شده.
    به نظرتون کجاها شانس پذیرش دارم چون هیچ مقاله ای ندارم و گرایش سازه میخوام برم. الان همه deadline ها گذشته و من حتی یه دانشگاهم پیدا نکردم. این وقتو گذاشته بودم رو کنکور ایران خیلی بهتر بود.
    Dear
    As You Said, unfortunately most of the deadline time university has been finished, therefore you must apply to future semester
    As I know, some university admit international student in winter such as some EU country Norway, Germany, Italy and Spain
    then your chance is strongly great for them

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a2011 نمایش پست ها
    شما اول باید پیش دانشگاهی رو بخونید و بعد از قبولی در کنکور می تونید بفکر اپلای برای بورسیه دوره کارشناسی باشید (که خیلی کم به کسی تعلق می گیره)
    منظور از اینکه خیلی سخت به کسی تعلق می گیره چیه؟!!!!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)